Felietony

Na spalonym (1): Mercato (18)

Autor:
Źródło: inf. własna
ponad 6 lat temu
51
18
fcinter serwisowe

Co łączy Belfodila z Muntarim, a Alvareza ze Schelotto? Co Mazzarri dostał od włodarzy klubu? Z lekkim przymrużeniem oka o zakończonym wczoraj Mercato i nie tylko. 

 

 

Nikt nie ukrywa, że najlepszym transferem tego lata w Interze był Walter Mazzarri, którego, jak sam podkreśla, w Mediolanie zainteresował projekt. Po przyjściu poprosił klub o kilka brakujących elementów i zabrał się do pracy. Z jego strony, jak na razie, wszystko wygląda wyśmienicie. Od klubu dostał jednak jedynie Taidera. No, może jeszcze wypieków na twarzy.

 Walter Mazzarri

 

***

 

Kiedy przechodził do Interu miałem lekką nadzieję, że coś z niego będzie. Niewiele czasu potrzeba było, aby dowiedzieć się, że Ezequiel Schelotto Mediolanu nie podbije. Okazało się, że w kwestii użycia obu nóg nie wiele ustępuje Alvarezowi (różniła się tylko noga). Najwidoczniej Walter Mazzarri uznał, że nie ma czasu na naukę ich obu i wybrał Alvareza. Dziękujemy!

 

***

 

Jeden z nowych nabytków NerazzurrichIshak Belfodil przez większą część przedsezonowych przygotowań musiał się oszczędzać z powodu trwającego wtedy Ramadanu. Miejmy nadzieję, że to jedyna rzecz łącząca go z Sulleyem Muntarim.

 

***

 

Pierwsze spotkania sezonu pokazały, że wśród piłkarzy Interu najlepiej prezentuje się nasz nowy emeryt – Hugo Campagnaro. Gdyby wszystkim chciało się grać tak jak jemu to o mecz z Juventusem moglibyśmy być spokojni.

 

***

 

Beniaminek z Livorno okazał się być największym importerem naszej młodzieży. Do Amaranto trafiło aż pięciu zawodników Interu. Niestety, na ten moment w pierwszej jedenastce występuje tylko Bardi. Epizody zaliczyli Duncan i Mbaye, a na debiut Benassiego szybko się nie zanosi. Aż strach pomyśleć, co by było, gdyby zostali w Mediolanie. Chyba, że z formą czekają na powrót do gry Rubena Botty (obecnie leczy kontuzję), żeby dopiero jako mediolański kwintet podbijać włoskie boiska.

 

***

 

Miał być wielki powrót do Interu Samuela Eto’o, jest wielki powrót Kaki do Milanu. Ciekawe, kto lepiej na tym wyjdzie…

