Plotki transferowe

Mercato Live - 16.01 (21:10) Ashley Young zostanie piłkarzem Interu! (83)

Autor:
Źródło: różne
6 miesięcy temu
24510
83
young politano mercato live

Kolejny dzień transferowych plotek i pogłosek w Serie A. Zapraszamy do śledzenia mercato live:

 

21:10

SportItalia - Vecino zgodził się na transfer do Tottenhamu!

Obie strony pracują nad transakcjami Vecino i Eriksena. 

 

19:20

Alfredo Pedulla, Gianluca Di Marzio oraz Fabrizio Romano są zgodni - Ashley Young niedługo zostanie ogłoszony piłkarzem Interu Mediolan!
Kluby dogadały się na kwotę 1.5 mln euro (informacje o bonusach nie są jednoznaczne).

Angielski piłkarz przyjedzie do Mediolanu jutro lub w sobotę, aby przejść testy medyczne.

 

18:50

Globoesporte - Flamengo osiągnęło porozumienie z Interem w sprawie Gabriela Barbosy. 20 mln euro za 80% karty piłkarza.

 

18:45

L-Equipe - Agent Oliviera Giroud jest także w Mediolanie. 

 

18:15

Wymiana Spinazzola - Politano na ostatniej prostej wg F. Romano.

Inter będzie musiał wykupić zawodnika, jeśli ten rozegra w Interze 15-16 spotkań. 

 

18:00

ESPN - Tottenham zaakceptował ofertę Interu! 17 mln euro za Eriksena!

Czekamy na potwierdzenia z innych źródeł.

 

16:45

Agent Eriksena przybył do Mediolanu z zaufanym prawnikiem. 

Wszystko to po to, aby transakcja przebyła jak najbardziej sprawnie. Zawodnik miał już wczoraj pożegnać się z trenerem Jose Mourinho - donosi fcinternews.

 

16:30

Agent Lazaro w siedzibie Interu. Wypożyczenie?

 

16:15

Alessandro Lucci agent Matiasa Vecino udzielił wywiadu wychodząc z siedziby Interu: Vecino ma się dobrze w Interze. Dziś nie rozmawialiśmy ani o nim, ani o Florenzim.

 

15:50

Di Marzio - Negocjacje ws. Politano-Spinazzola nadal trwają.

W ciągu najbliższych godzin powinniśmy się dowiedzieć, czy transakcja dojdzie do skutku. Obie strony rozmawiają obecnie nad zagwarantowaniem przymusu wykupu Spinazzoli w przypadku osiągnięcia określonej liczby występów w koszulce Interu, by zmniejszyć ryzyko Interu związane z transakcją.  

 

15:25

Przez zamieszanie w sprawie Spinazzoli powraca temat Ashleya Young. 

 

15:20

Ostatnie informacje karzą nam twierdzić, że wymiana Politano-Spinazzoli jest coraz mniej prawdopodobna. 

Politano po serii zdjęć w koszulce Romy, co oczywiste, naciska na to, aby transfer doszedł do skutku. Czekamy na informacje.

 

 

15:20

Cagliari negocjuje z Genoą wykup Pinamontiego, Everton pyta o Vecino. 

 

15:15

Pedulla: Inter podwyższa swoją ofertę za Eriksena do 15 mln + 3 mln euro w bonusach. 

Poprzednia oferta wynosiła 15 mln euro. 

 

14:58

Calciomercato.com oraz  Corriere dello Sport – Everton i Sevilla są zainteresowane Matiasem Vecino. Urugwajczyk może ponadto zostać wymieniony na Franka Kessiego z Milanu albo przenieść się do Tottenhamu w zamian za Christiana Eriksena.

 

14:35

FcInternews.it – Livorno pytało o możliwość wypożyczenia Xiana Emmersa. Belg jest obecnie wypożyczony do belgijskiego Beveren. Działacze Interu ściągną piłkarza z Belgii, jeśli zgłosi się po niego mocniejszy klub z ofertą wypożyczenia.

 

14:31

The Sun – Arsenal zaoferował PSG 7 mln euro za Layvina Kurzawę.

