Plotki transferowe

Mercato Live - 17.07 (20:10) Radja wróci do Cagliari?! (46)

Źródło: różne
ponad rok temu
13551
46
mercato live icardi

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

20:10

Sky - Fiorentina naciska na sprowadzenie Borji Valero. Spotkanie w tej sprawie być może nawet dzisiaj. 

 

18:37

Tuttosport - Radja Nainggolan wróci do Cagliari? 

Taką sensacyjną wiadomość podał turyński dziennik. Piłkarz na pewno musiałby liczyć się ze znaczną obniżką zarobków. 

 

14:57

Oficjalnie - Yann Karamoh został zawodnikiem Parmy na zasadzie wypożyczenia z obowiązkiem wykupu za 13 mln euro.

 

14:18

Sport Mediaset - Icardi dał Juventusowi czas do 10 sierpnia. Po tym czasie jeśli Juve nie dogada się z Interem to Argentyńczyk otworzy się na potencjalny transfer do Napoli, które jest zdecydowane na wykup Icardiego. 

 

12:20

Romelu Lukaku zabrakło nawet na ławce rezerwowych w spotkaniu z Leeds. 

 

 

11:33

CDS: Inter poczeka, aż Roma sprowadzi w swoje szeregi Gonzalo Higuaina. Wtedy działacze Interu ponownie usiądą do stołu negocjacyjnego w sprawie transferu Edina Dzeko. Interiści uważają, że wtedy Romaniści chcąc pozbyć się Bośniaka obniżą swoje oczekiwania za niego.

 

CDS: Ausilio i Marotta negocjują transfer Joao Mirandy do Jiangsu. Brazylijczyk jeszcze nie ustalał z chińczykami warunków swoich przenosin do Chin. Okienko w Państwie Środka zamknie się wraz z końcem lipca.

 

CDS: W razie fiaska negocjacji z Manchesterem United w sprawie transferu Romelu Lukaku, Interiści będą chcieli sprowadzić jednego z dwójki Zapata, Rodrigo. Zdaniem rzymskich dziennikarzy, działacze United nie zgodzą się sprzedać Belga dopóki nie tylko nie otrzymają satysfakcjonującej oferty od Interu (85 mln euro), ale także nie znajdą do 8 sierpnia (koniec okienka transferowego w Anglii) godnego następcy dla Lukaku.

 

GDS: Do końca tygodnia Inter złoży kolejną ofertę za Lukaku.

 

Sport Italia: Inter tylko w przypadku sprzedaży Radji Nainggolana wzmocni skład kolejnym środkowym pomocnikiem.

 

Aurelio De Laurentiis w wywiadach dla  TV Luna oraz Radio Kiss Kiss Napoli powiedział, że w przeciągu tygodnia Eljif Elmas (którym interesował się również Inter) przeniesie się do zespołu z Neapolu.

 

10:57

CDS: Napoli nie rezygnuje z transferu Mauro Icardiego. Carlo Ancelotti poprosił szefostwo klubu o zawodnika, który będzie mógł strzelić kilkadziesiąt bramek w przeciągu całego sezonu. Argentyńczyk ma być numerem jeden na liście zawodników, którzy spełniają te warunki. Działacze Napoli chcą najpierw przekonać do transferu zawodnika, a później usiądą do rozmów z Interem. Inter ma oczekiwać za Icardiego 60-70 mln euro plus ewentualne bonusy.

 

10:47

FcInternews.it: Jutro odbędzie się spotkanie na linii Inter-Sampdoria, podczas którego zostaną omówione szczegóły transferów piłkarzy Nerazzurrich do zespołu z Genui. Chodzi tutaj o następujących piłkarzy: Davide Merole, Marco Pompettiego,  Felice D'Amico oraz Federico Dimarco. Merola ma zostać sprzedany za 500 tysięcy euro, a Inter otrzyma w przypadku kolejnego transferu zawodnika 50% z kwoty sprzedaży. Felice D’Amico ma zostać również sprzedany. Nie wiadomo za ile, ale wiadomo, że Inter również będzie mógł liczyć na połowę kwoty z przyszłego transferu pomocnika. Marco Pompetti ma zostać wypożyczony na rok. Nie wiadomo czy w umowie będzie zapis o możliwości wykupienia zawodnika po okresie wypożyczenia. Federico Dimarco również zostanie wypożyczony, ale w tym przypadku obrońca na pewno wróci po sezonie do macierzystego klubu.

 

9:00

CorSera - Inter wciąż pozostaje bez napastnika, a Antonio Conte naciska, by zarząd przyspieszył rozmowy ws. Edina Dzeko i Romelu Lukaku. Przypomnijmy, że Matteo Politano jest kontuzjowany, Lautaro Martinez odpoczywa po Copa America, a Mauro Icardi został w Mediolanie i trenuje indywidualnie.

