Informacje z klubu

OFICJALNIE - Antonio Conte odchodzi z klubu! (81)

Źródło: en.inter.it
19 dni temu
8159
81
Antonio Conte

Mamy oficjalne potwierdzenie tego, na co zanosiło się od początku tego tygodnia. Inter Mediolan oraz Antonio Conte zdecydowali o zakończeniu współpracy na zasadzie obupólnego porozumienia.

Oświadczenie pojawiło się na oficjalnej stronie klubu.

"FC Internazionale Milano informuje, że osiągnęło porozumienie w sprawie polubownego rozwiązania kontraktu z Antonio Conte. Cały klub pragnie serdecznie podziękować Antonio za niezwykłą pracę, jaką wykonał, a której owocami było zdobycie dziewiętnastego Scudetto. Antonio Conte pozostanie na zawsze częścią historii naszego klubu"

udostępnij

Zobacz też

Andrea Ranocchia

Piłkarze czekają na ocenę Izaghiego (4)

06.06
12:20
Carlo Ancelotti

Ancelotti przed Realem odrzucił ofertę Interu (9)

05.06
09:04

Komentarze (81)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.05.2021 o 09:34 przez Matiinterlegia
Matiinterlegia
Dziękuje za majstra,panie Conte.
Forza Inter 😄
27.05.2021 o 11:22 przez mroowa111
mroowa111
Dwać kogos z topu typu Allegri, nie możemy marnotrawić potencjału tej ekipy
27.05.2021 o 17:43 przez Skepta
Skepta
Allegri wraca do juve, a do nas pryzjdzie jakis Sinisa mihajlowic bo chinczyki biedne
27.05.2021 o 09:39 przez rchemik
rchemik
Wg mnie Conte osiągnął max tego co mógłby osiągnąć, w LM znowu by się skompromitował jak z 2 razy w fazie grupowej i raz w finale LE gdzie Sewilla tak nas rozszyfrowała jakby grała z a-klasą. Dzięki za to co zrobił, ale mam wrażenie że jakby został i nie dostał nic konkretnego w lecie to już od październik byłby żal i krzyk, a w efekcie w grudniu by wyleciał.
BTW. gdyby nie kontuzja Vidala czy Galiardiniego to do końca sezonu nie wstawiłby na stałe Eriksena
27.05.2021 o 01:12 przez KNP
+4
KNP
I bardzo dobrze.Koniec fochów pana peruki, koniec podpinania całego klubu pod jego urojenia i koniec widalów koralgolów - niech ich ze sobą zabierze.Wygrał ligę : świetnie, ale pamiętajcie jak padaczkowe było w tym sezonie juve i jak konciaka zweryfikowała LM.Potrzeba kogoś poważnego i chociaż odrobine elastycznego, a nie gościa który po meczu bredzi 'nie powiem jaki był plan B bo przeciwnik to wykorzysta' i obraża się jak nie dostanie swoich zabawek tylko niewygodne pytania :>
27.05.2021 o 08:51 przez Towarzysz
+1
Towarzysz
Amen
27.05.2021 o 09:53 przez szmaloo
szmaloo
Puknij się w głowę, człowiek który przywrócił ten klub na właściwe miejsce po 11 latach upokorzeń a ty takie dyrdymaly wypisujesz.
27.05.2021 o 10:08 przez KNP
KNP
Sam się puknij.No chyba, że dla ciebie 'właściwe miejsce' to jest ostatnie w grupie LM i wygrywanie ligi kiedy juve gówno gra.
27.05.2021 o 17:34 przez Skepta
Skepta
niezla z ciebie choragiewa. Gdyby przedluzyl kontrakt, to bys spiewal jaki to wspanialy trener ktory przywrocil nam blask i w koncu cos wygral a ze odchodzi, to wariat z zachciankami i placzek. Wez chlopie...
28.05.2021 o 00:32 przez KNP
KNP
Weź chłopie, nie lubie konciaka perukarza od początku więc się zastanów co bredzisz :D
26.05.2021 o 23:29 przez Koninstein
-1
Koninstein
:cenzor: chinole :/
26.05.2021 o 23:27 przez HB
+1
HB
Antonio Conte dziękujemy za wszystko. Szacun za ambicję sportową.

