Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 23.01 (14:25): Dzisiaj ostatni mecz Skriniara? // Monza wypożycza piłkarza Interu (25)

Źródło: różne
9 dni temu
4990
25
mercato live

Najnowsze plotki, wiadomości, wywiady z agentami oraz z piłkarzami związane z rynkiem transferowym Interu. To wszystko znajdziecie w dzisiejszym Mercato Live. Zapraszamy do śledzenia naszych aktualizacji!

 

14:25

Sky - Na chwilę obecną brak żadnych wiadomości od PSG w sprawie Skriniara nie otrzymał Inter. 

 

13:55

Według La Repubblica PSG w ostatnich dniach okienka złoży ofertę wykupu Skriniara za kwotę 10 mln euro. 

 

12:55

Sky - Ionut Radu zostanie wypożyczony do Auxerre. 

 

09:30

Monza wypożycza piłkarza Interu.

Jak informuje N. Schira, 19-letni Franco Carboni (brat Valentino) przeniesie się do Monzy na zasadzie półtorarocznego wypożyczenia. Prawy obrońca ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Cagliari. 

 

09:15

Dzisiaj ostatni mecz Skriniara?

La Gazzetta porusza temat Skriniara. Mrugnięcie okiem trenera PSG (wypowiedź przedmeczowa w której powiedział, że Skriniar przyjdzie albo teraz, albo latem) dało jasno do zrozumienia, że Inter nie liczy się już w wyścigu o podpis Skriniara, a wszystkie spotkania były wyłącznie grą ze stroną Słowaka, który tak naprawdę obiecał się Paryżanom w poprzednie wakacje. 

W obliczu tej sytuacji menedżerowie Interu poszli po odrobinę realizmu: czas ucieka, trzeba minimalizować szkody. Dlatego też, jeśli PSG jest gotów w styczniu zaoferować 20 mln euro za Skriniara to dostanie go już teraz. PSG się zastanawia, obrońca taki jak Skriniar bardzo pomógłby im w rozgrywkach Champions League, dlatego niewykluczone, że w dniu dzisiejszym obejrzymy po raz ostatni Milana Skriniara w koszulce Interu. 

 

05:31

TMW - Nainggolan wraca do Włoch?

Były zawodnik Nerazzurrich może od stycznia pojawić się w szeregach drugoligowego SPAL34-letni Belg rozwiązał swój kontrakt z Royal Antwerp z powodów dyscyplinarnych. 

 

05:27

DAZN - Inter chce zatrzymać Skriniara do końca sezonu bez względu na wszystko. Szanse na pozostanie w klubie na następne sezony określa się jako niemal zerowe. Jeśli zaś chodzi o Stefana de Vrija to Holender otrzymał oferty z Villarrealu oraz Newcastle United.  

 

05:23

La Gazzetta dello Sport - Inter w meczu z Empoli nie tylko zagra o trzy ważne punkty, ale także uważnie przyjrzy się dwóm wielkim talentom z tego klubu - Baldanziniemu oraz Parisiemu. Baldanzi to 19-letni trequartista zdobywając trzy bramki w dziewięciu występach przykuł uwagę wielu drużyn, w tym Interu. Zawodnik na chwilę obecną nie jest wyceniony, jego wartość ciągle rośnie. Napoli zdaje się być na pole position do zakontraktowania gracza. Druga perełka z Empoli to Parisi. Inzaghi nie skończył eksperymentów z obsadzeniem boków formacji i widziałby 22-letniego wychowanka Benevento w szregach Interu. 

 

05:20

Giovanni Branchini podczas programu Sky Calcio Club poruszył temat plotek o potencjalnej wymianie Kessie - Brozović.

- Kessie jest ciałem obcym w Barcelonie, wiec wyszła sprawa z transferem do Interu. Nie było żadnego kontaktu z klubem ani z Brozoviciem. To po prostu zwykłe ploty.

Zobacz też

mercato live

MERCATO LIVE - 24.01 (20:00): Milenkovic następcą Skriniara? // Agent Lautaro w siedzibie klubu (44)

24.01
10:51
mercato live

Mercato Live - 22.01 (18:30) Pastorello: Inter naciska na przedłużenie De Vrija. Stefan chce zostać (21)

