Transfery oficjalne

Oficjalnie - Mauro Icardi w Paris Saint-Germain! (53)

Źródło: en.inter.it
11 miesięcy temu
5452
53
Mauro Icardi PSG

Stało się! Po 6 latach gry w Interze Mauro Icardi opuszcza Mediolan i przenosi się do Paryża.

Paryżanie wypożyczają Icardiego z opcją wykupu za 70 mln euro. Choć Mauro strzelił dla Nerazzurrich mnóstwo ważnych goli i dołożył olbrzymią cegiełkę do powrotu Interu do Ligi Mistrzów, w sezonie 2017/18, to jednak zapamiętamy go z tych ostatnich, nieprzystających na byłego kapitana zespołu, zachowań. Co by nie było, dzięki za wszystko!

 

 

 

udostępnij

Zobacz też

Gabriel Barbosa Gabigol

OFICJALNIE - Gabriel Barbosa został piłkarzem Flamengo! (14)

28.01
14:21
christian eriksen

Oficjalnie - Eriksen zawodnikiem Interu! (72)

28.01
14:12

Komentarze (53)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.09.2019 o 18:17 przez Recoba
+1
Recoba
Davvid4 napisał:
Dla tych co uważają że to Inter coś zawdzięcza Ikarusowi
Sezon 13-14 Inter kończy na 5 miejscu
Sezon 14-15 8 miejsce
Sezon 15-16 4 miejsce
Sezon 16-17 7 miejsce
Sezon 17-18 4 miejsce
Sezon 18-19 w którym nie zagrał połowy sezonu Inter kończy na 4 miejscu
Żadnych pucharów dla nas nie zdobył a i sądzę że bez jego bramek Inter kończył by na takich samych pozycjach