Szkoda, że Interem rządzą pionki komunistycznego reżimu.
26.05.2021 o 23:19 przez lukas13
-1
lukas13
Najważniejsza sprawa to brak elastyczności taktycznej Conte za twardy charakter i powiedzmy sobie prawdę że dzięki Pirlo mamy mistrza a w CL kompromitację ...
26.05.2021 o 23:15 przez mateuszzajac
+9
mateuszzajac
Ja mam mieszane uczucia. Z jednej strony szkoda że Conte odszedł bo w dużej mierze dzięki niemu zdobyliśmy Scudetto.

Z drugiej strony jest strasznie irytujący, bo:

Po 1 - nie pierwszy raz wali fochy, i wszyscy mają tańczyć jak Conte zagra
Po 2 - połowa jego transferów (Lazaro, Kolarov, Vidal) nie wypaliła
Po 3 - nie wyszliśmy z grupy z LM, po remisach ze Shractarem .
Po 4 - Zhang nakłada ograniczenia bo MUSI a nie dlatego że chce. Od 2 lat jest kryzys na całym świecie że względu na Covid i wszyscy (znakomita większość klubów) MUSI oszczędzać. Dodatkowo Zhang ma ograniczenia ze strony Chin. ALE CONTE MA TO W DUPIE i odchodzi. Irytuje mnie to że są ludzie którzy przez kryzys stracili warunki do życia a Conte z piłkarzami mają problem żeby obniżyć pensje! Jeżeli tak kochają co robią, i tylko pasja ich napędza to niech zapierniczaja przez rok za darmo!
Gotuje się jak słyszę że trener i piłkarze wszytko oddadzą dla klubu a mają problem zrobić kilka kompromisów żeby przezwyciężyć kryzys.

Przecież młody Zhang nie planował zamykania stadionów ani zatrzymania serie a na 4 miesiące!

Co do Scudetto to dla mnie bardziej ojcem (ojcami) sukcesu są Marotta i Oriali niż Conte. I jeżeli klub jest dobrze zarządzany (patrz Marotta, Zanetti, Oriali) to kryzys będzie przejściowy.
27.05.2021 o 00:47 przez Capar
+1
Capar
Od siebie dodam że dopóki nie było korony to Zhangi nie szczędziły hajsu dla Conte. Gdzie indziej ktoś zaoferowałby więcej trenerowi który w Europie nie wygrał nic a z poprzednich klubów odchodził w napiętej atmosferze. Podziękowania się należą, ale jeśli Zhangi będą miały szczęście to mogą wyjść na tym tak samo dobrze jak swego czasu jufki
27.05.2021 o 00:54 przez Towarzysz
-1
Towarzysz
Poraz kolejny udowadniasz, że jesteś jednym z najbardziej trzeźwo myślących osób na tej stronie. Bardzo szanuję.

Osobiście cieszę się, że Conte odchodzi, bo gryzła mnie jego osoba od początku, a część jego wywiadów mi zapadła w pamięć przez swoją wręcz wulgarną bezczelność. Cieszą mimo wszystko sukcesy sportowe.
27.05.2021 o 17:40 przez Skepta
Skepta
kolejna choragiewka, jakby podpisal kontrakt, to bys pieprzyl jaki to wódz z niego z ambicjami i czlowiek ktory przywrocil nam blask a że odchodzi, no to placzek z fochami xDD
26.05.2021 o 22:49 przez snuffy
+1
snuffy
Antonio i tak by kolejnego całego sezonu nie wytrzymał. Dobrze, że szybko zostało to rozwiązane i nowy trener będzie wybrany przed okresem przygotowawczym. Osobiście obstawiam Inzaghiego. Nie rozumiem tylko jednego i proszę by ktoś mądrzejszy nam mi to wyjaśnił... Za co Conciak dostanie te 7,5 mln o których jest mowa w mediach ? Obecnie jest to ogromny wydatek dla budżetu a z tego wynika, że to od zdecydował o odejściu. Kompletnie tego nie umiem powiązać.
27.05.2021 o 01:25 przez MatiInter
MatiInter
-Antonio zejdziesz z pensją do 6mln?
-Nie, ale mogę zgodzić się na rozwiązanie mojego 12mln kontraktu za 7,5mln
-ok może być, oszczędzimy chociaż trochę.

