Plotki transferowe

Oficjalnie: Inter wykupił Nagatomo (37)

Autor:
prawie 15 lat temu
1659
37

Od dziś Yuto Nagatomo jest oficjalnie pełnoprawnym zawodnikiem Interu. Dotychczasowy klub Japończyka – Cesena – w wydanym komunikacie poinformował o transferze definitywnym 25 – latka do zespołu Nerazzurrich.

 

W zamian drużyna popularnych Koników Morskich pozyskała na zasadzie współwłasności dwóch piłkarzy wicemistrzów Włoch: Lucę Caldirolę oraz 17 – letniego napastnika Lucę Garritano. Obaj na sezon 2011/2012 pozostaną jednak w stolicy Lombardii.

 

Nagatomo trafił do Interu w styczniu na zasadzie półrocznego wypożyczenia. Do końca maja rozegrał 19 meczów i zdobył 2 gole. Dobra postawa Japończyka sprawiła, że Massimo Moratti postanowił skorzystać z zawartej w umowie opcji pierwokupu.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (37)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.07.2011 o 10:47 przez Giuseppe
Giuseppe
no i gitara<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
03.07.2011 o 17:22 przez Wojtas3722
Wojtas3722
Dobra<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> idę opić bardzo dobry ruch najpiękniejszego klubu świata ;) Wasze zdrowie i oczywiście Nagatomo!<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
03.07.2011 o 11:15 przez marekfcim
marekfcim
nareszcie nie mogłem się już doczekać tego transferu i opisu na forum OFICJALNIE <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
02.07.2011 o 12:26 przez Fqrve
Fqrve
<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
01.07.2011 o 20:31 przez mAlEc7
mAlEc7
Bardzo dobry ruch Interu<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
01.07.2011 o 16:00 przez el_loco
el_loco
niestety!
01.07.2011 o 14:32 przez Michal_fci
Michal_fci
kolejna dobra decyzja
01.07.2011 o 11:35 przez Piotr1996
Piotr1996
Super <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
01.07.2011 o 08:29 przez samum
samum
Nasz pelnoprawny niebiesko-czarny samuraj<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
01.07.2011 o 00:47 przez dodo_IM
dodo_IM
Bardzo dobra wiadomość. Witamy na pokładzie Yuto! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.06.2011 o 23:30 przez koniar
koniar
Pandev sie powinien od tego niskiego samuraja uczyc jak sie walczy i gra...Swietna wiadomość <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
30.06.2011 o 23:12 przez IBRA2880
IBRA2880
Brawo ;) Dobra wiadomość;D<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.06.2011 o 23:10 przez koza15
koza15
Tak jest <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Teraz Meireles ? A potem dobry skrzydlowy i git <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.06.2011 o 22:52 przez InterMediolan
InterMediolan
Zdecydowanie dobry ruch, cieszy też fakt że zaoszczędziliśmy na nim pieniądze, które &quot;być może&quot; zostaną przeznaczone na dobrego rozgrywającego. Taką przynajmniej mam nadzieję. Gratulacje Yuto, życzę szczęście w ekipie Internazionale.
30.06.2011 o 22:52 przez Kusy
Kusy
znakomita wiadomość<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.06.2011 o 22:35 przez lena182
lena182
po części to dobra wiadomość... martwi jedynie to że jako rozliczenie nawet za Nagatomo nie byliśmy wstanie zapłacić gotówką... przecież ten gość udowodnił nam swoja wartość a na dodatek nie był drogi więc po co się w te współwłasności bawić... ale git... lewa strona Nagatomo i Santon czyli jest dobrze i bezpiecznie ;)
30.06.2011 o 22:11 przez Snake86
Snake86
Ale te współwłasności sucks...
30.06.2011 o 22:03 przez Kubusa10
Kubusa10
Takimi ruchami przywracają mi nadzieję że to marceto nie musi być tak tragiczne na jakie się zapowiada
30.06.2011 o 22:01 przez Soldier
Soldier
doczekaliśmy się <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.06.2011 o 21:35 przez Gajdzik
Gajdzik
Jeee <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.06.2011 o 21:26 przez g0raFCI
g0raFCI
Brawo Inter <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.06.2011 o 20:34 przez freaky
freaky
I prawidłowo!<br />
Jeszcze nie wszystko stracone przed mercato <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
Kogoś aby Wesowi pomógł, napastników i mamy udane mercato, jak już wcześniej ktoś powiedział <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.06.2011 o 20:28 przez Argaś
Argaś
<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.06.2011 o 20:15 przez Helton
Helton
i super brawo yutp<img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" /> <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
30.06.2011 o 20:11 przez Adriano_forever
Adriano_forever
#11 <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" /> toś pojechał <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.06.2011 o 20:03 przez Rufus
Rufus
Dobra decyzja ;) )<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.06.2011 o 20:02 przez inter1
inter1
Brawo Nagamoto się nam przyda i to bardzo<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
30.06.2011 o 19:58 przez tesciu19inter
tesciu19inter
Brawo!Jestem pewien,że jest godny gry w Interze<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <br />
#8 Ostatnimi czasy każdego staramy się wydymać<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
Przecież połowa karty Viviano poszła za 4 mln,a nasi, w przypadku sprzedarzy Emiliano, chcą za niego ponad 10<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
30.06.2011 o 19:56 przez Maras
Maras
Dobra wiadomość.Teraz Yuto musi sie starać aby jego gra przynosiła JEGO KLUBOWI same zwycięstwa<img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" /> Chociaż z drugiej strony Yuto sam meczu nie wygra czyli niech motywuje swoich kolegów przed każdym meczem<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.06.2011 o 19:39 przez SlimShady
SlimShady
Ja piepsze ale ich wydymaliśmy. Casena za bardzo nie skorzystała na tym. Owszem ma prawa do 2 zdolnych, ale i tak zostają w Mediolanie, wiec tylko stracili <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> dla nas to sukces ale trochę szkoda mi ich, bo zostali wydymani bez mydła.<br />
Cieszy mnie ze Yuto zostaje z nami, zasłużył na to <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625243

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się