Plotki transferowe

Nainggolan i Tonali w miejsce Valero i Vecino (31)

Autor:
Źródło: football-italia.net
około miesiąca temu
3107
31
Radja Nainngolan

Włoskie media donoszą, że Inter zamierza zrobić miejsce na powrót Radji Nainggolana i transfer Sandro Tonalego pozbywając się Borjy Valero i Matiasa Vecino.

Belg stanowi za duże obciążenie finansowe dla Cagliari, które nie będzie w stanie go wykupić, a zdaje się, że Conte coraz bardziej przekonuje się do powrotu pomocnika i zamierza wdrożyć go swojej drużyny. Sam Radja pozytywnie zapatruje się na powrót do Interu i swoją postawą na boisku i poza nim daje poważne argumenty za otrzymaniem drugiej szansy. 

Antonio Conte zamierza znaleźć miejsce dla Nainggolana i rozmawiać o nim z dyrektorami i równolegle chce przygotować miejsce dla Sandro Tonalego. Młody Włoch idealnie wpisuje się w wizję Interu, do której dążą właściciele z Chin, a jednocześnie posiada ogromną, jak na swój wiek, jakość. 

Pierwszym do odejścia jest Borja Valero. Hiszpanowi niebawem kończy się kontrakt, a klub nie planuje proponować mu przedłużenia. 

Z kolei Vecino nie narzeka na brak zainteresowania. Już w styczniu zainteresowanie Urugwajczykiem wykazywały Milan, Napoli i Everton, a teraz do tego grona dołączyły Valencia i Arsenal. Inter oczekuje za Matiasa 25 mln euro. 

Na końcu jest jeszcze Joao Mario. Lokomotiv poinformował, że nie wykorzysta opcji wykupu Portugalczyka. Nikt jednak nie ma wątpliwości, że Mario po powrocie z wypożyczenia nie zostanie w Interze na długo, bowiem zawodnikowi brakuje jakości do walki w składzie Conte. Portugalczykiem zainteresowane są Olymnpique Marsylia i jego były pracodawca Sporting Lizbona.

Zobacz też

Frank Kessie

Sky – Conte nie rezygnuje z Kessiego (17)

07.07
13:26
Lautaro Martinez

Barcelona odpuściła transfer Lautaro (10)

06.07
20:45

Komentarze (31)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.06.2020 o 14:31 przez cuba
cuba
Ja jestem za tym by Radja wzmocnił Inter,mam do niego zaufanie i wiem że da z siebie 100% ,lepiej on niż Vidal czy inne typy "nawet jak spali fajke przed meczem to i tak zrobi swoje" ale to moje zdanie,jestem na TAK by wzmocnił Inter
04.06.2020 o 03:26 przez CNS87
-1
CNS87
Radja dal nam LM. Mimo ze na poczatku jego zaangazowanie nie napawalo optymizmem to w koncowce sezonu, gdzie tego najbardziej potrzebowalismy nie zawiodł. Mysle że warto dac mu szanse. Jak dla mnie jest lepszym zawodnikiem niz Vecino
03.06.2020 o 21:37 przez Pader88
-1
Pader88
Tonali - jak najbardziej witamy.
Radji - dziekuje bardzo. Nie ma drugich szans, na takie błędy nie ma miejsca.
03.06.2020 o 13:14 przez tkropkab2
+1
tkropkab2
O jao mario to w ogole zapomnialem, ze jest jeszcze nasz.
02.06.2020 o 19:51 przez MatiInter
MatiInter
MatiInter napisał:
Patrz Verratti - bez meczu w Serie A
nie tu miał wejść komentarz...
02.06.2020 o 19:50 przez MatiInter
MatiInter
Patrz Verratti - bez meczu w Serie A
02.06.2020 o 19:47 przez Gajdzik
Gajdzik
Zapowiadało by się nieźle ;)
02.06.2020 o 19:00 przez rosjan
rosjan
ktokolwiek by przyszedł za Nich,to by była dobra wymiana i koniec .....
02.06.2020 o 18:38 przez Kebo
Kebo
Z miejsca podniesienie jakości w pomocy o kilka poziomów, pomoc będzie wtedy gotowa, Kobra bierz się za wahadła!
02.06.2020 o 15:52 przez kibol123
+1
kibol123
Czyżby najlepsza linia pomocy Serie A? :D
02.06.2020 o 14:20 przez cristian08
cristian08
Nie powiem, to ma sens
02.06.2020 o 13:47 przez danielinter
danielinter
No jakby do tego doszlo to srodek pola nie dosc ze mocny to pewnie i taki ze nie trzeba będzie co rok ich wymieniac bo poza Nainggolanem wszyscy maja przed soba kilka lat lub nawet dekade grania
02.06.2020 o 13:13 przez CzarodziejCzasu
-6
CzarodziejCzasu
A niby dlaczego ma być podstawowym graczem? Niech najpierw udowodni, że mu zależy na tych barwach. Jako, że jest milanista nie powinniśmy okazywać mu nadmiernego zaufania.
02.06.2020 o 12:37 przez interista1987
+1
interista1987
Tonali to musi byc zawodnik do pierwszego skladu
02.06.2020 o 12:31 przez NOVY
+3
NOVY
... juz widze ta kolejke chetnych po vecino
😁😁😁😁😁