Tak to widzę
26.05.2021 o 22:24 przez Rafał 1976
-2
Rafał 1976
Szkoda że Antonio bardziej od naszego klubu kocham kasę 😔😔
27.05.2021 o 00:26 przez kibix
kibix
Przecież wiadomo że były juvek nie stanie się nagle Interistą
26.05.2021 o 22:06 przez Orrin
+2
Orrin
steven wracaj do chin tylko nam przynosisz nieszczęścia
26.05.2021 o 22:03 przez Pjerun
+1
Pjerun
Miał swoje minusy, ale tak dobrego i charyzmatycznego trenera długo nie znajdziemy.
Dzięki Antonio za 2 piękne lata. Niestety zarząd nie jest tak ambitny jak ty.
Powodzenia i może kiedyś wrócisz jeszcze mordo.
26.05.2021 o 22:01 przez samson09
-2
samson09
No cóż szykują się złote czasy dla zawodników pokroju Gagliardini itd
26.05.2021 o 21:57 przez Kunbaskier
+1
Kunbaskier
Conte został zwolniony z powodów różnic dotyczących przyszłości. Conte chciał pewność, że nikt kluczowy nie odejdzie i do tego życzył sobie 2-3 wzmocnień. Zhang że muszą sprzedać min 1 zawodnika a trasfery zależą od sprzedazy niechcianych. Skoro nie dogadali się, to jego odejście było najlepszym rozwiązanie. Znając charakter Conte, to za kilka tygodni przed lub tuż po starcie sezonu byłby burdel i kłótnie. A tak nowy trener ma cały okres przygotowawczy na siebie.
26.05.2021 o 21:52 przez SlimShady
SlimShady
Ogromne podziękowania dla Antonio Conte, dzięki za stworzenie genialnego zespołu i motywacją i pasją którą chciało się patrzeć i być dumny z kibicowania tak świetnie grajacej drużynie. Jestem pewien że w przyszłym sezonie byśmy obronili tytuł i zamieszali w Europie. Teraz walka o 4 miejsce i walka o 3 miejsce w grupie z ligi mistrzów. Conte zawsze chciałem w Interze bo to wielki trener i osobistość sportowa. Wielka szkoda że się nie dogadali. Zaprzepaścili szanse na zbudowanie czegoś wielkiego i trwałego na lata. Jeszcze raz dziękuję panie Conte, jesteś wielki. Powodzenia w dalszej karierze a może kiedyś powrotu, pomarzyć można
26.05.2021 o 21:49 przez rafael021
-2
rafael021
Nie chcę krajach, ale już po naszym Interze. Skoro Conte odszedł to znaczy że oni chcą rorpierdolic Inter. Szykuje się wyprzedaż i kolejne lata posuchy.
26.05.2021 o 21:46 przez SlimShady
-2
SlimShady
Debile !! !! !! ! Zang zniszczył zwycieską drużynę w ciągu kilku dni. Po co przyjeżdżał, niech spada do Chin z powrotem i niech sprzeda ten klub szejkom, a niech nie ośmiesza klubu i siebie. Jak można rozpieniczyc mistrza kraju w ciągu 3 dni. Przecież w tym momencie to nawet o pierwszą 4 będzie ciężko. Przecież tam morale w drużynie i zarządzie spadły do zera. Wiele zawodników będzie teraz chciało odejść widząc co się zaczyna odwalać. Lautaro Martinez, Hakimi i Lukaku to już chyba kazali szukać agenta nowych klubów. Jak można tak potraktowac wogule Conte, facet wyrównał sobie flaki przez te dwa lata a ci tak go potraktowali. Już człowiek się przyzwyczaił że wreszcie nie będzie się wstydził stylu gry Interu teraz od przyszłego sezonu wrócimy do normalnej szarości niepewnego Interu. Wstyd i hańba dla naszych działaczy i beznadziejnego prezydenta
27.05.2021 o 00:50 przez Capar
Capar
Ehh gdzie te oferty od szejków, pokaż mi je. Zhangi spakowały w ten klub grube miliony i wyciągowy go z jaskini trwającej dekadę blisko. Wszystkim jest teraz ciężko, Conte stawiając takie wymagania zachował się infantylnie, mógł poczekać jeden sezon
26.05.2021 o 21:42 przez Endru
Endru
Dziekuje trenerze! Powodzenia!
26.05.2021 o 21:39 przez Bartez
