Plotki transferowe

Mercato Live 13.08 (17:25) Icardi dał ultimatum Juventusowi (41)

Autor:
Źródło: różne
11 dni temu
10612
41
Mercato live 6

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

17:25

Corriere della Sera i  Sport Mediaset – Icardi czeka na Juventus do końca tygodnia. Jeśli do tego czasu turyńczycy nie zrobią żadnego ruchu w kierunku realizacji transferu, napastnik rozważy oferty Napoli i Romy. Inter niezmiennie oczekuje za Argentyńczyka 75 – 80 mln euro.

 

16:23

Oficjalnie - Facundo Colidio wypożyczony na rok do Sint-Truiden.

 

15:29

Le 10 Sport – Nicea zapytała Inter ile ten chciałby otrzymać za Gabriela Barbosę.

 

Sky Italia Monaco zapytało o cenę Mauro Icardiego.

 

GdS – Inter intensywnie pracuje nad sprowadzeniem Cristiano Biraghiego.  L'Eco Di Bergamo pisze, że również Atalanta Bergamo chce pozyskać lewego obrońcę. Tuttosport uważa, że Biraghi chce wrócić do Interu.

 

Tuttomercato.web – Inter rozważa sprowadzenie Thomasa Meuniera z Paris SG. Interiści są otwarci na sprzedaż Matteo Politano oraz Antonio Candrevy, gdy otrzymają za nich satysfakcjonujące oferty.

 

FcInternews.it – Roma jest gotowa zaoferować Icardiemu 6 mln euro rocznie. To za mało dla Argentyńczyka. Również Inter nie jest zadowolony z oferty przedstawionej przez Romanistów. Paris SG chciałoby Icardiego , ale dopiero na koniec nadchodzącego sezonu. Icardi miałby zastąpić w Paryżu odchodzącego Cavaniego. Napoli oferuje 7.5 mln euro za sezon. Jednak mimo starań ze strony wymienionych klubów, napastnik jest zdecydowany tylko na transfer do Juventusu. Warunki kontraktu z Icardim turyńczycy mieli już uzgodnić pod koniec lutego. 8 mln euro i 5-letni kontrakt. Tak wygląda oferta z Bianconerich dla Icara.

 

Tuttosport – Inter chce otrzymać od Romy 40-45 mln euro plus Edina Dzeko w zamian za kartę Mauro Icardiego. Turyński dziennik uważa, że kwestą czasu jest transfer Bośniaka do Interu, gdyż po meczu towarzyskim Romy z Realem Madryt uważa się, że napastnik definitywnie przekreślił swoją dalszą przyszłość w rzymskim klubie.

 

14:45

Claudia Garcia - Galatasaray zainteresowane sprowadzeniem Joao Mario. Transfer Portugalczyka do mistrzów Turcji zdaje się być bardzo prawdopodobny.

 

 

13:00

Z Półwyspu Apenińskiego napływają informacje o tym, że Inter spróbuje "utrzeć nosa" Juventusowi po raz kolejny, po zakontraktowaniu Romelu Lukaku. Nie od dziś wiadomo, że Juve zagięło parol na jeden z największych włoskich talentów - Federico Chiesę. Inter chce uprzedzić mistrzów Włoch i dogadać się z Fiorentiną już teraz, aby osiągnąć słowne porozumienie, że Chiesa dołączy do mediolańskiej ekipy latem przyszłego roku. Według włoskich dzienników taki scenariusz jest prawdopodobny.

 

12:30

Ivan Perišić oficjalnie w Bayernie. Chorwat został wypożyczony na rok z opcją transferu definitywnego.

 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć koduUżytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu

 

 

Zobacz też

mercato live icardi

Mercato Live - 16.08 (23:10) Dzeko przedłużył kontrakt z Romą! (34)

16.08
09:15
mercato live icardi

Mercato Live - 22.08 (20:32) Biasin: Icardi zostanie w Interze, to kwestia dumy (75)

