Transfery oficjalne

Oficjalnie - Icardi zawodnikiem PSG (51)

Autor:
Źródło: en.inter.it
6 miesięcy temu
3938
51
Mauro Icardi PSG

Oficjalnie - Mauro Icardi zawodnikiem PSG. 

Paryżanie skorzystali z opcji wykupu zawodnika i tym samym Icardi jest już zawodnikiem PSG. Inter otrzyma za Argentyńczyka 50 mln euro oraz potencjalnie 8 mln euro w bonusach. Icardi podpisał kontrakt do 2024 roku, były klub podziękował mu za rozegranie 6 sezonów w barwach Interu. 

 

Tagi: Mauro Icardi
udostępnij

Zobacz też

Achraf Hakimi

Oficjalnie - Achraf Hakimi piłkarzem Interu! (39)

02.07
16:25
Valentino Lazaro Gladbach

Oficjalnie: Lazaro w Borussii Monchengladbach [akt.] (17)

20.08
11:40

Komentarze (51)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.06.2020 o 11:06 przez jacodj
jacodj
*lecz głowa nie ta...
01.06.2020 o 11:04 przez jacodj
jacodj
No i strzała. Koniec sagi. Byłeś mega kozak lecz goowa
01.06.2020 o 01:05 przez rafalik93
rafalik93
Dzięki za brameczki ale twój czas dobiegł końca ...powodzenia w psg
31.05.2020 o 23:12 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
U nas był skończony i to z własnej winy wiec to dobrze dla nas i dla niego tyle w temacie !!
31.05.2020 o 22:43 przez minus09
minus09
koń z wozu Interowi lżej
31.05.2020 o 21:29 przez tkropkab2
tkropkab2
Na tym transferze najlepiej wyszła Wanda, będzie miała na waciki.
31.05.2020 o 21:07 przez Kaniol
Kaniol
arrivederci roma
31.05.2020 o 20:58 przez szmaloo
szmaloo
Porządek w szatni musi być, powodzenia Icar!
31.05.2020 o 20:08 przez Kazam
+1
Kazam
Uffff, nareszcie
31.05.2020 o 19:03 przez Guarin
+2
Guarin
W IMIĘ OJCA I SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO AMEN!
31.05.2020 o 18:45 przez Ploretariusz
Ploretariusz
Jeśli dostajemy 5/7 ustalonej kwoty, to nie są to dobre warunki. Nie krytykuję Marotty, bo sytuacja była ciężka, a on serio robi znakomite transfery, ale nie udawajmy że jesteśmy z tej kwoty zadowoleni, skoro czytaliśmy wcześniej że PSG chce dać około 60, to myśleliśmy że wartość transferu przekroczy te kwotę.
31.05.2020 o 19:19 przez SETE
SETE
Około 60 to tez jest 57 czy 58
31.05.2020 o 18:35 przez armin22
armin22
Uwielbiany i znienawidzony, mimo wszystko jestem mu wdzięczny za wszystkie bramki, dały dużo radości, a co niektóre zapadły głęboko w pamięci, powodzenia
31.05.2020 o 17:35 przez Mateusz17
Mateusz17
Jedna z moich ulubionych ,,9,, w Interze . Dzięki Icardi za wszystko. W trudnym okresie dla Interu dawał rade i strzelil wiele waznych bramek , szkoda ze sie tak potoczyło bo to jeden z lepszych napastników na tej pozycji .
31.05.2020 o 16:27 przez danielinter
+1
danielinter
Wiec otrzymamy za niego 63-71 mln , a jak PSG go sprzeda Juvkom to nawet 86 wiec ostatecznie mysle ze Marotta wynegocjowal dobre warunki.
31.05.2020 o 16:50 przez Dyl87
+1
Dyl87
Do tej kwoty można doliczyć jeszcze pare mln jego pensji , bo jakby siedział na trybunach to trzeba było by płacić
31.05.2020 o 18:03 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Tylko, że musiałby trafić w tym okienku do Juventusu, a będzie to raczej za rok, czyli nie dostaniemy tych 15 mln
31.05.2020 o 16:22 przez SETE
SETE
Skad info , ze otrzymalismy już wcześniej 13 mln za roczne wypożyczenie Icardiego ?
31.05.2020 o 16:17 przez Woo-cash
-1
Woo-cash
Dziękuję i powodzenia w nowym klubie.
31.05.2020 o 16:01 przez Czarson
+1
Czarson
Dziękuję za bramki. Kwota transferu nie taka niska biorąc pod uwagę te wszystkie ekscesy. Trafi do Juve to będzie jeszcze godniej jeśli chodzi o pieniądze.
31.05.2020 o 16:42 przez rafael021
rafael021