Bartez
Szok i niedowierzanie, że taki projekt nie będzie kontynuowany. Była wspaniała atmosfera, świetni piłkarze i trener z odpowiednim mentalem i wysoką pensją. Wielka Szkoda. Liczyłem, że przynajmniej rok lub dwa Conte u nas jeszcze popracuje i poprowadzi nas do kolejnych triumfów. Teraz znowu wielka niewiadoma i możliwy zjazd... Dziękuję Antonio za te chwile wielkiej radości w ostatnim czasie, za wlanie nadziei w serca kibiców po tak słabej dekadzie. Grazie Antonio!
26.05.2021 o 21:32 przez Nasir
+6
Nasir
Conte niczym hipergamiczna p0lka ktora na wiesc malzonka o redukcji etatu i cieciach wynagrodzen postanawia spakowac walizke i poszukac chada.
26.05.2021 o 21:32 przez oster
oster
Może Conte wraca do starej kurw...y za Pirlo a Allegri przyjdzie do nas, ciekawe jak to się skończy...
26.05.2021 o 21:28 przez tommystg
tommystg
Znowu to samo co 10 lat temu. Wszystko zacznie się od nowa, budowanie zespołu przez 10 lat i 10 różnych trenerów. Ehh...
26.05.2021 o 21:25 przez Ojciec SB
+5
Ojciec SB
W takim wypadku tylko Max Allegro, żadnych innych wymysłów!
26.05.2021 o 21:21 przez Matiinterlegia
Matiinterlegia
Dekadę
26.05.2021 o 21:20 przez Matiinterlegia
+1
Matiinterlegia
Nagelsmana już nie uda się zakontraktować,wiec Guardiolą bym nie pogardził :) A tak na poważnie,nie zapominam ile dał na Conte,nie mniej jednak,ciężko było mi czasami patrzeć jak marnował potencjały niektórych piłkarzy,wytrwale stawiając na swoje błędne decyzje. Mam nadzieje na bardziej otwarta głowę naszego kolejnego trenera. Nie zawodnicy do taktyki,tylko wykrzesanie 100 procent potencjału z piłkarza x,przez odpowiednią taktykę i ustawianie jej,pod przeciwnika. Ligę wygraliśmy,która niestety ale jest jeszcze słaba,liga mistrzów nas werifikuje od trzech lat,to boli,ale taka prawda. Conte super na ligę. Liczę na kogoś więcej,wizjonera który pozwoli na kolejna sękate mistrzostwa na każdej płaszczyźnie.
26.05.2021 o 21:17 przez radekksm
radekksm
Wyprzedamy najlepszych i przyjdą jak kiedyś dalmaty i inne gwiazdy witamy w kolejnych latach marazmu..............jprdl
26.05.2021 o 21:15 przez jagowy91
+1
jagowy91
Dostał w łeb od Lautaro I się obraził
26.05.2021 o 21:14 przez radekksm
radekksm
Dno......
26.05.2021 o 20:57 przez Avtvv
+1
Avtvv
Szkoda bo Conte spiął szatnię naprawdę świetnie, jak któryś z zawodników miał wątpliwości czy odejść czy nie, to teraz może nie mieć. Szkoda. Że też u nas zawsze musi za słodyczą iść gorycz...
26.05.2021 o 20:49 przez AJ
+11
AJ
Zawsze był najemnikiem i jeszcze robił cyrki pomimo, że dostawał co chciał. Może zabierze ze sobą Vidala. Jeden z największych plusów to, że nie ciągnęło się to tygodniami. Trudno Inter to Inter nie może być nudno.
26.05.2021 o 20:55 przez Omen
-1
Omen
A to taki Inzaghi czy Allegri nie będą najemnikami? Conte zrobił tytuł po latach beznadziei a jego odejście oznacza powrót do marazmu bo pewnie zaraz wyprzedamy połowę składu. Dramat.
26.05.2021 o 22:58 przez AJ
AJ
Oczywiście, że będą ale na pewno nie będą aż tak grymasić. Jemu nic nie pasowało mimo zaspokojenia go najbardziej głupimi proźbami. Paradoksalnie sam poniekąd doprowadził do pogorszenia sytuacji finansowej dziwnymi kontraktami i kompromitacjami w LM. Co do sukcesów, oczywiście scudetto zdobył tylko, że w minionym sezonie Inter był poza zasięgiem wszystkich kadrowo. Sukces to jest ale nie zdobycie scudetto w tym sezonie byłoby mega porażką.