my tego chlopa sprzedajemy juz od dwoch lat... kazdy widzi jaki poziom prezentuje...
02.06.2020 o 12:19 przez Endru
+1
Endru
Szkoda tylko, ze Tonali to zadne wzmocnienie tylko uzupełni on jedynie szeroka kadre, a zapłacimy za niego kupe siana. Nie wygryzie on Brozovica ze skladu, a na jego niekorzyść wpływa fakt, ze Brozo rzadko ma problemy z kontuzjami.
02.06.2020 o 13:09 przez Kredence
+2
Kredence
Przecież Tonali może grać obok Brozo, to nie jest typowy regista jak Chorwat. Moim zdaniem Tonali nie jest słabszy od Sensiego czy Barelli, wręcz przeciwnie.
02.06.2020 o 13:09 przez Kondzik
Kondzik
Nie jest powiedziane że Tonali miałby grać na jego pozycji. Nie sądzę aby gość warty 50 baniek z mega potencjałem i talentem siedział na ławce.
02.06.2020 o 13:19 przez Endru
-1
Endru
To jednak podstawowy zawodnik ostatniej druzyny w tabeli wiec indywidualnie nie byl w stanie pociagnac swojej druzyny chociazby do walki o utrzymanie. Moim zdaniem to za wczesnie na wielki klub jak Inter ten hajp na niego jest zbyt duzy moze byc wtopa.
02.06.2020 o 14:30 przez inter30
inter30
To się nazywa zdrowa rywalizacja o miejsce w składzie i to jest norma w każdym poważnym klubie i u nas też to powinno być normą, lepiej zrezygnować a później płakać że z ławki wchodzi Vecino czy Valero nie?
02.06.2020 o 11:57 przez Snake86
Snake86
Wszystko fajnie, tylko zostaje jeszcze ten nieszczęsny Gagliardini, którego nie wiedzieć czemu Antek zdjął z listy. Za to Vecino sprzedajemy już ze 3 okienka przynajmniej, więc raczej konkretów na stole nie było.
02.06.2020 o 12:04 przez Kondzik
+1
Kondzik
Ktoś na ławce być musi.
02.06.2020 o 12:13 przez KoBa
+1
KoBa
Taka pomoc da nam tez pole do manewru jeżeli chodzi o ustawienie - moglibyśmy wyjść nawet 5 pomocnikami bo Sensi, Radja i Eriksen śmiało mogą grać za osamotnionym napastnikiem. Ciężko natomiast wyjść 5 pomocnikami mając 6 w kadrze.
02.06.2020 o 15:06 przez Snake86
+1
Snake86
Antek się nie oderwie od 3-5-2, więc nie wiem gdzie Ty tam widzisz miejsce na grę na jednego napastnika i podwieszonego pod nim pomocnika...
02.06.2020 o 11:53 przez pluto11
+2
pluto11
Wielkie tak dla takiej wymiany zawodnikow, Brozo, Eriksen, Sensi, Barilla, Radja, Tonali, Gaglia to naprawdę była by dobra pomoc z głębia na ławce, bo chyba każdy woli widzieć wchodzącego z ławki Radje lub grającego w razie kontuzji czy wykartkowania Barelli niż Vecino a w zamian Brozo wchodzący Tonali a nie Valero to by była naprawdę pomoc sztosik. Tylko niech wahadła kupią na poziomie takiej pomocy a nie pół środki
02.06.2020 o 15:55 przez kibol123
kibol123
Obawiam się, że w przypadku powrotu Króla (Radji) tp raczej Barella i Sensi będą pewniakami na ławę, belg jest poprostu od nich dużo lepszy i odrazu to pokaże.
02.06.2020 o 22:48 przez SETE
SETE
Król ( Belg ) będzie po przerwie do zmiany , także spokojnie z tymi przepowiedniami
02.06.2020 o 11:43 przez Orzeu
Orzeu
brzmi świetnie
02.06.2020 o 11:35 przez mroowa111
mroowa111
no tak to ja rozumiem mocna i szeroka kadra a nie jakieś bezużyteczne piłkarzyny czy emeryci
02.06.2020 o 11:22 przez KoBa
KoBa
Zatwierdzam tę zmianę.
02.06.2020 o 11:18 przez Odet
+1
Odet
To byłaby (będzie) bardzo dobra jakościowa zmiana. Silna i głęboka formacja pomocy.
Pozdr.

