Plotki transferowe

Mercato Live - 22.01 (18:30) Pastorello: Inter naciska na przedłużenie De Vrija. Stefan chce zostać (21)

Autor:
Źródło: różne
10 dni temu
4282
21
mercato live

Najnowsze plotki, wiadomości, wywiady z agentami oraz z piłkarzami związane z rynkiem transferowym Interu. To wszystko znajdziecie w dzisiejszym Mercato Live. Zapraszamy do śledzenia naszych aktualizacji!

 

18:30

Gioavanni Fabian zastąpi w Interze Gagliardiniego.

Młody pomocnik robi furorę w Serie B i Inter jest gotów na niego postawić w nowym sezonie. Chyba, że znajdzie się chętny gotów wyłożyć 20 mln euro za młodego pomocnika. 

 

12:50

Pastorello: Inter naciska na przedłużenie kontraktu De Vrija. Stefan chce zostać w Interze

Nie wiem, czy Skriniar przejdzie do PSG przed końcem styczniowego okienka, ale mogę powiedzieć tyle, że w ostatnich godzinach dzwonili do mnie z Interu menedżerowie, którzy chcą przyspieszyć negocjacje kontraktowe z de Vrijem, który jest moim klientem. Stefan chce zostać w Mediolanie, ale są nim zainteresowane też inne kluby, zwłaszcza te z Hiszpanii, które obserwują go od jakiegoś czasu.

 

12:38

Tuttosport –  Inzaghi zgodzi się ze sprzedażą Skriniara w tym oknie, ale pod warunkiem, że ktoś za niego przyjdzie. Marotta w roli zmiennika Słowaka widzi Scalviniego, ale w klubie nie ma teraz środków na jego transfer. Perr Schuurs jest rozważany, ale jako następca De Vrija. Marotta ma pięciu kandydatów na wzmocnienie obrony, a poza Scalvinim i Schuursem są to:

- Tiago Djalo, 22-letni Portugalczyk z Lille (kontrakt do czerwca 2024)

- Rodrigo Becao z Udinese

- Trevoh Chalobah, który mógłby być częścią transferu Denzela Dumfriesa do Chelsea

 

12:37

La Gazzetta dello Sport – Inter bardzo chce sprowadzić Smallinga i nie będzie to jedyny darmowy transfer w letnim mercato.

 

12:36

Sky – Roma kontaktowała się z agentem Ziyecha, którego uważa za następcę Zaniolo. Włoch ma zostać sprzedany do Tottenhamu. Gdy transfer zostanie domknięty, to Inter otrzyma 15% z jego wartości.

 

12:35

Trevoh Chalobah potencjalnym następcą Skriniara.

 

10:30

20 mln euro za Skriniara.

Tyle właśnie chce otrzymać Inter za Słowaka, jeśli ktoś chciałby sprowadzić go już teraz. Czemu taka kwota? To właśnie tyle zapłacił Inter za Eriksena i to właśnie ta sytuacja jest dla Interu sytuacją odniesienia.  

 

10:00

Schira - Esposito negocjuje z Ternaną. 

Sebastiano Esposito uzgodnił warunki kontraktu z Ternaną. Młody napastnik najprawdopodobniej dołączy do klubu z Serie B po nieudanej przygodzie w Anderlechcie. 

Zobacz też

mercato live

Mercato Live 31.01 (20:00): Mercato zakończone (97)

31.01
00:23
Mercato Live

Mercato Live - 26.01 (22:00): Chelsea nie jest już zainteresowana Dumfriesem (46)

26.01
06:43

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.01.2023 o 00:18 przez Orrin
Orrin
jeszcze bedzie wracał jak lukaku
22.01.2023 o 22:59 przez ciechan
+1
ciechan
Fabbian strzelił 7 goli w Serie B, a to już wynik bardzo przyzwoity, tym bardziej, że mówimy o środkowym pomocniku i to dopiero po 21 meczach. Fajnie jakby któryś wychowanek włączył się do gry o pierwszą drużynę.

Oglądając dziś Scalviniego pomyślałem, że to będzie dobro, na które nie będzie nas stać.