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.09.2013 o 22:51 przez sas111
sas111
o Boze ale wy marudzicie;/ jest dobry trener, jest utalentowana mlodziez polaczona z doswiadczeniem, pierwsze 2 spotkania to zdecydowane zwyciestwa. po co nam glosne nazwiska ?? zeby pokazac swiatu ze jestesmy rozrzutni ?? za ile pieniedzy kupuje zawodnikow Porto i pozniej wychodza na gwiazdy, a za ile np Bale czy Modric przechodzili do tottenhamu, albo np. Kaka do milanu z brazyli czy Fabregas z barcy do arsenalu ?? Trzeba wierzyc ze transferyTaidera, Icardiego czy Belfodila beda tak samo udane i tyle. A jak ktos chce ogladac "piekna" pilke ofensywna z setka podan w kazdej akcji to po co oglada Serie A ?? Za Mourinho tez gralismy podobnie jak zagralismy terazz Genoa i Catania pomijajac dlugie krzyzowe pilki ale Mazzarri trenuje Inter dopiero 2,5 miesiaca
04.09.2013 o 18:01 przez Endru
Endru
Mamy pewnego napadziora. Rodrigo Palacio.
04.09.2013 o 17:44 przez SlimShady
SlimShady
Brak sciagnięcia pewnego napadziora do Interu to wielki bład.
04.09.2013 o 14:58 przez anett
anett
Coś bardziej pozytywnego - zawsze mogło być gorzej :D
04.09.2013 o 13:33 przez Piekarz
Piekarz
Niech to będzie pierwszy i ostatni odcinek, pls.
04.09.2013 o 12:55 przez pusiek
pusiek
wryczol,to zależy co pojmujesz pod względem ładna. Ja wole zdecydowanie gre taktyczną niż gre typu barcelony. Każdy wiedział co ma robić na boisku i to mi sie podobało.
04.09.2013 o 09:28 przez Piotrekfci
Piotrekfci
p.s. do autora tekstu - jeżeli porównujesz Schelotto do Alviego to brawo :]]]] to tak jakby porównywać Ronaldo do Rasiaka :) )) Alvi nic nie musial się uczyć chyba, że szybkości bo technikę i chęć gry to on miał zawsze tylko, że nie dostawał szans --- co do wypożyczonych do Livorno to jeżeli tak będą dostawać szanse nasi młodzicy to niech lepiej wracają do nas !! ! myślałem, że ten głąb baranka zabezpieczył się tym, że wypożyczenie ich łączy się z ich grą w pierwszej 11 a tu widze grzeją ławę - oni potrzebują gry a nie ławy !! ! :///
04.09.2013 o 09:21 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Moraś jak zawsze każdemu trenerowi dużo naobiecywał a co z tego wyszło to każdy widzi -- ale co się dziwić - praktycznie nikogo sławnego nie kupiliśmy a wydaliśmy około 50 baniek a dochodów ze sprzedaży prawie żadnych -- Moraś to też nie studnia bez dna -- ale zwalił kiedy była możliwość sprzedaży za grubą kasę MISTRZÓW Z 2010 ROKU !! ! jedynie Mourinho dostawał tego czego chciał - chyba miał specjalne względy ;p
04.09.2013 o 03:23 przez michalk
michalk
prześmieszne...
04.09.2013 o 01:46 przez Darkos
Darkos
@9marzec1908INTER idąc twoim tokiem rozumowania - jak nie podobają ci się komentarze, to ich nie czytaj i idź... spać :D
04.09.2013 o 01:44 przez fmlyhm
fmlyhm
***

widzę, że wystarczy napisać 5linijek oczywistych oczywstości, żeby na główną wskoczyć.. słabo

***
04.09.2013 o 01:11 przez wryczol
wryczol
pusiek-> czy ja wiem czy za Mou Inter gral ladna pilke...roznie to bylo... mi sie bardzo podoba nee tyle styl gry a to ze mimo prowadzenia gramy ofensywny futbol i fajnie jest patrzec na taka gre.. ja jestem optymista mimo ze faktycznie nee ma alternatyw jesli chodzi o zmiany..bo boje sie ze kontuzja moga znow nam zaszkodzic chociaz licze na doswiadczenie Mazzariego i jego sztabu...jedyne w sumie szkoda mi Obiego...wiem ze nie gral dlugo i jakos nigdy nie blyszczal ale mam do niego slabosc...chcialbym zeby mu sie udalo w parmie i wrocil...pozdro
04.09.2013 o 00:56 przez interfann
interfann
@hQ podpisuje się pod tym co napisałeś. Czas zacząć walczyć o tą stronę z debilizmem i kretynizmem. Jeżeli strona ma być konkurencyjna to tego co jest nie powinno być. Czasami można głupawki dostać. Mi też to się zdarza ale nie kilka razy dziennie. To już podchodzi pod jakieś psychiczne akcje.
04.09.2013 o 00:48 przez basicinstinct
basicinstinct
Dobro grupy ważniejsze od dobra jednostki. Tak więc, jeśli ci się nie podoba nasze środowisko , droga wolna. ;)
04.09.2013 o 00:42 przez pusiek
pusiek
Każdy ma prawo do wyrażania swojej opini. Szczerze to chciałem Eto'o w INTERze,ale czego? Może ze względu na sentyment do niego,ale tutaj trzeba patrzeć przyszłosciowo,więc nie mam żalu,że wybrał Chelsea. Najważniejsze,są wyniki a jak narazie Mazzarri robi GENIALNA robote. Oczywiście stylu takiego jak po MOU nie ma,ale zważywszy na to,że INTER był prowadzony przez amatorów albo pół-amatorów to styl jaki prezentuje INTER jest na prawde imponujący,wreszcie mamy trenera po MOU któremu ufam.
Co do Kaki to milan powinien zakupić obronce a nie pomocnika,bo ich mają aż nadto.
04.09.2013 o 00:30 przez 9marzec1908INTER
9marzec1908INTER
To po co narzekacie ? Non stop komuś się nie podoba , jak czytam komentarze to mam wrażenie że jesteście tutaj na siłe.
04.09.2013 o 00:17 przez hQ
hQ
Wiem, że jestem upierdliwy, ale osoba, która pisze z konta autora pierwszego komentarza powinna mieć zakaz pisania tutaj, ponieważ znacznie obniża poziom intelektualny strony. Moim zdaniem powinien być oficjalny test inteligencji, ortografii i wiedzy o Interze zanim ktoś będzie mógł tutaj pisać.
04.09.2013 o 00:05 przez 9marzec1908INTER
9marzec1908INTER
nie podobaja sie wzmocnienia ?> to idz kibicowac monako !

