Informacje z klubu

Oficjalne sprawozdanie finansowe klubu - mamy wzrost przychodów! (19)

Źródło: fcinternews.it
2 miesiące temu
1833
19

Inter Mediolan oficjalnie opublikował swoje sprawozdanie finansowe za sezon 2021/2022. Potwierdzono w nim wzrost przychodów oraz spadek strat. 

 

Sytuacja finansowa Nerazzurrich była ostatnio tematem licznych dyskusji, a grupa Suning mocno odczuła skutki pandemii COVID oraz wszelkich restrykcji.

Inter ogłosił, że przychody klubu wzrosły o około 75 milionów euro w ciągu ostatniego roku i obecnie wynoszą 439,6 miliona euro. To wzrost w stosunku do 363,7 miliona euro z zeszłorocznego sprawozdania. Ten rok finansowy klub zamknął ze stratami na poziomie 140 milionów euro, co stanowi spadek 105 milionów euro w stosunku do strat odnotowanych w zeszłym sezonie - 245,6 miliona euro.

Pod koniec przyszłego miesiąca odbędzie się spotkanie z akcjonariuszami Interu i na tym spotkaniu zaprezentowane zostanie powyższe sprawozdanie finansowe.

Zobacz też

Ausilio chce współpracować z Red Bullem (8)

22.11
13:03
Jan Żuberek

Inter na obozie treningowym na Malcie. Inzaghi zabrał Żuberka! (5)

05.12
05:14

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.09.2022 o 10:10 przez Orzeu
Orzeu
Naturalna kolej rzeczy: w końcu wrócili kibice na stadiony
29.09.2022 o 09:54 przez nazional
nazional
Tylko regularna gra w LM z wyjściami z grup może te finanse poprawić, jest lepiej bo tak się stało w zeszłym roku, musimy to zrozumieć że to podstawa, tylko jak to zrobić jak kadra z roku na rok coraz słabsza....zamknięte koło.
29.09.2022 o 10:03 przez inter30
inter30
Dokładnie, klub jeszcze jedzie na tym co zostało zbudowane 2-3 lata temu, ale kadrowo jest regularna równia pochyła, jeżeli to będzie normą to jest tylko kwestią czasu kiedy w tej LM może nas w końcu zabraknąć. Innymi słowy jak poprawianie bilansu będzie się opierało nadal na zaciskaniu pasa to będzie to prosta droga do klęski. Pierwszym gwoździem do trumny może być darmowe odejście Skriniara, a jak odejdzie to w pierwszej kolejności z powodu braku perspektyw a dopiero w drugiej z powodów finansowych. Czołowi piłkarze wszystko widzą, o ile do mniejszych można ich przekonać to przy braku perspektyw nie będą mieli żadnych oporów żeby po kolei stąd zwiewać, mając w dupie zwiększenie przychodów klubu na papierze bo niby co oni z tego mają.
29.09.2022 o 10:06 przez Speaker
-1
Speaker
@inter30 ,a to bardzo ciekawe co piszesz, bo kolega wyżej wspomniał o regularnych zarobkach w LM i z tego co mi wiadomo w ubiegłym sezonie z tych trzech lat ostatnich, które wymieniasz zarobiliśmy najwięcej bo osiągnęliśmy tam najlepsze wyniki. ;)
29.09.2022 o 17:26 przez inter30
inter30
To wynika z tego że europejskie puchary są pięta achillesową Conte, powinien wyjść easy dwa razy z grupy tak samo, co w niczym nie zmienia faktu że drużyna jest słabsza z roku na rok, w tym sezonie o wyjściu z grupy można już zapomnieć, i zapowiada się ostra walka o top4, ewentualne potknięcie będzie katastrofalne w skutkach
28.09.2022 o 22:37 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Kiedy ostatni raz zakończyliśmy sezon na plusie? Ma ktoś jakieś informacje na ten temat?
28.09.2022 o 22:28 przez grzybek010
+1
grzybek010
No nie brzmi to dobrze, skoro przez ostatnie 2 letnie okienka zrobiliśmy sprzedaży za 200 mln euro, w LM w końcu wyszliśmy z grupy i wygraliśmy PW (dodatkowe mecze na które przychodziła publiczność plus wpływy z trofeów), a i tak jesteśmy 150 mln€ pod kreską to nie wiem co by się musiało stać, żebyśmy wyszli na prostą. Jedyne co mi przychodzi do głowy:
1) dalej mamy ratalne obciążenia za transfery Lukaku/Hakimiego/Barelli, które w końcu zostaną spłacone
2. Digital Bits nie wpłaciło całej należnej kasy i może ją kiedyś wpłaci
3. Mamy chińskie firmy krzak które generują kilkadziesiąt mln euro jako sponsorzy na papierze,ale w rzeczywistości nie płacą bo rząd chiński je zablokował. tych pieniędzy już pewnie nie zobaczymy
28.09.2022 o 23:49 przez Speaker
Speaker
Gra idzie o własny stadion, to by się musiało stać.
29.09.2022 o 07:55 przez rchemik
+1
rchemik
Gdzieś ostatnio był artykuł odnośnie jak grubo zostało okupione mistrzostwo z Conte, jak finansowo klub popłynął ( pewnie nie było by to tak duże gdyby nie Covid) . Lecz do dzisiaj widzimy jak klub musi sprzątać po Conte i jego najemnikach;p
29.09.2022 o 09:09 przez Speaker
Speaker
rchemik napisał:
Gdzieś ostatnio był artykuł odnośnie jak grubo zostało okupione mistrzostwo z Conte, jak finansowo klub popłynął ( pewnie nie było by to tak duże gdyby nie Covid) . Lecz do dzisiaj widzimy jak klub musi sprzątać po Conte i jego najemnikach;p


