Plotki transferowe

Nieoficjalnie - Mkhitaryan w Interze (58)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: różne
około 4 lata temu
5831
58

Jak donoszą włoskie źródła, m.in. Pasquale Guarro, czy dziennikarze CorSport - Henrikh Mkhitaryan dołączy w najbliższych dniach do Interu.

 

W następnym tygodniu powinny odbyć się testy medyczne zawodnika, któremu wraz z końcem sezonu kończy się kontrakt w Romie. Mkhitaryan ma podpisać umowę z Interem na 2 lata, dzięki której rocznie zarabiać będzie 3,5 mln euro. Ormianin jest odpowiedzią klubu na odejścia z Interu Arturo Vidala i Matiasa Vecino.

Mkhitaryan grał w swojej karierze m.in. w Arsenalu, Manchesterze United, czy Borussii Dortmund. W barwach Romy rozegrał 117 meczów w których strzelił 29 bramek i zanotował 28 asyst.

 

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (58)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.05.2022 o 01:10 przez Paolo87
Paolo87
Szału nie ma ale lepszy on niż Vidal. Vecino szczerze powiedziawszy mi szkoda, oddany klubowi, potrafi strzelać ważne bramki ale niestety nigdy nie potrafił wejść na najwyższy poziom, szkoda ....
27.05.2022 o 13:30 przez Matiinterlegia
Matiinterlegia
Na marginesie,zaraz nawet Ormianin będzie,a Polaka jak nie było tak nie ma w Interze.
27.05.2022 o 21:02 przez Pader88
+1
Pader88
Zaraz będzie Pawełek Dybała jedny słuszny Polak który jest godzien nosić tę koszulkę poza Lewym a reszta to wiadomo pchanie karuzeli i tarcie chrzanu co najwyżej niestety
27.05.2022 o 11:14 przez Gloin1989
Gloin1989
Mkhitaryan ma podpisać umowę z Interem na 2 lata, dzięki której rocznie zarabiać będzie 3,5 mln euro jestem za
27.05.2022 o 09:58 przez Jaszczu91
+1
Jaszczu91
Wydaje mi się że to może być dobre pociągnięcie. 33 lata i 2letni kontrakt wydaje się być dobrą opcją. Jako uzupełnienie kadry będzie dobry.
27.05.2022 o 08:48 przez kadrian89
+2
kadrian89
Gdyby nie Ci Chińczycy, to do dziś Inter być może modliłby się o grę w LM z jakimiś kmiotami w składzie.

Kibicować trzeba zawsze, Cobra robi świetną robotę i jeśli za darmo pościąga takie uzupełnienie składu, to ja jestem spokojny. Ormianin przynajmniej może realnie wnieść jakieś liczby przez cały sezon.

Prawda jest też taka, że nawet jeśli sprzedadzą Basto, a przyjdzie Bremer i ktoś jeszcze do uzupełnienia, to kibice popłaczą tydzień-dwa i to będzie na tyle. Nie takie transfery świat piłki już przeżył.

