Plotki transferowe

Mercato Live - 17.07.2018 (23:15) Inter potwierdza kolejny transfer (62)

Autor:
Źródło: fcinternews.it/fcinter1908.it
3 miesiące temu
246
62
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

23:15

Oficjalnie - Inter pozyskał Samuele Mulattieriego. To utalentowany trequartista urodzony w 2000 roku, który do tej pory występował w Spezii. Młodym zawodnikiem był zainteresowany również Juventus.

 

19:36

Oficjalnie - Davide Costa i Vincenzo Tomassone w Rieti. Urodzony w 1996 bramkarz trafił do klubu występującego w Serie C na zasadzie transferu definitywnego, a 23-letni napastnik trafił tam na roczne wypożyczenie. 

 

19:33

Oficjalnie - Axel Bakayoko trafił na roczne wypożyczenie do St. Gallen. Szwajcarski klub występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej w swoim kraju. 

 

19:26

Bardzo bliski przenosin do Palermo jest George Puscas. Jak donosi A. Pedulla Inter osiągnął porozumienie z Palermo i sprzeda Puscasa za 3 mln euro + bonusy. Brakuje tylko podpisu samego Puscasa, by zakończyć transakcję. 

 

19:01

Nie tylko Inter zainteresowany jest sprowadzeniem Leandro Paredesa. Jak donosi Sky Sport, także Milan rozważa pozyskanie Argentyńczyka.

 

15:30

Daily Star - także Arsenal zainteresowany Perisiciem.

 

15:20

The Sun - 103 mln euro na duet Chorwatów. Taki budżet ma przygotowany Manchester United na zakup Ante Rebicia i Ivana Perisicia. Z podanej kwoty około 54 mln euro ma zostać zaproponowane za Chorwata z Interu. 

 

15:00

La Gazzetta - Wielki boom w wycenie Perisicia i Brozovicia. Po udanych mistrzostwach świata ich łączna wartość wynosi 140 mln euro. Obaj wydają się być nie do ruszenia z Interu, a ich odejście jest możliwe tylko w przypadku naprawdę bajecznej oferty. Brozoviciowi zostanie na dniach zaproponowana nowa oferta kontraktu w której oprócz podwyżki ma zostać usunięta klauzula wykupu wynosząca dotychczas 50 mln euro. 

 

 

15:00

La Gazzetta - Darmian oraz Zappacosta nie przekonują Interu. Kierownictwo Interu wyjeżdża dzisiaj do Nanjing, gdzie odbędą się spotkania m.in. na temat polityki transferowej Interu. 

 

13:00

La Repubblica - Inter chce poświęcić Ivana Perisicia i Antonio Candrevę, by wykupić skrzydłowego Fiorentiny - Federico Chiesę. Zawodnik jest postrzegany jako jedna z najjaśniejszych gwiazdek młodego pokolenia we Włoszech, wzbudza zainteresowanie m.in. Romy i Napoli. Fiorentina odrzuciła już ofertę Napoli w wysokości 50 mln euro + Marko Rog i żąda za swojego zawodnika 70-80 mln euro. 

 

 

10:38

Jak donosi Libero, działacze Manchesteru United mimo słów ze strony działaczy Interu, o tym iż nie zamierzają rozważać ofert za Perisicia i tak zamierzają złożyć ofertę za chorwackiego skrzydłowego. Wg Libero ma ona opiewać na kwotę 50 mln euro plus karta Matteo Darmiana.

08:25

Malcom musi poczekać. Alfredo Pedulla informuje, że Inter zbada sytuacje Brazylijczyka po zakontraktowaniu bocznego obrońcy.

 

08:20

Sime Vrsaljko chce grać w Interze. Chorwat dał słowo klubowi, że zrobi wszystko co w jego mocy, aby wrócić do Włoch. Zdaniem La Gazzetty dello Sport obronca zostałby już zawodnikiem Interu, gdyby nie dotarł aż do finału Mistrzostw Świata. Luciano Spalletti jest wielkim fanem piłkarza Atletico Madryt i chce go w swoim zespole pomimo, że mógłby mieć go do dyspozycji dopiero za 3 tygodnie.

