Plotki transferowe

Mercato live - 23.07 (21:23) Jutro testy medyczne Vecino? (39)

Autor:
Źródło: różne
ponad 3 lata temu
448
39
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

21.23

CdS Inter jutro złoży ofertę Bayernowi za Arturo Vidala. Nerazzurri położą na stole  45 mln. €, sam zawodnik miałby zarabiać netto 7 mln. €.

 

21.19 

Agent Antonio Candrevy twierdzi, że jego klient najprawdopodobnie pozostanie w Interze na kolejny sezon. Szanse na pozostanie określił na 80%.

 

20:08

Brytyjskie media: Perisić dołączy do United tylko za 53 mln euro, lub jeśli Czerwone Diabły dołączą do oferty Martiala - takie są żądania Interu. 

 

19:02

calciomercato.com: Inter zamierza złożyć ofertę PSG za Di Marię w wysokości 30 mln euro + karta Geo Kondogbii. 

 

19:00

Premium Sport: Inter blisko pozyskania skrzydłowego Caen - Yanna Karamoha.

 

18:58

Premium Sport: Inter przygotowuje nową ofertę za Vidala.

 

15:21

Premium Sport: Prawdopodobnie już jutro mogą odbyć się testy medyczne Matiasa Vecino. 

 

14:41

Alfredo Pedulla: Candreva w Chelsea z 3 powodów. Pierwszym jest Spalletti, który chciałby skrzydłowego, który strzela więcej bramek jak np. Keita Balde. Drugi powód: Candreva i Conte mają tego samego agenta - Federico Pastorello. Trzeci powód - Inter nie postrzega już Włocha jako nietykalnego (jak to było zimą, gdy Chelsea składała ofertę za Candrevę). 

Zapytany o potencjalny transfer agent gracza: Na 80% zostanie w Interze. Chelsea? Niczego nie wykluczam. 

 

12:53

CorSport: Dzisiaj spotkanie Luciano Spallettiego, Waltera Sabatiniego i Piero Ausilio z Suning. Na spotkaniu omówiona zostanie strategia co do dalszej aktywności Interu na rynku transferowym, a w szczególności sprawa sprowadzenia Matiasa Vecino, Keita Baldy i Patrika Schicka. 

 

09:56

Sportitalia: Yann Karamoh porozumiał się z Interem. Vice dyrektor sportowy Interu Dario Baccin miał spotkania w tej sprawie i jak donoszą zarówno włoskie, jak i francuskie media zawodnik jest przekonany co do dołączenia do Interu. Caen pragnie otrzymać za zawodnika 10 mln euro, jednak ostatecznie cena powinna osiągnąć 6-7 mln euro. 

 

09:55

Sky: Patrik Schick może pozostać w Sampdorii na kolejny sezon. 

 

09:55

France Football: Jest porozumienie w sprawie Dalberta. Zawodnik dołączy do Interu za 30 mln euro (suma zawiera bonusy) 

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

Christian Eriksen

Wymiana na linii Inter - Juventus?! (8)

30.11
15:16
de paul

TS - Pinamonti w rozliczeniu za De Paula (10)