22.08
08:28

Komentarze (41)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.08.2019 o 23:20 przez pasencjusz88
+1
pasencjusz88
Marzę żeby w końcu pożegnać tego ofermę Candreve
13.08.2019 o 23:03 przez Kebo
Kebo
Meunier i Biraghi na wahadła - jaram się.
13.08.2019 o 23:57 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Meunier oczywiscie tak, Biraghi nie jara mnie wcale wolę Kostica.
13.08.2019 o 20:41 przez mroowa111
mroowa111
działac panie marotta,mile widziany środkowy pomocnik,napastnik i ktoś na lewe wahadło,i to na cito.
13.08.2019 o 19:16 przez Yascarr
Yascarr
Z roku na rok mercato staje się nie do zniesienia. No ile można czytać to samo. Od miesiąca informacje w sprawie Dzeko i Icardiego to praktycznie kopiuj -> wklej
13.08.2019 o 19:05 przez Klinsi64
+1
Klinsi64
wojtas23 napisał:
Ktos moze mi przybliżyć o co chodzi z Edinem i meczu z Realem ze przekreslil dalsza przygode z Roma?
pewnie chodzi im o to,że Dzeko został wygwizdany podczas odczytywania nazwisk
13.08.2019 o 19:00 przez SETE
SETE
Z pkt widzenia Juve to tak naprawdę mogą nic zrobić w kierunku Icara . Owszem napewno liczą na specjalna cenę zwlekając tak długo , a z drugiej maja tak mocno kadrę na serie a ze nawet z niechcianym Higuainem czy Mandzurem maja te ligę w kieszeni.
Icardi napewno sie niż niecierpliwi to pewne
13.08.2019 o 18:43 przez timon
+3
timon
Deal z Roma to bylaby najlepsza opcja. Gdyby udalo sie wziac Dzeko+ 40mln+ 20% z nastepnego transferu to jest szansa, ze nie stracilibysmy na nim, mimo calego zamieszania
13.08.2019 o 18:17 przez wojtas23
wojtas23
Ktos moze mi przybliżyć o co chodzi z Edinem i meczu z Realem ze przekreslil dalsza przygode z Roma?
13.08.2019 o 17:50 przez koniar
koniar
Icar dobrze zagrał, powinien już dawno to zrobić... Juventus albo kupił by go półdarmo lub zmarnowali by mu karierę, za pół roku/rok to by nikt go nie chciał.
13.08.2019 o 17:06 przez WirtuozTaktyki
+1
WirtuozTaktyki
Ciekawe co kryje się za terminem ''satysfakcjonująca oferta'' w kontekście Candrevy xd
13.08.2019 o 16:52 przez Klinsi64
Klinsi64
taka prośba do redakcji...zbliżają się decydujące dni mercato to nie wrzucajcie byle czego tylko naprawdę istotne newsy z poważnych źródeł
13.08.2019 o 16:23 przez SETE
+7
SETE
Icardi do Juve ? Nie kolego pójdziesz kopać do Neapolu , Rzymu lub zmarnujesz sobie karierę siedząc 2 lata na trybunach.
13.08.2019 o 17:52 przez Odet
Odet
Tez mi się podoba, że Cobra stawia swoje warunki. Cena dla Juventusu jest duża i niech taka pozostanie.
Pozdr.
13.08.2019 o 19:09 przez cukier17
-1
cukier17
Uuu to teraz napewno nie pójdzie go Juve. Bo mu nie pozwolileś
13.08.2019 o 20:21 przez SETE
SETE
Niekoniecznie . Jak juve odda Dybale albo above 80 mln to może iść
13.08.2019 o 16:09 przez crislk
-1
crislk
i tak już nikogo nie kupią ,może jakis wynalazek pod koniec okienka
13.08.2019 o 15:41 przez Klinsi64
+1
Klinsi64
mam już dość tego mercato
13.08.2019 o 14:35 przez koniar
koniar
Jakoś bardziej bym wolał ,,obowiązek" zamiast słowo ,,opcja" . Oh nasze skrzydła, mam nadzieje że Conte to poprawi.
13.08.2019 o 14:27 przez Pjerun
+3
Pjerun
Perisic byłby dużo lepszym zawodnikiem, gdyby częściej próbował zejść z lewej strony do środka dla strzał prawa nogą.
W tamtym sezonie za każdym razem w pojedynkach 1vs1 robił zwód na lewą stronę, a każdy obrońca szedł na to w ciemno.

W każdym bądź razie powodzenia Ivan i do zobaczenia po sezonie, bo nie widzę szans na wykupienie go przez Bayern.
13.08.2019 o 14:21 przez Czarson
+2
Czarson
Bardzo mnie cieszy wieść o nawet czasowym pozbyciu się tej chorwackiej zakały.
13.08.2019 o 14:04 przez maverik
maverik
Perisić powinien się sprawdzić w Bayernie, zna ligę i język, nie będzie miał Icardiego w drużynie z którym był skłócony oraz ma motywację, że jeśli chce być w Bayernie to musi się mocno postarać by go wykupili. Choć nawet jeśli zaliczy udany sezon to i tak mogą nie wykupić. Zapewne będą chcieli dołożyć te 20-25 mln do kogoś lepszego.
13.08.2019 o 13:44 przez kibix
+2
kibix
Jeszcze tylko Icardi! Dzieki Antoni i Bepciu, już niedługo będę Was lubić! :D
13.08.2019 o 13:26 przez Piekarz
+6
Piekarz
Boże jak to pięknie brzmi, wynoś się i nigdy nie wracaj nierobie pokrako.
13.08.2019 o 13:26 przez Radek
+3
Radek
Powodzenia Ivan! Ostatni rok ciężko się go oglądało, mimo niezłych liczb...irytował postawą, sprawiał wrażenie gościa bez motywacji do gry w barwach Interu, bez zaangażowania i przy brakach technicznych często wyglądał pokracznie. Trzeba jednak pamiętać, że w pierwszym okresie pobytu był jednym z kluczowych zawodników, momentami bardzo dobra współpraca z Icardim, szarpał, biegał, przekładanki itd dało się lubić 'jugola'. Myślę, że powrót do bundesligi to ruch dobry dla każdego, niech przygoda Kovaca trwa długo to i Ivan zostanie na dłużej ;)