No nie powiedział bym 15mln otrzymamy z tego co wiem jeśli w ciągu 12 miesięcy trafi do Juve. Mamy Maj czyli w przyszłym okienku w Lipcu już po ptakach
31.05.2020 o 15:51 przez AveCaesar
AveCaesar
Jezeli rzeczywiscie dostalismy 13 mln za wypozyczenie + teraz 50 za sprzedaz i jeszcze 8 w bonusach to spoko na tym wyszlismy.
31.05.2020 o 15:27 przez ZnawcaCalcio
+1
ZnawcaCalcio
Chyba tragedii nie ma
50+8 i samo wypożyczenie to było ponoć 13 mln
w sumie może to dać 71 mln euro
Po tych wszystkich szopkach tragedii nie ma, ale szkoda, że nasi odpuścili sobie klauzulę dotyczącą transferu do Włoch...
31.05.2020 o 15:35 przez ragnar
ragnar
Skąd info że odpuścili kasę w przypadku sprzedaży do Włoch
31.05.2020 o 15:46 przez AveCaesar
AveCaesar
Ponoc tylko przez pierwszy rok ma obowiazywac ta klauzula pozniej juz nie bedzie dodatkowego sianka jezeli Mauro wroci do Wloch :/
31.05.2020 o 15:15 przez mroowa111
mroowa111
Uff, w końcu wirus kobyły i miętusa przestał męczyć Wielki Internazionale Milano, powiedziałbym dziękuje ale mam mieszane uczucia jak po wizycie teściowej na niedzielnym obiedzie, żegnamy, zapominamy, ciao!
31.05.2020 o 15:11 przez Gajdzik
Gajdzik
Dokładnie, mógł zostać Legendą, ale dzięki Wandzie został Pantoflem, szkoda bo piłkarsko ma naprawdę potencjał, ale cieszę się że już nie trzeba będzie oglądać i słuchać tych wszystkich "szopek" w ich wykonaniu...
31.05.2020 o 15:01 przez Klinsi64
-1
Klinsi64
mogłeś zostać legendą Interu,a skończyłeś jako Bobo Vieri drugiej dekady XXI wieku
31.05.2020 o 15:01 przez Drakan83
Drakan83
W końcu koniec. Najważniejsze że już nie będziemy do tego wracali. Jego i Wandy zagrywki plus virus zrobiły swoje z ceną. Ja nie płacze z tego powodu. Zamknelismy ten rozdzial i trzeba iść do przodu
31.05.2020 o 14:37 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Czy my zawsze musimy iść na jakies ustępstwa i to nie małe? Wierzę że te śmieszne 50 baniek wiąże się z jakimiś upustami przy potencjalnych przyszłych zakupach w psq. Jeżeli nie to dramat. 50 baniek to teraz za byle ogórka na atak trzeba dać no ale co tam. Sukces jest. Znienawidzony syn marnotrawny odszedł. Byle jak aby tylko odszedł...
31.05.2020 o 14:30 przez inter30
inter30
Ja osobiście życzę mu źle (w kwestiach czysto piłkarskich oczywiście) za ten cały burdel który zrobił i przez który Inter dostał o wiele mniej kasy niż powinien, ktoś powie że tyle dla nas zrobił? Analogicznie to Inter też dużo zrobił dla niego bo to tutaj wyrobił sobie markę. Nic nie usprawiedliwia całej tej błazenady. A argument że wina kobyły a nie jego to żadne argument bo to on jest chłopem i to jego kariera i ma własną wolę więc jak kobyła pluje na Inter to dla mnie tak jakby Icar pluł na Inter dlatego życzę mu jak najgorzej. Dla mnie największym plusem jest to że nie trafił do ligowej konkurencji i jest szans że nigdy nie trafi. Z takim agentem większej kariery nie zrobi raczej nigdy tym bardziej w takim burdelu jak PSG gdzie kwestią czasu są jakieś spięcia o pieniądze itp
31.05.2020 o 14:29 przez Tifosinho
Tifosinho
Patrząc tylko na aspekty sportowe to 30 baniek za Vecino przy 50 za Icara to cena zaporowa w uj.
31.05.2020 o 14:16 przez interista1987
interista1987
no zobaczymy teraz jakie transfery przeprowadzimy do klubu , tzn ile zaplacimy za nowych zawodnikow vs ile ich kluby beda chcialy dopiero wtedy bedzie mozna rozliczac Marotte.
Icardiego agent i druga polowa obniza jego wartosc o polowe bo gdyby nie ona to gralby w reprezentacji i byl kapitanem Interu ale teraz zagra w p$g wiec krzywda mu sie nie stanie.

