Kibice

Mini konkurs - Rozwiąż quiz, wygraj koszulkę! (14)

Autor:
Źródło: inf. własna
3 miesiące temu
1034
14
konkurs

Zapraszamy do wzięcia udziału w Quizie w którym do wygrania jest t-shirt z edycji letniej!

Zasady są proste: Wypełnij quiz - wśród osób, które poprawnie odpowiedzą na pytania wylosujemy zwycięzcę. Konkurs trwa do  południa dnia 11.07 

 

 

 

 

Tagi: konkurs
udostępnij

Zobacz też

kibice flaga san siro curva nord

Akcja gadżetowa: Szkło z logiem Interu (wpłaty) (2)

14.06
21:54
Giuseppe Meazza Stadion San Siro

60 tys. kibiców na meczu z Lecce (8)

21.08
10:10

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.07.2019 o 12:21 przez Stachoo
Stachoo
Czy w pytaniu 8 nie ma czasem błędu? Jeśli poprawną odpowiedzią jest Pandev, to chyba jest błąd, ale sprawdźcie to proszę, bo ja mogę się mylić z odpowiedzią poprawną.
11.07.2019 o 12:50 przez Orzeu
Orzeu
Stachoo napisał:
Czy w pytaniu 8 nie ma czasem błędu? Jeśli poprawną odpowiedzią jest Pandev, to chyba jest błąd, ale sprawdźcie to proszę, bo ja mogę się mylić z odpowiedzią poprawną.


czemu błąd? Pandev odszedł z Interu w 2004 przy okazji chyba ściągnięcia Stankovicia.
11.07.2019 o 13:08 przez Stachoo
Stachoo
Tak, ale odszedł w lipcu 2004, a w pytaniu jest kto odszedł w styczniu 2004 :) W styczniu to przyszedł z Rzymu do Mediolanu, ale 6 lat później :)
11.07.2019 o 13:13 przez Orzeu
Orzeu
Stachoo napisał:
Tak, ale odszedł w lipcu 2004, a w pytaniu jest kto odszedł w styczniu 2004 :) W styczniu to przyszedł z Rzymu do Mediolanu, ale 6 lat później :)


przecież Dejan zimą przychodził :D
11.07.2019 o 13:17 przez Stachoo
Stachoo
Orzełek pytanie nie jest kiedy przyszedł Dejan, a kto odszedł do Rzymu z Mediolanu w styczniu 2004 roku. Zgadzam się, że Dejan przyszedł w styczniu 2004 roku, ale Pandev, po wypożyczeniu rocznym do Ancony, przyszedł do Lazio dopiero w lipcu 2004, a nie w styczniu 2004 :) Rozumiesz o co chodzi w tym błędzie?
11.07.2019 o 13:31 przez Orzeu
+1
Orzeu
Stachoo napisał:
Orzełek pytanie nie jest kiedy przyszedł Dejan, a kto odszedł do Rzymu z Mediolanu w styczniu 2004 roku. Zgadzam się, że Dejan przyszedł w styczniu 2004 roku, ale Pandev, po wypożyczeniu rocznym do Ancony, przyszedł do Lazio dopiero w lipcu 2004, a nie w styczniu 2004 :) Rozumiesz o co chodzi w tym błędzie?


No rozumiem. Umowa została podpisana i ogłoszona w styczniu przy transferze Stankovicia, sam zawodnik przyszedł w lipcu do Lazio, ale pracodawcę zmienił już w styczniu.
11.07.2019 o 13:35 przez Orzeu
+1
Orzeu
Niepotrzebnie Damian przy układaniu quizu pisał o tym styczniu. To było 15 lat temu, mimo wszystko metodą dedukcji każdy kto zna historię zaznaczył Pandeva
11.07.2019 o 13:53 przez Stachoo
+1
Stachoo
Oczywiście sam taką odpowiedź intuicyjnie zaznaczyłem, ale nie ukrywam, że przejrzałem metryczki wszystkich zawodników, bo mówię, kurcze coś mi nie pasuje, ale wyszło, że Goran był jedynym, który pasuje :) Nie ma tematu, czeski błąd, ale z ciekawości chciałem wyjaśnić, bo już zwątpiłem :)
10.07.2019 o 23:46 przez Janosv360
Janosv360
6/10 ...
10.07.2019 o 21:48 przez elcapitano77
elcapitano77
Może i głupie pytanie ale jak ten quiz zakończyć?Dochodzę do 10 pytania i co dalej?Dzięki za pomoc
10.07.2019 o 22:25 przez maverik
maverik
"sprawdź wynik"
10.07.2019 o 21:22 przez wrobel1908
wrobel1908
Na jednym się wyłożyłem, na ostatnim
10.07.2019 o 21:20 przez areksaran
areksaran
6/10
10.07.2019 o 20:17 przez Dyl87
+1
Dyl87
9/10 :) nie jest tak źle