LM 18/19
spójrz sobie.
ile bysmy mieli wtedy pkt.
03.09.2019 o 19:57 przez Davvid4
-1
Davvid4
W drużynie jest więcej zawodników i nie tylko on gra i strzela nie było by Ikarusa to byłby inny napastnik. Z Ibra było tak samo że co my bez jego bramek zrobimy a wyszło to klubowi na dobre. I jakoś sobie nie przypominam że lkarus sam brał piłkę przechodził połowę boiska kiwał zawodników i strzelał zawsze musiał mu ktoś podać. A w 2019 roku to każdy mecz jego był porażką i nie dało się na niego patrzec
03.09.2019 o 15:22 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Pomijając to co ostatnio robił te całe zamieszanie ktore przelało czarę goryczy to ja jestem tez jednym z tych ktorzy wróżyli mu wielką karierę w naszych barwach mógł być legendą a został wręcz wyrzucony, szkoda ale wyjdzie nam to na dobre jemu zresztą tez, tak czy siak powodzenia oby PSG cie wykupiło i będą wszysty zadowoleni.
03.09.2019 o 15:01 przez Ibra1908
Ibra1908
Ciao Icar, szkoda że przez twojego pseudo-agenta tyle syfu! Mimo wszystko życzy ci dobrze, może kiedyś zrozumiesz, że oprócz kasy są ważniejsze rzeczy!
03.09.2019 o 14:49 przez Czarson
Czarson
Powodzenia. Historia o piłkarzu z niebywałym instynktem strzeleckim, która kończy się w filmowy sposób. Oby za rok PSG decydując się na wykupienie potwierdziło, że kończy się happyendem dla Interu.
03.09.2019 o 13:56 przez Bonhart25
-1
Bonhart25
Szkoda, że nie dało się dołączyć w pakiecie jego psycho fanów
03.09.2019 o 13:25 przez jacodj
jacodj
Dobra panowie po tym całym cyrku weźcie już go z pierwszej strony...
03.09.2019 o 13:09 przez cuba
-3
cuba
Wreszcie idiota odszedł teraz przynajmniej będzie świerze powietrze ,temat zamknięty wreszcie ! Nic tylko się cieszyć,wandzia teraz bedzie kupowała bielizne w Paryżu ,sprzedawczyki chore ,WRESZCIE !! ! :)
03.09.2019 o 12:46 przez ANIOL
-1
ANIOL
Pryszcz na dupie zlikwidowany 💪 pięknie !!
03.09.2019 o 11:59 przez Xucatlan
+2
Xucatlan
Powodzenia Mauro.
Dzięki za te wszystkie doppietty. Nic innego w tych jakże smutnych dla Interu latach nie wnosiło w serca kibiców tyle choć drobnych kropelek radości, co twoje kolejne bramki!
Obyś wygrał z tym PSG Ligę Mistrzów (byle nie kosztem Interu). A teraz idę sobie poszlochać.
03.09.2019 o 11:14 przez Davvid4
-1
Davvid4
Dla tych co uważają że to Inter coś zawdzięcza Ikarusowi
Sezon 13-14 Inter kończy na 5 miejscu
Sezon 14-15 8 miejsce
Sezon 15-16 4 miejsce
Sezon 16-17 7 miejsce
Sezon 17-18 4 miejsce
Sezon 18-19 w którym nie zagrał połowy sezonu Inter kończy na 4 miejscu
Żadnych pucharów dla nas nie zdobył a i sądzę że bez jego bramek Inter kończył by na takich samych pozycjach
03.09.2019 o 10:56 przez tkropkab2
tkropkab2
Szkoda, że PSG przejechało się na tym Neymarze, bo gdyby nie to, to cos czuje, ze bylby to transfer definytywny od razu. A tak to PSG teraz jednak zaczyna liczyc sie z hajsem i bawic sie w wypozyczenia.
03.09.2019 o 10:43 przez maestro177
+2
maestro177
Super piłkarz, naprawdę wielkie wspomnienia w tych ciężkich dla klubu czasach. Niestety jednak same umiejętności nie mają znaczenia przy takich kontrowersjach. Kolejny wielki talent, który zawiódł w Interze. Można jedynie pochwalić klub za dorosłe podejście bez kompromisów.
03.09.2019 o 10:27 przez AveCaesar
+8
AveCaesar
Niby człowiek wiedział ale jakoś tak dziwnie.
03.09.2019 o 10:19 przez Rebelde
+1
Rebelde
Kiedyś pisałem że Icardi zostanie legendą klubu, miałem wielkie nadzieje co do niego. A on tak mnie zawiódł...
03.09.2019 o 10:19 przez Est
+4
Est
Wielka szkoda, że tak to się musiało skończyć. Miał być kapitanem na lata, naszym asem w ataku. A skończyło się tak, że kibice palili jego koszulki, trener mówił mu, że nie mieści się w planie na nadchodzący sezon. I nadal nie ma żadnych 100% pewnych informacji, które miałyby wyjaśnić taki, a nie inny przebieg tej całej afery. Same domysły i plotki, których nikt nie był w stanie potwierdzić, ani nikt im nie zaprzeczał. Przykre to, ale niestety tak się stało i trzeba się z tym pogodzić. Inter idzie swoją drogą, a Icardi swoją. Dzięki Mauro za te wszystkie bramki strzelone w czarno-niebieskiej koszulce i za walkę nawet w sytuacji, w której Inter grał o marchewkę. Powodzenia w PSG.
03.09.2019 o 09:54 przez Endru
+2
Endru
Dziekuje za wszystko, szkoda Ciebie chlopaku bo potencjal niesamowity tylko glowa i kobieta nie ta.
03.09.2019 o 09:46 przez armin22
+1
armin22
Troszkę smutno się zrobiło ale innego wyjścia nie było, za dużo tego wszystkiego od Icardich. Dzięki za te wszystkie bramki szczególnie z Milanem i Juventusem, dały dużo radości, powodzenia.
03.09.2019 o 11:14 przez cukier17
+1
cukier17
Większość to media rozdmuchaly. Gówno wielkie i prawdy nie znamy.5 lat chlop był u nas i nie było problemu. Dla mnie jest przekocur i zostaje jednym z najlepszych zawodników jakich mieliśmy. Wal tam Icar śmiało żabojadom bramy.
03.09.2019 o 09:16 przez Rafał 1976
+4
Rafał 1976
Maurito powodzenia i tak dla mnie jest wielkim Piłkarzem szkoda że tak to wszystko poszło nie tak.Forza Icardi na zawsze !! !! !! !! !! !! !! !! !! 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪
03.09.2019 o 08:30 przez VVujek
-1
VVujek
W końcu koniec,mam nadziej,że już nigdy nie założy koszulki Interu.
03.09.2019 o 08:16 przez dodo_IM
+6
dodo_IM
Od bohatera do zera. Powodzenia w Paryżu.
03.09.2019 o 08:16 przez doman
doman
W przyszłym roku psg go wykupi , a rok później będzie już w realu ;) za długo się u nas zasiedział.
03.09.2019 o 07:59 przez Gajdzik
+5
Gajdzik
Szkoda, że tak to się wszystko kończy, bo mógł zostać naprawdę legendą, ale dzieckiem nie jest i ma swój rozum więc ponosi konsekwencje swoich działań. Dziękuję mu za bramki, które dla nas zdobył, ale jak ktoś nie szanuje tych barw, to nie ma tu dla niego miejsca!
03.09.2019 o 07:57 przez Weo
+5
Weo
Czekałem na to z niecierpliwością ale jak sobie pomyślę co dla nas zrobil znim się zbłaźnił to mi trochę się smutno zrobiło. Obyśmy szybko zapomnieli że ktoś taki u nas był.
03.09.2019 o 06:38 przez Kondzik
+2
Kondzik
W Interze z Interem !! Mam nadz że za rok też będziesz chodził po Paryżu. Dzięki za wszystko ale już czas. Gdyby nie Kobra burdel by był w dalszym ciągu.
03.09.2019 o 06:50 przez Pader88
-1
Pader88
Teraz I na resztę kariery mam nadzieje ze „w PSG z PSG”
03.09.2019 o 05:28 przez WTC
+3
WTC
Historia od bohatera do zera. Niestety solidnie pracował na takie pożegnanie i nikomu nie powinno być go żal. Na koniec wybrał sobie klub słynący z robienia z siebie cyrku.
03.09.2019 o 05:06 przez wegorz
wegorz
Dobrze, że wziął "18", a nie "1+8"... :P
03.09.2019 o 04:09 przez ragnar
ragnar
najlepsza opcja.
Jak wygląda kwestia przedłużenia Umowy, już przedłużył, czy jak wróci z wypożyczenia i PSG jednak go nie wykupi,to wyedy parafuje kontrakt...a może to bujda
03.09.2019 o 00:42 przez Mendjolan
Mendjolan
Od początku wiedziałem, że trzeba go wypchnąć i czekałem na tą chwile z niecierpliwością, ale jak go zobaczyłem w koszulce PSG, to jakoś tak nieswojo się poczułem, pare bramek dla nas strzelił, kilka meczy zagrał.
Ale trudno, niech mu się wjedzie, żeby go wykupili :)
03.09.2019 o 00:23 przez mroowa111
mroowa111
chłopczyk z kobyłą z wozu ,Interowi lżej po scudetto.byłeś bohaterem,zostałeś zerem pajacu.
03.09.2019 o 00:09 przez Snake86
Snake86
Szkoda, ale zapracował na to wszystko solidnie wraz ze swoją "agentką". Mimo wszystko powodzenia.

