Były prezydent Interu, Massimo Moratti, podzielił się swoimi przemyśleniami na temat transferów Nerazzurrich. W wywiadzie dla Quotidiano Sportivo mówił między innymi o potencjalnym sprowadzeniu Leo Messiego.
-Teraz jestem po prostu fanem Interu, więc nie mam żadnych informacji z wewnątrz. Muszę to powiedzieć, wiem, że Suning ma wszystko czego potrzeba, aby sprowadzić Messiego do Mediolanu, jeśli chodzi o środki i kompetencje.
-Nie miałem racji co do Lukaku. Całkiem szczerze, myślałem, że jest po prostu silny fizycznie i bałem się, że pożałujemy utraty Icardiego. Zamiast tego, okazało się, że Lukaku to mistrz, zawsze pomaga kolegom z drużyny i ma dobrą wizję gry. Antonio Conte miał rację, wymagając zakontraktowania go, a potem wykonał świetną robotę rozwijając go.
-Wygranie Ligi Europy nie będzie proste, zostały cztery drużyny, ale mam nadzieję, że Inter będzie następnym włoskim klubem, który wzniesie europejskie trofeum.
Calciopoli, totonero. Coraz lepsi są
Komentarze (12)
Co ty z tym orłem Adriano na avatarze wypisujesz? </3