Dziennikarze uważają, że Atletico niebawem obniży swoje oczekiwania finansowe, a czas gra na korzyść Piero Ausilio. Po sprzedaży Edera, Inter jest skłonny zapłacić 6 mln euro za wypożyczenie Vrsaljko.

 

08:20

Ivan Perisic nie jest na sprzedaż. Sky Sport informuje, że zawodnik chce kontynuować swoją karierę w Interze, a klub nie zamierza pozbywać się swojego kluczowego piłkarza. Zainteresowanie Chorwatem przejawia Manchester United. 

 

 

Zobacz też

Gabriel Barbosa Gabigol

Jest chętny na Barbose? (3)

22.10
16:20
Malcom Barcelona

Inter wróci po Malcoma? (17)

19.10
15:17

Komentarze (62)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.07.2018 o 08:02 przez Odet
Odet
@maverik
Zgadza się my to nie Real, czy Juve żeby sprzedawać swoich najlepszych (Ronaldo, Pogba ) :) :) :)
Pozdr.
18.07.2018 o 07:14 przez Cienty
Cienty
dariusz-hadziewicz weź ty lepiej zacznij oglądać mecze Interu a nie pierd*l mi tutaj że Perisic cały sezon piach grał bo jak czytam te twoje wypociny to aż oczy bolą, zrozumiałym jakbyś to napisał o candrevie, który jest pierwszy do odstrzalu. Perisic owszem miał gorsza część sezonu, ale tak jak i wszyscy nasi zawodnicy w kryzysowym momencie. Jedyne co przemawia za sprzedażą go do innego klubu to wiek, a co do jakości to jestem przekonany że zjada takiego chiese na śniadanie.
18.07.2018 o 00:04 przez wegorz
wegorz
Jeśli rzeczywiście daliby 70mln to można się zastanowić, ale tylko dlatego, że to by Nas uwolniło z tego całego FFP... Wiadomo, że gość młodszy nie będzie, ale skoro klub rośnie w siłę poprzez pozyskiwanie sponsorów, to na pewno oczekują oni również wzrostu jakości zespołu... Może i ciężko jest nagle wymyślić jakieś sensowne zastępstwo, ale świat się nie skończy jeśli Ivan odejdzie... Oczywiście wolałbym aby został i deale typu Ivan out za 70mln i Chiesa in za 80mln nie wchodzą w grę... Kogoś mocno :cenzor: z tą ceną za Federico... Pewnie 40 jest za niego, a drugie tyle za sławę po ojcu...
17.07.2018 o 23:57 przez AveCaesar
AveCaesar
Przez to, że łapie takie przestoje w sezonie z formą i kopie się po czole + wiek.
17.07.2018 o 23:55 przez AveCaesar
AveCaesar
Nikt tyle za niego nie da ;)
17.07.2018 o 22:48 przez Orzeu
Orzeu
ale ja nie twierdze ze jest nieadekwatne tylko że United po prostu tyle nie da
17.07.2018 o 22:44 przez kulfon32
kulfon32