Shoutbox

WTC 14.06.2021 22:22

żeby tylko mięśni trochę zrobił i strzały głową poprawił

WTC 14.06.2021 22:21

ale z tego Isaaka niezły kozak wyrasta

Imrahil 14.06.2021 22:20

polska mistrzem polski

Adriano_forever 14.06.2021 22:10

albo liga narodów, może emika mieć racje

Adriano_forever 14.06.2021 22:09

rewanż w eliminacjach

Kamiliusz1908 14.06.2021 22:09

I tym miłym akcentem kładę się spać w oczekiwaniu na mecz z Hiszpania.

Adriano_forever 14.06.2021 22:09

ze słowenią wtedy co Lewy przerobił całą obrone i ośmieszył oblaka po długim

Kamiliusz1908 14.06.2021 22:08

Jak to dziś mój sąsiad ryknął ze aż go było u mnie słuchać „pyerdolony sao paulo, kogo on wystawił”

emika 14.06.2021 22:02

w lidze narodow dwie rundy temu

Dzonyy 14.06.2021 21:58

Kiedy ze slowenia gralismy?

pluto11 14.06.2021 21:50

Hiszpania nas w srodek dupy wydyma

pluto11 14.06.2021 21:50

Jaki cud my ze slaba Slowenia strzalu nie oddajemy

Skepta 14.06.2021 21:49

Moze sie da cudem remis

Skepta 14.06.2021 21:48

Hiszpania to nie ta sama hiszpania co z przed 6 lat

Skepta 14.06.2021 21:48

A ju nie presadzajcie

Kamiliusz1908 14.06.2021 21:46

Na mecz z Hiszpania fajnie by było jakby 7 chłopaków się ustawiło w murze na lini bramki, a 4 się zawiesili pod poprzeczka. Wtedy będzie remis i oczywiście szansa na awans.

Adriano_forever 14.06.2021 21:43

lol

andyvdm 14.06.2021 21:43

aj

Imrahil 14.06.2021 21:40

morata

Chuchu 14.06.2021 21:40

Morata xD

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

składy piłka zapowiedź serie a

Przejściowy kryzys czy koniec dolce vita? (7)

10.06
20:55
Simone Inzaghi

Ryzyko, które może się opłacić - artykuł (14)

30.05
11:30
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    38

    91

  • 2

    Milan

    Milan

    38

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    78

  • 4

    Juventus

    Juventus

    38

    78

  • 5

    Napoli

    Napoli

    38

    77

  • 6

    Lazio

    Lazio

    38

    68

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    29

  • 2

    Romelu Lukaku

    24

  • 3

    Luis Muriel

    22

  • 4

    Dusan Vlahovic

    21

  • 5

    Ciro Immobile

    20

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27195

Liczba newsów: 39886