 

8:55

GdS - Manchester United wciąż nie ma zamiaru obniżać ceny Lukaku i nie spieszy się z jego sprzedażą. Tymczasem Belg przygotowuje się do towarzyskiego meczu z Leeds United.

 

8:50

CdS - Negocjacje z Manchesterem United będą się przedłużały do czasu, gdy angielski klub nie znajdzie odpowiedniego zastępstwa dla Lukaku.

 

00:05

Gianluca Di Marzio - Wciąż nie ma porozumienia z Manchesterem United w sprawie transferu Romelu Lukaku, ale negocjacje trwają. Wcześniej hiszpański AS informował, że Czerwone Diabły przystały na ofertę Interu. Wiele jednak wskazuje na to, że ta wiadomość była nieprawdziwa.

 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu

 

Zobacz też

Nikola Milenkovic

Czas na zmianę obrońców? (3)

08.04
13:13
Mauro Icardi

Francuskie media: Icardi to kosztowna pomyłka (12)

10.04
20:55

Komentarze (46)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.07.2019 o 08:56 przez DonDawido
DonDawido
Niech ten Radja zostanie. Przecież on się nam przyda.
17.07.2019 o 22:01 przez AveCaesar
AveCaesar
Gravillon w Sas, Karamoh w Parmie niech nam rosną murzynki na przyszłość. Obyśmy mieli z nich pociechę :D No i oczywiście Pina, Radu, Zinho, Brazao też . Jeszcze niech Dimarco z Bastonim idą gdzieś grać regularnie. Szkoda, że Miangue nam gdzieś zaginął no i Gnu wiadomo.
17.07.2019 o 23:02 przez AveCaesar
AveCaesar
Z Puscasa też może być niezły gość.
17.07.2019 o 20:55 przez Dyl87
+3
Dyl87
Valero Idź tam gdzie Cię Kochają
17.07.2019 o 20:18 przez piotrekninter
+1
piotrekninter
Oddać nawet za free, żeby tylko Borji nie oglądać..
17.07.2019 o 19:48 przez inter30
+1
inter30
Nie rozumiem o co kaman z tym naingollanem, coś odwalił ale od tego czasu dużo się zmieniło, pozbywanie się go za psie pieniądze nie ma sensu,skoro tak im wadzi to czemu konsekwentnie nie poganiają perisica?
17.07.2019 o 19:33 przez Dyl87
+3
Dyl87
Tuttosport Już nie ma o czym pisać że takie plotki tworzy
17.07.2019 o 19:12 przez OjciecOstatniPrawdziwy
+1
OjciecOstatniPrawdziwy
Tak, na bank wróci do cagliari XD
17.07.2019 o 19:03 przez piotrekninter
piotrekninter
Pisało się o 30 mln, ja pisałem że Max 25 dostaniemy
A teraz Cagliari, ile nam dadzą 10 mln...
Chyba tylko Chińczycy by w miarę dobrze zapłacili, więc raczej zostanie Radja z nami.
17.07.2019 o 17:57 przez GianniVersace
+1
GianniVersace
haha co za gnida jako nasz ex capitano ugaduje się z juffkami.
Po prostu DNO
17.07.2019 o 16:39 przez IlCapitano
-1
IlCapitano
Icardi daje ultimatum XD
17.07.2019 o 16:19 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Welcome Romelu ! :)
17.07.2019 o 16:08 przez danielinter
+1
danielinter
Mam nadzieje ze jest opcja odkupu bo jeszcze bym Francuza nie skreslal nawet Sterling kiedys byl jezdcem bez glowy jest mlody i moze sie rozwijać
17.07.2019 o 16:32 przez VVujek
+3
VVujek
Jeśli chodzi o umiejętności czysto piłkarskie to Karamoh ma je na bardzo wysokim poziomie.
17.07.2019 o 16:35 przez Dyl87
+3
Dyl87
Gorzej z głowom
17.07.2019 o 15:59 przez piotrekninter
piotrekninter
Haha
Bezczelny
Icar daje czas juve. Proszę pan i władca to my mu dajmy czas
Tydzień i przyjmujesz ofertę Napoli albo 2 lata trybuny i masz po karierze
Bo 29 lat to co najwyżej fiora za 1 mln euro pensji mu złoży oferte
17.07.2019 o 15:50 przez kibix
+1
kibix
CHOĆ MIAŁ ZDROWE OCZY TO BYŁ SUKINSYN ŚLEPY
17.07.2019 o 14:45 przez Dyl87
+4
Dyl87
Czyli Bajlando z Icardim będzie trwać całe okienko...
17.07.2019 o 14:45 przez Est