Jakis Puscas za 3mnl euro, a gwiazdor, mistrz, następca R.Carlosa idzie za 4 ? No bez jaj....
17.07.2018 o 22:36 przez dariusz-hadziewicz
dariusz-hadziewicz
Perisić cały sezon grał taki piach, że do tej pory mi w zębach chrzęści, a Brozo odkąd do Nas przyszedł to gra dobrze 1/6 sezonu. Liczyłem na to, że się wypromują, co stało się faktem, a teraz sprzedać ich w :cenzor: za dobrą kasę i zrobić porządne wzmocnienia jeszcze, szczególnie skrzydeł i boków obrony. Mam nadzieję, że Ausilio przemówi tam komu trzeba do rozumu, że to najlepszy i ostatni moment na sprzedaż tych dwóch zawodników. BTW w sprawie Vrsaljko "Dziennikarze uważają, że Atletico niebawem obniży swoje oczekiwania finansowe" - ciekawe którzy naćpani dziennikarze tak uważają po występie w finale Mistrzostw Świata, przecież on zaraz też będzie kosztował 40-50 baniek...
17.07.2018 o 22:30 przez TomHardy
TomHardy
Orzeu tymbardziej jesli rok temu dawali 48 to obecne 50 wydaje sie smieszne. teraz 70 mln jest adekwantne
17.07.2018 o 21:34 przez Orzeu
Orzeu
SETE no jeśli rok temu Inter chciał 55, a United oferowało max chyba 48 to przy różnicy 7 mln się im nie udało spotkać ;) . Porównując te sytuacje 20 mln to sporo. Moim zdaniem nie odejdzie.
17.07.2018 o 21:05 przez AveCaesar
AveCaesar
Na pewno każdy będzie nam windował cenę jeżeli puścimy kogoś za większą kasę. Nie ma co kombinować z kluczowymi graczami bo jeszcze są luki do wypełnienia w pierwszym składzie (PO, ŚP, PS) więc nie powinniśmy sobie upierdalać jednego z dwóch posiadanych dobrych kół skoro i tak jeszcze brakuje nam dwóch żebyśmy mogli dalej jechać.
17.07.2018 o 20:27 przez SETE
SETE
Orzeu nie do końca dużo , gdyż mogą sie spotkać np. przy 60 mln. Chociaz jak pisał Odet transfer mało realny. Kwoty rzucane wrazenie niby robia , ale tylko niby...gdy sprzedając Perisica za 70 mln co zrobimy ? mamy dodatkowy problem jak wydac te pieniądze nie tracac na jakości...Chiesa ? Della Vale jak poczują ze jest kasa na wydanie to zaraz będzie 80 baniek i więcej :) Ciezko o dobra alternatywę za rozsadna cene w przypadku ewentualnego odejścia Perisica ...bo sprzedawac Ivana za 70 i brac kogokolwiek za np. 60 to jaki to ma sens ?
17.07.2018 o 20:03 przez Orzeu
Orzeu
Podsumowując ostatnie doniesienia: angielska prasa pisze o ofercie +/- 50 mln euro za Perisicia.
Włoskie źródla: Inter nie chce sprzedawać, chce podpisać nową umowę, jeśli sprzedać to 70-80 mln euro.

