Informacje z klubu

Oficjalnie - Mecz Interu z Sampodrią przełożony (29)

Autor:
Źródło: en.inter.it
około rok temu
5464
29
Serie A 2019/20 logo

Inter za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że mecz 25. kolejki Serie A pomiędzy Interem, a Sampdorią został odwołany. Powodem są kwestie bezpieczeństwa związane z pojawieniem się we Włoszech koronawirusa.

Ponadto odwołane zostały mecze Atalanty z Sassuolo i Hellasu Werona z Cagliari. Wkrótce powinniśmy poznać daty rozegrania spotkań.

Zobacz też

Pirelli

Nowy sponsor przy kolejnej wizycie Zhanga? (3)

01.04
14:43
Ivan Perisić

Bez Perisicia i Kolarova, ale z Vidalem (1)

03.04
08:00

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.02.2020 o 10:15 przez inter30
inter30
Wirus nie zniknie od tak, jedyne rozsądne wyjście to granie przy pustych trybunach, ale to powinno się tyczyć WSZYSTKICH meczów, nawet tych drużyn z innych rejonów
23.02.2020 o 19:45 przez Orrin
Orrin
koronawirus vs seria a 1-0
23.02.2020 o 16:50 przez davi23
davi23
To może spasować i zagrać za 2-3 tyg. a my spokojnie przygotować się do meczu z Juve.
23.02.2020 o 13:43 przez artur-gol
artur-gol
Tak, tylko co z tymi, którzy wybrali się na mecz z Polski, zabulili za przelot, kwaterę oraz bilety na mecz?
23.02.2020 o 16:16 przez SejusFCI
SejusFCI
@artur-gol Ja byłem 2 tygodnie temu na derbach, niezły zawód bym miał gdyby mecz odwołali, mogę mówić o szczęściu w nieszczęściu. Kasę za bilet pewnie można odzyskać w takich sytuacjach.
23.02.2020 o 19:21 przez artur-gol
artur-gol
No ja mam niezły zawód.... Jak ktoś wie jak odzyskać pieniądze za bilety niech podzieli się info. Dzisiaj w Inter Store przy Duomo nie wiedzieli nic co powiedzieć o zwrocie biletów.
24.02.2020 o 14:06 przez Pader88
+1
Pader88
Z tego co było pisane przy okazji zwrotów za bilety dla kibiców z Chin z powodu Virusa, pamietam ze generalnie w regulaminie klubu nie zwracają za bilety można ewentualnie przenieść je na inny mecz. Może i w tym wypadku wyjątkowym bądź co bądź klub się zdecyduje na taki ruch , ale trzeba się dowadywać co i jak i może chwile to zająć.
23.02.2020 o 12:01 przez ANIOL
-3
ANIOL
Przynajmniej spokojny wieczór będzie....
23.02.2020 o 11:34 przez kamil13216
kamil13216
kurde, sami epidemiolodzy na FcInter.
23.02.2020 o 11:17 przez Kondzik
+1
Kondzik
Ponoć w czwartek mamy grać...bez publiczności xD Brawo Włosi, nie można było dziś zrobić tego samego? Chory kraj
23.02.2020 o 10:52 przez jacodj
jacodj
Ja pizgam. Po co oni to zrobili. To nic nie da. Jestem wściekły
23.02.2020 o 10:51 przez kibol123
-1
kibol123
Srozumcie pilaksze Bendom biegac a zimno strasznie jest i sie spocom i mogom sie zarazic tym wirusem.
To chyba jest ten tok myślenia bez kitu, może niech nikt we Włoszech nie opuszcza domu i nie wychodzi na ulice i do pracy scy do ludzi itp. bo jest ryzyko zarażenia.
23.02.2020 o 11:29 przez martin
martin
bez urazy ale dobrze Ci w Polsce bezpiecznie siedziec prawda?Ciekawi mnie jakie bys mialzdanie gdybys mieszkal akurat w poblizu pojawieni sie wirusa.troche empatii,pozdrawiam
23.02.2020 o 16:21 przez wojtas23
+2
wojtas23
Synek ferie feriami ale weź ze się do nauki ortografii bo aż oczy bolą jak się to czyta.. Odnośnie tematu, podzielam opinie że jeśli w czwartek ma się mecz odbyć przy pustych /częściowo zapełnionych trybunach równie dobrze dziś można było wykonać to samo
23.02.2020 o 10:38 przez IlCapitano
-1
IlCapitano
Co za idioci, ale w końcu to Włochy
23.02.2020 o 10:36 przez jaszczomb
jaszczomb
Ależ potężna bzdura xD
23.02.2020 o 10:16 przez Rebelde
+1
Rebelde
Absurd. W Genoi mogą dzisiaj grać, a w Mediolanie nie? Przecież odległość między miastami to zaledwie 150km.
23.02.2020 o 10:15 przez Claudio
+1
Claudio
Szkoda bo Sampa jest w ogromnym dołku. Można się spodziewać, iż w tym miesiącu już nie pogramy.
23.02.2020 o 09:50 przez Dyl87
+6
Dyl87
Oczami wyobraźni widziałem już 3 punkty Wielka Szkoda :(
23.02.2020 o 09:11 przez Kondzik
Kondzik
To mogli odwołać na 3 miesiące z góry ten wirus to nie grypa czy katar w nosie. Masakra...
23.02.2020 o 09:34 przez Kunbaskier
+2
Kunbaskier
Dokładnie. Odwołanie jednego meczu nic nie zmieni. Trzeba było wcześniej zrobić odpowiednie kroki, a nie gasić ogień jak już rozprzestrzenił, tylko w momencie jego pojawienia się.

