Pozostałe

Milan: Sprawdźcie rachunki Interu! (19)

Autor:
Źródło: football-italia.net
ponad 2 lata temu
500
19
fcinter serwisowe

Klub AC Milan dostał zakaz gry w europejskich pucharach oraz karę finansową, nałożoną przez UEFA w związku z nie przestrzeganiem zasad finansowego FFP. Mediolańczycy w poprzednim okienku transferowym wydali znaczną ilość pieniędzy, a na koniec obecnego sezonu nie potrafili zbilansować tych wydatków.

Od kary nałożonej przez UEFA, Rossoneri odwołali się do Sądu Arbitrażowego ds. Sportu (CAS) mieszczącego się w szwajcarskiej Lozannie. Zdaniem prawników Milanu, kara nałożona przez europejską federacje piłkarską nie jest adekwatna do wykroczenia. Ponadto ich zdaniem inne kluby za to samo zostały potraktowane łagodniej. Jak donosi  La Repubblica przedstawiciele Milanu przytoczyli tutaj przykłady PSG, Manchesteru City oraz ….Interu. Ich zdaniem bilanse wymienionych klubów przedstawiają podobne straty i długi, a jednak kluby te nie zostały wykluczone z europejskich pucharów. W związku z tym prawnicy i sędziowie CASu przyjęli te argumenty i poprosili UEFE o dostarczenie do sądu rachunków wyżej wymienionych klubów.

Według organu kontroli finansowej FFP, kara ta nie została nałożona tylko ze względu na sprawy finansowe, ale także na kwestie niejasności właścicielskich o czym przypomina europejska instytucja. W obliczu zmian właścicielskich i faktu, że na spotkaniu z CAS obecni byli przedstawiciele nowego właściciela Milanu - CAS postanowiło potraktować Milan łagodniej.

 

 

 

 

 

 

udostępnij

Zobacz też

Ustawienie taktyka

Sassuolo - Inter: Przewidywane składy (5)

28.11
10:27
Danny Makkelie

Obsada sędziowska meczu z Gladbach (0)

29.11
11:42

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.07.2018 o 22:47 przez koniar
koniar
Zero klasy :/. To jak by ściągał na sprawdzianie i poszedł do nauczyciela że ściągał od kogoś obok i dlaczego on ma lepszą ocene. Masz agrumenty to broń się ale nie pogrążaj kogoś innego, patologia.
20.07.2018 o 22:52 przez wrobel1908
wrobel1908
Milan pokazał brak klasy ale to w sumie w ich stylu.
20.07.2018 o 22:48 przez TomHardy
TomHardy
Milan zdychaj!
20.07.2018 o 21:34 przez Orzeu
Orzeu
Miszczu idź z pretensjami do football-italia.net - możliwe, że trochę koloryzują, nie siedzimy w 100% w aktualnej sytuacji Milanu, a akurat ta wiadomość wisiała na jednym z naszych źródeł jako główny news (football-italia)
20.07.2018 o 21:04 przez Lopez
Lopez
Jakie plotki?! Od kilku dni można przeczytać w różnych mniej lub bardziej rzetelnych, że zamierzacie się bronić próbując wplątać w to Inter. A ten news powstał w oparciu nie o "rewelacje " jednego źródła i jednego tekstu.Gdybym wrzucał to z pierwszego newsa jaki się pojawił na portalach to ten news powinien tutaj być już kilka dni temu.

Możemy porozmawiać na ten temat, ale jakoś ciężko odpisać na pw ;)
20.07.2018 o 20:52 przez miszcz
miszcz
Jakie zaklinanie jak podaje fakty? W tekście jest manipulacja, a news to plotka bez poparcia żadnymi dowodami.

Mogłoby tak być, że Fassone(dobry z niego bajkopisarz) coś tam powiedział, ale nie ma nic w komunikacie TAS na poparcie takiej tezy.

Poza tym, gdzie jest komunikat TAS względem Interu?

Zaznaczam tylko, że warto podchodzić z dystansem do rewelacji prasowych, a nie wybiorczo wyciągać plotki i łykać każde doniesienia.
20.07.2018 o 20:27 przez Lopez
Lopez
Miszczu ręce opadają. nie zaklinaj rzeczywistości
20.07.2018 o 19:52 przez miszcz
miszcz
Ależ łykacie bzdury jak pelikany - to raz.

Dwa Milan był ukarany za lata 2014-2017(czyli rządy Silvio) a nie ostatnie mercato. Także autor dokonał tutaj manipulacji.

Trzy, jak już się oburzać to na faktyczne wypowiedzi np. Monchiego z zakompleksionej Romy. Przywalił się i do Interu i Milanu.