20, lub ponad 20 mln euro różnicy to bardzo dużo, Ivan zostanie.
17.07.2018 o 19:54 przez Odet
Odet
@Orzeu
zgadza się, my to wiemy, że takiej oferty nie będzie, ale nie wszyscy to rozumieją :)
17.07.2018 o 19:52 przez Odet
Odet
@willy
nie wiem czy się podniosę po tak "trafnej" krytyce takiego eksperta z mistrzostw świata jak Ty :) :) :)
Wielki boom na Perisica (kt zagrał jeden świetny mecz z Anglią) wg gazety, niech najpierw Mou da za Ivanka 70mln
zresztą Januszu footballu koledzy (Tom i Towarzysz) wystarczająco wyjaśnili. Gdybyś Interesował się Interem a nie tylko MŚ to bys wiedział jak Perisic grał od grudnia 2017 r :)

PS. jak za takiego surowego piłkarza i brutala jak Rebic chcą dać 50 mln, to nasz Ivan musiałby kosztować ze 100mln :)

Pozdr.
17.07.2018 o 19:43 przez Orzeu
Orzeu
ciechan no i prawdopodobnie Ivan zostanie, ale nie dziw się że są oferty za niego.
17.07.2018 o 19:24 przez ciechan
ciechan
Wskażcie mi proszę REALNE alternatywy ivana - chiesa (PS, melodia przyszłości, podobna cena), malcolm(PS, niewiadoma, inna liga), politano... Do głowy przychodzą mi jeszcze alexis, martial. Perisic to absolutny top. Jeżeli chcemy budować drużynę z topu, takich piłkarzy musimy utrzymywać (jego wyeksploatowanie w pewnum momencie zeszłego sezonu nie ma tu nic do rzeczy, ja na niego nie narzekałem. Wiedziałem że cierpimy na brak alternatyw). Jeżeli zamierzamy coś osiągnąć w przyszłym sezonie, to zaryzykujemy i odrzucimy ofertę. 70 mln to owszem bardzo dużo za niego, ale to nie FM. Potrzebny jest konkretny zawodnik, o konkretnej charakterystyce, a ivan jako skrzydłowy, jest unikatowy z jego umiejętnościami defensywnymi
17.07.2018 o 19:23 przez kroter32
kroter32
70mln za 30-to latka... Sprzedawac! Nie wiem dlaczego JM tak sie na niego uparl...
17.07.2018 o 19:16 przez AveCaesar
AveCaesar
@Piter 17 też twierdze, że tak właśnie jest i oby to myślenie pozostało w głowach naszych właścicieli do samego końca.
17.07.2018 o 18:14 przez _DANI_
_DANI_
TomHardy - dawaj lepsze alternatywy w podobnych pieniądzach, realne alternatywy o zawodników z miejsca prezentujących podobny poziom (nie dobrze rokujących typu Chiesa)
17.07.2018 o 18:10 przez Tifosinho
Tifosinho
Ja mam tylko jedną obawę, nie wątpię, że za te pieniądze znajdziemy kogoś kto da tyle bądź więcej w ofensywie ale ciężko będzie znaleźć kogoś tak pracującego w obronie.
17.07.2018 o 17:57 przez TomHardy
TomHardy
Oczywiście na siłę też bym go nie sprzedawał ale każda oferta 70+ powinna być od razu zaakceptowana.
17.07.2018 o 17:52 przez TomHardy
TomHardy
co ja tu czytam to nie wierze własnym oczom xD przeciez Perisic od grudnia byl obrzucany błotem przez większość. Gość ma prawie 30 lat i takiej kasy 70 mln nikt nam za niego juz nigdy nie da, prawda jest taka, że jest bardzo dobrym piłkarzem, ale nie wybitnym i takiej oferty nie można przepuścić. W jego miejsce spokojnie znajdzie się ktoś na podobnym poziomie. Bez dwóch zdań
17.07.2018 o 17:43 przez Towarzysz
Towarzysz
willy coś czułem że po tym poście "eksperci" się zlecą. Boom na Perisicia i Brozovicia zawdzięczamy bezpośrednio ich wspaniałej grze, nie zwycięstwom. Ciągle nie czujesz tej różnicy, a teraz jeszcze podpierasz swoje argumenty dziennikarskimi artykułami, które są też podyktowane tym, że wszyscy mówią o Chorwacji, a więc taki artykuł będzie na czasie i lepiej się "sprzeda". Jak ktoś da za Perisicia więcej niż 70 mln, zwracam twój i tak mocno wątpliwy honor. A, i przypominam, że dyskutowaliśmy o tym, że zwycięstwa Chorwacji same w sobie nie podnoszą znacząco ceny Vrsaljko.
17.07.2018 o 16:49 przez willy
willy
Odet i kto tu jest Januszem? Odnieś się do posta
La Gazzetta - Wielki boom w wycenie Perisicia i Brozovicia. Po udanych mistrzostwach świata ich łączna wartość wynosi 140 mln euro.

Widzisz chłoposzku sadziłes się sadziłeś się krytykują mnie,że jestem Januszem bo twierdzę, że wartość piłkarzy nie wzrasta po udanym mundialu Buhahah oczywiście miałeś do tego swoich sprzymierzeńców.