 

14:29

Corriere di Verona – Inter w zamian za Marasha Kumbullę chce oddać Hellasowi Federico Dimarco oraz chce przedłużyć o jeden sezon wypożyczenie Eddiego Salcedo. Utalentowany obrońca jest na celowniku takich klubów jak: Everton, Chelsea,  Manchester United, Eintracht, Lazio i Fiorentina. Hellas chce za niego otrzymać 20 mln euro oraz zgodzi się oddać piłkarza pod warunkiem, że przyszły kupiec zgodzi się zostawić obrońcę w Hellasie do końca sezonu.

 

14:27

Corriere di Verona –  Sinouh Mohamed agent  Sofyana Amrabata, w poniedziałkowe popołudnie odwiedził siedzibę Interu. Nerazzurri interesowali się pomocnikiem Hellasu, ale gdy dowiedzieli się, że o piłkarza stara się również Fiorentina, to Interiści odpuścili transfer piłkarza, ponieważ nie chcą pogorszyć swoich relacji z działaczami Violi.

 

14:25

La Repubblica informuje, że Inter zaoferował Lazio Vecino.

 

13:50

Także agent Christiana Eriksena jest w Mediolanie, gdzie będzie pracował nad zamknięciem transakcji pomiędzy Interem, a Tottenhamem. 

 

12:55 

Agent Vecino pojawił się w siedzibie Interu. 

 

11:15

Schira - Wymiana Politano - Spinazzola zagrożona.

Inter niezadowolony z wczorajszych wyników badań chciał zlecić dzisiaj dodatkowe i zmienić warunki transakcji na wypożyczenie z opcją wykupu. Roma nie zgodziła się na takie warunki. 

 

10:55

Sport Mediaset - Zirytowana Roma nie zezwoliła na kolejne testy Spinazzoli.

 

09:55

Dzisiaj powinniśmy poznać wyniki testów Spinazzoli.

Jak wiadomo Inter zdecydował się na kolejne testy zawodnika, tym razem w Appiano. Plotki mówią, że albo Antonio Conte chce sprawdzić kondycję zawodnika, albo z kolanami piłkarza jest coś nie tak. Spinazzola przeszedł zabieg rekonstrukcji kolana w 2018 roku i od tego czasu był już 5-krotnie kontuzjowany. Przypomnijmy, że Inter w ostatniej chwili próbował zmienić typ transakcji z wypożyczenia z przymusem wykupu na wypożyczenie z opcją wykupu, czym rozgniewał działaczy Romy. Jak zakończy się cała ta burza? Dzisiaj powinniśmy się tego dowiedzieć. 

 

09:35

Sky - 1 mln euro mniej zarobi w Interze Olivier Giroud.

Chelsea prosi o 5 mln euro + 1 mln euro bonusu, podczas gdy maksymalnie Inter jest w stanie zaoferować 4+1 mln euro. Francuski napastnik widząc impas w negocjacjach zaproponował, że jest gotów zarobić 1 mln euro mniej przez całą umowę, by tylko dołączyć do Interu. Nerazzurri zamkną transakcję jak tylko Politano podpisze kontrakt z Romą. 

 

03:00

Dzisiaj w Mediolanie powinni się zjawić przedstawiciele Oliviera Giroud, co pozwoli zamknąć transfer.

 

02:55

O godzinie 9. rozpoczną się testy sprawnościowe Leonardo Spinazzoli. Jak donosi Gianluca Di Marzio Inter chciał zmienić formułę transferu z wypożyczenia z obowiązkiem wykupu na wypożyczenie z opcją wykupu co wywołało napięcie między klubami, a Roma tę propozycję odrzuciła.

 

00:02 

Di Marzio - Chelsea nie odchodzi od chęci uzyskania 5+1 mln euro za Oliviera Giroud, a Inter zostaje przy propozycji 4+1 mln.

 

00:01

Di Marzio - W ostatnich godzinach Giroud wykazał się dużą chęcią dołączenia do Interu. Zmniejszył swoje wygania kontraktowe o 500.000 euro, aby dać dogadać się klubom.

