To już oficjalne - Dodo przeniósł się do Samdporii na zasadzie wypożyczenia i będzie reprezentował barwy portowego klubu do końca sezonu. Dzisiaj rano zawodnik przeszedł pomyślnie badania medyczne.
Oba kluby potwierdziły już oficjalnie przenosiny zawodnika. Życzymy powodzenia Brazylijczykowi w jego nowym klubie.

**wy mundial w wykonaniu Lautaro
Komentarze (13)