Plotki transferowe

Oficjalnie: Inter wykupił Nagatomo (37)

Autor:
prawie 15 lat temu
1664
37

Od dziś Yuto Nagatomo jest oficjalnie pełnoprawnym zawodnikiem Interu. Dotychczasowy klub Japończyka – Cesena – w wydanym komunikacie poinformował o transferze definitywnym 25 – latka do zespołu Nerazzurrich.

 

W zamian drużyna popularnych Koników Morskich pozyskała na zasadzie współwłasności dwóch piłkarzy wicemistrzów Włoch: Lucę Caldirolę oraz 17 – letniego napastnika Lucę Garritano. Obaj na sezon 2011/2012 pozostaną jednak w stolicy Lombardii.

 

Nagatomo trafił do Interu w styczniu na zasadzie półrocznego wypożyczenia. Do końca maja rozegrał 19 meczów i zdobył 2 gole. Dobra postawa Japończyka sprawiła, że Massimo Moratti postanowił skorzystać z zawartej w umowie opcji pierwokupu.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (70)

25.06
09:07
mercato live solet

Mercato Live 28.06 (11:10)) GdS – Solet czeka. Inter nie złożył nowej oferty // Brambatti: Ausilio musi czekać za każdym razem na autoryzację od Oaktree (20)

28.06
08:45

Komentarze (37)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.07.2011 o 10:47 przez Giuseppe
Giuseppe
no i gitara<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
03.07.2011 o 17:22 przez Wojtas3722
Wojtas3722
Dobra<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> idę opić bardzo dobry ruch najpiękniejszego klubu świata ;) Wasze zdrowie i oczywiście Nagatomo!<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
03.07.2011 o 11:15 przez marekfcim
marekfcim
nareszcie nie mogłem się już doczekać tego transferu i opisu na forum OFICJALNIE <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
02.07.2011 o 12:26 przez Fqrve
Fqrve
<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
01.07.2011 o 20:31 przez mAlEc7
mAlEc7
Bardzo dobry ruch Interu<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
01.07.2011 o 16:00 przez el_loco
el_loco
niestety!
01.07.2011 o 14:32 przez Michal_fci
Michal_fci
kolejna dobra decyzja
01.07.2011 o 11:35 przez Piotr1996
Piotr1996
Super <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
01.07.2011 o 08:29 przez samum
samum
Nasz pelnoprawny niebiesko-czarny samuraj<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
01.07.2011 o 00:47 przez dodo_IM
dodo_IM
Bardzo dobra wiadomość. Witamy na pokładzie Yuto! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.06.2011 o 23:30 przez koniar
koniar
Pandev sie powinien od tego niskiego samuraja uczyc jak sie walczy i gra...Swietna wiadomość <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
30.06.2011 o 23:12 przez IBRA2880
IBRA2880
Brawo ;) Dobra wiadomość;D<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.06.2011 o 23:10 przez koza15
koza15
Tak jest <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Teraz Meireles ? A potem dobry skrzydlowy i git <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.06.2011 o 22:52 przez InterMediolan
InterMediolan
Zdecydowanie dobry ruch, cieszy też fakt że zaoszczędziliśmy na nim pieniądze, które &quot;być może&quot; zostaną przeznaczone na dobrego rozgrywającego. Taką przynajmniej mam nadzieję. Gratulacje Yuto, życzę szczęście w ekipie Internazionale.
30.06.2011 o 22:52 przez Kusy
Kusy
znakomita wiadomość<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.06.2011 o 22:35 przez lena182
lena182
po części to dobra wiadomość... martwi jedynie to że jako rozliczenie nawet za Nagatomo nie byliśmy wstanie zapłacić gotówką... przecież ten gość udowodnił nam swoja wartość a na dodatek nie był drogi więc po co się w te współwłasności bawić... ale git... lewa strona Nagatomo i Santon czyli jest dobrze i bezpiecznie ;)
30.06.2011 o 22:11 przez Snake86
Snake86
Ale te współwłasności sucks...
30.06.2011 o 22:03 przez Kubusa10
Kubusa10
Takimi ruchami przywracają mi nadzieję że to marceto nie musi być tak tragiczne na jakie się zapowiada
30.06.2011 o 22:01 przez Soldier
Soldier
doczekaliśmy się <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.06.2011 o 21:35 przez Gajdzik
Gajdzik
Jeee <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.06.2011 o 21:26 przez g0raFCI
g0raFCI
Brawo Inter <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.06.2011 o 20:34 przez freaky
freaky
I prawidłowo!<br />
Jeszcze nie wszystko stracone przed mercato <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
Kogoś aby Wesowi pomógł, napastników i mamy udane mercato, jak już wcześniej ktoś powiedział <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.06.2011 o 20:28 przez Argaś
Argaś
<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.06.2011 o 20:15 przez Helton
Helton
i super brawo yutp<img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" /> <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
30.06.2011 o 20:11 przez Adriano_forever
Adriano_forever
#11 <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" /> toś pojechał <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.06.2011 o 20:03 przez Rufus
Rufus
Dobra decyzja ;) )<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.06.2011 o 20:02 przez inter1
inter1
Brawo Nagamoto się nam przyda i to bardzo<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
30.06.2011 o 19:58 przez tesciu19inter
tesciu19inter
Brawo!Jestem pewien,że jest godny gry w Interze<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <br />
#8 Ostatnimi czasy każdego staramy się wydymać<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
Przecież połowa karty Viviano poszła za 4 mln,a nasi, w przypadku sprzedarzy Emiliano, chcą za niego ponad 10<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
30.06.2011 o 19:56 przez Maras
Maras
Dobra wiadomość.Teraz Yuto musi sie starać aby jego gra przynosiła JEGO KLUBOWI same zwycięstwa<img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" /> Chociaż z drugiej strony Yuto sam meczu nie wygra czyli niech motywuje swoich kolegów przed każdym meczem<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.06.2011 o 19:39 przez SlimShady
SlimShady
Ja piepsze ale ich wydymaliśmy. Casena za bardzo nie skorzystała na tym. Owszem ma prawa do 2 zdolnych, ale i tak zostają w Mediolanie, wiec tylko stracili <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> dla nas to sukces ale trochę szkoda mi ich, bo zostali wydymani bez mydła.<br />
Cieszy mnie ze Yuto zostaje z nami, zasłużył na to <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />

Shoutbox

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625727

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się