Shoutbox

Lopez 11.12.2019 17:35

źródło: The sun

Lopez 11.12.2019 17:35

wp napisała artykuł, że Spurs chce za eriksena 40 mln funtów

Nasir 11.12.2019 17:31

zoniek masakruje Orzeua

Nasir 11.12.2019 17:30

forum typy bukmacherskie

kusy 11.12.2019 17:28

Zoniek mocna forma

maniekfci 11.12.2019 17:24

gdzie

Nasir 11.12.2019 17:22

Orzeuek wyjasniony podreczniko daje plusa i lece dalej

Lopez 11.12.2019 17:14

:D

Adriano_forever 11.12.2019 17:13

to jest lepsze :D

Adriano_forever 11.12.2019 17:13

Wybraniec » 11 gru 2019, 16:38 Orzeu jak obstawiasz to miej na uwadze fakt, że rachunków za prąd już Ci nie zapłacę.

Lopez 11.12.2019 17:13

:D randama

Lopez 11.12.2019 17:13

Czy istnieją jakieś grupy na facebooku szukające najlepszego systemu na wygranie w Lotto? Moim celem na przyszły rok będzie trafienie 6 w totka, nie wiem jak najlepiej się za to zabrać.

Adriano_forever 11.12.2019 17:11

#teamzionek na forum

IlCapitano 11.12.2019 17:08

Lopek jego to bardziej ćpanie zniszczyło

Kredence 11.12.2019 17:03

#zoniek

Lopez 11.12.2019 17:03

ten biniu to jest ładny półmózg ciekawe ile ton przyją na ryj, że nie ptorafi sie wysłowić,. Już gołota lepiej się wypowiada

Kredence 11.12.2019 17:03

Dlatego w te święta życzę ci wszystkiego dobrego oraz smacznej cebuli.

Adriano_forever 11.12.2019 17:01

wojak boxing najt

maniekfci 11.12.2019 16:59

Panowie, czy już wyjaśniło się, #dlakogo był bity koń #horsegate

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym graczem Interu w meczu z Barceloną był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 06 grudnia

  • FT

    Inter

    0 - 0

    Roma

Sobota, 07 grudnia

  • FT

    Atalanta

    3 - 2

    Verona

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Napoli

  • FT

    Lazio

    3 - 1

    Juventus

Niedziela, 08 grudnia

  • FT

    Lecce

    2 - 2

    Genoa

  • FT

    Torino

    2 - 1

    Fiorentina

  • FT

    SPAL

    0 - 1

    Brescia

  • FT

    Sassuolo

    2 - 2

    Cagliari

  • FT

    Sampdoria

    0 - 1

    Parma

  • FT

    Bologna

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29030

Liczba newsów: 35393