Plotki transferowe

Oficjalnie: Inter wykupił Nagatomo (37)

Autor:
prawie 15 lat temu
1663
37

Od dziś Yuto Nagatomo jest oficjalnie pełnoprawnym zawodnikiem Interu. Dotychczasowy klub Japończyka – Cesena – w wydanym komunikacie poinformował o transferze definitywnym 25 – latka do zespołu Nerazzurrich.

 

W zamian drużyna popularnych Koników Morskich pozyskała na zasadzie współwłasności dwóch piłkarzy wicemistrzów Włoch: Lucę Caldirolę oraz 17 – letniego napastnika Lucę Garritano. Obaj na sezon 2011/2012 pozostaną jednak w stolicy Lombardii.

 

Nagatomo trafił do Interu w styczniu na zasadzie półrocznego wypożyczenia. Do końca maja rozegrał 19 meczów i zdobył 2 gole. Dobra postawa Japończyka sprawiła, że Massimo Moratti postanowił skorzystać z zawartej w umowie opcji pierwokupu.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36
Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (70)

25.06
09:07

Komentarze (37)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.07.2011 o 10:47 przez Giuseppe
Giuseppe
no i gitara<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
03.07.2011 o 17:22 przez Wojtas3722
Wojtas3722
Dobra<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> idę opić bardzo dobry ruch najpiękniejszego klubu świata ;) Wasze zdrowie i oczywiście Nagatomo!<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
03.07.2011 o 11:15 przez marekfcim
marekfcim
nareszcie nie mogłem się już doczekać tego transferu i opisu na forum OFICJALNIE <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
02.07.2011 o 12:26 przez Fqrve
Fqrve
<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
01.07.2011 o 20:31 przez mAlEc7
mAlEc7
Bardzo dobry ruch Interu<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
01.07.2011 o 16:00 przez el_loco
el_loco
niestety!
01.07.2011 o 14:32 przez Michal_fci
Michal_fci
kolejna dobra decyzja
01.07.2011 o 11:35 przez Piotr1996
Piotr1996
Super <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
01.07.2011 o 08:29 przez samum
samum
Nasz pelnoprawny niebiesko-czarny samuraj<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
01.07.2011 o 00:47 przez dodo_IM
dodo_IM
Bardzo dobra wiadomość. Witamy na pokładzie Yuto! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.06.2011 o 23:30 przez koniar
koniar
Pandev sie powinien od tego niskiego samuraja uczyc jak sie walczy i gra...Swietna wiadomość <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
30.06.2011 o 23:12 przez IBRA2880
IBRA2880
Brawo ;) Dobra wiadomość;D<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.06.2011 o 23:10 przez koza15
koza15
Tak jest <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Teraz Meireles ? A potem dobry skrzydlowy i git <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.06.2011 o 22:52 przez InterMediolan
InterMediolan
Zdecydowanie dobry ruch, cieszy też fakt że zaoszczędziliśmy na nim pieniądze, które &quot;być może&quot; zostaną przeznaczone na dobrego rozgrywającego. Taką przynajmniej mam nadzieję. Gratulacje Yuto, życzę szczęście w ekipie Internazionale.
30.06.2011 o 22:52 przez Kusy
Kusy
znakomita wiadomość<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.06.2011 o 22:35 przez lena182
lena182
po części to dobra wiadomość... martwi jedynie to że jako rozliczenie nawet za Nagatomo nie byliśmy wstanie zapłacić gotówką... przecież ten gość udowodnił nam swoja wartość a na dodatek nie był drogi więc po co się w te współwłasności bawić... ale git... lewa strona Nagatomo i Santon czyli jest dobrze i bezpiecznie ;)
30.06.2011 o 22:11 przez Snake86
Snake86
Ale te współwłasności sucks...
30.06.2011 o 22:03 przez Kubusa10
Kubusa10
Takimi ruchami przywracają mi nadzieję że to marceto nie musi być tak tragiczne na jakie się zapowiada
30.06.2011 o 22:01 przez Soldier
Soldier
doczekaliśmy się <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.06.2011 o 21:35 przez Gajdzik
Gajdzik
Jeee <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.06.2011 o 21:26 przez g0raFCI
g0raFCI
Brawo Inter <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.06.2011 o 20:34 przez freaky
freaky
I prawidłowo!<br />
Jeszcze nie wszystko stracone przed mercato <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
Kogoś aby Wesowi pomógł, napastników i mamy udane mercato, jak już wcześniej ktoś powiedział <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.06.2011 o 20:28 przez Argaś
Argaś
<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.06.2011 o 20:15 przez Helton
Helton
i super brawo yutp<img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" /> <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
30.06.2011 o 20:11 przez Adriano_forever
Adriano_forever
#11 <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" /> toś pojechał <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.06.2011 o 20:03 przez Rufus
Rufus
Dobra decyzja ;) )<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.06.2011 o 20:02 przez inter1
inter1
Brawo Nagamoto się nam przyda i to bardzo<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
30.06.2011 o 19:58 przez tesciu19inter
tesciu19inter
Brawo!Jestem pewien,że jest godny gry w Interze<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <br />
#8 Ostatnimi czasy każdego staramy się wydymać<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
Przecież połowa karty Viviano poszła za 4 mln,a nasi, w przypadku sprzedarzy Emiliano, chcą za niego ponad 10<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
30.06.2011 o 19:56 przez Maras
Maras
Dobra wiadomość.Teraz Yuto musi sie starać aby jego gra przynosiła JEGO KLUBOWI same zwycięstwa<img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" /> Chociaż z drugiej strony Yuto sam meczu nie wygra czyli niech motywuje swoich kolegów przed każdym meczem<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.06.2011 o 19:39 przez SlimShady
SlimShady
Ja piepsze ale ich wydymaliśmy. Casena za bardzo nie skorzystała na tym. Owszem ma prawa do 2 zdolnych, ale i tak zostają w Mediolanie, wiec tylko stracili <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> dla nas to sukces ale trochę szkoda mi ich, bo zostali wydymani bez mydła.<br />
Cieszy mnie ze Yuto zostaje z nami, zasłużył na to <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />

Shoutbox

jaszczomb 28.06.2026 08:22

sprzedac za 7 mln poki ktos chetny sie znajdzie

jaszczomb 28.06.2026 08:20

jest slaby

Tifosinho 28.06.2026 08:15

Sucić pod koniec meczu biegał strasznie zagubiony

jaszczomb 28.06.2026 08:12

tak, gra wszedzie

AveCaesar 28.06.2026 08:09

Śledzi ktoś ligę brazylijską ? Gugu będzie lepiej śmigał po prawej czy po lewej stronie ?

AveCaesar 28.06.2026 08:08

A te wszystkie transfery po 20 mln nie są przepłacone jeśli nie nadają się do niczego ?

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się