Nie mniej, to fantastycznie byłoby mieć kilku młodziaków znaczących coś w drużynie, jak Scalvini, Bellanova, Asllani, czy Fabbian. Myślę, że każdy z nich w przyszłym sezonie może dołożyć cegiełkę.
22.01.2023 o 20:34 przez cuba
+2
cuba
Musisz Stefan zostać,liczę na pozytywne zakończenie
22.01.2023 o 20:27 przez Kacperski
+2
Kacperski
Dla mnie niestety odejście Milana to cios w serce. Bardzo lubię gościa. Szkoda że nie docenili jego roli tak jak powinni. Trzeba będzie z tym żyć
22.01.2023 o 20:39 przez Paolo87
+2
Paolo87
On też nie był w tej całej sytuacji święty... Błędy zarządu to jedno ale miałem o nim lepsze zdanie jako o człowieku (chociażby po co ta gierka z przeciąganiem w nieskończoność ogłoszenia swojej decyzji?).
22.01.2023 o 15:14 przez wonsuu_blumarino
+3
wonsuu_blumarino
Pastorello: Stefan chce zostać w Mediolanie ale są też oferty z Hiszpani a jako, że za podpis dostanę hajs to zrobię wszystko co w mojej mocy żeby w tej Hiszpani zagrał
22.01.2023 o 15:07 przez martins2000
martins2000
De Vrija hahaha dzięki niemu +Handa przegraliśmy mistrzostwo i nadal gra słabo a oni na kolanach go proszą by został a najlepszy obrońca ligi za darmo odchodzi...
22.01.2023 o 17:57 przez Paolo87
+1
Paolo87
Widać że temat Skriniara jest już nie do wygrania, zarząd chce zatrzymać Stefana bo po prostu nie stac nas żeby odszedł. Miał gorsze miesiące ale chociażby z Barceloną pokazał że jak chce to potrafi.
22.01.2023 o 13:58 przez inter30
+1
inter30
"Marotta w roli zmiennika Słowaka widzi Scalviniego, ale w klubie nie ma teraz środków na jego transfer" - "teraz"? a kiedy tu były jakieś środki? co mercato czytam tą samą gówno regułkę i co mercato mnie drażni niebywale
22.01.2023 o 14:31 przez danielinter
+1
danielinter
Może z pieniędzy za Dumfriesa Scalvini
22.01.2023 o 20:29 przez inter30
inter30
To za co kupią następcę Dumfriesa? ;)
22.01.2023 o 20:49 przez Paolo87
Paolo87
Patrząc na chroniczny brak kasy może opcja jest taka że kupią środkowego z pieniędzy za Dumfriesa a zamiast kupować następcę holendra będzie grał Darmian i więcej szans dostanie Bellanova, którego ponoć wykupią.
22.01.2023 o 13:19 przez mroowa111
+4
mroowa111
Stefan mógłby zostać jednak jakiś tam poziom solidny trzyma
22.01.2023 o 13:17 przez mroowa111
+2
mroowa111
Esposito zjezdza na dol szybciej niz górnicy na szychte do roboty widze
22.01.2023 o 13:16 przez Ippon
+1
Ippon
Nic dziwnego, że Inter naciska. Bo na przyszły sezon na 6 potrzebnych obrońcow bedziemy mieli bastoniego. Będzie potrzeba 2 podstawowych i 2 rezerwowych a 6 obrońca będzie jeden z wahadłowych czyli dimarco/darmian. Lazio widząc potrzeby Interu wyciągnie te 4 mln za acerbiego. Zostanie jeszcze 3 obrońców. Pewnie zostanie sprzedany dumfries więc będzie potrzebne zastępstwo, do tego dochodzi próba wymiana gosensa i correi oraz kwestia lukaku i zastępstwo za gagsa oraz handanovica. Wychodzi minimum 6 nowych zawodników przy budżecie ograniczonym ?? ?
22.01.2023 o 13:53 przez inter30
+2
inter30
Podstawowym na środku będzie pewnie Acerbi, przy dobrych wiatrach zostanie de Vrij do rotacji, dublerem Bastoniego pewnie będzie z doskoku wahadłowy, DD pewnie zostanie z braku laku a za Skriniara sprowadzą jakiegoś 2 klasy gorszego zastępcę. Więc generalnie przy wariancie optymistycznym i tak się osłabimy jak co mercato, wariant pesymistyczny to de Vrij out i w jego miejsce 35 letni Smalling albo co gorsza będą Smallingiem łatać dziurę po Skriniarze.

Co do Handy i Gagli to nawet za darmo znajdzie się bez problemu kogoś na ich niskim poziomie.

Z Correą będzie największy problem z wiadomych względów a Gosensa bym nei skreślał jeszcze
22.01.2023 o 13:13 przez Seba
+4
Seba
Jakby faktycznie udało się sprzedać Skriniara za te 15-20 mln, a w jego miejsce sprowadzić Chalobaha wykorzystując do tego Dumfriesa, bez którego Inter jest w stanie spokojnie sobie poradzić, to według mnie cała ta historia zakończyłaby się jakimś małym pozytywem. Trochę nastroje by się poprawiły.
22.01.2023 o 12:44 przez kadrian89
+2
kadrian89
Chalobah dobry zawodnik na 2 pozycje.

Sprzedać Skriniara plus Denzela i sprowadzić dwóch młodych z potencjałem. Smalling to jedynie za Stefana rozumiem.
22.01.2023 o 12:15 przez Revan
Revan
Dziwne, że nie było nigdy tematu nowego napastnika. Wierzą, że dojedziemy z obecnym zestawieniem?
22.01.2023 o 12:42 przez VVujek
+4
VVujek
No przecież mamy czterech napastników i to na całkiem wysokim poziomie, tyle że Lukaku i Correa bez formy. Gdyby odszedł jeden z nich temat nowego napastnika by ruszył.
22.01.2023 o 10:20 przez Seba
+2
Seba
Esposito niech trochę zwolni, bo jak zaczął lecieć w dół, to się chłopak nie zatrzymuje.