+1
Est
Jak nic zostaniem z naburmuszonym Icardim. Cena za zawodnika leci na łeb na szyję, jeszcze niedawno liczyliśmy na kwotę transferową pokroju 100-120 mln, a teraz nie ma co liczyć chociażby na połowę takiej kasy.
17.07.2019 o 14:30 przez Rafał 1976
-4
Rafał 1976
My nigdy a to prze nigdy nie się nie nauczymy tak samo było z Roberto Crlosem na siłę wypchnelismy go do Realu.A puzniej plulismy sobie w pysk,brak słów na to wszystko co się dzieje w naszym klubie,a już myślałem że będzie normalnie i wyciągniemy wnioski a tu nic z tego brak słów na to wszystko
17.07.2019 o 15:53 przez Bonhart25
+1
Bonhart25
A teraz wyobraź sobie, że Inter przeprasza Icara i daje mu taką podwyżkę jaką chce... Sygnał dla innych będzie taki:róbcie borute a ujdzie wam to bezkarnie, mało tego - osiągnięcie swój cel w taki sposób.
Kura! Jesteśmy profesjonalnym klubem czy republika bananowa?
17.07.2019 o 15:56 przez Sempre_Inter
+1
Sempre_Inter
Po co mu to tłumaczysz? Przecież to Alter ego Van Dalla. Psychofan miętusa i Wandy co rozumu nie chciała.
17.07.2019 o 16:02 przez piotrekninter
+1
piotrekninter
Ciekawe rzeczy bo czytałem z nim wywiad i sam chciał odejść
Nie dogadywal się z trenerem i pozycja na boisku mu nie pasowała...hm wysłuchaliśmy na sile
17.07.2019 o 16:03 przez piotrekninter
piotrekninter
Wypychaliśmy *
17.07.2019 o 17:25 przez Bonhart25
+1
Bonhart25
Krótko :Icardi to zwykły najemnik a nie materiał na legendę klubu. Najważniejsza jest dla niego mamona. I c**j z nim
17.07.2019 o 12:28 przez Kondzik
+1
Kondzik
To już niemal pewne !!
17.07.2019 o 12:23 przez cuba
+1
cuba
Tutaj już na tej stronie wystarczy powiedzieć dowidzenia ikardim i już komuś coś się nie podoba,nawet jak niektórzy byli na nie że ikadi ni emoże być wyżej niż klub
17.07.2019 o 11:28 przez Weo
+3
Weo
Już widzę jak Laurentiis wyskakuje z 60-70 mln euro. Wiedząc że Juventus daje tylko 40 mln. Do tego na samego Jamesa z Bayernu szkoda mu wydać 40 mln. Wątpliwe...
17.07.2019 o 11:20 przez KoBa
+2
KoBa
60 + bonusy (10) za Icara i wszyscy zadowoleni
17.07.2019 o 10:32 przez kibix
+3
kibix
Fanom i obroncom icara przypominam, że gdyby nie był idiota to nie musieliśmy jak chamy szukać kogoś do ataku
17.07.2019 o 10:52 przez AveCaesar
AveCaesar
Nom dokupilibyśmy Dzeko i atak kompletny. Szczęście, że Lukaku jest dostępny na rynku bo ch*j wie kto by przyszedł za niego.
17.07.2019 o 15:05 przez ciechan
+2
ciechan
Ponadto zostawił nas w kluczowym momencie sezonu . Właściwie nieraz go już tracilismy, choć zawsze odzyskiwalismy...nic nowego
17.07.2019 o 09:35 przez OjciecOstatniPrawdziwy
+1
OjciecOstatniPrawdziwy
Spokojnie, w drodze jest już Puscas zbawca
17.07.2019 o 10:51 przez Kondzik
Kondzik
On zaraz zostanie sprzedany
17.07.2019 o 09:22 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Sami sobie strzelilismy w łeb. Jak z Icardim tak z Pinamontim. Dostaliśmy śmiesznych ok 12 baniek a teraz klepiemy się po czole bo nie ma kim grać i z kim się zgrywać. Cały Inter
17.07.2019 o 10:21 przez _DANI_
+7
_DANI_
Jakie trzeba mieć klapki na oczach, żeby nie wiedzieć, że przez FFP, wszyscy grają w szachy. Inter aby uzyskać wymagane 40 mln musiał trochę pokombinować, to sprzedaż Adorante za 5 mln, mimo że nie jest tyle wart, to kupno Brazao za 6,5 mln (taki deal wcześniej z Parmą), to sprzedaż Pinamontiego za kilkanaście mln i dżentelmeńska umowa o odkupie, z którego na pewno skorzystamy i wiele wiele innych.

