Plotki transferowe

Mercato Live - 16.01 (17:20) Ozil w styczniu w Interze?! (33)

Autor:
Źródło: różne
około rok temu
5966
33
mercato live 2

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

 

17:20

Ozan Kabak przejdzie do VFB Stuttgart. Jak donosi turecka gazeta - Fanatik - Ozan Kabak, którego sprowadzeniem zainteresowany był Inter, odejdzie z Galatasaray Stambuł do VFB Stuttgart. Niemiecki zespół ma zapłacić za tureckiego obrońcę 12 mln euro.

 

17:11

FCInterNews.it - Inter zainteresowany Lorisem Benito. Jak donosi FCInterNews.it, Inter planuje zakontraktować obrońcę Young Boys - Lorisa Benito. 27-letniemu lewemu obrońcy wraz z końcem sezonu kończy się kontrakt, dlatego też zawodnik będzie mógł przejść do Nerazzurrich na zasadzie wolnego transferu. Inter zamierza podpisać z nim kontrakt i dać go do dyspozycji Luciano Spallettiemu w przedsezonowym okresie przygotowawczym. Jeżeli zawodnik sprawdzi się, zostanie w Interze, gdyby jednak nie przekonał do siebie trenera Nerazzurrich, zostałby wypożyczony do innego klubu Serie A.

 

14:27

LGdS - Godin podpisze kontrakt z Interem w przyszłym miesiącu. Jak informuje La Gazetta dello Sport, Urugwajczyk ma w ciągu najbliższych tygodni podpisać kontrakt z zespołem Nerazzurrich. Mówi się o dwuletniej umowie, według której zawodnik ma zarabiać 5,5mln euro za sezon gry, z opcją przedłużenia o kolejny rok.

 

10:45

Angielskie media - Ozil w styczniu w Interze?

Jak donoszą angielscy bukmacherzy Mesut Ozil może dołączyć w styczniu do Interu. O całej transakcji pisze także The Mirror - sam zawodnik jest w złych stosunkach z trenerem i Arsenal chciałby się go pozbyć. Warunkiem do odejście Niemca jest zapłata co najmniej 50% pensji zawodnika. Ozilem interesuje się kilka klubów z Chin oraz Inter, który myśli o wypożyczeniu gracza do końca sezonu. 

 

09:15

GdS - Sampdoria wykupi Davide Merola, młodego napastnika Primavery Interu. Nie wiadomo jaka będzie cena zawodnika, jednak na pewno Inter pozyska sobie opcję odkupu. Agentem zawodnika jest Mino Raiola. 

 

09:15

Alfredo Pedulla - Inter odrzucił ofertę w wysokości 25 mln euro za Roberto Gagliardiniego. Dziennikarz nie podał nazwy klubu składającego ofertę, jednak wydaje się, że Inter nie sprzeda w tym okienku transferowym Włocha. 

 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

Zobacz też

alonso giroud mercato live

Mercato Live - 11.01 (19:30) Jest porozumienie z Eriksenem, Vidal się oddala?! (39)

11.01
00:04
young politano mercato live

Mercato Live - 16.01 (21:10) Ashley Young zostanie piłkarzem Interu! (83)