Cztery, często wiele newsów, które wam się nie podobają, zbywacie tekstami: "Lgds/tutto/cds/stampa etc. więc fake", ale jak chodzi o inne drużyny to łykacie jak pelikany

Wyluzujcie i podchodzcie z dystansem do takich doniesień, a jak się oburzać to na faktyczne wypowiedzi.

Pięć, kiedy zabieracie Fassone z powrotem? :D
20.07.2018 o 16:39 przez Posejdon
Posejdon
Jak to mówią-„Tonący brzytwy się chwyta”
20.07.2018 o 16:22 przez Gajdzik
Gajdzik
No bo przecież inne kluby nie były kontrolowane, tylko biedny Milanek...
Przez chwilę nawet było mi ich szkoda, że byli wykluczeni, ale teraz, po tym co reprezentują, to niech najlepiej ogłoszą upadłość, skończą się ich problemy!
20.07.2018 o 15:54 przez Claudio
Claudio
Wszystko wszystkim...ale bycie konfidentem to żenada kompletna.
20.07.2018 o 15:51 przez WTC
WTC
Co za banda frajerów
20.07.2018 o 15:27 przez Wisniapl
Wisniapl
Jak być dziadem to po całości !! ! Przytaczanie PSG to jeszcze rozumiem, bo ich księgowanie wydatków/zysków to nikt z kibiców nie rozumie. Tylko co my do tego mamy? Od 3 lat słyszymy tylko o FFP i oszczędzaniu z jego powodu. Wyprzedajemy młodzików lub wypożyczamy zawodników , a w tym czasie AC Milan przepuścił bezsensownie kupę kasy na transfery, które się nie sprawdziły.
20.07.2018 o 14:55 przez pluto11
pluto11
Muszą im nasi za to do :cenzor: na boisku a kibice na stadionie za takie kurewskie zachowanie
20.07.2018 o 14:55 przez Dyl87
Dyl87
Nie raz czytałem komentarz że Inter potrzebuje wielkiego milany najlepiej jakby skończyli w Seria D :)
20.07.2018 o 14:54 przez zemaria
zemaria
Śmierć konfidentom
20.07.2018 o 14:43 przez Imrahil
Imrahil
Bardo nieladne zachowanie z ich strony, to sie nasi ostro wkurza na takie wiadomosci
20.07.2018 o 14:07 przez OjciecOstatniPrawdziwy
OjciecOstatniPrawdziwy
O wy kurrrwy szmaciarze
20.07.2018 o 14:07 przez Kazam
Kazam
Rozumiem, że Milan ma wszędzie zakonspirowanych księgowych i wiedzą jaki klub na co wydaje pieniądze i ile ma przychodów. Masakra jakaś. Obrzydliwe zachowanie

Shoutbox

JoaoMario 02.12.2020 23:58

W mercato sprzedac Eriksena/Ninje/Vecino i kupić Lewego wahadłowego i pomocnika najlepiej jakiegoś DM

JoaoMario 02.12.2020 23:57

Ja go szanuje i żałuje tak się to skończyło ,ale mamy RL9 ktory jest klase lepszy

JoaoMario 02.12.2020 23:56

Icardi strzelil ponad 100 bramek do Interu

JoaoMario 02.12.2020 23:56

Nwm o co wam chodzi

pablo77 02.12.2020 23:11

dokładnie jeszcze Bologna po drodze

nicolas80 02.12.2020 23:10

Najpierw w niedzielę bolonia

pablo77 02.12.2020 23:09

bo mi dokuczasz :D

pablo77 02.12.2020 23:09

nicolas80 zobaczymy po meczu z Szachtarem

IlCapitano 02.12.2020 23:08

Prowokator

IlCapitano 02.12.2020 23:08

O jeszcze od IlCapsko będzie tu sapał,

nicolas80 02.12.2020 23:08

Pablo77 jak tak Conte dalej out czy zmieniłeś zdanie?

pablo77 02.12.2020 23:06

IlCapsko przestan sie rzucać i wyzywać

pablo77 02.12.2020 23:06

co nie tak z tym zrodlem ?

IlCapitano 02.12.2020 23:06

Pablo trollu multikoncie won już

SETE 02.12.2020 23:06

Źródło petarda :)

IlCapitano 02.12.2020 23:05

WIKIPEDIA XDDDDDDDDDDDDDD

nicolas80 02.12.2020 23:05

Icardi to ładny zapalnik na tym sb

SETE 02.12.2020 23:05

Ale mam to w d... żeby sprawdzać

pablo77 02.12.2020 23:05

serio

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Borussią był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27063

Liczba newsów: 38051