Najważniejsze, żeby klub nadal był zdolny walczyć w lidze o mistrza, nikt o zdrowych zmysłach o podboju Europy nie marzy.
27.05.2022 o 07:36 przez Szociq
Szociq
Typowy zapchajdziura po którym nikt niczego wielkiego nie będzie oczekiwać. Biorąc pod uwagę, że zastąpi szrot to nawet może być transfer na plus. Informacja do odnotowania ale czekamy dalej na głośne nazwiska ;-)
27.05.2022 o 06:42 przez ddamiann17
+3
ddamiann17
Ohoho, widzę zlot marudzących użytkowników tej strony został otwarty 😅 Ma od nas odejść Vidal, ma odejść Vecino, najprawdopodobniej nie będzie też Sensiego, więc czego Wy się spodziewaliście? Że każdego z nich zastąpimy pomocnikiem za 20-30mln? 😅 Zero realizmu 😅 Przychodzi Miki, który potrafi zarówno zrobić dużo szumu wchodząc z ławki, dodatkowo bronią go liczby, a co najważniejsze - przychodzi za darmo i do uzupełnienia składu 👍 Ale widzę, że Marudy tego nie rozumieją i jeszcze okienko się nie rozpoczęło, a już jest płacz o to, jaki to Suning jest zły 😅
27.05.2022 o 07:30 przez CzarodziejCzasu
CzarodziejCzasu
Nie Nadużywaj emotek nerwusie.
27.05.2022 o 08:00 przez ddamiann17
+1
ddamiann17
Będę ich używał tyle, ile mi się podoba 😉
27.05.2022 o 08:58 przez Kondzik
+1
Kondzik
Ty mu nie będziesz mówił co on ma robić. Po to są emotki żeby je klikać
27.05.2022 o 02:59 przez Tifosinho
Tifosinho
Pan Moratti oddał klub Indonezyjczykowi a Mkhitaryan wcale nie musi się okazać takim złym transferem.
26.05.2022 o 22:21 przez brykAs
+2
brykAs
dobrze ze ten Moratti oddał klub bogatym chińczykom bo inaczej moglibyśmy jedynie pomarzyć o takich światowych transferach jak Heinrich.
26.05.2022 o 20:43 przez Husi
+1
Husi
Odchodzi 2 lata starszy vidal który pobierał 2 razy hajsu więcej. Odchodzi Vecino który może zagrać 300 minut w sezonie. Odejdzie i sensi a Miki przy nich gra bardzo dużo i za te pieniądze to świetna opcja na ławkę :) to tylko uzupełnienie, które może wnieść sporo kreatywności :)
26.05.2022 o 20:38 przez rchemik
+1
rchemik
Proste równanie, Mkhitaryan > Vidal, dodatkowo 3.5mln zamiast 6,5 Vidala dobry biznes
26.05.2022 o 20:51 przez Orzeu
+1
Orzeu
Vidal zarabialby w tym sezoni 9.5 mln
26.05.2022 o 22:14 przez HB
HB
Orzeu XDDD
26.05.2022 o 22:20 przez Orzeu
Orzeu
HB napisał:
Orzeu XDDD