04.12
10:51

Komentarze (39)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.07.2017 o 22:11 przez Kondzik
Kondzik
45 mln to lepiej niech nie skladaja wcale. To jak wlozyc 100 zl w koperte na wesele...
23.07.2017 o 20:31 przez OjciecOstatniPrawdziwy
OjciecOstatniPrawdziwy
nie wiem na chuuj nam ten vecino, a info typo kondo plus kasa za di marie można włożyć też między bajki
23.07.2017 o 19:10 przez jaszczomb
jaszczomb
Okienko póki co 10/10
23.07.2017 o 18:31 przez Van Dall
Van Dall
Tylko Berardi kuwa!
23.07.2017 o 17:54 przez TomHardy
TomHardy
ojciec&ojciec 10/10. Popieram okrutnie i niezmiernie propsuje.
23.07.2017 o 16:40 przez Wojti
Wojti
Sprzedajmy wszystkich A co tam
30 sierpnia kogoś kupimy i walczymy o seria b
23.07.2017 o 15:59 przez Klinsi64
Klinsi64
Zrzuca się coś na karb nie na garb ;)
23.07.2017 o 15:57 przez antwerpia
antwerpia
Wreszcie cos ruszy vecino nasz juve roma na kolana bedziemy miażdżyc zenada
23.07.2017 o 15:56 przez timon
timon
Ave
te bzdury zrzucam na garb piątku... już widzę tego Schicka szalejącego na prawym skrzydle... Opiszcie szybko Schicka na skrzydle :D Proszę o wizje
23.07.2017 o 15:46 przez OjciecOstatniPrawdziwy
OjciecOstatniPrawdziwy
on to akurat niech wykurrwia, bez żalu. wole chyba murzyna niż tego irytującego wrzutkowego betona.
23.07.2017 o 15:36 przez maverik
maverik
Jak nie Perisic, to Candreva do odejscia no ja :cenzor: czy mozemy chociaz ataku nie ruszac skoro funkcjonuje? Powinnismy dokupic kogos na skrzydlo i tyle, a nie rozwazajac czy maja odejsc. Zajac sie obrona + srodkiem pomocy i tyle.
23.07.2017 o 15:00 przez TomHardy
TomHardy
Widzę, że logiczne myślenie nie jest twoją mocną stroną. Ok powiem ci. Mam 12 lat... oceń czy prawda czy fałsz...
23.07.2017 o 14:58 przez AveCaesar
AveCaesar
O jakby odszedł Candreva, a w jego miejsce Schick to jeszcze weselej :D
23.07.2017 o 14:57 przez AveCaesar
AveCaesar
Czyli odchodzi Perisic w jego miejsce Balde + Icardi, Candreva, a ławka Barbosa, Eder, Pinamonti, Karamoh :D zaszalelibyśmy średnia wieku jakieś 23 lata :D
23.07.2017 o 14:40 przez AveCaesar
AveCaesar
Halo halo majonez87 wczoraj mnie nie było ale wróciłem !! :D
"moze zaprzeczysz , ze twoja teoria o sprzedaży Perisicica kosztem Barbosy nie jest z dupy?"
Ty tak na poważnie czy tylko się zgrywasz świrusku ? Ile masz lat jeśli można wiedzieć ?
23.07.2017 o 14:10 przez OjciecOstatniPrawdziwy
OjciecOstatniPrawdziwy
mówiłem, że wolałbym kolarov-clichy na bokach w przyszłym sezonie niż jakieś kurrwa wynalazki, ale nasi jak zwykle muszą kombinować i :cenzor: ć kibiców. o dalbercie coś tam się przebąkiwało, że chcą go kluby z pm - dlatego cena wzrosła.
23.07.2017 o 14:08 przez grzybek010
grzybek010
Na prawej zostaniemy z Dambrosio ew. Będzie tam grał Murillo, to pewne.
23.07.2017 o 14:02 przez piotrekninter
piotrekninter
prawda jest taka,ze problemem jest też zalegający szrot, od lat
ok,Dalbert,Nicea niechce go tanio puścić
ale założę się ,że jakby w kadrze byli np tylko Danilo i ANsaldi to już zaklepaliby np Clichego czy Kolarova, a tak przez lata pieszczą się ze szrotem,a później czekają z transferami zanim kogoś wypchną
oczywiście sytuacja z Dalbertem trochę inna, mnie tylko martwi brak poszukiwań prawgo obrońcy
coś czuje że zostaniemy z Yuto Danilo i ANsaldim,a Santon pójdzie np do Sampy jako rozliczenie
23.07.2017 o 13:53 przez rezun
rezun
Myslisz ze Benfica wiedzac ze Barcelona sie stara o ich gracza nie krzyknela max kwoty? mowie o kwocie! 30 baniek za Semedo czy Dalberta, o tego drugiego tak naprawde chyba nikt poza nami nie walczyl. R. Rodriguez kosztowal 18 milan
23.07.2017 o 13:50 przez Kondzik
Kondzik
rezun sądzisz ze Semedo miałby dylemat który klub wybrac? Poki nie bd grać w LM jestesmy na tej niższej polce.
23.07.2017 o 13:42 przez rezun
rezun
Niektorzy na sile widze usprawiedliwiaja nasz zarzad wiec krotko: Nelson Semedo 31 mln, Danilo 30, Kolarov 5 doprawdy dobry deal
23.07.2017 o 13:36 przez antwerpia
antwerpia
W :cenzor: a nas zrobili z tym mercato suning todusigrosze
23.07.2017 o 13:29 przez Dejwid
Dejwid
Rynek transferowy oszalał, trudno miec wielkie pretensje do naszych, skoro trzeba płacić tyle kasy za każdego kto pokazał cień talentu.
23.07.2017 o 13:27 przez Matixinski
Matixinski
Majonez wczoraj było z Zhangiem podobno ;)
23.07.2017 o 13:17 przez Van Dall
Van Dall
Za 30 baniek można wyrwać niemal dowolnego, sprawdzonego we Włoszech obrońcę.
23.07.2017 o 13:06 przez TomHardy
TomHardy
A to spotkanie nie mialo byc wczoraj? Dzis slyszalem, ze A i S wracaja do wloch rozkurwic mercato.
23.07.2017 o 12:48 przez RedKhmer
RedKhmer
Lepszy Dalbert niż niktna obronę, więc może poczekajmy na oficjalne info o sumie transferu. Potem kilka meczów i można gościa ocenić.
23.07.2017 o 12:44 przez Speaker
Speaker
Niech Dalbert zagra chociaż kilka meczy, dajcie już spokoj
23.07.2017 o 12:31 przez grzybek010
grzybek010
On jest wyceniany na cholerne 5 baniek na transfermarket, jego realna wartość oscyluje pewnie koło 15-18, a my dajemy 30 xDDDDDD
23.07.2017 o 11:10 przez rezun
rezun
Mowcie co chcecie ale kupoienie niesprawdzonego brazola z frnacji za 30 baniek to jest pieprzona kompromitacja naszego zarzadu. Ausilio po raz kolejny potwierdza ze nie potrafi kupwoac graczy.Problemem jest to ze tak naprawde u nas juz nie wiadomo kto za co odpowiada, nie mamy prezydenta.....