Koniowalec jesteś,który się tylko trzepie I siedzi na stronie Inter udając Managera sportowego.
17.07.2018 o 16:38 przez darek666sz
darek666sz
Jak za Rebica 49 to za naszego z 79.jeden dobry sezon i parę dobrych meczy na mundialu i prawie tyle samo wart co Ivan? Bez jaj
17.07.2018 o 16:31 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
150 mln to kosztuje każdy z nich
17.07.2018 o 16:22 przez maverik
maverik
Perisić zostaje i koniec. My to nie Roma, żeby sprzedawać najlepszych.
17.07.2018 o 16:01 przez Piter
Piter
bardzo intensywnie myślałem i nie sprzedamy perisicia, ponieważ wzięliśmy kwadwo asamoaha i nainggolana, aby tworzyć wielki Inter już teraz, a nie za sezon czy dwa sezony, więc po prostu nie ma opcji, żebyśmy sprzedali go. My kupujemy i się wzmacniamy i tak pozostanie
17.07.2018 o 15:45 przez Giu Meazza
Giu Meazza
90mln za Perisicia jak nie to won, niech :cenzor: ą

Shoutbox

IlCapitano 22.10.2018 19:41

Bulwiak juz w Polsce niestety

Nasir 22.10.2018 19:41

no wlasnie nawiazalem wspolprace z kancelaria z piotrkowa i musze do tego celu nowa spolke powolac

IlCapitano 22.10.2018 19:41

dobry pomysl Timona na niego poslac, skonczyloby sie ciezkim KO

Kredence 22.10.2018 19:41

jak bulwa juz w pl

TomHardy 22.10.2018 19:41

za free

TomHardy 22.10.2018 19:41

bulwa juz go szuka nayebany opr

Nasir 22.10.2018 19:41

:cenzor: bulwa jestw mediolanie z timonem trzeba im wyslac zlecenie na tego kiepa biglie

TomHardy 22.10.2018 19:40

Nasir co za spolka moze jakis biznesik z łodzią

TomHardy 22.10.2018 19:40

Michell radek to mial problem w pre campionato a teraz ta ku rwa biglia go wyeliminowala

Nasir 22.10.2018 19:40

dzien w dzien od 8 do 20

Kredence 22.10.2018 19:40

dobra mordka

Nasir 22.10.2018 19:40

otwieram nowa spolke nie mam czasu zrozumcie panowie

Kredence 22.10.2018 19:39

to kondziorek

TomHardy 22.10.2018 19:39

z wjdzewa

TomHardy 22.10.2018 19:39

ziomkiem

Nasir 22.10.2018 19:39

kim jest nitro

Michellaga 22.10.2018 19:39

U nas Radja tez ma problemy z kontuzjami

TomHardy 22.10.2018 19:39

ale grzeczniej Nasir bo ty tu tylko gosciem juz jestes, nawet Nitro tu jest czescie

Kredence 22.10.2018 19:39

dokladnie

Nasir 22.10.2018 19:39

od tych zwyciestw w doliczonym dostaje niepohamowancyh wzwodow

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    9

    25

  • 2

    Napoli

    Napoli

    9

    21

  • 3

    Inter

    Inter

    9

    19

  • 4

    Lazio

    Lazio

    9

    18

  • 5

    Fiorentina

    Fiorentina

    9

    14

  • 6

    Sampdoria

    Sampdoria

    8

    14

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    9

  • 2

    Ciro Immobile

    6

  • 3

    Lorenzo Insigne

    6

  • 4

    Gregoire Defrel

    5

  • 5

    Cristiano Ronaldo

    5

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 20 października

  • FT

    Roma

    0 - 2

    SPAL

  • FT

    Juventus

    1 - 1

    Genoa

  • FT

    Udinese

    0 - 3

    Napoli

Niedziela, 21 października

  • FT

    Frosinone

    3 - 3

    Empoli

  • FT

    Chievo

    1 - 5

    Atalanta

  • FT

    Bologna

    2 - 2

    Torino

  • FT

    Parma

    0 - 2

    Lazio

  • FT

    Fiorentina

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Inter

    1 - 0

    Milan

Poniedziałek, 22 października

  • 20:30

    Sampdoria

    ? - ?

    Sassuolo

Booking.com

Publicystyka

Inter

Powrót na właściwą drogę? (12)

01.10
14:00
Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (8)

17.09
18:27
Archiwum publicystki

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w spotkaniu z Milanem?

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17749

Liczba newsów: 31901