Felietony

Na spalonym (1): Mercato (18)

Autor:
Źródło: inf. własna
prawie 7 lat temu
133
18
fcinter serwisowe

Co łączy Belfodila z Muntarim, a Alvareza ze Schelotto? Co Mazzarri dostał od włodarzy klubu? Z lekkim przymrużeniem oka o zakończonym wczoraj Mercato i nie tylko. 

 

 

Nikt nie ukrywa, że najlepszym transferem tego lata w Interze był Walter Mazzarri, którego, jak sam podkreśla, w Mediolanie zainteresował projekt. Po przyjściu poprosił klub o kilka brakujących elementów i zabrał się do pracy. Z jego strony, jak na razie, wszystko wygląda wyśmienicie. Od klubu dostał jednak jedynie Taidera. No, może jeszcze wypieków na twarzy.

 Walter Mazzarri

 

***

 

Kiedy przechodził do Interu miałem lekką nadzieję, że coś z niego będzie. Niewiele czasu potrzeba było, aby dowiedzieć się, że Ezequiel Schelotto Mediolanu nie podbije. Okazało się, że w kwestii użycia obu nóg nie wiele ustępuje Alvarezowi (różniła się tylko noga). Najwidoczniej Walter Mazzarri uznał, że nie ma czasu na naukę ich obu i wybrał Alvareza. Dziękujemy!

 

***

 

Jeden z nowych nabytków NerazzurrichIshak Belfodil przez większą część przedsezonowych przygotowań musiał się oszczędzać z powodu trwającego wtedy Ramadanu. Miejmy nadzieję, że to jedyna rzecz łącząca go z Sulleyem Muntarim.

 

***

 

Pierwsze spotkania sezonu pokazały, że wśród piłkarzy Interu najlepiej prezentuje się nasz nowy emeryt – Hugo Campagnaro. Gdyby wszystkim chciało się grać tak jak jemu to o mecz z Juventusem moglibyśmy być spokojni.

 

***

 

Beniaminek z Livorno okazał się być największym importerem naszej młodzieży. Do Amaranto trafiło aż pięciu zawodników Interu. Niestety, na ten moment w pierwszej jedenastce występuje tylko Bardi. Epizody zaliczyli Duncan i Mbaye, a na debiut Benassiego szybko się nie zanosi. Aż strach pomyśleć, co by było, gdyby zostali w Mediolanie. Chyba, że z formą czekają na powrót do gry Rubena Botty (obecnie leczy kontuzję), żeby dopiero jako mediolański kwintet podbijać włoskie boiska.

 

***

 

Miał być wielki powrót do Interu Samuela Eto’o, jest wielki powrót Kaki do Milanu. Ciekawe, kto lepiej na tym wyjdzie…