16.01
00:00

Komentarze (33)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.01.2019 o 17:14 przez Czarson
Czarson
Ozil tylko w wypadku gdy Arsenal placi jego polowe obecnej pensji a on sam godzi sie na obnizenie zarobkow o 30%, to jest zbyt droga impreza a moze sie nawet nie zwrocic.
16.01.2019 o 17:15 przez VVujek
VVujek
Koszulki i sie zwraca.
16.01.2019 o 18:42 przez Pader88
Pader88
To jest dalej 122,5K funtow czyli 138,1K Euro na Tydzien i tak przez 6 miesiecy... nie wiem jak to VVujek liczyles, ale nikt nie kupi tylu koszulek goscia na wypozyczeniu, tymbardziej jego :D
16.01.2019 o 15:23 przez AveCaesar
AveCaesar
Może jeszcze Darmian na lewą za Dalberta to już jest kolejne powiedzmy 20 + niech będzie jakieś 5 mln za Mirande, Rano akurat kończy się kontrakt czyli 85, a to już byłoby w chooj.
16.01.2019 o 15:12 przez AveCaesar
AveCaesar
Też tak myślę Speaker. Już nastąpiło sporo zmian w pierwszym : Asamoah, De Vrij, Vrsaljko (jeżeli akurat nie leczy kontuzji :D ) Ninja, Politano to połowa pierwszego składu przecież ;) Widać gołym okiem jak podniosła się mentalność ale jeszcze parę rzeczy musi zacząć troszkę lepiej trybić. Myślę też, że Balde puka do pierwszego składu w miejsce Perisicia, którego raczej pożegnamy po sezonie, a w jego miejsce De Paul prawdopodobnie. Za Candreve liczę na powrót Karamoha. Candreva ile 10 mln ? Perisic 40 ? Barbosa 10 - 15 ? To już jest 60 mln. Przy transakcjach za darmo lub z wymianą wypożyczeń to już całkiem sporo dla Piero i Giuseppe. Pewnie za Mirande i Rano przyjdą Godin z Andersenem.
16.01.2019 o 15:59 przez VVujek
VVujek
Barbosy to ty nie licz za niego kasa najpredzej w stycznu 2020
16.01.2019 o 23:30 przez Speaker
Speaker
Teraz z kolei może nastąpić kilka zmian powrotnych. Szansa może nadarzyc się ku temu ponieważ nastąpił splot takich różnych zdarzeń i mamy fajny skład. Pierwszym z nich, że jesteśmy w gazie. Drugim że następuje nowe otwarcie, niejako była pewna przerwa ktora znacznie podzieliła jedną część sezonu od drugiej. Trzy, to też odnosi się do drugiego, że startujemy w nowych rozgrywkach (LE i Puchar). Niektórzy w koncu dostaną swoją szansę a niektórzy znów i wobec wygasajacych sie kontraktow moga sie postarac a inni powalczyc by zostac. 4. Radja Naingollan będzie nadrabiał zaległości. Po piąte na wszystkich pozycjach jest najmniej po dwóch piłkarzy którzy bez problemu teraz mogą zagrać w każdym ligowym spotkaniu. Niech będzie to runda na piątkę :)
16.01.2019 o 14:23 przez Speaker
Speaker
Na pół roku wypożyczenie wpierw Ozila by było ciekawym posunięciem, zaś widać że to wymaga czasu, teraz widać jak pilkarze przybyli latem stają się częścią zespołu i to ma wpływ na całą drużynę. Myślę że w rundzie rewanżowej może być sporo zmian personalnych w 1. składzie, nie chodzi o transfery
16.01.2019 o 14:01 przez kulfon32
kulfon32
Brać! Nie zastanawiać się !
16.01.2019 o 13:54 przez Drakan83
Drakan83
Ja bym Ozila z chęcią zobaczył w Interze. Jeszcze jeśli to prawda że możliwe jest niezobowiązujące wypożyczenie i Arsenal pokrywa 50% pensji, to mega okazja.
Nie można patrzeć, że treaz nie grał. Widać że przyszedł Emery i nie widzi dla niego miejsca. W tamtym sezonie był tam "Bogiem", dlatego dostał mega kontrakt, przyszedł nowy trener i nie widzi go w zespole i on nic na to nie poradzi. Nie znacyz to, że w Interze będzie grał piach, albo gdziekolwiek indziej. Jest to mega okazja, nie można zapominać o klasie Ozila, jak grał wcześniej w Arsenalu i Realu. Pół roku ławki i kontuzja nie może nagle przekreślać jego umiejętności.
16.01.2019 o 11:55 przez Kondzik
Kondzik
Na takich warunkach bralbym Ozila. Jest leniwy ale zapewne bd chciał się pokazać A jest w stanie pokazać
16.01.2019 o 11:28 przez oster
oster
i znowu ten Kovacić na zdjęciu, nie mogę patrzeć na tego kiepskiego i przereklamowanego niby zawodnika.
16.01.2019 o 11:25 przez RedKhmer
RedKhmer
Wypożyczenie do końca sezonu to dobry deal dla każdego. Nie trzeba go kupić a przyda się taki gość. Na pewno będzie chciał się pokazać by grać więcej i mieć więcej opcji w lato.
16.01.2019 o 11:20 przez Pader88
+1
Pader88
£175k na tydzien za jakiegos pol Turka? wole kebeba za £5
16.01.2019 o 11:16 przez maestro177
+1
maestro177
Ozil tylko na wypożyczenie I z połową pensji jak najbardziej.
16.01.2019 o 10:20 przez Endru
Endru
Plotka z 25 mln za Gage jesli taka byla to tylko z Chin
16.01.2019 o 09:56 przez Kondzik
-1
Kondzik
Jestem tylko ciekaw jak oni ogarna te 40mln. Odrzucili bo nie ma grajkow do środka.
16.01.2019 o 10:00 przez Orzeu
+2
Orzeu
podobno 20 wystarczy
16.01.2019 o 11:18 przez SETE
SETE
Skad takie info Orzeu, ze 20 mln zalatwia FFP ?
16.01.2019 o 12:07 przez Orzeu
+1
Orzeu
@Kondzik jeszcze byś może przetłumaczył co :P
16.01.2019 o 14:31 przez Speaker
Speaker
Nie no, było tak jak UEFA zobaczył w że Milan chce jeszcze Piątka a u nas Ausilio robi habilitacje z poszanowania ffp to glupio im się zrobiło i musieli zareagować :)
16.01.2019 o 14:32 przez Speaker
Speaker
UEFA zobaczyła*
16.01.2019 o 09:54 przez piotrekninter
piotrekninter
w formie jest ok, tylko ile on ma takich spotkań w sezonie...trzy?
powinni brac 25, opylić jeszcze kogoś i Barella jak nic by był
lubie nawet Roberto ale za słaby jest
Vecino ostatnio kontuzj,a nie gra też nic wielkiego,ale za niego bym 40 minimum brał, dużo strzela oraz dobrze rozumie się z grazami ofensywnymi
16.01.2019 o 09:47 przez SETE
SETE
Patrzac na nasz srodek pola to teraz każdy gracz jest na wage zlota, przecież bywaly mecze ze nie było kim tam grac :) ale i tak oferte za Gage 25 mln przyjalbym w każdym momencie. Roberto sie po prostu nie rozwija a my przecież potrzebujemy hajsu na już do FFP.