powodzenia
31.05.2020 o 14:05 przez Imrahil
+2
Imrahil
no szkoda ze tak to sie skonczylo, bywaj mietus a konioryj niech gnije
31.05.2020 o 14:01 przez NajlepszyKibic
+2
NajlepszyKibic
Nie patrząc na te wybryki ze strony Icara.Jego gra pomogła w znacznym stopniu wspiąć się na ten poziom na którym jesteśmy.Dzięki Icar.
31.05.2020 o 13:50 przez Endru
+3
Endru
Czesc jak czapka, zegnam bez zalu

Shoutbox

Luki165 05.12.2020 23:50

Bo oni zrobi to scudetto

Luki165 05.12.2020 23:49

Ja też chciałbym Negelsmana ale rozumiem też dlaczego jest Conte

Cny 05.12.2020 23:48

jesli dajemy 12M Conte, to Nagelsmann za polowe tego wprowadzilby tą druzyne na najwyzszy poziom

Cny 05.12.2020 23:47

nawet ejsli conte da mistrza

Cny 05.12.2020 23:47

ogolnie jesli chcemy sie liczyc w europie to po sezonie dzentelmensko rozejsc sie z conte i trener z niemiec

pablo77 05.12.2020 23:47

no i tyle w temacie, masz racje. Jezeli nie chciał go no to jest jasne ze to nie wypali a nie pjerdolenie o jakis szansach

Luki165 05.12.2020 23:47

I czas kiedy je robi

Luki165 05.12.2020 23:47

To fakt

Luki165 05.12.2020 23:47

Zmiany to dramat

Luki165 05.12.2020 23:46

Dostał 10

Cny 05.12.2020 23:46

conte ma mentalnosc betonu wloskeigo, czyli murarka i odpuszczanie przy prowadzeniu, do tego czesto zdarza mu sie fatalnie zarzadzac zmianami, nad wyraz czesto bym powiedzial

Luki165 05.12.2020 23:46

Szukał bramek plus bramek w def

Luki165 05.12.2020 23:46

Dla sensiego

Luki165 05.12.2020 23:45

Bo szukał zastępstwa

Luki165 05.12.2020 23:45

Conte chciał Vidala

pablo77 05.12.2020 23:44

ciekawa rozkmina Luki mozesz miec racje :)

Cny 05.12.2020 23:44

problemem byla mentalnosc druzyny po wyjsciu na prowadzenie, co LM pokazala najdobitniej

Luki165 05.12.2020 23:44

Jak nagle kobrę odstawili na bok

Cny 05.12.2020 23:44

tylko sytuacja zeriksenem jest o tyle trudna, ze w rpacy nalezy szukac czasami kompromisu, poprzednim sezonem conte nie dal sygnalow ze warto mu oddac pelnie wladzy, vidal w styczniu nie sprawilby ze wygralibysmy scudetto

Luki165 05.12.2020 23:44

Patrz transfery w okienku zimowym. Jak nagle się zmieniły priorytety

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • FT

    Spezia

    1 - 2

    Lazio

  • FT

    Juventus

    2 - 1

    Torino

  • FT

    Inter

    3 - 1

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Piątek, 11 grudnia

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Benevento

Sobota, 12 grudnia

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    Torino

    ? - ?

    Udinese

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Hellas Verona

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    10

    21

  • 3

    Juventus

    Juventus

    10

    20

  • 4

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Romelu Lukaku

    8

  • 4

    Andrea Belotti

    7

  • 5

    Ciro Immobile

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27073

Liczba newsów: 38077