CF Pachuca za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej poinformowała o transferze Rubena Botty z Interu Mediolan. Zawodnik wkrótce przejdzie testy medyczne i podpisze kontrakt.
Informujemy, że po intensywnych negocjacjach z Interem Mediolan, włoskim zespołem, Club de Fútbol Pachuca doszedł do porozumienia ws. transferu Rubena Botty.
Argentyńczyk przejdzie konieczne badania lekarskie w CEMA w ten weekend, aby następnie podpisać kontrakt.
Ruben Botta do Interu trafił w styczniu 2014r. i zadebiutował 9 stycznia w meczu pucharowym z Udinese. Debiut w Serie A zaliczył cztery dni później, wchodząc na boisko w 88. minucie meczu Inter - Chievo. W sierpniu 2014r. został wypożyczony na cały sezon wraz z Schelotto do Chievo Werona. W barwach Nerazzurrich rozegrał 11 spotkań, nie strzelając bramki i nie zaliczając asysty. Kwota transferu 25-letniego Argentyńczyka to około 3 mln euro.
bernardo Silva też bez kontraktu :p z reszta z Anglii zawsze ktoś jest do wyciągnięcia. no ale Ałzyljo i ołkitri wola pokemony z Francji za 25M
Komentarze (8)