Pozostałe

Milan: Sprawdźcie rachunki Interu! (19)

Autor:
Źródło: football-italia.net
około 2 lata temu
482
19
fcinter serwisowe

Klub AC Milan dostał zakaz gry w europejskich pucharach oraz karę finansową, nałożoną przez UEFA w związku z nie przestrzeganiem zasad finansowego FFP. Mediolańczycy w poprzednim okienku transferowym wydali znaczną ilość pieniędzy, a na koniec obecnego sezonu nie potrafili zbilansować tych wydatków.

Od kary nałożonej przez UEFA, Rossoneri odwołali się do Sądu Arbitrażowego ds. Sportu (CAS) mieszczącego się w szwajcarskiej Lozannie. Zdaniem prawników Milanu, kara nałożona przez europejską federacje piłkarską nie jest adekwatna do wykroczenia. Ponadto ich zdaniem inne kluby za to samo zostały potraktowane łagodniej. Jak donosi  La Repubblica przedstawiciele Milanu przytoczyli tutaj przykłady PSG, Manchesteru City oraz ….Interu. Ich zdaniem bilanse wymienionych klubów przedstawiają podobne straty i długi, a jednak kluby te nie zostały wykluczone z europejskich pucharów. W związku z tym prawnicy i sędziowie CASu przyjęli te argumenty i poprosili UEFE o dostarczenie do sądu rachunków wyżej wymienionych klubów.

Według organu kontroli finansowej FFP, kara ta nie została nałożona tylko ze względu na sprawy finansowe, ale także na kwestie niejasności właścicielskich o czym przypomina europejska instytucja. W obliczu zmian właścicielskich i faktu, że na spotkaniu z CAS obecni byli przedstawiciele nowego właściciela Milanu - CAS postanowiło potraktować Milan łagodniej.

 

 

 

 

 

 

udostępnij

Zobacz też

Serie A 2019/20 logo

Inter i Atalanta rozpoczną rozgrywki Serie A o tydzień później (0)

31.08
22:39
Lautaro Martinez BVB

Inter ma nadzieję, że Martinez przedłuży umowę (4)

30.08
12:15

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.07.2018 o 22:47 przez koniar
koniar
Zero klasy :/. To jak by ściągał na sprawdzianie i poszedł do nauczyciela że ściągał od kogoś obok i dlaczego on ma lepszą ocene. Masz agrumenty to broń się ale nie pogrążaj kogoś innego, patologia.
20.07.2018 o 22:52 przez wrobel1908
wrobel1908
Milan pokazał brak klasy ale to w sumie w ich stylu.
20.07.2018 o 22:48 przez TomHardy
TomHardy
Milan zdychaj!
20.07.2018 o 21:34 przez Orzeu
Orzeu
Miszczu idź z pretensjami do football-italia.net - możliwe, że trochę koloryzują, nie siedzimy w 100% w aktualnej sytuacji Milanu, a akurat ta wiadomość wisiała na jednym z naszych źródeł jako główny news (football-italia)
20.07.2018 o 21:04 przez Lopez
Lopez
Jakie plotki?! Od kilku dni można przeczytać w różnych mniej lub bardziej rzetelnych, że zamierzacie się bronić próbując wplątać w to Inter. A ten news powstał w oparciu nie o "rewelacje " jednego źródła i jednego tekstu.Gdybym wrzucał to z pierwszego newsa jaki się pojawił na portalach to ten news powinien tutaj być już kilka dni temu.

Możemy porozmawiać na ten temat, ale jakoś ciężko odpisać na pw ;)
20.07.2018 o 20:52 przez miszcz
miszcz
Jakie zaklinanie jak podaje fakty? W tekście jest manipulacja, a news to plotka bez poparcia żadnymi dowodami.

Mogłoby tak być, że Fassone(dobry z niego bajkopisarz) coś tam powiedział, ale nie ma nic w komunikacie TAS na poparcie takiej tezy.

Poza tym, gdzie jest komunikat TAS względem Interu?

Zaznaczam tylko, że warto podchodzić z dystansem do rewelacji prasowych, a nie wybiorczo wyciągać plotki i łykać każde doniesienia.
20.07.2018 o 20:27 przez Lopez
Lopez
Miszczu ręce opadają. nie zaklinaj rzeczywistości
20.07.2018 o 19:52 przez miszcz
miszcz
Ależ łykacie bzdury jak pelikany - to raz.

Dwa Milan był ukarany za lata 2014-2017(czyli rządy Silvio) a nie ostatnie mercato. Także autor dokonał tutaj manipulacji.

Trzy, jak już się oburzać to na faktyczne wypowiedzi np. Monchiego z zakompleksionej Romy. Przywalił się i do Interu i Milanu.

Cztery, często wiele newsów, które wam się nie podobają, zbywacie tekstami: "Lgds/tutto/cds/stampa etc. więc fake", ale jak chodzi o inne drużyny to łykacie jak pelikany

Wyluzujcie i podchodzcie z dystansem do takich doniesień, a jak się oburzać to na faktyczne wypowiedzi.