 

00:00

Fcinter1908 - Piero Ausilio właśnie wrócił do Mediolanu z Londynu

 

 

 

Zobacz też

Rummenigge

Rummenigge: Nie ma decyzji w sprawie Perisicia (6)

04.07
10:18
David Alaba

Inter nie rezygnuje z Alaby (6)

03.07
13:45

Komentarze (83)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.01.2020 o 00:10 przez Towarzysz
Towarzysz
Young to jest trybik w projekcie Scudetto. Nic więcej, nic mniej. Ma przyjść, wygrać scudetto, a potem w nagrodę rozegrać rok na sianie jako rezerwowy. Może okazać się drugim Asaomahem, ale wierzę, że Conte wie co robi.
16.01.2020 o 22:52 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Czyli juz niedługo Eriksen mega transfer na lata plus Giroud, Spinazzola i Young co do którego tez mam wątpliwości ale Conte chce więc ok i żegnamy Barbose Politano i Vecino, dla mnie jak na zimowe okno to wygląda naprawdę zacnie i dumnie !!
16.01.2020 o 22:48 przez AveCaesar
AveCaesar
Teraz ma 34 lata i dalej za :cenzor: la po skrzydle, że każdy z naszych wahadłowych wymięka. W takim razie szkoda Vidala bo przydałby się, Ciekawe czy mamy w zanadrzu jeszcze jakiś jeden pomysł na środek pomocy, oczywiście nie licząc Kessie czy zostaje Gagliardini.
16.01.2020 o 22:38 przez szmaloo
szmaloo
no tego Younga też nie rozumiem, kiedyś zapie.. w Manchesterze aż miło, ale teraz 34 lata na karku, chyba, że na pół roku na uzupełnienie składu to tak
16.01.2020 o 22:35 przez Kebo
+2
Kebo
Ja się tylko pytam gdzie są teraz Ci, którzy psioczyli na Marottę i Conte, że to jufki? Było Was trochę, a teraz gdy widać, że to prawdziwi fachowcy cisza...
Jak na zimę to zapowiada się mega okno, Marotta to transferowy król.
16.01.2020 o 22:34 przez szmaloo
+2
szmaloo
wymiana Eriksena na Vecino będzie mercatowym mistrzostwem globu
16.01.2020 o 22:31 przez DonDawido
DonDawido
Z tym Youngiem też nie jestem przekonany, ale z drugiej strony - latem też mówiłem, że musimy pozbyć się Candrevy. Poczekajmy i zobaczmy. Young był kiedyś bardzo dobrym bocznym, a teraz jest nam potrzebny w zasadzie na pół roku żeby dojechać Juventus.
Jeśli nasi odwalają takie cuda zimą, to latem Juve będą czarno-biało-sraczkowaci. ;)
16.01.2020 o 22:15 przez cs88
cs88
Ogl to bardzo mi się podobają działania Interu poza właśnie transferem Younga. Stary, nie postawił nogi na włoskich boiskach, symbol upadku Manchesteru. On jest w United odpowiednikiem naszego Nagatomo. Sorry, ale ja uważam ten transfer za nieporozumienie
16.01.2020 o 22:07 przez SETE
SETE
Ależ się dzieje. Marotta wznosi się na wyżyny swoich umiejętności i to widać.
16.01.2020 o 21:54 przez pluto11
pluto11
Ale jeżeli Vecino pójdzie za Eriksena to będziemy jeszcze musieli chyba do pomocy kogoś kupić
16.01.2020 o 21:18 przez prawdziwyznafca
+1
prawdziwyznafca
Kogo my teraz kupimy w letnim merkato?! :) , ja bardzo lubię ziyecha z ajaxu, no i wahadła z prawdziwego zdarzenia takie moje zdanie ;p
16.01.2020 o 20:28 przez AveCaesar
+4
AveCaesar
in : Spinazzoli, Young, Vidal, Eriksen, Giroud
out : Dimarco, Lazaro, Vecino, Gagliardini, Politano, Barbosa