Shoutbox

Luki165 01.02.2023 09:40

I zapewne tak będzie, ale pierwszym wyborem juz nie

Luki165 01.02.2023 09:39

No przecież podgarlak opisal, ze od czasu do czasu ściągnie go z trybun

andyvdm 01.02.2023 09:38

I kto będzie grał co 3 dni Darmian i D'Ambrosio w odwodzie

kulfon32 01.02.2023 09:37

Dokładnie.

Luki165 01.02.2023 09:37

Przecież Skriniar nie zagrał w tym sezonie takiego meczycha jak wczoraj Darmian go zastepujacy

Krisu 01.02.2023 09:36

Paradoksalnie brak Skriniara może mieć pozytywne bodźce na reszte obrony i pomocy i sposób bronienia. Nie ma jednej drogi a zobaczymy co bedzie

kulfon32 01.02.2023 09:35

Czyli w d...pie ma klub. Kasa sie liczy. To teraz na trybuny i licz kasę w portfelu

andyvdm 01.02.2023 09:34

Premia za podpis z wolnego

andyvdm 01.02.2023 09:34

kulfon32 01.02.2023 09:33 Mógł powiedziec: "nie podpisze - sprzedajcie mnie za 80 baniek żeby chociaz ratować budżet klubu". Nikt nie miałby pretensji ani do niego, ani do klubu. A tak? Nie mamy ani kasy na następcę, ani kasy na podreperowanie budżetu

Nasir 01.02.2023 09:33

widocznie chinczyki lubia byc pchani w pupe do samego konca

kulfon32 01.02.2023 09:33

Mógł powiedziec: "nie podpisze - sprzedajcie mnie za 80 baniek żeby chociaz ratować budżet klubu". Nikt nie miałby pretensji ani do niego, ani do klubu. A tak? Nie mamy ani kasy na następcę, ani kasy na podreperowanie budżetu

Krisu 01.02.2023 09:33

Niby tak ale przy setkach mln € ktoś robi z Ciebie osła to te 10 mln nie jest wielka suma

HB 01.02.2023 09:32

druzyna na pewno zdobedzie wiecej punktow dzieki temu, alez to tegie glowy wymyslily

HB 01.02.2023 09:31

po co sprzedawac Skriniara zima za 9 min jak mozna go sprzedac za 0 i posadzic na trybunach?

HB 01.02.2023 09:31

XD

Dzonyy 01.02.2023 09:24

Dokladnie

kulfon32 01.02.2023 09:23

a ja, za zachowanie Skriniara, posadziłbym go na trybunach jak kiedys Icardiego. Nie pozwolił na sprzedaż obiecując podpisanie nowej umowy .... i co? Wych...ał nas. WIec teraz niech siedzi i gnije

andyvdm 01.02.2023 09:15

Ja za darmo na 3 zmiany ważne że robota jest

Luki165 01.02.2023 09:12

XDD

Dzonyy 01.02.2023 09:08

xDDD

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu przeciwko Atalancie?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 27 stycznia

  • FT

    Bologna

    2 - 0

    Spezia

  • FT

    Lecce

    1 - 2

    Salernitana

Sobota, 28 stycznia

  • FT

    Empoli

    2 - 2

    Torino

  • FT

    Cremonese

    1 - 2

    Inter

  • FT

    Atalanta

    2 - 0

    Sampdoria

Niedziela, 29 stycznia

  • FT

    AC Milan

    2 - 5

    Sassuolo

  • FT

    Juventus

    0 - 2

    Monza

  • FT

    Lazio

    1 - 1

    Fiorentina

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Roma

Poniedziałek, 30 stycznia

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Verona

Sobota, 04 lutego

  • 15:00

    Cremonese

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Empoli

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Atalanta

Niedziela, 05 lutego

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Napoli

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 06 lutego

  • 18:30

    Verona

    ? - ?

    Lazio

  • 20:45

    Monza

    ? - ?

    Sampdoria

Wtorek, 07 lutego

  • 20:45

    Salernitana

    ? - ?

    Juventus

Publicystyka

GDS - Taki jest Barella (2)

04.01
13:49

Teraz albo nigdy (3)

04.10
07:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Napoli

    Napoli

    20

    53

  • 2

    Inter

    Inter

    20

    40

  • 3

    Lazio

    Lazio

    20

    38

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    20

    38

  • 5

    Milan

    Milan

    20

    38

  • 6

    Roma

    Roma

    20

    37

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Victor Osimhen

    14

  • 2

    Ademola Lookman

    12

  • 3

    Lautaro Martínez

    11

  • 4

    M'Bala Nzola

    9

  • 5

    Marko Arnautovic

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27644

Liczba newsów: 44458