22.01
09:56

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.01.2023 o 10:38 przez SlimShady
SlimShady
Co do Kessiego to jestem bardziej niż na tak bo zawsze mi imponował, ale nie na pewno kosztem Brozo. Ja bym po niego zapytał znowu latem i zobaczył jakie są opcje. Pewnie już nie będzie Gagliardiniego i nie wiadomo co z wykupem Asslaniego. Inzagiemu brakuje fizycznego pomocnika. Kessi to siła ale kreatywność. W Barcelonie to było pewne że nie będzie tyle grał ile by chciał. Nikt tam się nie uczy na błędach. Przykłady Pjanica, Vidala czy Yaya Toure nic nie uczą. Ci zawodnicy nigdy nie pasują do ich stylu gry, podobnie jest z Kessieim,można być gwiazdą w Milanie nie koniecznie w Barcelonie
24.01.2023 o 10:31 przez SlimShady
SlimShady
Skriniar trochę wystawił nas, a Marotta i społka zawaliła latem sprawę. Albo podpisujesz albo cie sprzedajemy. Za te 50 mln co dawali od ręki działacze PSG mielibyśmy Bremera albo Milikovica. Teraz PSG da mać 10 mln pod koniec mercato żeby postawić Inter pod ścianą, niestety za te pieniądze nie znajdziemy zastępstwa. Opcją jest Smaling ale to rzecz na lato, Mou go nie puści teraz. Czyli albo Slowak dogra sezon u nas albo sciagniemy jak odejdzie jakiś wynalazek z którym będziemy się męczyć przez kilka sezonów.
23.01.2023 o 12:39 przez interista1987
interista1987
Skriniar wiedzial w lecie, ze za rok bedzie free agentem wiec P$G rzuci mu wiecej za sam podpis
23.01.2023 o 12:18 przez kadrian89
+1
kadrian89
Moim zdaniem powinien zagrać normalnie i pełny mecz, bez żadnych zmian czy oklasków wielkich.
Gdyby sam wyszedł i przekazał swoje zamiary, to sprawa byłaby prosta. Milczący Skriniar = milczące trybuny jak dla mnie.
23.01.2023 o 12:02 przez Orrin
Orrin
Skriniar się sprzedał
Niestety a szkoda echh niech już leci do tego Paryża
23.01.2023 o 11:27 przez Revan
Revan
A tak z innej beczki.
Czy przypadkiem PSG nie powinno dostać ogromnej kary za swoje zachowanie?
Kiedy Zhang ogłosił, że nie sprzeda Skriniara to przecież ten sfrustrowany walikoza grzmiał na cały świat, że w takim wypadku Skriniar przyjdzie za rok i nawet głośno rzucał kwotami na kontrakcie jaki będzie czekał. Nie jest to jakieś pogwałcenie przepisów Fair Play czy FFP? Na arenie międzynarodowej on nas ośmieszył, wizerunek naszego klubu. My z Onana, de Vrijem czy Hakanem rozpoczęliśmy rozmowy na pół roku przed zakończeniem ich kontraktów z tego co kojarzę, czyli zgodnie z przepisami.
23.01.2023 o 11:47 przez wrobel1908
+2
wrobel1908
To jest PSG puszczą jakąś kopertę pod stołem i będzie gites.
23.01.2023 o 11:05 przez SETE
+2
SETE
Idealny w mojej opinii scenariusz na dzisiaj to odejscie Skrinara juz teraz za te 15/20 mln ( jesli to jest mozliwe ) i dogadywac z Udine jak najszybciej Rodrigo Becao ( ma podobno 1,5 roku kontraktu ). Mistrza nie ugramy, top4 pewne , bez Skrinara z Porto przeciez mozemy powalczyc . Szanse na katastrofe w tym sezonie oceniam na niskie takze mielibsymy jeden problem zalatwiony. Dogadac tego Vrija na pozostanie i przyszly sezon jedziemy z 4 rotujacych obroncow Bastoni - Acerbi ( Vrij ) - Becao. Scalviniego bym odpuscil bo raz , ze mnie nie przekonuje a dwa negocjacje z Atalanta beda dlugie i trudne a my musimy dzialac sprawnie. Dodatkowo Scalvini to lewa noga a nie prawa jak Skrinar.
23.01.2023 o 10:52 przez Paolo87
+3
Paolo87
Jeśli prawdą jest to że całe zachowanie, otoczka było jedynie grą ze strony Skriniara będzie tylko dowodziło jak zakłamanym, fałszywym i cynicznym hipokrytą jest. Klub wiele mu zawdzięcza ale on klubowi jeszcze więcej i jeżeli oczywiście takie zachowanie jest prawda to przejawia żenujący brak honoru, wdzięczności i klasy-nie tylko jako piłkarz ale również jako człowiek. Zakładając oczywiście że to o czym informują media jest prawdą.
23.01.2023 o 10:47 przez brykAs
brykAs
"obrońca taki jak Skriniar bardzo pomógłby im w rozgrywkach Champions League" ? by-zy-dury... przecież nie może być w tym sezonie zarejestrowany do CL w barwach innego klubu
23.01.2023 o 10:51 przez Orzeu
+3
Orzeu
brykAs napisał:
"obrońca taki jak Skriniar bardzo pomógłby im w rozgrywkach Champions League" ? by-zy-dury... przecież nie może być w tym sezonie zarejestrowany do CL w barwach innego klubu


