Plotki transferowe

Negocjacje trwają... (30)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: fcinternews.it
prawie 14 lat temu
439
30

Inter jest coraz bliżej podpisania kontraktu z Nigelem de Jongiem. Tabloid The Times podaje wstępne informacje odnośnie zarobków piłkarza.

 

Jak wiadomo każdy piłkarz w Manchesterze City zarabia krocie, więc de Jong nie zgodzi się na duże obniżenie zarobków. Piłkarz ma zarabiać w Interze 70 000 funtów tygodniowo, czyli ok. 3 miliony rocznie.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (70)

25.06
09:07
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32

Komentarze (30)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.08.2012 o 18:45 przez SlimShady
SlimShady
Bardzo bardzo bym go chciał, to jeden z moich ulubionych zawodników, wreście transfer który mnie tak uradował.
13.08.2012 o 18:25 przez dodo_IM
dodo_IM
Już zapomniałem że ktoś taki jak Obi istnieje przez te jego kontuzje. Ciekawe na co postawi De Jong na pieniądze czy regularną grę.
13.08.2012 o 16:27 przez Michal_fci
Michal_fci
dzieci nieladnie sie zachowujecie...
13.08.2012 o 16:07 przez timon
timon
#26<br />
Zawijaj lepiej do ksiazek. Zostalo tylko trzy tygodnie wakacji a szosta klasa moze byc dla ciebie zbyt wymagajaca...
13.08.2012 o 15:53 przez guarin140
guarin140
#20 Po pierwsze pisze sie to drewno a po drugie drewno to twoja stara
13.08.2012 o 15:07 przez timon
timon
#23<br />
Obi ma zaledwie 21 lat, a to jak na def. pomocnika naprawde malo. Mysle ze moze stac sie w niedlugim czasie pomocnikiem na miare Gargano czy De Jonga. Jezeli przyjdzie do nas jeden lub dwoch pomocnikow i zostanie dwoja ze szrotu to lepiej wyp. Obiego niech sie ogra przez sezon czy dwa naprzyklad w Bologny
13.08.2012 o 14:40 przez Garon
Garon
z zadan defensywnych potrafi sie wywiazywac jak malo kto, oby tylko nie lapal za duzo czerwieni to powinno byc dobrze. Kontrakt nie az taki straszny mozna brac
13.08.2012 o 14:35 przez andyvdm
andyvdm
Obi nie ma zadnych papierow na swiatowa klase, wyrosnie z niego co najwyzej solidny grajek
13.08.2012 o 14:33 przez timon
timon
#20<br />
Obi ma zadatki na swietnego defensywnego pomocnika, klient ma swietny odbior, jest szybki i waleczny. Pare meczow mu u nas nie wyszlo bo siwy debil wystawial go na skrzydle. Grajac na pozycji defensywnego pomocnika w meczach z jufkami w turynie i w przegranym meczu z Napoli(fakt ze tylko przez 40 minut ale potem to co sedzia wyprrawial w tamtym meczu kazdy pamieta) gral naprawde dobrze. Fakt nie jest wirtuozem technicznym i musi pocwiczyc podania ale na def. pomocnika swiatowej klasy ma naprawde dobre papiery
13.08.2012 o 14:24 przez TillInfinity
TillInfinity
Taaak! Kolejny przepłacony ogr, który wyłapie kilka czerwonych i nikt go od nas za sezon nawet za darmo nie weźmie, bo za duzy kontrakt. Nie ucza sie ci ludzie na błędach. Ni chu chu.
13.08.2012 o 14:02 przez Mudingayi
Mudingayi
#17 OBI ? te drewno <img src="/files/emoticons/7" alt=":o" />
13.08.2012 o 13:26 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Coś się dzieje <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
13.08.2012 o 12:52 przez WilkuLC
WilkuLC
Jeszcze Toulalan!<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
13.08.2012 o 12:51 przez timon
timon
On i jescze jeden pomocnik by sie przydal, tylko z wiekszymi walorami w ofensywie, gdyby wyp. Sahina mielibysmy naprawde swietna pomoc. Sahin/Guarin, De Jong/Mudingay i Obi do tego, wywalic nasza dwojke ze szrotu dziada i cambiasso i bedzie pieknie. Zostanie kupno dobrego pilkarza do przodu i ewentualnie LO i walczymy o mistrza
13.08.2012 o 12:40 przez Piotr1996
Piotr1996
Zobaczymy jak skończą się te negocjacje
13.08.2012 o 12:34 przez sampam
sampam
No to mogliby chociaz 2 pomocnikow wywalic/wypozyczyc.
13.08.2012 o 12:33 przez etomaster
etomaster
dobry jest czego chcecie?!
13.08.2012 o 12:30 przez kamil13216
kamil13216
De Jong jak najbardziej dobry transfer, jeszcze obrona i atak
13.08.2012 o 12:16 przez Mudingayi
Mudingayi
no rodwell na darmo nie poszedł sprzedadza nigela de jonga i kupią aggera <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
13.08.2012 o 12:13 przez timon
timon
U nas parodia pilkarza zarabia trzy miliony, wiec dziwne zeby prawdziwy pilkarz dostal mniej
13.08.2012 o 12:07 przez el_loco
el_loco
duże te zarobki. Czyżby było już przesądzone i to właśnie De Jong do Nas zawita :-(
13.08.2012 o 11:54 przez piotrekninter
piotrekninter
#6 a nie z Chelsea
13.08.2012 o 11:53 przez piotrekninter
piotrekninter
to zeby nie za dlugi kontakt mu dali, bo jak sie nie sprawdzi, to bedzie ciagnal kase 3-4 lata
13.08.2012 o 11:50 przez Claudio
Claudio
WOjtala chcialbym te 70tys Funtow zarabiac przynajmniej rocznie..
13.08.2012 o 11:47 przez PrzemaSek44
PrzemaSek44
#4 &quot; 2 lata temu w sezonie przygotowawczym jechaliśmy City jak dzieci. &quot;<br />
W SEZONIE PRZYGOTOWAWCZYM.To jest zupelnie co innego niz gra o stawke.<br />
Poza tym De Jong wczoraj grał w pierwszym skladzie w meczu z Man Utd,także nie wiem czy to taki odpad.
13.08.2012 o 11:42 przez Wojtala
Wojtala
Chciałbym mieć tak obniożone zarobki na skromne 70 tys funtów tygodniowo <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
13.08.2012 o 11:35 przez grzybek010
grzybek010
Lepszy nawet on niż jakby miał nikt nie przejść. Jeżeli ma zarabiać 3 mln za sezon, to liczę chociaż, że kontrakt nie będzie dłuższy niż 3 lata. I czekamy na kolejne wzmocnienia, dalej mamy luki w składzie... <br />
<br />
2 lata temu w sezonie przygotowawczym jechaliśmy City jak dzieci. Dzisiaj kupujemy od nich nie chciane odpady... Jak zniszczyć klub w 2 lata ciąg dalszy.
13.08.2012 o 11:31 przez potrtop
potrtop
to jedną nogą można powedzieć ...<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
13.08.2012 o 11:25 przez mariozzzz
mariozzzz
de jong ma kosztowac 7 mln euro , takze mysle ze za tak dobrego walczaka cena przystepna . nigel zapraszamy<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
13.08.2012 o 11:23 przez Claudio
Claudio
zastanawia mnie co z kasą ktora City bylo winne Interowi w bonusach..

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625636

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się