Shoutbox

denis-opoczynski 03.08.2020 17:40

nie wiem

Vancore 03.08.2020 17:40

nie jestem taki tani

Vancore 03.08.2020 17:40

czemu ljaro akurat?

denis-opoczynski 03.08.2020 17:39

elo

denis-opoczynski 03.08.2020 17:39

za 2 lata to bedziesz przydupasem ljarro i lizal mu spyry z dupy

Vancore 03.08.2020 17:39

nie ma mowy

Kredence 03.08.2020 17:39

*obyś

Kredence 03.08.2020 17:39

oby tylko nie przeprowadzil sie do kielc

Vancore 03.08.2020 17:38

a gdzie za 5

Vancore 03.08.2020 17:38

za 2 lat to ja zamierzam byc bylym mezem bezosa i plawic sie w luksusach

IlCapitano 03.08.2020 17:38

A poco mam cie oglądać za 5 lat

Vancore 03.08.2020 17:38

no elo

Vancore 03.08.2020 17:37

doceniam

denis-opoczynski 03.08.2020 17:37

dobra ide stad, nara widzimy sie za 5 lat

Kredence 03.08.2020 17:37

masakra wanko a juz slalem konserwy tyrolskie i suchy chleb

IlCapitano 03.08.2020 17:36

Dobrze mówisz cenzorku

Vancore 03.08.2020 17:36

co sie dzieje

Vancore 03.08.2020 17:36

kiedy i gdzie

IlCapitano 03.08.2020 17:36

Jezu Wankore koncertowo zmasakrowany przez cenzora

IlCapitano 03.08.2020 17:35

WONKO obity

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Atalantą?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 01 sierpnia

  • FT

    Brescia

    1 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Milan

    3 - 0

    Cagliari

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Inter

  • FT

    Juventus

    1 - 3

    Roma

  • FT

    Napoli

    3 - 1

    Lazio

Niedziela, 02 sierpnia

  • FT

    SPAL

    1 - 3

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 1

    Torino

  • FT

    Genoa

    3 - 0

    Verona

  • FT

    Lecce

    3 - 4

    Parma

  • FT

    Sassuolo

    0 - 1

    Udinese

Booking.com

Publicystyka

Finał Madryt 2010

„Nie liczę godzin i lat..." (11)

23.07
20:00
Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    83

  • 2

    Inter

    Inter

    38

    82

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    78

  • 4

    Lazio

    Lazio

    38

    78

  • 5

    Roma

    Roma

    38

    70

  • 6

    Milan

    Milan

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    36

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    31

  • 3

    Romelu Lukaku

    23

  • 4

    Francesco Caputo

    21

  • 5

    Luis Muriel

    18

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26856

Liczba newsów: 37168