Shoutbox

cuba 05.12.2020 16:43

życie za Inter nie,mam rodzine żone więc nawet nie ma tematu

KowalMalbork 05.12.2020 16:42

Vancore to łebski gość, polać mu

Vancore 05.12.2020 16:41

oddajac zycie za cokolwiek jest sie frajerem, zycie za cos to mozna odbierac

nicolas80 05.12.2020 16:41

Luki165 dlaczego tak uważasz wyjasnij

Luki165 05.12.2020 16:41

Pytam, nie dokuczam :)

Luki165 05.12.2020 16:41

Endru a ty ile masz tutaj lewych kont?

nicolas80 05.12.2020 16:40

A jest tu ktoś kto by oddał życie za Inter?

Luki165 05.12.2020 16:39

No ludzie w 2 kont ktoś pisze na raz :)

Luki165 05.12.2020 16:39

Haha

Endru 05.12.2020 16:39

Xddd

cuba 05.12.2020 16:39

nie jestem rasistą

nicolas80 05.12.2020 16:39

Nie jestem rasistą a życie to oddał tylko za swoją rodzinę

KowalMalbork 05.12.2020 16:39

JoaoMario to jest jakaś pomyłka

Endru 05.12.2020 16:39

Ani skepta

Luki165 05.12.2020 16:39

Lubisz czarnych zawodników? Jakie masz o nich zdanie?

Endru 05.12.2020 16:39

Zaden z nich nie jest VVujkiem jesli pytasz o czarnych

Luki165 05.12.2020 16:38

Mario to już w ogóle jest tak słabe fejk konto że koniec świata

cuba 05.12.2020 16:38

słucham Luk ?

KowalMalbork 05.12.2020 16:38

Wymowna cisza

Luki165 05.12.2020 16:37

Cuba?

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 82'

    Spezia

    1 - 2

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Piątek, 11 grudnia

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Benevento

Sobota, 12 grudnia

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Spezia

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Ciro Immobile

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27071

Liczba newsów: 38076