Pamiętamy !
https://pbs.twimg.com/media/D9JCLGTWkAExRq1.jpg
13.08.2019 o 15:27 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Noo pięknie nakrywał Cuardado czapką. Myślę, że spokojnie poradzi sobie w Bayernie i go wykupią.
13.08.2019 o 13:24 przez danielinter
danielinter
Za rok wroci po slabym sezonie i sprzedamy go za 7 mln do Jijangsu ;(
13.08.2019 o 13:23 przez Maiky
Maiky
Witam Panowie, wszystko pięknie ładnie, ale my dalej nie mamy kim grać, tylko sprzedajemy , brakuje skrzydłowych !! ! Sam lukaku nic nie ugra
13.08.2019 o 13:36 przez _DANI_
_DANI_
A po co nam skrzydłowi w taktyce Conte ? Chyba, że mówisz o wahadłowych, a tam jest Candreva, Lazaro, Asamoah, Dalbert oraz Dimarco
13.08.2019 o 14:51 przez SETE
SETE
Ale przyznasz, ze wymienione przez Ciebie nazwiska nie urywają pewnej części ciała
13.08.2019 o 15:29 przez AveCaesar
AveCaesar
Nie urywają ale w tym momencie trzeba nam napastnika oraz rzeczywiście przydałby się konkretny pomocnik do środka.
13.08.2019 o 13:15 przez Orzeu
Orzeu
dzięki Ivan!
13.08.2019 o 13:09 przez Gloin1989
Gloin1989
Śnił mi się Eriksen w koszulkę Interu
13.08.2019 o 13:10 przez radekksm
+1
radekksm
Chyba sven Goran...
13.08.2019 o 13:07 przez Bonhart25
+1
Bonhart25
Obrońcy icardiego stracili argument, że tylko jego chcą wywalić za brak lojalności - proszę bardzo, i Ninja i Pers już z Interu wylecieli
13.08.2019 o 13:31 przez cukier17
-1
cukier17
No nie wiem Icardi wypada całkiem A oni tylko wypożyczeni.
13.08.2019 o 14:16 przez Krzaku
+1
Krzaku
To jak tamci polecieli to jego można zostawic
13.08.2019 o 16:37 przez Bonhart25
Bonhart25
Tak czy owak ominie ich zaszczyt noszenia czarno niebieskiej koszulki
13.08.2019 o 13:03 przez piotrekninter
+2
piotrekninter
Oby nie wrócił.
13.08.2019 o 13:02 przez Odet
+1
Odet
Alleleuja !! !
13.08.2019 o 12:57 przez Xucatlan
Xucatlan
Nareszcie! Specjalnie trzymałem szampana na tę okazję!

Shoutbox

Sub-Zero 24.08.2019 20:19

Lewy 5 goli po 2 kolejkach. Potem sie dziwić czemu Bayern go nie puści za żadne pieniądze. Powtórke z Austrią poprosze Robercik teraz :)

VVujek 24.08.2019 20:17

dla mnie dzien bez minusa od kusego dniem straconym

VVujek 24.08.2019 20:15

toreira

Neraz1908 24.08.2019 20:12

arsenal

Neraz1908 24.08.2019 20:12

gol

VVujek 24.08.2019 20:12

nie wiem co ma zmienić sanchez który nie chce grać w united xd

Neraz1908 24.08.2019 20:10

cos czuje ze zostanie bo graja kupe

kusy 24.08.2019 20:10

O Lukaku podobnie mówił

VVujek 24.08.2019 20:09

z wywiadu pomeczowego solskier

VVujek 24.08.2019 20:09

Cała twoja ofensywna czwórka jest bardzo młoda. Czy uważasz, że zespołowi potrzebny jest ktoś taki jak Alexis Sánchez? – Alexis to piłkarz posiadający dużo jakości. Jak powiedziałeś, nie mamy zbyt wielu opcji. Jeśli na stole pojawi się oferta, która będzie wystarczająco dobra dla klubu i zawodnika, to być może Alexis odejdzie. Jeżeli nie, to nadal będzie naszym graczem. Jak już powiedziałem, jego postawa na treningach była bardzo dobra. Przekonamy się.

Neraz1908 24.08.2019 20:08

zwierzeta sie dogadaja

kusy 24.08.2019 20:07

No i co Nerac, po co nam dzik, jak mamy niedźwiedzia

VVujek 24.08.2019 20:06

to zawodnik który nie bardzo chce graćw united

VVujek 24.08.2019 20:06

po co im Sanchez ?

Neraz1908 24.08.2019 20:05

Lwy za Ikara

kusy 24.08.2019 20:04

Karny, wolny i z gry. Kompletna 9

przemo1987 24.08.2019 20:04

Tam na 2-0

slawkomir11 24.08.2019 20:04

bo średnia wieku jak u mnie xD

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    1

    3

  • 2

    Lecce

    Lecce

    0

    0

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Giorgio Chiellini

    1

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 24 sierpnia

  • FT

    Parma

    0 - 1

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 25 sierpnia

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Brescia

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    SPAL

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 26 sierpnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28321

Liczba newsów: 34509