Shoutbox

ZnawcaCalcio 08.07.2020 15:50

to Lewy najlepiej czuje się z Muellerem na boisku

ZnawcaCalcio 08.07.2020 15:50

zresztą, kto by nie był w Bayernie

ZnawcaCalcio 08.07.2020 15:50

to się skompromituje

ZnawcaCalcio 08.07.2020 15:50

jak Loew nie przywróci go do kadry

Czarson 08.07.2020 15:50

smiesznie, ze juz na nim stawiali krzyzyk

ZnawcaCalcio 08.07.2020 15:49

czasami wygląda jak pokraka i może nie jest elegancki w poruszaniu się, ale naprawdę jest mocny technicznie

Czarson 08.07.2020 15:49

ale dogra ja

Czarson 08.07.2020 15:49

traci czy zgra pilke goleniem czy obojetnie jak

Czarson 08.07.2020 15:49

zwyczajnie

ZnawcaCalcio 08.07.2020 15:49

dokł

Czarson 08.07.2020 15:49

on ma zmysl

ZnawcaCalcio 08.07.2020 15:49

ale jest niezwykle efektywny i mega niedoceniany

ZnawcaCalcio 08.07.2020 15:49

to prawda, że miał kryzys

Czarson 08.07.2020 15:48

taki gracz to relikt przeszlosci wypowiadalt sie cwiekaly itd

ZnawcaCalcio 08.07.2020 15:48

on zawsze walił tak dużo asyst

Czarson 08.07.2020 15:48

a gosc 20asyst w bundes robi

Czarson 08.07.2020 15:48

muller ciagle gadka, ze ofiara bo nie gra juz nikt takim grajkiem, k10 to odchodzi do lamusa

ZnawcaCalcio 08.07.2020 15:48

dobrze to wygląda

Czarson 08.07.2020 15:48

ta

ZnawcaCalcio 08.07.2020 15:48

Boateng wrócił do żywych

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym graczem Interu w meczu z Bologną?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 04 lipca

  • FT

    Juventus

    4 - 1

    Torino

  • FT

    Sassuolo

    4 - 2

    Lecce

  • FT

    Lazio

    0 - 3

    Milan

Niedziela, 05 lipca

  • FT

    Inter

    1 - 2

    Bologna

  • FT

    Brescia

    2 - 0

    Verona

  • FT

    Cagliari

    0 - 1

    Atalanta

  • FT

    Parma

    1 - 2

    Fiorentina

  • FT

    Sampdoria

    3 - 0

    SPAL

  • FT

    Udinese

    2 - 2

    Genoa

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Roma

Wtorek, 07 lipca

  • FT

    Lecce

    2 - 1

    Lazio

  • FT

    Milan

    4 - 2

    Juventus

Środa, 08 lipca

  • 19:30

    Fiorentina

    ? - ?

    Cagliari

  • 19:30

    Genoa

    ? - ?

    Napoli

  • 21:45

    Atalanta

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:45

    Bologna

    ? - ?

    Sassuolo

  • 21:45

    Roma

    ? - ?

    Parma

  • 21:45

    Torino

    ? - ?

    Brescia

Czwartek, 09 lipca

  • 19:30

    SPAL

    ? - ?

    Udinese

  • 21:45

    Verona

    ? - ?

    Inter

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    31

    75

  • 2

    Lazio

    Lazio

    31

    68

  • 3

    Inter

    Inter

    30

    64

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    30

    63

  • 5

    Milan

    Milan

    31

    49

  • 6

    Roma

    Roma

    30

    48

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    29

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    26

  • 3

    Romelu Lukaku

    20

  • 4

    Joao Pedro

    17

  • 5

    Luis Muriel

    16

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26766

Liczba newsów: 36951