Wywiady z piłkarzami

Mkhitaryan: Brozović i Barella są mózgiem drużyny, pchają nas do przodu (6)

Autor:
Źródło: uefa.com
około 3 lata temu
1401
6

Henrikh Mkhitaryan po meczu z Benfiką udzielił wywiadu dla BT Sport oraz dla UEFA.

- Byliśmy bardzo inteligentni i wiemy jak grać w tego typu meczach. Przyjechaliśmy tutaj, aby wygrać, walczyliśmy ciężko i pomagaliśmy sobie w każdej części boiska. Teraz musimy cieszyć się tym zwycięstwem, ale wiemy, że potrzebujemy kolejnego świetnego meczu, aby dotrzeć do półfinału.

- To był jeden z naszych najlepszych meczów w tym sezonie. Dominowaliśmy na całym boisku, podwajaliśmy się i pomagaliśmy sobie nawzajem. To się opłaciło.

- Podziękowania dla Brozovicia i Barelli. Bez nich może byłoby ciężko - ale to oni są mózgiem drużyny i to oni pchają nas do przodu.

 

Ormianin także udzielił wywiadu dla Sky Sport. Poniżej zapis rozmowy:

- Świetny występ? Tak to był jeden z naszych najlepszych meczów w sezonie, zasłużyliśmy na zwycięstwo w tym spotkaniu, graliśmy bardzo dobrze. Zrobiliśmy dopiero pierwszy krok, do rozegrania jest jeszcze rewanż i musimy zrobić wszystko, aby przejść tę rundę.

- Co musimy zrobić w rewanżu, aby nie myśleć, że mamy już awans? Najpierw musimy myśleć o Monzy, a potem będziemy myśleć o reszcie. Wiemy, że Benfica to silny zespół i jesteśmy gotowi do gry, aby spróbować przejść dalej.

- Różnica między Interem w pucharach, a Interem w lidze? Musimy myśleć o dzisiejszym meczu, który zagraliśmy dobrze, a potem będziemy myśleć o kolejnych spotkaniach.

Zobacz też

Zieliński: Cieszę się, że ten sezon minął mi bez kontuzji (0)

18.05
02:03
Pio Esposito

Pio Esposito: Cieszę się, że mogłem pomóc Włochom (3)

04.06
12:35

Komentarze (6)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.04.2023 o 00:54 przez speaker
+3
speaker
Jestem pod wrażeniem tego sezonu w twoim wykonaniu Heniu! A wczoraj ten odbiór ajjj, klasa!
12.04.2023 o 00:33 przez mroowa111
+1
mroowa111
Pelna zgoda miki ale pileczke to dzis trzeba bylo podniesc
12.04.2023 o 07:34 przez Adi03
+1
Adi03
Kilka osób pisało że on będzie kolejnym ławkowiczem i uzupełnieniem składu.
Odpowiadałem że będzie to solidny i mocny punkt składu. Solidny i pracowity przez całą karierę,w każdej drużynie w której grał był punktem dodatnim i tak samo jest w Interze.
12.04.2023 o 07:46 przez Sylvinho
+2
Sylvinho
Przecież tu się o każdym tak pisze...Darmian,Dzeko,Acerbi
12.04.2023 o 08:53 przez Matti
+2
Matti
Bo wszyscy z nich to naprawdę dobrzy piłkarze, których niestety najlepsze lata są za nimi. Są dobrym uzupełnieniem składu i powinni być uzupełnieniem, a nie podstawą.
12.04.2023 o 10:55 przez bonjovi100
bonjovi100
Już kondycyjnie nie dojeżdżają by grać co 3 dni dobrze.

Shoutbox

Jaszczu91 10.06.2026 14:37

Spadli więc pewnie nie biorą go na gre w serie b

Jaszczu91 10.06.2026 14:35

Pewnie mają już na niego chętnego za 12 :D

Jacenty 10.06.2026 14:31

pisa wykupuje Akinsanmiro

Kredence 10.06.2026 14:03

Który jełop prowadzi profil fcinter na twitterze xd

Jacenty 10.06.2026 13:44

Tullio Tinti: "To normalne, że Bastoni interesuje wszystkie europejskie potęgi, ale to nie jest problem. Bastoni jest super szczęśliwy w Interze, ma koszulkę Interu przyszytą do ciała i na pewno zostaje w Interze. To jego dom"

Cny 10.06.2026 13:42

sprzedać CA za 25M do Romy czy Atletico i wziąć Gallo za darmo. i mamy hajsu jak lodu :D

Cny 10.06.2026 13:42

wy to tak zobaczycie nazwisko losowe i wrzucacie tutaj bez namysłu

martins2000 10.06.2026 13:33

Sancho wolnym agentem

doman 10.06.2026 13:28

Może by tak jadon sancho za darmo?

Cny 10.06.2026 13:19

Solet ujdzie, ale trzech czarnych na raz to za duże rozbijanie szatni. nie chcemy drugiego realu i walk plemiennych

Cny 10.06.2026 13:18

oby oby, przedłużyć Darmian, koniecznie xd

martins2000 10.06.2026 13:05

Tinti, Agente di Bastoni e Darmian, è entrato ora nella sede dell’#Inter. [@MatteoBarzaghi]

ragnar 10.06.2026 11:11

Solet za 20 ( coś takiego będzie) Provedel za 4 mln super ruchy, jak na obecne czasy

martins2000 10.06.2026 11:11

Roma: anche Chiesa tra le alternative a Greenwood

Orzeu 10.06.2026 11:10

a później zająć się sprawą pomocnika i wahadłowego

Orzeu 10.06.2026 11:10

Solet i Provedel dobre ruchy trzeba je wykonać jak najszybciej

Jaszczu91 10.06.2026 11:02

Chcieć wydać 12mln euro a móc wydać to jednak różnica

Jaszczu91 10.06.2026 11:01

Solet jak najbardziej ok

Cny 10.06.2026 11:00

Atta, Ndoye, SOlet - niewłaściwy kierunek....

Vancore 10.06.2026 10:59

italiano trenerem besiktasa a chcial albanca i w bolognii i w fiorentinie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29454

Liczba newsów: 53341

Liczba komentarzy: 624580

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się