Plotki transferowe

Mercato Live - 15.07 (21:11) Jutro delegacja Interu spotka się z działaczami Fenerbahce (61)

Źródło: różne
około miesiąca temu
13622
61
Mercato Live Romelu Lukaku

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

21:11

CDS: Tegoroczny beniaminek Serie A Lecce jest zainteresowane sprowadzeniem z Interu  Facundo Colidio.

 

20:25

Sky: Manchester United zaoferował Lazio Rzym 80mln euro za pomocnika Sergeja Milinkovicia-Savicia. Rzymianie odrzucili tą ofertę  informując Anglików, że chcą otrzymać za Serba 100 mln euro.

 

20:15

Turecki portal Yani Asip: Jutrzejszego dnia do Stambułu ma przylecieć delegacja Interu, aby omówić sytuację na rynku transferowym dwóch zawodników Fenerbahce: Eljifa Elmasa i Jailsona Marquesa Siqueiry.

 

19:25

CdS - Inter nie będzie mieć konkurencji, jeżeli podejmie się walki o Milinkovicia-Savicia. Agent piłkarza od dłuższego czasu szuka mu nowego pracodawcy, jednak jak dotąd bezskutecznie. Ostatnio pojawiły się głosy mówiące, że w przypadku odejścia Radji Nainggolana, Inter spojrzy właśnie w kierunku pomocnika Lazio.

 

18:55

Dalbert i Joao Mario byli dzisiaj w siedzibach Interu w Mediolanie. Powód? Nie znany, jednak obaj zawodnicy są na wylocie z klubu, więc bardzo możliwe, że spotkanie miało związek z ich transferami. 

 

 

17:55

G. Di Marzio donosi, że jutro testy medyczne przed transferem do Sassuolo zaliczy Gravillon.

 

17:10

TS: Działacze Romy chcą sprzedać Interowi Edina Dzeko i zachęcają Nerazzurrich, aby ci podnieśli swoją ofertę za Bośniaka, która na obecną chwilę wynosi 12 mln euro. Interiści szukają alternatyw dla doświadczonego napastnika. Jedną z tych alternatyw ma być Ante Rebić z Eintrachtu. Według turyńskich dziennikarzy Interiści są gotowi zaoferować za niego 30 mln euro. Niemcy oczekują oferty na poziomie 40 mln euro.

 

16:56

TS - United otwarte na wypożyczenie Lukaku. Pod warunkiem jednak, że Inter za samo wypożyczenie zapłaci 17 mln euro. 

 

16:33

CDS: Juventus chce wykorzystać wojnę Interu z Icardim i zaproponować działaczom Nerazzurrich w ramach pierwszej oferty maksymalnie 40 mln euro bez żadnego zawodnika Bianconerich. Interiści konsekwentnie żądają za Icardiego 60 mln euro.

 

16:04

La Nazione – Fiorentina jest zainteresowana sprowadzeniem napastnika Interu Georga Puscasa. Działacze Violi chcą wypożyczyć Rumuna z prawem do wykupienia go po zakończeniu nadchodzącego sezonu.

 

16:00

FcInternews.it: Inter na początku przyszłego roku będzie chciał zaproponować kontrakt Moise Keanowi, któremu latem przyszłego roku kończy się kontrakt z turyńskim klubem.

 

13:40

CorSport - Steven Zhang ma poważne wątpliwości co do Romelu Lukaku. 

Prezydent uważa, że 83 mln euro żądane przez United to zbyt wysoka kwota. Planem B jest Duvan Zapata z Atalanty, lub ktoś z dwójki Rodrigo (Valencia) / Timo Werner (RB Leipzig). Inter stara się też o Ante Rebicia. 

 

13:35

Tureckie media - jutro spotkanie Interu z wlodarzami Fenerbahce w sprawie Jailson Marquesa Siqueiry. Cena? 12 mln euro. 

 

10:55

George Puscas wróci do Interu. Finansowe problemy Palermo spowodowały, że gwiazda Euro U21 nie zostanie wykupiona. Jak sugeruje La Gazzetta Rumunem interesuje się Hamburg. 

 

09:45

LGdS - Nainggolan poleci na tour do Azji, ale nie zagra w żadnym sparingu.