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.09.2013 o 22:51 przez sas111
sas111
o Boze ale wy marudzicie;/ jest dobry trener, jest utalentowana mlodziez polaczona z doswiadczeniem, pierwsze 2 spotkania to zdecydowane zwyciestwa. po co nam glosne nazwiska ?? zeby pokazac swiatu ze jestesmy rozrzutni ?? za ile pieniedzy kupuje zawodnikow Porto i pozniej wychodza na gwiazdy, a za ile np Bale czy Modric przechodzili do tottenhamu, albo np. Kaka do milanu z brazyli czy Fabregas z barcy do arsenalu ?? Trzeba wierzyc ze transferyTaidera, Icardiego czy Belfodila beda tak samo udane i tyle. A jak ktos chce ogladac "piekna" pilke ofensywna z setka podan w kazdej akcji to po co oglada Serie A ?? Za Mourinho tez gralismy podobnie jak zagralismy terazz Genoa i Catania pomijajac dlugie krzyzowe pilki ale Mazzarri trenuje Inter dopiero 2,5 miesiaca
04.09.2013 o 18:01 przez Endru
Endru
Mamy pewnego napadziora. Rodrigo Palacio.
04.09.2013 o 17:44 przez SlimShady
SlimShady
Brak sciagnięcia pewnego napadziora do Interu to wielki bład.
04.09.2013 o 14:58 przez anett
anett
Coś bardziej pozytywnego - zawsze mogło być gorzej :D
04.09.2013 o 13:33 przez Piekarz
Piekarz
Niech to będzie pierwszy i ostatni odcinek, pls.
04.09.2013 o 12:55 przez pusiek
pusiek
wryczol,to zależy co pojmujesz pod względem ładna. Ja wole zdecydowanie gre taktyczną niż gre typu barcelony. Każdy wiedział co ma robić na boisku i to mi sie podobało.
04.09.2013 o 09:28 przez Piotrekfci
Piotrekfci
p.s. do autora tekstu - jeżeli porównujesz Schelotto do Alviego to brawo :]]]] to tak jakby porównywać Ronaldo do Rasiaka :) )) Alvi nic nie musial się uczyć chyba, że szybkości bo technikę i chęć gry to on miał zawsze tylko, że nie dostawał szans --- co do wypożyczonych do Livorno to jeżeli tak będą dostawać szanse nasi młodzicy to niech lepiej wracają do nas !! ! myślałem, że ten głąb baranka zabezpieczył się tym, że wypożyczenie ich łączy się z ich grą w pierwszej 11 a tu widze grzeją ławę - oni potrzebują gry a nie ławy !! ! :///
04.09.2013 o 09:21 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Moraś jak zawsze każdemu trenerowi dużo naobiecywał a co z tego wyszło to każdy widzi -- ale co się dziwić - praktycznie nikogo sławnego nie kupiliśmy a wydaliśmy około 50 baniek a dochodów ze sprzedaży prawie żadnych -- Moraś to też nie studnia bez dna -- ale zwalił kiedy była możliwość sprzedaży za grubą kasę MISTRZÓW Z 2010 ROKU !! ! jedynie Mourinho dostawał tego czego chciał - chyba miał specjalne względy ;p
04.09.2013 o 03:23 przez michalk
michalk
prześmieszne...
04.09.2013 o 01:46 przez Darkos
Darkos
@9marzec1908INTER idąc twoim tokiem rozumowania - jak nie podobają ci się komentarze, to ich nie czytaj i idź... spać :D
04.09.2013 o 01:44 przez fmlyhm
fmlyhm
***

widzę, że wystarczy napisać 5linijek oczywistych oczywstości, żeby na główną wskoczyć.. słabo

***
04.09.2013 o 01:11 przez wryczol
wryczol
pusiek-> czy ja wiem czy za Mou Inter gral ladna pilke...roznie to bylo... mi sie bardzo podoba nee tyle styl gry a to ze mimo prowadzenia gramy ofensywny futbol i fajnie jest patrzec na taka gre.. ja jestem optymista mimo ze faktycznie nee ma alternatyw jesli chodzi o zmiany..bo boje sie ze kontuzja moga znow nam zaszkodzic chociaz licze na doswiadczenie Mazzariego i jego sztabu...jedyne w sumie szkoda mi Obiego...wiem ze nie gral dlugo i jakos nigdy nie blyszczal ale mam do niego slabosc...chcialbym zeby mu sie udalo w parmie i wrocil...pozdro
04.09.2013 o 00:56 przez interfann
interfann
@hQ podpisuje się pod tym co napisałeś. Czas zacząć walczyć o tą stronę z debilizmem i kretynizmem. Jeżeli strona ma być konkurencyjna to tego co jest nie powinno być. Czasami można głupawki dostać. Mi też to się zdarza ale nie kilka razy dziennie. To już podchodzi pod jakieś psychiczne akcje.
04.09.2013 o 00:48 przez basicinstinct
basicinstinct
Dobro grupy ważniejsze od dobra jednostki. Tak więc, jeśli ci się nie podoba nasze środowisko , droga wolna. ;)
04.09.2013 o 00:42 przez pusiek
pusiek
Każdy ma prawo do wyrażania swojej opini. Szczerze to chciałem Eto'o w INTERze,ale czego? Może ze względu na sentyment do niego,ale tutaj trzeba patrzeć przyszłosciowo,więc nie mam żalu,że wybrał Chelsea. Najważniejsze,są wyniki a jak narazie Mazzarri robi GENIALNA robote. Oczywiście stylu takiego jak po MOU nie ma,ale zważywszy na to,że INTER był prowadzony przez amatorów albo pół-amatorów to styl jaki prezentuje INTER jest na prawde imponujący,wreszcie mamy trenera po MOU któremu ufam.
Co do Kaki to milan powinien zakupić obronce a nie pomocnika,bo ich mają aż nadto.
04.09.2013 o 00:30 przez 9marzec1908INTER
9marzec1908INTER
To po co narzekacie ? Non stop komuś się nie podoba , jak czytam komentarze to mam wrażenie że jesteście tutaj na siłe.
04.09.2013 o 00:17 przez hQ
hQ
Wiem, że jestem upierdliwy, ale osoba, która pisze z konta autora pierwszego komentarza powinna mieć zakaz pisania tutaj, ponieważ znacznie obniża poziom intelektualny strony. Moim zdaniem powinien być oficjalny test inteligencji, ortografii i wiedzy o Interze zanim ktoś będzie mógł tutaj pisać.
04.09.2013 o 00:05 przez 9marzec1908INTER
9marzec1908INTER
nie podobaja sie wzmocnienia ?> to idz kibicowac monako !