to wygląda jak letnie okienko, a nie zimowe hehe ;)
16.01.2020 o 20:29 przez AveCaesar
AveCaesar
Spinazzola *
16.01.2020 o 21:49 przez embiakowsky
embiakowsky
A co w końcu z tym vidalem, odkąd zmienila barca trenera temat jakby ucichł
16.01.2020 o 22:32 przez Kebo
Kebo
Zostaje w Barcelonie
16.01.2020 o 22:46 przez AveCaesar
AveCaesar
Teraz ma 34 lata i dalej za :cenzor: la po skrzydle, że każdy z naszych wahadłowych wymięka. W takim razie szkoda Vidala bo przydałby się, Ciekawe czy mamy w zanadrzu jeszcze jakiś jeden pomysł na środek pomocy, oczywiście nie licząc Kessie czy zostaje Gagliardini.
16.01.2020 o 19:56 przez prawdziwyznafca
prawdziwyznafca
Proszę Miernotta proszę... Jeśli to wszystko prawda, to powalcz jeszcze o ostatni puzel układanki czyli czylijski pitbul irokez Vidal
16.01.2020 o 19:49 przez ANIOL
ANIOL
Co tutaj się odpierdziela ?? hahah pięknie !! !
16.01.2020 o 19:45 przez Kondzik
Kondzik
Gdyby nie Kobra to teraz każdy by odszedł za czape gruszek i zakupy jak to zwykle bywa w styczniu. A tak wygląda na mega wzmocnienia. Tylko przy odejściu Vecino będzie trzeba chyba jeszcze kogoś sprowadzic
16.01.2020 o 19:31 przez Rebelde
+8
Rebelde
20mln za 80% Barbosy? Marotta proszę, przestań już nam słodzić bo to nie zdrowe tylko cukru przyswajać .
16.01.2020 o 19:22 przez ragnar
+2
ragnar
Eriksen i Spinazola czy Young i już jest spoko okno, jak na zimę
a jak do tego jeszcze Giroud i ktoś jeszcze to czapki z głów dla Marotty, no i chyba Ausilio, bo zapewne też cegiełkę dołożył
16.01.2020 o 20:44 przez Kondzik
Kondzik
No dołożył taka że gdyby nie Marotta to by był obowiązek wykupu Spiny. Cała akcję zatrzymał kobra i to on zmusił do zmiany warunków
16.01.2020 o 19:14 przez pluto11
pluto11
Roma nie miała raczej wyjścia z sytuacji i musieli przystań na nasze warunki. Dla nas mega bo chłop pewnie nie zagra tych 15 meczów a Politano im potrzebny
16.01.2020 o 19:10 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Oby to wszystko doszło do skutku. Vidal lub Nandez lub Kessie do wspomnianej trójki za Vecino i Mercato na 6 z wielkim PLUSEM
16.01.2020 o 18:47 przez danielinter
danielinter
Jezeli wypali to zagra 14 , a potem Marotta wydyma Rome i wezmie go na wypozyczenie z przymusem wykupu zeby odłożyć platnosc za kolejny rok ;)
16.01.2020 o 18:38 przez Kondzik
+4
Kondzik
Czyli Kobra wydymal Srome bez mydla. Gdzie on zagra 15 spotkań. A Politano i tak wezmą i tak.
16.01.2020 o 18:38 przez ojciec&ojciec
ojciec&ojciec
Czyli szpinak zagra z 10 spotkań i nara
16.01.2020 o 18:37 przez KoBa
+3
KoBa
Marotta I Wielki
16.01.2020 o 18:35 przez inter30
inter30
15 spotkań to by musiał grać w prawie każdym meczu i się ani razu nie połamać, dobry układ ale mało prawdopodobne że to się spelni
16.01.2020 o 18:35 przez AJ
AJ
Nie ma opcji że tyle zagra ... pewnie 5 zagra i nara...
16.01.2020 o 18:18 przez rafalik93
rafalik93
ALE SZTOS !! To teraz włączamy 6 bieg i pykamy majstra !! pierwszy raz od 2010 roku zaczyna się robić grubooo!
16.01.2020 o 18:16 przez Rebelde
Rebelde
15-16 spotkań? Sprawiedliwe rozwiązanie.
16.01.2020 o 18:16 przez CzarodziejCzasu
CzarodziejCzasu
Mamy Eriksena ! :D
16.01.2020 o 18:10 przez Woo-cash
Woo-cash
Wracam rano z roboty widzę Eriksena w Mediolanie udajacego sie na badania.