Na stracie powinni zabronić lotów do obszarów zarażonych w Chinach. Ponadto ten kto wrócił, od razu izolatka jako kwarantanna. Jak teraz wirus jest we Włoszech, to maseczki obowiązkowo jak wychodzić z domu. Itd.
Ponadto nie odwoływać meczów, tylko grać bez publiczności lub zmniejszoną ilością.
23.02.2020 o 09:07 przez ragnar
ragnar
No super
A później będzie kumulacja spotkań
23.02.2020 o 08:42 przez Kunbaskier
+3
Kunbaskier
Rozumiem, że teraz wszystkie nasze mecze domowe będziemy odwoływać lub grac bez publiczności. Przecież ten wirus nie zniknie o tak sobie... co w czwartek raptownie go już nie będzie?
Takie podejście nie jest żadnym rozwiązaniem... Ludzie na ulicy, w pracy, metrze, kinie itp równie dobrze mogą się zarazić co na meczu.
23.02.2020 o 08:26 przez pluto11
+2
pluto11
Z jednej strony dla naszych dobrze bo odpoczną ale gdzieś będą musieli ta kolejkę wcisnąć
23.02.2020 o 09:55 przez Dyl87
+5
Dyl87
Przynajmniej w Lidze już nie zobaczymy Elektryka Padelli to jedyny pozytyw .
23.02.2020 o 07:50 przez Damianos
Damianos
Jezu teraz tydzień trzeba czekać na mecz :(
23.02.2020 o 05:39 przez Woo-cash
+3
Woo-cash
Dejta spokój! Odwołać całą ligę już wiadomo kto by wygrał.
23.02.2020 o 01:25 przez danielinter
+2
danielinter
Super i pewnie będzie coraz gorzej bo chyba tylko najwieksi optymisci wieza ze to sie nie będzie rozprzechwszeniac bo niby co ma sie zmienic np do czwartku gdy przyjedzie Ludogorec ? Zaraz wszystko odwolaja albo będziemy grac bez publiczności
23.02.2020 o 01:16 przez pusiek900
pusiek900
:(

Shoutbox

pablo77 11.04.2021 00:47

camp nou do zaorania, kerfura mozna by postawic :D

Kamiliusz1908 10.04.2021 23:58

ja jeden bym wysłał na Powiatowy Zespół Szkół w Ledzinach

Waldini 10.04.2021 23:31

oczywiście wcześniej bym zadzwonił przestrzec, by nikt nie przychodził, aby uniknąć ofiar w ludziach

Waldini 10.04.2021 23:30

Jak miałbym do dyspozycji dwa bombowce i dwa cele do zbombardowania to jeden wysłałbym na Santiago Bernabeu a drugi na Camp Nou

Waldini 10.04.2021 23:29

el klasiko, czyli Farsa kontra kurewscy

pablo77 10.04.2021 22:58

ale Barcelona stała się tym dla Realu czym Milan dla Interu :D

HB 10.04.2021 22:47

Zlatan jest zwyrolem, który strzela do zwierząt dla zabawy

Tifosinho 10.04.2021 22:44

Brejtłejt jak zanurkował

ANIOL 10.04.2021 22:28

Ale napierdyla żabami w Madrycie

domin98 10.04.2021 22:24

Aniol :zolta:

ANIOL 10.04.2021 22:03

Zayebany dzikus cygańsko bośniackie ścierwo !! ! Ptfu !!

Endru 10.04.2021 21:50

Ja nienawidze ibry, a za to ze zastrzelil lwa jeszcze bardziej

Tifosinho 10.04.2021 21:46

Milik gol

Kamiliusz1908 10.04.2021 21:43

Witam. Czyli co, Milan is Back i walczą o scudetto ?

Ojciec SB 10.04.2021 21:42

za co cygan karrtke wylapal?

ANIOL 10.04.2021 20:38

Ej na serio mam tak samo...hehe

CzarodziejCzasu 10.04.2021 20:36

bo robi mi sie wstyd po prostu

CzarodziejCzasu 10.04.2021 20:36

ale szczerez mowiac jak ogladam ten wywiad to wylaczam po pierwszej wypowiedzi

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Środa, 07 kwietnia

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Juventus

    2 - 1

    SSC Napoli

Sobota, 10 kwietnia

  • FT

    Spezia

    3 - 2

    Crotone

  • FT

    Parma

    1 - 3

    AC Milan

  • FT

    Udinese

    0 - 1

    Torino

Niedziela, 11 kwietnia

  • 12:30

    Inter

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    Lazio

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Atalanta

Poniedziałek, 12 kwietnia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Sassuolo

Sobota, 17 kwietnia

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Hellas Verona

  • 18:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Parma

Publicystyka

Antonio Conte

Inter Conte - analiza taktyczna (11)

04.04
19:23
felieton ciao interisti

CIAO INTERISTI! COME STAI IN SERIE A? (9)

29.03
11:27
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    29

    71

  • 2

    Milan

    Milan

    30

    63

  • 3

    Juventus

    Juventus

    29

    59

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    29

    58

  • 5

    Napoli

    29

    56

  • 6

    Lazio

    Lazio

    28

    52

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    25

  • 2

    Romelu Lukaku

    21

  • 3

    Luis Muriel

    18

  • 4

    Simy

    16

  • 5

    Lorenzo Insigne

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27156

Liczba newsów: 39274