Zawodnik trenował z drużyną tylko dlatego, że Conte potrzebował do ćwiczeń pomocnika. Mimo tego, że w klubie doceniono jego profesjonalną postawę to decyzja co do jego przyszłości się nie zmieniła: zawodnik ma szukać nowego klubu. Inter musi się spieszyć, ponieważ okienko w Chinach kończy się 31 lipca. Problemy rodzinne jednak bardzo komplikują jego potencjalny transfer do Chin, dlatego też Inter będzie szukał dla niego nowej drużyny, nawet na wypożyczenie.

 

7:00

LGdS - Antonio Conte zaczyna naciskać, by transfery Dzeko i Lukaku zostały jak najszybciej sfinalizowane. Włoch chciałby mieć dostęp do nowych napastników jeszcze na początku Tournee, które Inter rozpocznie w sobotę meczem z Manchesterem United.

 

6:50

LGdS - Inter chce zrezygnować z 15% od sprzedaży Nicolo Zaniolo na rzecz transakcji Edina Dzeko. Tym samym Nerazzurri intensyfikują działania związane z transferem Bośniaka. Przedstawiciele obu klubów mają spotkać się w najbliższych dniach.

 

 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu

Zobacz też

Mercato Live sanchez biraghi

Mercato Live - 20.08 (19:30) Agent Dimarco w siedzibie Interu (38)

20.08
08:28
Mercato Live sanchez biraghi

Mercato Live - 18.08 (21:30) Inter - Alexis: Wszystko gotowe (81)

18.08
03:07

Komentarze (61)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.07.2019 o 21:48 przez ojciec&ojciec
ojciec&ojciec
Przecież nie damy stu baniek za smsa a lotito noe zgodzi się na żadne wypożyczenie
15.07.2019 o 22:11 przez Jacenty
Jacenty
Zapłacimy teraz 15mln + Gagliardini i przez następne 4 lata po 15mln rocznie + 4 mln po 20 dotknięciach piłki głową przez SMSa oraz 6mln po zdobyciu kolejnej tripletty i jakoś się dogadamy :D
15.07.2019 o 22:38 przez Brudasy
-2
Brudasy
Typowe cebulactwo Interu jak w przypadku wszystkich transferów
15.07.2019 o 21:14 przez AveCaesar
AveCaesar
Jakby między dopinaniem transferu Dzeko i wypożyczenia Lukaku A&M porozmawiali z Sergiejem tak żeby chciał przyjść tylko do nas po to by później dopiąć jego wypożyczenie to robi się nam konkretny skład. Jeżeli udało się sfinansować to okienko ze sprzedaży Dalberta, Dimarco, JM, Valero, Ninji, Karamoha, Manaja, Puscasa, Icardiego oraz Barbosy to majstersztyk.
15.07.2019 o 21:11 przez inter30
inter30
Kombinują na wszelkie sposoby żeby nie płacić tyle za Lukaku to skąd hajsy na SMS?
15.07.2019 o 20:52 przez Seba.
Seba.
Lukaku wrócił do treningów. Hasa sobie w czarno-niebieskich barwach ;)
15.07.2019 o 20:41 przez Rebelde
+1
Rebelde
Siqueira? Co to za kasztan
15.07.2019 o 20:26 przez timon
timon
Gdyby udalo sie wypozyczyc Lukaku to moze siano na smsa by sie znalazlo
15.07.2019 o 19:46 przez Czarson
Czarson
SMS witamy
15.07.2019 o 19:24 przez wrobel1908
wrobel1908
Strasznie rozmowny hehe
15.07.2019 o 19:20 przez maverik
maverik
Mam nadzieję, że obaj won i nie polecą do Azji.
15.07.2019 o 18:09 przez SETE
SETE
Jeśli UTd idzie na wypożyczenie z obowiązkiem wykupu i my tego nie wykorzystamy to nie wiem o co kaman
15.07.2019 o 17:51 przez AveCaesar
AveCaesar
Skończy się tak jak Marotta wynegocjował Cuardado do Juve. Najpierw wypożyczenie na rok za 2 mln, później drugie za 5, a po dwóch latach na wypożyczeniu kupił go za 20 mln. Ten gość wie co robi jak nikt inny ;)
15.07.2019 o 17:45 przez Msiej
+1
Msiej
Dziś przeczytałem, ze Inter w zimę ma zaproponować kontrakt Keanowi z Juve, może ciekawa opcja byłaby wymiana Icar za Keana plus dopłata 40 baniek. Kontrakt wygasa w przyszłym roku i mógłby odejść za darmo, o ile do tego czasu nie przedłuży kontraktu z Juve
15.07.2019 o 17:46 przez Msiej
Msiej
Oczywiście dopłata ze strony Juve 😉
15.07.2019 o 17:05 przez timon
+1
timon
A Werner to kozak niewątpliwie, tylko raczej jest to gość na drugiego napastnika w taktyce Conte a na tej pozycji mamy już MArtneza i Politano. Conte chce silnej dziewiątki typu Lukaku i Dzeko, więc te alternatywy można między bajki włożyć. Wydaję mi się, że Lukaku będzie nasz do piątku
15.07.2019 o 17:02 przez timon
timon
,,niech tatuś dołoży", ,,na Barbose mieli" Zhang pewnie specjalnie wypuścił taką plotkę, żeby zmiękczyć UTD a tutaj już się zaczyna... :D