Shoutbox

jaszczomb 08.08.2020 16:29

Cooooooooo xddddd

Nitrogen 08.08.2020 16:29

Okazało się, że płacił ludziom za banowanie innych xD

jaszczomb 08.08.2020 16:29

Xddd

IlCapitano 08.08.2020 16:29

No Andrzejka garuje bo tak sapała mocno

Nitrogen 08.08.2020 16:29

Ender

IlCapitano 08.08.2020 16:29

HAHAHAHAHAH

jaszczomb 08.08.2020 16:28

Ktos garuje bo widze niezly wysryw na forum

CzarodziejCzasu 08.08.2020 16:28

:lol:

CzarodziejCzasu 08.08.2020 16:28

Demick (ostatnio aktywny: godzinę temu ) 8 sierpnia 2020, 15:01 TAK TAK TAK! Bennacer z Bakayoko będą się świetnie uzupełniać i dogadywać po francusku. Do tego dochodzi jeszcze Kessie i mamy piekielnie silny środek pola. Nie wierzę, że w końcu wszystko zaczyna się układać w tym klubie xd

jaszczomb 08.08.2020 16:27

Bedzie beka jak przgjdzie alegro a krul ucieknie do jude

CzarodziejCzasu 08.08.2020 16:23

Takie wymijajace odpowiedzi

CzarodziejCzasu 08.08.2020 16:23

Tfu orzed getafe

CzarodziejCzasu 08.08.2020 16:23

Marotta tez przed leverkusen nie chciał n oficjalnie zapewnić ze chca zconte zatrzymać

Skepta 08.08.2020 16:22

powinnismy skonczyc z wahadelkami czym predzej

Skepta 08.08.2020 16:22

mowilem to alfa

Alfa 08.08.2020 16:22

Mnie ten allegri coraz bardziej przekonuje u nas 4312 kusi

CzarodziejCzasu 08.08.2020 16:21

Zwolnienie Allegriego bylo bardzo duzym błędem nie majac nikogo w garsci

Skepta 08.08.2020 16:21

szkoda ze sarriego wywalili bo mielibysmy realne szanse na scudetto w next sezon a tak to sie pewneie ogarna i znow rozyebia lige

CzarodziejCzasu 08.08.2020 16:20

Zaden top nie jest dostepny, poczetino kandydat numer 1 ale moze zajac mu czasu zanim pojmie calcio

jaszczomb 08.08.2020 16:13

i szkoda jednocześnie

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym graczem Interu w meczu z Getafe?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 01 sierpnia

  • FT

    Brescia

    1 - 1

    Sampdoria

  • FT

    AC Milan

    3 - 0

    Cagliari

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Inter

  • FT

    Juventus

    1 - 3

    Roma

  • FT

    SSC Napoli

    3 - 1

    Lazio

Niedziela, 02 sierpnia

  • FT

    SPAL 2013

    1 - 3

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 1

    Torino

  • FT

    Genoa

    3 - 0

    Hellas Verona

  • FT

    Lecce

    3 - 4

    Parma

  • FT

    Sassuolo

    0 - 1

    Udinese

Booking.com

Publicystyka

Finał Madryt 2010

„Nie liczę godzin i lat..." (11)

23.07
20:00
Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    83

  • 2

    Inter

    Inter

    38

    82

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    78

  • 4

    Lazio

    Lazio

    38

    78

  • 5

    Roma

    Roma

    38

    70

  • 6

    Milan

    Milan

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    36

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    31

  • 3

    Romelu Lukaku

    23

  • 4

    Francesco Caputo

    21

  • 5

    Luis Muriel

    18

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26893

Liczba newsów: 37202