Shoutbox

Czarson 22.10.2019 01:51

Becker bezapelacyjnie najlepszy

Xucatlan 21.10.2019 23:27

Ter Stegen najlepszy? W czym? Przecież on ciągle jakieś szmaty wpuszcza. Ostatnio chociażby z Villarreal balona w środek bramki przepuścił.

jaszczomb 21.10.2019 22:29

a zaraz za nim alison i oblak, potem handa ederson i reszta

jaszczomb 21.10.2019 22:27

najlepszy

jaszczomb 21.10.2019 22:27

ter stegen

InterMistrzKamil 21.10.2019 22:26

Nominacje do nagrody Leva Yashyna ( najlepszego bramkarza na świecie) w tym Polak rodak Niminowani : Alisson Becker 🇧🇷 Ederson 🇧🇷 Samir Handanović 🇸🇮 Kepa Arrizabalaga 🇪🇸 Hugo Lloris 🇫🇷 Manuel Neuer 🇩🇪 Jan Oblak 🇸🇮 André Onana 🇨🇲 Wojciech Szczesny 🇵🇱 Marc-André ter Stegen 🇩🇪

Klinsi64 21.10.2019 22:14

A ty kredens przestań :cenzor: o jakis rogach, może dupa ci przyprawiła i masz z tym problem.

Piekarz 21.10.2019 22:10

xD

Klinsi64 21.10.2019 22:10

:D

Chuchu 21.10.2019 22:10

No w sumie się zgadza

Klinsi64 21.10.2019 22:09

zgaduje że od 3 lat jestes w zwiazku

Chuchu 21.10.2019 22:09

Ja w sumie chyba ze 3 lata nie oglądałem go, ale tak mi się przypomniał

Piekarz 21.10.2019 22:08

nie wiem co to

Chuchu 21.10.2019 22:07

Mógłbyś prowadzić takie coś jak Grade A Under A to byś nie musiał mordy pokazywać

Piekarz 21.10.2019 22:06

przynajmniej jeśli to gadanie ma być składne

Piekarz 21.10.2019 22:06

trzy razy szybciej się pisze niż gada i trzy razy szybciej się czyta niż słucha

Piekarz 21.10.2019 22:05

poza tym je.bać vlogi

Piekarz 21.10.2019 22:05

dokł

Klinsi64 21.10.2019 22:05

musiałby morde pokazac

Chuchu 21.10.2019 22:04

To teraz bardziej popularne

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Sassuolo był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 19 października

  • FT

    Lazio

    3 - 3

    Atalanta

  • FT

    Napoli

    2 - 0

    Verona

  • FT

    Juventus

    2 - 1

    Bologna

Niedziela, 20 października

  • FT

    Sassuolo

    3 - 4

    Inter

  • FT

    Cagliari

    2 - 0

    SPAL

  • FT

    Sampdoria

    0 - 0

    Roma

  • FT

    Udinese

    1 - 0

    Torino

  • FT

    Parma

    5 - 1

    Genoa

  • FT

    Milan

    2 - 2

    Lecce

Poniedziałek, 21 października

  • FT

    Brescia

    0 - 0

    Fiorentina

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    8

    22

  • 2

    Inter

    Inter

    8

    21

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    8

    17

  • 4

    Napoli

    Napoli

    8

    16

  • 5

    Cagliari

    Cagliari

    8

    14

  • 6

    Roma

    Roma

    8

    13

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    9

  • 2

    Duvan Zapata

    6

  • 3

    Domenico Berardi

    6

  • 4

    Luis Muriel

    5

  • 5

    Andrea Belotti

    5

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28762

Liczba newsów: 34983