jak to nie? Oczywiście, że może zostać do fazy pucharowej zgłoszony.
23.01.2023 o 11:10 przez brykAs
+1
brykAs
o faktycznie, nawet nie wiedziałem o tej zmianie. dzięki za sprostowanie :) odwołują "by-zy-dury" i przepraszam autora newsa
23.01.2023 o 12:11 przez mroowa111
mroowa111
Oni z psg myslą ze wygrają uszatke? predzej Piotrek Zyla krysztalową kulę a swoją drogą dlaczego nikt ich nie ukarał za transfery mekambe czy celebryty lalusia po 200 mln widze blisko szefa uefa siedzą cwaniaczki przemądrzałe moze czas zlozyc jakies wnioski do Szwajcarii a nie dawac sie osmieszac
23.01.2023 o 10:28 przez Cny
Cny
Nikt jeszcze nie zajął oficjalnego stanowiska, a powinno się już pojawić. Jeśli z Słowak dzisiaj nie zagra, to komunikat jest jasny. Jeśli zagra, to albo jeszcze jeszcze tli się nadzieja albo ten klub upada. Pozwolenie na zagranie mu z opaska kapitańską to byłoby już maksymalne kuriozum w sytuacji jeśli rzeczywiście odchodzi. Jednak od kapitana wymaga się pewnych cech i zachowań, a Milan ewentualnie wybierając PSG sam zrezygnował z opaski.

Ciekawe czy to, że Handa podniósł SuperCoppa ma jakiekolwiek znaczenie w tej sytuacji. Bo nie powiem, niegrajacy kapitan (bo jest słaby) z pucharem wyglądał kiepsko.
23.01.2023 o 10:30 przez Cny
Cny
Chociaż w Realu też Marceli na wylocie podniósł puchar LM.
23.01.2023 o 10:23 przez danielinter
danielinter
To że on nosi opaskę jest hańba dla tego klubu dla tych barw dla tej koszulki dla tych kibiców.
23.01.2023 o 10:14 przez inter30
+1
inter30
Pozostanie skriniara do lata to abstrakcja, zabiorą mu opaskę będą na niego gwizdać i że niby będzie trawę gryzł za ten klub? Niezły żart, niestety na wysłanie go na trybuny klubu nie stać, bo klubu nie stać na nic
23.01.2023 o 10:01 przez Est
Est
Kiedyś jakieś newsy o sprzedaży Correi? Nie ma chętnych? Przecież to snajper TOP.
23.01.2023 o 09:53 przez wrobel1908
+1
wrobel1908
Jeśli prawda to ze Skriniarem to czuje się jako kibic zawiedziony zachował niczym Lukaku.
23.01.2023 o 10:15 przez Kondzik
+8
Kondzik
Akurat lukaku przyszedł i powiedział że dostał ofertę i chce odejść. A tu Skriniar niby od dawna kręci z nas beke. Czemu tego latem nie powiedział?
23.01.2023 o 10:44 przez wrobel1908
wrobel1908
No to fakt
23.01.2023 o 10:56 przez Paolo87
+2
Paolo87
Kto by pomyślał że jeszcze będziemy wspominać zachowanie Lukaku jako lepsze od Skriniara.... Wychodzi na to że Belg był bardziej w porządku niż uwielbiany i kreowany na legendę Skriniar.
23.01.2023 o 09:53 przez inter_bitcoin
+4
inter_bitcoin
Jeśli to nie wymysły dziennikarskie i faktycznie Skriniar już dawno podjął decyzję to serio niech spada stąd...
23.01.2023 o 08:51 przez mroowa111
+4
mroowa111
Nie stać nas tracić Brozovicia poza tym Kessie to zwykły wóz z węglem i przecinak dla nas ta wymiana byłaby na minus czysto jakościowo
23.01.2023 o 06:42 przez Majlo1908
Majlo1908
Przecież pisaliście że wraca do cagliari

Shoutbox

Xucatlan 01.02.2023 10:24

On tylko odlicza dni do konferencji prasowej, na której oznajmi, że zawsze marzył o grze w PSG xD

Xucatlan 01.02.2023 10:23

Skriniar z Empoli pokazał jakim jest wzmocnieniem. On już nie ma żadnej motywacji żeby ciągnąć grę w tym klubie. Wystawianie go, to sabotaż.