Jeśli chodzi o Radu i Gravilona to jasne jest , ze będą dodawani w pakiecie gdy będziemy kontraktować jakichś graczy
16.01.2019 o 09:40 przez Wisniapl
Wisniapl
Szczerze mówiąc sam nie wiem co bym zrobił. Gaglia w formie gra bardzo dobrze. Niestety z jakiegoś powodu, co roku, wraz ze startem nowego sezonu zawsze zachowuje się jak dziecko we mgle i trzeba pół roku aby wrócił do formy. Potem jest koniec rozgrywek i po wakacjach znów ta sama historia.
16.01.2019 o 09:39 przez Dyl87
Dyl87
Robimy podchody pod Sampe hehe chyba Andersen coraz bliżej. Gaglia do sprzedania jeżeli się wzmocnimy w lecie to on już nie powącha trawki :)
16.01.2019 o 10:30 przez Endru
Endru
Po co nam ten Andersen jak mamy Godina.
16.01.2019 o 09:39 przez Stachoo
Stachoo
Merola to przecież napastnik i to czołowy Primavery, a nie obrońca.
16.01.2019 o 09:44 przez Orzeu
+2
Orzeu
oczywiście ;)
16.01.2019 o 09:37 przez VVujek
+1
VVujek
To jakis fejk 25 mln ?, nie wierze
16.01.2019 o 09:35 przez ojciec&ojciec
+3
ojciec&ojciec
Dobrze by było odzyskać zainwestowany hajs, ale myśle że jeśli taka oferta rzeczywiście by się pojawiła to zostałaby zaakceptowana. To pewnie zwykle :cenzor: enie
16.01.2019 o 09:30 przez doman
+1
doman
Z pocałowaniem ręki powinni ją przyjąć i spakować Roberta w walizeczkę.