Shoutbox

mroowa111 05.07.2020 00:22

ale obrona słabiutka

pluto11 04.07.2020 23:58

Ozil Lacazette Pepe, Abumeyang, Torreira, Xakha

pluto11 04.07.2020 23:57

Niby dobry sklad ale jakos posklejac tego nie potrafią

rroossoonneerii 04.07.2020 23:53

dziwnie

Czarson 04.07.2020 23:46

Co teraz czujesz? Jakoś nieswojo jest?

Czarson 04.07.2020 23:46

Rossoneri jakie to uczucie wygrać z kimś kto się liczy?

Czarson 04.07.2020 23:46

Milana przy drugiej bramce

Czarson 04.07.2020 23:46

Ale szczęście.

rroossoonneerii 04.07.2020 23:41

w myslach dalej w chelsea gra

rroossoonneerii 04.07.2020 23:40

ogolnie luiz w tym sezonie tyle karnych i czerwonych zalatwi ze hoho XD

Czarson 04.07.2020 23:40

Ale tam jest bałagan Luiza podpisali zaraz po tragicznym meczu, Ozil zarabia 20mln, Xhaka rzuca koszulka, brak środkowego obrony na poziomie, Laka zapomniał jak się gra w piłkę

Czarson 04.07.2020 23:38

Ten nketiech też nie wiem jak on ma na nazwisko jakoś tak

Czarson 04.07.2020 23:38

Arsenal taki gówniany sezon ale przynajmniej ten Saka i Martinelli im wyskoczyli

Kredence 04.07.2020 23:37

xd

Czarson 04.07.2020 23:37

10smoka

Kredence 04.07.2020 23:37

sa rzeczy ktore tam ogladam

Czarson 04.07.2020 23:36

Jak patostreamy

Czarson 04.07.2020 23:36

Ogladacie ten kanał a podobno gardzicie

Kredence 04.07.2020 23:36

czyli widzew

Kredence 04.07.2020 23:35

ojrzynski ostatnio na kanale sportowym mowil, ze ma oferte jakas

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Wtorek, 30 czerwca

  • FT

    Torino

    1 - 2

    Lazio

  • FT

    Genoa

    1 - 3

    Juventus

Środa, 01 lipca

  • FT

    Bologna

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Inter

    6 - 0

    Brescia

  • FT

    Fiorentina

    1 - 3

    Sassuolo

  • FT

    Verona

    3 - 2

    Parma

  • FT

    Lecce

    1 - 2

    Sampdoria

  • FT

    SPAL

    2 - 2

    Milan

Czwartek, 02 lipca

  • FT

    Atalanta

    2 - 0

    Napoli

  • FT

    Roma

    0 - 2

    Udinese

Sobota, 04 lipca

  • FT

    Juventus

    4 - 1

    Torino

  • FT

    Sassuolo

    4 - 2

    Lecce

  • FT

    Lazio

    0 - 3

    Milan

Niedziela, 05 lipca

  • 17:15

    Inter

    ? - ?

    Bologna

  • 19:30

    Brescia

    ? - ?

    Verona

  • 19:30

    Cagliari

    ? - ?

    Atalanta

  • 19:30

    Parma

    ? - ?

    Fiorentina

  • 19:30

    Sampdoria

    ? - ?

    SPAL

  • 19:30

    Udinese

    ? - ?

    Genoa

  • 21:45

    Napoli

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    30

    75

  • 2

    Lazio

    Lazio

    30

    68

  • 3

    Inter

    Inter

    29

    64

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    29

    60

  • 5

    Roma

    Roma

    29

    48

  • 6

    Milan

    Milan

    30

    46

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    29

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    25

  • 3

    Romelu Lukaku

    19

  • 4

    Joao Pedro

    17

  • 5

    Luis Muriel

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27035

Liczba newsów: 36924