Ojj, jest w tym duźo racji. Conte to trener, który potrzebuje tzw. "gwarancji" i o tym on nawet mówił wprost, nie ukrywał. Co tzn? On musi mieć jakieś 80% szans na sukces, wtedy wchodzi i robi wynik. :)

Co innego taki Inzaghi, Simone zresztą. I tutaj teraz sparafrazuje nie moje zdanie lecz wielu ludzi, których czytałem komentarze -że inzaghi w tamtym sezonie wycisnął maxa z tej drużyny i nawet więcej niż się spodziewano i na ile mają możliwości.
28.09.2022 o 20:39 przez ragnar
+1
ragnar
kicha kicha kicha 150 mln straty, niech jeszcze 20 lat zastanawiają sie czy dać zgode czy nie na nowy stadion....
Bayern, Totki, kazdy zainwestował w stadion, teraz zbiera plony
a włosi nadal w latach 90....
28.09.2022 o 19:07 przez inter30
-3
inter30
Wspaniale jeszcze parę lat i Inter wyjdzie na prostą... a nie czekaj, jeszcze kilka okienek osłabiania i wyprzedaży i będzie problem nawet z dostaniem się do LE więc z tą prostą może być cienko. Serio ktoś się jara tą informacją? Wzrost przychodów jest bez znaczenia przy tak szybkim sportowym spadku, bo wypadnięcie z LM momentalnie burzy ten gówno plan
28.09.2022 o 21:59 przez Speaker
-2
Speaker
Ilość paniki i złej narracji stanowczo wymknęła Ci się tutaj spod kontroli @inter30 ;)
28.09.2022 o 18:50 przez bihal
bihal
a tak z czystej laickiej ciekawosci. Strata 140 mln to jest strata za tylko poprzedni rok ?? i w takim wypadku ile mamy długów ?? 400 mln przez ostatnie 2 lata ?? czy to jest jeszcze więcej. i ostatni news o dokapitalizowaniu klubu kwotą 100 mln od Oaktree. to czasem nie jest pogłębianie długu ?? (wiem że pożyczka nie jest na Inter ale pod zastaw).
28.09.2022 o 18:46 przez Speaker
+1
Speaker
Beppe i Szymon odwalili kawał dobrej roboty przez ostatni rok.
28.09.2022 o 20:36 przez Szociq
+1
Szociq
Szymon ? O czym ty gadasz ?
28.09.2022 o 21:25 przez Speaker
Speaker
Serie A: 2
PW: W
Superpuchar: W
LM:1/8
Mecze z Juve: bilans 3-1-0
Dodatkowe: zwycięstwo na Enfield to największa viktoria od 2010 r., myślę że tak śmiało można powiedzieć.

Co Ci jeszcze nie pasuje? Czego nie rozumiesz ??
28.09.2022 o 18:25 przez Adi03
+1
Adi03
Ekonomiści w komentarzach - start :)
28.09.2022 o 18:22 przez Rafał 1976
-1
Rafał 1976
To tylko Judentus bije rekordy strat finansowych w całej seriea 😀

Shoutbox

domin98 07.12.2022 20:30

Po prostu maciek

domin98 07.12.2022 20:30

Nie wiem*

domin98 07.12.2022 20:29

Niewiel

Endru 07.12.2022 20:28

No nie wiem czy tak witam. A kto to ten maciek91

domin98 07.12.2022 20:25

witam Endru

Endru 07.12.2022 20:25

A co ty maciek prujesz sie ministranta? Poyebalo Cie?

domin98 07.12.2022 20:19

każdy pragnie Twojego malkontenctwa

domin98 07.12.2022 20:18

dobrze że Ty nam tu opisujesz piłkę i wyjaśniasz tajniki

Maciek91 07.12.2022 20:06

Domin daj spokój. Od Ciebie nawet poważnej traktuje Skepte i Nasira. Chociaż są oryginalni i wiedzą więcej o kobietach, niż Ty o piłce 😉

FReeFonix 07.12.2022 19:57

Juz bez przesady, wlasnie dobrze ze gra pierwszy sklad bo musza powoli lapac forme fizyczna

domin98 07.12.2022 19:55

Tobie nic nie pasuje

domin98 07.12.2022 19:55

jakby grali juniorzy cały mecz to byś narzekał że powinien grać pierwszy skład żeby się zgrywać i łapać pewność siebie xd

domin98 07.12.2022 19:54

no i?

Maciek91 07.12.2022 19:53

Ładnie, ładnie. Tylko liga za miesiąc :) a my pełnym składem już lecimy 😁

KibicInteru 07.12.2022 19:50

4:0, ładnie

Maciek91 07.12.2022 19:50

Piękne wejście gosensa przy bramce na 4:0

Maciek91 07.12.2022 19:48

Samobój był

Lucash 07.12.2022 19:45

Miki

KibicInteru 07.12.2022 19:44

Kto trzecią strzelił?

ragnar 07.12.2022 19:41

Sparingi to piłka szuka mkhitaryana

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Teraz albo nigdy (3)

04.10
07:00

Portret beniaminka - US Lecce (3)

03.08
07:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Napoli

    Napoli

    11

    29

  • 2

    Milan

    Milan

    11

    26

  • 3

    Lazio

    Lazio

    11

    24

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    11

    24

  • 5

    Roma

    Roma

    11

    22

  • 6

    Udinese

    Udinese

    11

    21

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Marko Arnautovic

    7

  • 2

    Ciro Immobile

    6

  • 3

    Dusan Vlahovic

    6

  • 4

    Lautaro Martinez

    6

  • 5

    Khvicha Kvaratskhelia

    5

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27601

Liczba newsów: 44085