co w tym śmiesznego? W wysokości pensji dodatkowe 6 mln, a nie 3.5 jak pisał @rchemik . Wielu właśnie uważało, że on 6.5 dostaje, a Chilijczyk sobie taki kontrakt załatwił, że pensja mu rosła z każdym sezonem.
https://fcinter.pl/news/znamy-szczegoly-kontraktu-vidala-8-5-mln-euro-i-umowa-do-2023
26.05.2022 o 20:26 przez Pader88
+2
Pader88
To są właśnie te transfery na miarę top 8 w jewropie, sprzedać Bastoniego za 60 milionów i poobniżać pensje o 15% jest Zhangowy majestat i godność
26.05.2022 o 20:22 przez Adi03
+1
Adi03
Fajny grajek, ograny we Włoszech i w Europie, potrafi grać na poziomie. Przydatny na zmianę a jest w stanie grać pewnie całe mecze :) .
26.05.2022 o 19:44 przez Orrin
+2
Orrin
kosmicznej pensji nie będzie pobierał wiec warto wziąć go
26.05.2022 o 18:31 przez ciechan
+2
ciechan
Nawet nie chce chwalić Marotty, bo mi brakuje słów czasem. Po prostu wielka klasa, jakościowy zmiennik na 2 sezony praktycznie za darmo, który dalej oferuje bardzo dużo + gigantyczne doświadczenie.
26.05.2022 o 18:07 przez Reevan
+1
Reevan
Jasny sygnał dla Sensiego co ma robić. Dla mnie dobry ruch.
26.05.2022 o 17:57 przez smerf1600
+2
smerf1600
Fakt, piłkarz już dość zaawansowany ale jak widać po Perisiciu, nawet w wieku 33 lat można zagrać sezon życia. Mkhitaryan ma dość dobre zdrowie, po jego statach widać, że nie miał nigdy poważniejszych kontuzji i zawsze w lidze nastukał minimum 30 meczy. Umie podać, umie strzelić, jest bezproblemowy, pensja 3,5 mln to też wg mnie rozsądna kwota
26.05.2022 o 18:03 przez amazon
+1
amazon
W punkt, dodam tylko , że gra obydwoma nogami, robi często różnicę i przyspiesza grę.
26.05.2022 o 17:28 przez oster
oster
Oby miał więcej chęci do gry niż ulubieniec Conte czyli Vidal...
26.05.2022 o 16:16 przez ZnawcaCalcio
+1
ZnawcaCalcio
Źle nie grał w tym sezonie, ale jego wiek odstrasza
26.05.2022 o 18:47 przez Kondzik
+1
Kondzik
Ivana też? ;) wiek to tylko liczba ;)
26.05.2022 o 16:11 przez Nerazzurx10
+2
Nerazzurx10
Rozwala mnie nasze hasło - "Inter - Not for Everyone" z transferami typu Kolarov i Mkhitarian to właśnie powinno brzmieć "Inter - For Everyone"..
26.05.2022 o 16:00 przez tytusek25
+2
tytusek25
Dobry ruch.Za w/w dwójkę nawet świetny, ale to mam nadzieje dopiero prelludium
26.05.2022 o 15:59 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Gracz już wiekowy ale o dużym bagażu doświadczenia międzynarodowego. Przychodzi z wolnego transferu, będzie miał niską pensje. Gorszy niż Sensi, Vecino, Gaglia czy Vidal nie będzie. Witamy Henrikh i powodzenia, wnieś swój wkład w nasze przyszłe sukcesy ;)
26.05.2022 o 15:58 przez Claudio
+2
Claudio
Na pierwszy rzut oka "tak stary zawodnik? po co?".
No ale jak spojrzymy na to, iż podstawowy zawodnik Romy ma być naszym rezerwowym za takich asów jak Vidal czy Vecino to jest tutaj skok jakościowy.
Darmo transfer wzmacniający naszą ławkę +.
Po Dzeko też nic się nie spodziewaliśmy, a gość wykręcił naprawdę dobre liczby jak na takiego wraka.
26.05.2022 o 15:34 przez Cny
+1
Cny
Dyskusyjny transfer. Oby wypaliło. Zawsze go lubiłem i liczby kręcił dobre przez praktycznie całą karierę. Byle nie wozić się z nim jak z Kolarovem, że nagle w październiku czy listopadzie przestanie być piłkarzem.

3,5 M to mam nadzieję, że po bonusach, bo normalnie max 2M
26.05.2022 o 15:05 przez Kondzik
+6
Kondzik
Przychodził Dzeko i też był płacz a strzelił więcej jak zakładano. Nie ma hajsu więc bierzemy graczy z okazji, hajs potrzebny na bremera i kogoś do pomocy. Dupy nie urywa ale sądzę że zrobi więcej jak elita z naszej ławki.
26.05.2022 o 14:58 przez WTC
+2
WTC
No i to jest dobra opcja akurat. Gość nadal wykręca niezłe statystki i może pokryć kilka pozycji w zespole.
26.05.2022 o 14:50 przez wrobel1908
+3
wrobel1908
Na ławkę wydaje się spoko opcja.
26.05.2022 o 14:50 przez Czaglar
+4
Czaglar
Syn Zhangowy dał zielone światło na inwestycje i o to jest. 34 letni wrak
26.05.2022 o 14:46 przez nazional
+5
nazional
Kolego Orzeu, nie że się czepiam ale nie Armenczyk tylko ORMIANIN :) popraw i po sprawie
26.05.2022 o 16:54 przez Atseif
-1
Atseif
Majster, nie chce się czepiać, ale wydaje mi się, ze nie każdy Armenczyk jest Ormianinem, ale każdy obywatel Armenii to Armenczyk. Chociaż fakt, ze 9/10 obywateli Armenii jakoś to Ormianie
26.05.2022 o 14:45 przez kulfon32
+3
kulfon32
Staty ma dobre. B.dobra opcja na ławkę

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625676

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się