Pięć, kiedy zabieracie Fassone z powrotem? :D
20.07.2018 o 16:39 przez Posejdon
Posejdon
Jak to mówią-„Tonący brzytwy się chwyta”
20.07.2018 o 16:22 przez Gajdzik
Gajdzik
No bo przecież inne kluby nie były kontrolowane, tylko biedny Milanek...
Przez chwilę nawet było mi ich szkoda, że byli wykluczeni, ale teraz, po tym co reprezentują, to niech najlepiej ogłoszą upadłość, skończą się ich problemy!
20.07.2018 o 15:54 przez Claudio
Claudio
Wszystko wszystkim...ale bycie konfidentem to żenada kompletna.
20.07.2018 o 15:51 przez WTC
WTC
Co za banda frajerów
20.07.2018 o 15:27 przez Wisniapl
Wisniapl
Jak być dziadem to po całości !! ! Przytaczanie PSG to jeszcze rozumiem, bo ich księgowanie wydatków/zysków to nikt z kibiców nie rozumie. Tylko co my do tego mamy? Od 3 lat słyszymy tylko o FFP i oszczędzaniu z jego powodu. Wyprzedajemy młodzików lub wypożyczamy zawodników , a w tym czasie AC Milan przepuścił bezsensownie kupę kasy na transfery, które się nie sprawdziły.
20.07.2018 o 14:55 przez pluto11
pluto11
Muszą im nasi za to do :cenzor: na boisku a kibice na stadionie za takie kurewskie zachowanie
20.07.2018 o 14:55 przez Dyl87
Dyl87
Nie raz czytałem komentarz że Inter potrzebuje wielkiego milany najlepiej jakby skończyli w Seria D :)
20.07.2018 o 14:54 przez zemaria
zemaria
Śmierć konfidentom
20.07.2018 o 14:43 przez Imrahil
Imrahil
Bardo nieladne zachowanie z ich strony, to sie nasi ostro wkurza na takie wiadomosci
20.07.2018 o 14:07 przez ojciec&ojciec
ojciec&ojciec
O wy kurrrwy szmaciarze
20.07.2018 o 14:07 przez Kazam
Kazam
Rozumiem, że Milan ma wszędzie zakonspirowanych księgowych i wiedzą jaki klub na co wydaje pieniądze i ile ma przychodów. Masakra jakaś. Obrzydliwe zachowanie

Shoutbox

SETE 19.09.2020 23:30

Generalnie szacun.

SETE 19.09.2020 23:30

Moglby z Lukaku sobie popróbować

SETE 19.09.2020 23:26

Chyba tak. Niech przechodzi testy medyczne i wbija do składu bo zdecydowanie się przyda

Rebelde 19.09.2020 23:11

No i chyba kończy się wieczna saga z Vidalem

Nitrogen 19.09.2020 22:41

Koniec 0-0

Claudio 19.09.2020 22:38

trollował

Endru 19.09.2020 22:35

Zdjecie z Perisicem z podpisem good tactic i oznaczył Ivana :D

Endru 19.09.2020 22:34

Widzieliscie co na instastory dodal Hakimi? :D

Nitrogen 19.09.2020 22:33

Jutro będzie w Mediolanie. 1 mln euro za transfer.

Nitrogen 19.09.2020 22:33

Widal w Interze. To się dzieje @Romano

Nitrogen 19.09.2020 22:29

Strzał dla beki niczym z Interem w Parmie

Nitrogen 19.09.2020 22:29

Ależ Dy Marco prawie

Nitrogen 19.09.2020 22:20

Karcdorp już się połamał

Endru 19.09.2020 22:14

Roma gowniana jak zawzze ale hellas marnuje

Endru 19.09.2020 22:13

Czyli Eriksen agresywny skoro glowa strzela

Claudio 19.09.2020 22:13

wrzuciłem link do newsa z meczu jakby co

Claudio 19.09.2020 22:10

Eriksen na 7-0 z główki nawet strzelił

Claudio 19.09.2020 22:10

DObra mam gole z dzisiejszego meczu Interu

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 19 września

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Torino

  • FT

    Hellas Verona

    0 - 0

    Roma

Niedziela, 20 września

  • 12:30

    Parma

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Crotone

  • 18:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Sampdoria

Poniedziałek, 21 września

  • 20:45

    AC Milan

    ? - ?

    Bologna

Sobota, 26 września

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Fiorentina

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Fiorentina

    Fiorentina

    1

    3

  • 2

    Hellas Verona

    Hellas Verona

    1

    1

  • 3

    Roma

    Roma

    1

    1

  • 4

    Spezia

    0

    0

  • 5

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 6

    Milan

    Milan

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Gaetano Castrovilli

    1

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26927

Liczba newsów: 37463