Gdyby udało się wypożyczyć Lukaku, nawet za 20mln bez obowiązku, tylko z klauzulą wykupu to byłby to majstersztyk :)
15.07.2019 o 16:51 przez rafalik93
rafalik93
przecież Werner jest większym kotem od Lukaku ,brać bez zastanowienia ;)
15.07.2019 o 16:11 przez jaszczomb
+5
jaszczomb
Rumun za kjeze z naza dopłata 20 mln i git Xd. Nie no, viola nie idzie na żadne ustępstwa to nie ma co i im robić prezentów, jak ma iść to tylko z obowiązkiem a nie żadnymi opcjami.
15.07.2019 o 16:37 przez Dyl87
+1
Dyl87
Tak zgadzam się !
15.07.2019 o 16:41 przez Dyl87
+1
Dyl87
Dodał bym do tego jeszcze możliwość odkupu do dwóch lat jak w przypadku Radu
15.07.2019 o 15:53 przez kibix
+1
kibix
No i będziemy się znowu pierdzielić z jakimiś amatorami... Dołoż chłopie sianka, Twój tatuś Ci da i kupcie porządnego grajka a nie jakieś alternatywy co nie będzie gdzie ich nawet sprzedać potem
15.07.2019 o 16:38 przez Dyl87
+2
Dyl87
Szkoda ze na Mario i Gabigola mieli tyle siana
15.07.2019 o 16:58 przez kibix
kibix
Dokładnie...
15.07.2019 o 15:13 przez SETE
+1
SETE
Ciekawe ze Zhang nie ma poważnych zastrzeżeń dot tego ze musi płacić miliony na wypłaty takich patalachow jak Borja Valero , dalbert , Joao Mario czy Candreva
15.07.2019 o 16:39 przez Dyl87
Dyl87
Wystarczy ich sprzedać albo oddać za free tak jak w przypadku Valero i hajs się znajdzie dużo ich nie dzieli jakieś 10 baniek
15.07.2019 o 18:10 przez SETE
SETE
Dokl
15.07.2019 o 14:48 przez Jacenty
+1
Jacenty
Ciekawy jest ten Jailson. Profil trochę podobny do Vecino, wybiegany atleta pracujący dla drużyny, ale mało kreatywny. Czyżby Conte zobaczył w nim swojego przyszłego żołnierza... (co wykluczałoby wszelkie SMSy i inne VdBeki...).
15.07.2019 o 16:43 przez Dyl87
+1
Dyl87
Niech Conte bierze klocki które pomogą mu zbudować prawdziwa machinę wojenna w porównaniu do poprzednich lat to i tak jest świetnie wszystko zorganizowane ;)
15.07.2019 o 16:56 przez Jacenty
Jacenty
Zgadzam się.
15.07.2019 o 14:46 przez doman
doman
Taaa mają wątpliwości .. przecież juz 5 ofert było złożonych za Lukaku , a może jeszcze żadnej nie złożyliśmy ? jak to jest? hello?! put your hands on my balls!
15.07.2019 o 14:24 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Alternatywy to były ale 4...
15.07.2019 o 14:19 przez Dyl87
+3
Dyl87
Nie po to Conte przychodził żeby teraz alternatywy ściągać Zapata Rodrigo Timo Werner , dorzucić im 10 w bonusach i będzie ok jeżeli Conte chce Lukaku zarząd powinien zrobić wszystko żeby go ściągnąć, później Conte będzie miał wymówkę że nie miał kim grać w ataku
15.07.2019 o 13:54 przez Dyl87
+3
Dyl87
Może Garbaty Andre Belotti by się nadał zamiast Lukaku :)
15.07.2019 o 13:49 przez Odet
+1
Odet
Też mam poważne wątpliwości, oczywiście co do olbrzymiej ceny za Belga.
Pozdr.
15.07.2019 o 13:47 przez fred
+3
fred
Werner to bardzo ciekawa opcja.
15.07.2019 o 12:36 przez Tifosinho
+1
Tifosinho
Problemy finansowe Palermo przytrafiły się dla Nas w idealnym momencie. Kwota transferu wynosiła bodajże 3,5mln a po dobrym turnieju w wykonaniu Puscasa cena jest zdecydowanie wyższa.
15.07.2019 o 12:07 przez wrobel1908
wrobel1908
Pozbywając się Najnggolana powinien przyjść jeszcze pomocnik bo nasza pomoc pomimo przyjścia Barelli i Sensiego nie zachwyca przynajmniej na papierze.
15.07.2019 o 12:28 przez Inte®
+1
Inte®
taki SMS by sie przydał
15.07.2019 o 11:52 przez Czarson
Czarson
Byle tylko po odpaleniu Najgo nie zaInteresowali sie faktycznie Vidalem, pupilem Conte. Gosc ma wiecej poza boiskowych ekscesow na koncie niz Belg. Za to zostal sprzedany przez Marotte z Juve. Jesli nie beda konsekwentni to beda niczym.
15.07.2019 o 11:33 przez Dyl87
+2
Dyl87
po zakontraktowaniu Lukaku myślę że okienko można powoli zamykać chyba że na koniec jakiś pomocnik do rozgrywania .