Andrzej1985 01.02.2023 10:17

Jak dla mnie nie mam z Tym problemu jak nie będzie grał tutaj..Jak to Powiedział Morata romantyzm w piłce się skończył jak i w jedną i drugą stronę.Klub sadzając go na Trybunach lub na ławce zrobi dobrze (romantyzm się skończył)Skiniar też nie powinien być z Tego powodu zły wybrał jak chciał miał prawo romantyzm się skończył)🤣🤣🤣.

nicolas80 01.02.2023 10:14

Witam Nasir i dziękuję że czekasz na ten moment. Tucu będzie szczytował za koło 14 dni

HB 01.02.2023 10:02

to dopiero upokorzenie

HB 01.02.2023 10:02

Inter jest 13 pkt za Napoli a Wy chcecie oslabiac sklad jeszcze bardziej w imie jakiejs gimbusiarskiej histerii. chcecie, zeby de facto Skriniar dostawal kase za darmo zamiast pracowac na nia

HB 01.02.2023 10:01

Luki mordo opisz kto w takim razie bedzie wchodzic za Darmiana i Dumfriesa z ławki

Andrzej1985 01.02.2023 09:59

Dla dobra wszystkich Klubu, drużyny, kibiców i Słowaka będzie jak już nie zagra dla nas.Nie którzy liczą że on zagra w derbach przecież Tam wtedy czeksa na Niego Piekło 😃

Dzonyy 01.02.2023 09:55

Correa odpali w walentynki jako prezent Nicolasa

Dzonyy 01.02.2023 09:55

To beda magiczne 14 dni

Nasir 01.02.2023 09:54

zostalo 14 dni

Nasir 01.02.2023 09:54

witam nicolas moze opisz forme korei wczoraj

Dzonyy 01.02.2023 09:52

No i Inzi odkryje na nowo Bellanove xD

Dzonyy 01.02.2023 09:52

Podobno Fontannorosa ma grac

Dzonyy 01.02.2023 09:52

marotta dal sie ograc szejka.

Dzonyy 01.02.2023 09:51

Niestety musi sie kisic

Dzonyy 01.02.2023 09:51

Ogolnie to Skriniar pokazal na co go stac z empoli

Luki165 01.02.2023 09:40

I zapewne tak będzie, ale pierwszym wyborem juz nie

Luki165 01.02.2023 09:39

No przecież podgarlak opisal, ze od czasu do czasu ściągnie go z trybun

andyvdm 01.02.2023 09:38

I kto będzie grał co 3 dni Darmian i D'Ambrosio w odwodzie

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu przeciwko Atalancie?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 27 stycznia

  • FT

    Bologna

    2 - 0

    Spezia

  • FT

    Lecce

    1 - 2

    Salernitana

Sobota, 28 stycznia

  • FT

    Empoli

    2 - 2

    Torino

  • FT

    Cremonese

    1 - 2

    Inter

  • FT

    Atalanta

    2 - 0

    Sampdoria

Niedziela, 29 stycznia

  • FT

    AC Milan

    2 - 5

    Sassuolo

  • FT

    Juventus

    0 - 2

    Monza

  • FT

    Lazio

    1 - 1

    Fiorentina

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Roma

Poniedziałek, 30 stycznia

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Verona

Sobota, 04 lutego

  • 15:00

    Cremonese

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Empoli

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Atalanta

Niedziela, 05 lutego

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Napoli

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 06 lutego

  • 18:30

    Verona

    ? - ?

    Lazio

  • 20:45

    Monza

    ? - ?

    Sampdoria

Wtorek, 07 lutego

  • 20:45

    Salernitana

    ? - ?

    Juventus

Publicystyka

GDS - Taki jest Barella (2)

04.01
13:49

Teraz albo nigdy (3)

04.10
07:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Napoli

    Napoli

    20

    53

  • 2

    Inter

    Inter

    20

    40

  • 3

    Lazio

    Lazio

    20

    38

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    20

    38

  • 5

    Milan

    Milan

    20

    38

  • 6

    Roma

    Roma

    20

    37

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Victor Osimhen

    14

  • 2

    Ademola Lookman

    12

  • 3

    Lautaro Martínez

    11

  • 4

    M'Bala Nzola

    9

  • 5

    Marko Arnautovic

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27644

Liczba newsów: 44458