Niby takie proste, a trzeba codziennie takim jak Ty tłumaczyć 🤦‍♂️
17.07.2019 o 15:29 przez timon
timon
Zostawcie Piotrka! Przez reform edukacji chlopak ma pewnie problem, ze znalezieniem liceum, a wy sie dziwicie, ze glupoty wypisuje ;)
17.07.2019 o 07:22 przez ddamiann17
ddamiann17
On i tak będzie nasz - kwestia czasu. Dobrze byłoby to załatwić w najbliższych dniach - jest ku temu okazja, bo przecież gramy w sobotę z nimi mecz.
17.07.2019 o 09:11 przez Bonhart25
+1
Bonhart25
W zeszłym roku podobno Modric też juz był nasz
17.07.2019 o 18:43 przez ddamiann17
ddamiann17
I Ty naprawdę wierzyłes w to, że Luca przejdzie do nas? Gratulacje :)
17.07.2019 o 07:04 przez Dyl87
+4
Dyl87
Trzeba zaufać Conte dostanie wszystkich których chciał , nie pamietam żeby Inter tak się starał na rynku żeby zadowolić trenera . Tworzy się coś wielkiego Grande Inter serce
17.07.2019 o 00:44 przez Perseus
-7
Perseus
Nie chcę tego dziada! Ta kasa mogłaby pójść na Savica.
17.07.2019 o 06:21 przez _DANI_
+3
_DANI_
A kim w ataku ?
17.07.2019 o 07:21 przez ddamiann17
ddamiann17
Może dać szansę Longo? 😂
17.07.2019 o 10:49 przez AveCaesar
AveCaesar
Caputo był za 7,5 mln do wzięcia ehhh przespaliśmy.
17.07.2019 o 00:11 przez Gloin1989
Gloin1989
buhaha

Shoutbox

pablo77 11.04.2021 00:47

camp nou do zaorania, kerfura mozna by postawic :D

Kamiliusz1908 10.04.2021 23:58

ja jeden bym wysłał na Powiatowy Zespół Szkół w Ledzinach

Waldini 10.04.2021 23:31

oczywiście wcześniej bym zadzwonił przestrzec, by nikt nie przychodził, aby uniknąć ofiar w ludziach

Waldini 10.04.2021 23:30

Jak miałbym do dyspozycji dwa bombowce i dwa cele do zbombardowania to jeden wysłałbym na Santiago Bernabeu a drugi na Camp Nou

Waldini 10.04.2021 23:29

el klasiko, czyli Farsa kontra kurewscy

pablo77 10.04.2021 22:58

ale Barcelona stała się tym dla Realu czym Milan dla Interu :D

HB 10.04.2021 22:47

Zlatan jest zwyrolem, który strzela do zwierząt dla zabawy

Tifosinho 10.04.2021 22:44

Brejtłejt jak zanurkował

ANIOL 10.04.2021 22:28

Ale napierdyla żabami w Madrycie

domin98 10.04.2021 22:24

Aniol :zolta:

ANIOL 10.04.2021 22:03

Zayebany dzikus cygańsko bośniackie ścierwo !! ! Ptfu !!

Endru 10.04.2021 21:50

Ja nienawidze ibry, a za to ze zastrzelil lwa jeszcze bardziej

Tifosinho 10.04.2021 21:46

Milik gol

Kamiliusz1908 10.04.2021 21:43

Witam. Czyli co, Milan is Back i walczą o scudetto ?

Ojciec SB 10.04.2021 21:42

za co cygan karrtke wylapal?

ANIOL 10.04.2021 20:38

Ej na serio mam tak samo...hehe

CzarodziejCzasu 10.04.2021 20:36

bo robi mi sie wstyd po prostu

CzarodziejCzasu 10.04.2021 20:36

ale szczerez mowiac jak ogladam ten wywiad to wylaczam po pierwszej wypowiedzi

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Środa, 07 kwietnia

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Juventus

    2 - 1

    SSC Napoli

Sobota, 10 kwietnia

  • FT

    Spezia

    3 - 2

    Crotone

  • FT

    Parma

    1 - 3

    AC Milan

  • FT

    Udinese

    0 - 1

    Torino

Niedziela, 11 kwietnia

  • 12:30

    Inter

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    Lazio

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Atalanta

Poniedziałek, 12 kwietnia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Sassuolo

Sobota, 17 kwietnia

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Hellas Verona

  • 18:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Parma

Publicystyka

Antonio Conte

Inter Conte - analiza taktyczna (11)

04.04
19:23
felieton ciao interisti

CIAO INTERISTI! COME STAI IN SERIE A? (9)

29.03
11:27
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    29

    71

  • 2

    Milan

    Milan

    30

    63

  • 3

    Juventus

    Juventus

    29

    59

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    29

    58

  • 5

    Napoli

    29

    56

  • 6

    Lazio

    Lazio

    28

    52

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    25

  • 2

    Romelu Lukaku

    21

  • 3

    Luis Muriel

    18

  • 4

    Simy

    16

  • 5

    Lorenzo Insigne

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27156

Liczba newsów: 39274