Shoutbox

horrorshow86 24.01.2020 14:22

Czyli on myśli tak jak te 15 latki na grupach na fejsie xD

Orzeu 24.01.2020 14:21

Zoniek wierzy, że Mourinho jak przyszedł do Tottenhamu to miał powiedziane że "we wtorek standardowo łamiemy" xd

horrorshow86 24.01.2020 14:14

Podziękuję, typ który co kolejkę wierzy w jakieś ustawione ŁAMAKI xD

horrorshow86 24.01.2020 14:06

Zoniek ale na forum?

ZnawcaCalcio 24.01.2020 13:49

ale kontrakt z nami już mógł podpisać, a jego wykup to i tak jest pewna sprawa

WTC 24.01.2020 13:46

zoniek* obstawia

WTC 24.01.2020 13:46

zonie

horrorshow86 24.01.2020 13:39

Ktoś z was obstawia mecze?

horrorshow86 24.01.2020 13:39

Witam państwa

IlCapitano 24.01.2020 13:30

Jaka klauzula skoro nie jest naszym pilkarzem

ZnawcaCalcio 24.01.2020 13:22

Sensi nie ma na pewno klauzuli, nasi już chyba w takie rzeczy się nie będą bawić... :D

ZnawcaCalcio 24.01.2020 13:22

Brozović ma 60 mln

Alfa 24.01.2020 13:20

borowik ma 50mln bodajze

Alfa 24.01.2020 13:20

jak byl w mega formie to byly ploty ze barca moze dac 70 za niego ale o klauzuli nigdy zadnej mowy nie bylo

Alfa 24.01.2020 13:20

ze sensi ma 60mln klauzuli? :D

Alfa 24.01.2020 13:20

jaka klauzule?

Piter 24.01.2020 13:19

Czy za prowokacje na tej stronie należy się ban? To bardzo ważne, ponieważ wczoraj niejaki horroshow86 próbował sprowokować mnie (nieudolnie) wmawiając mi, że jakieś konto to moje multi. Robił to przez kilka godzin i takie zachowanie powinno być karane surową grzywną

ZnawcaCalcio 24.01.2020 13:17

czytałem*

ZnawcaCalcio 24.01.2020 13:17

czytałeś jakiegoś newsa, że nasi by nie płakali jakby ktoś wpłacił za niego klauzulę 60 mln

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu z Lecce?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 24 stycznia

  • 20:45

    Brescia

    ? - ?

    Milan

Sobota, 25 stycznia

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Bologna

  • 18:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Atalanta

Niedziela, 26 stycznia

  • 12:30

    Inter

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Verona

    ? - ?

    Lecce

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Sassuolo

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Lazio

  • 20:45

    Napoli

    ? - ?

    Juventus

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    20

    51

  • 2

    Inter

    Inter

    20

    47

  • 3

    Lazio

    Lazio

    19

    45

  • 4

    Roma

    Roma

    20

    38

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    20

    35

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    20

    30

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    23

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    16

  • 3

    Romelu Lukaku

    14

  • 4

    Joao Pedro

    13

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29133

Liczba newsów: 35669