Shoutbox

Piter 22.08.2019 00:27

Pozwólcie że napiję się h2o, bo śmiejąc się z endru trochę w mordzie mi wyschło

VVujek 22.08.2019 00:26

to niesamowite Piter

Piter 22.08.2019 00:23

Od niektórych wymagam więcej to fakt, bo taki klinsi jest zdolny, ale się nie stara. Próbuję go zmobilizować i zobaczymy w przyszłości czy nasza wspólna praca przyniosła jakieś pozytywne rezultaty

Piter 22.08.2019 00:22

Tobie też dałem vvujek, zasłużyłeś. Jestem zawsze uczciwy i osobiste sprawy nie mogą wpłynąć na moją finalną ocenę, nie mógłbym być dalej sobą, gdybym dał minusa bo mam taki kaprys

jaszczomb 22.08.2019 00:21

Oj bylby minusik piter

Piter 22.08.2019 00:20

Znaczy się tak samo ale z minusem

Piter 22.08.2019 00:20

Z takim endru mam odwrotnie

jaszczomb 22.08.2019 00:20

Czas isc spac i oczekiwac jutrzejszego mercato live oraz zawartych w nim info o aleksie chilijskim snajperze

Piter 22.08.2019 00:19

Czemu jest tak, że jak domin dodaje komentarz to wiem, że mogę dać plusa i nie martwić się, że postąpiłem źle?

VVujek 22.08.2019 00:19

kredens nie spodziewałbym się ,a tu patrz hah

Kredence 22.08.2019 00:17

teraz moge udac sie na spoczynek

Kredence 22.08.2019 00:17

poszło

Kredence 22.08.2019 00:16

daj linka piter to przyłożę minusa od siebie xD

Piter 22.08.2019 00:16

No i beka z niego co

Kredence 22.08.2019 00:15

xddd

Piter 22.08.2019 00:15

23.01.2019 o 19:06 przez Endru -1 Endru Borja mysli, ze jestesmy w roku 2018 i walczymy o 4 miejsce.

jaszczomb 22.08.2019 00:15

Żądlą jak osy

domin98 22.08.2019 00:15

ale jaszczomb nie pisz tutaj jak jesteś opity

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Lecce

    Lecce

    0

    0

  • 2

    Napoli

    Napoli

    0

    0

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 24 sierpnia

  • 18:00

    Parma

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 25 sierpnia

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Brescia

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    SPAL

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 26 sierpnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28181

Liczba newsów: 34497