Plotki transferowe

Oficjalnie: Inter wykupił Nagatomo (37)

Autor:
prawie 15 lat temu
1661
37

Od dziś Yuto Nagatomo jest oficjalnie pełnoprawnym zawodnikiem Interu. Dotychczasowy klub Japończyka – Cesena – w wydanym komunikacie poinformował o transferze definitywnym 25 – latka do zespołu Nerazzurrich.

 

W zamian drużyna popularnych Koników Morskich pozyskała na zasadzie współwłasności dwóch piłkarzy wicemistrzów Włoch: Lucę Caldirolę oraz 17 – letniego napastnika Lucę Garritano. Obaj na sezon 2011/2012 pozostaną jednak w stolicy Lombardii.

 

Nagatomo trafił do Interu w styczniu na zasadzie półrocznego wypożyczenia. Do końca maja rozegrał 19 meczów i zdobył 2 gole. Dobra postawa Japończyka sprawiła, że Massimo Moratti postanowił skorzystać z zawartej w umowie opcji pierwokupu.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15
Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (70)

25.06
09:07

Komentarze (37)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.07.2011 o 10:47 przez Giuseppe
Giuseppe
no i gitara<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
03.07.2011 o 17:22 przez Wojtas3722
Wojtas3722
Dobra<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> idę opić bardzo dobry ruch najpiękniejszego klubu świata ;) Wasze zdrowie i oczywiście Nagatomo!<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
03.07.2011 o 11:15 przez marekfcim
marekfcim
nareszcie nie mogłem się już doczekać tego transferu i opisu na forum OFICJALNIE <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
02.07.2011 o 12:26 przez Fqrve
Fqrve
<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
01.07.2011 o 20:31 przez mAlEc7
mAlEc7
Bardzo dobry ruch Interu<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
01.07.2011 o 16:00 przez el_loco
el_loco
niestety!
01.07.2011 o 14:32 przez Michal_fci
Michal_fci
kolejna dobra decyzja
01.07.2011 o 11:35 przez Piotr1996
Piotr1996
Super <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
01.07.2011 o 08:29 przez samum
samum
Nasz pelnoprawny niebiesko-czarny samuraj<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
01.07.2011 o 00:47 przez dodo_IM
dodo_IM
Bardzo dobra wiadomość. Witamy na pokładzie Yuto! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.06.2011 o 23:30 przez koniar
koniar
Pandev sie powinien od tego niskiego samuraja uczyc jak sie walczy i gra...Swietna wiadomość <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
30.06.2011 o 23:12 przez IBRA2880
IBRA2880
Brawo ;) Dobra wiadomość;D<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.06.2011 o 23:10 przez koza15
koza15
Tak jest <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Teraz Meireles ? A potem dobry skrzydlowy i git <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.06.2011 o 22:52 przez InterMediolan
InterMediolan
Zdecydowanie dobry ruch, cieszy też fakt że zaoszczędziliśmy na nim pieniądze, które &quot;być może&quot; zostaną przeznaczone na dobrego rozgrywającego. Taką przynajmniej mam nadzieję. Gratulacje Yuto, życzę szczęście w ekipie Internazionale.
30.06.2011 o 22:52 przez Kusy
Kusy
znakomita wiadomość<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.06.2011 o 22:35 przez lena182
lena182
po części to dobra wiadomość... martwi jedynie to że jako rozliczenie nawet za Nagatomo nie byliśmy wstanie zapłacić gotówką... przecież ten gość udowodnił nam swoja wartość a na dodatek nie był drogi więc po co się w te współwłasności bawić... ale git... lewa strona Nagatomo i Santon czyli jest dobrze i bezpiecznie ;)
30.06.2011 o 22:11 przez Snake86
Snake86
Ale te współwłasności sucks...
30.06.2011 o 22:03 przez Kubusa10
Kubusa10
Takimi ruchami przywracają mi nadzieję że to marceto nie musi być tak tragiczne na jakie się zapowiada
30.06.2011 o 22:01 przez Soldier
Soldier
doczekaliśmy się <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.06.2011 o 21:35 przez Gajdzik
Gajdzik
Jeee <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.06.2011 o 21:26 przez g0raFCI
g0raFCI
Brawo Inter <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.06.2011 o 20:34 przez freaky
freaky
I prawidłowo!<br />
Jeszcze nie wszystko stracone przed mercato <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
Kogoś aby Wesowi pomógł, napastników i mamy udane mercato, jak już wcześniej ktoś powiedział <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.06.2011 o 20:28 przez Argaś
Argaś
<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.06.2011 o 20:15 przez Helton
Helton
i super brawo yutp<img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" /> <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
30.06.2011 o 20:11 przez Adriano_forever
Adriano_forever
#11 <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" /> toś pojechał <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.06.2011 o 20:03 przez Rufus
Rufus
Dobra decyzja ;) )<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.06.2011 o 20:02 przez inter1
inter1
Brawo Nagamoto się nam przyda i to bardzo<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
30.06.2011 o 19:58 przez tesciu19inter
tesciu19inter
Brawo!Jestem pewien,że jest godny gry w Interze<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <br />
#8 Ostatnimi czasy każdego staramy się wydymać<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
Przecież połowa karty Viviano poszła za 4 mln,a nasi, w przypadku sprzedarzy Emiliano, chcą za niego ponad 10<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
30.06.2011 o 19:56 przez Maras
Maras
Dobra wiadomość.Teraz Yuto musi sie starać aby jego gra przynosiła JEGO KLUBOWI same zwycięstwa<img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" /> Chociaż z drugiej strony Yuto sam meczu nie wygra czyli niech motywuje swoich kolegów przed każdym meczem<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.06.2011 o 19:39 przez SlimShady
SlimShady
Ja piepsze ale ich wydymaliśmy. Casena za bardzo nie skorzystała na tym. Owszem ma prawa do 2 zdolnych, ale i tak zostają w Mediolanie, wiec tylko stracili <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> dla nas to sukces ale trochę szkoda mi ich, bo zostali wydymani bez mydła.<br />
Cieszy mnie ze Yuto zostaje z nami, zasłużył na to <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625629

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się