Informacje z klubu

Oficjalnie - Spalletti nie jest już trenerem Interu! (58)

Autor:
Źródło: en.inter.it
około rok temu
4504
58
Luciano Spalletti

Na stronie oficjalnej Interu pojawił się komunikat odnośnie funkcji trenera pierwszej drużyny Interu.

Oto treść:

FC Internazionale Milano potwierdza, że Luciano Spalletti nie jest już trenerem pierwszego zespołu. Klub chciałby podziękować Panu Spallettiemu za jego pracę i rezultaty, które wspólnie osiągnęliśmy. 

 

 

udostępnij

Zobacz też

Serie A

Oficjalnie: Wraca włoska piłka - Znamy szczegóły! (9)

28.05
20:44
Luigi Simoni

Zmarł Luigi Simoni (7)

22.05
15:07

Komentarze (58)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
31.05.2019 o 13:49 przez maverik
maverik
Grazie Luciano, wypełniłeś swoją misję. Dwa razy awans do LM to o czym można było pomarzyć jeszcze niedawno i o czym dalej marzą milaniści. Powodzenia w nowym klubie, oby docenili Twoją pracę.
31.05.2019 o 00:01 przez AveCaesar
AveCaesar
Dzięki za wszystko i oczywiście powodzenia Luciano. Dołożyłeś swoją cegiełkę do odbudowy naszego klubu osiągając swoje (nasze wspólne) cele.
30.05.2019 o 22:21 przez interfann
interfann
myślę, że osiągnął max z tą kadrą. Dobra decyzja o rozstaniu
30.05.2019 o 22:07 przez Pjerun
Pjerun
Dzięki Luciano.
Z lepszą kadrą jestem pewny, że lepiej by sobie poradził.
30.05.2019 o 19:53 przez interistaa1908
interistaa1908
Dziękujemy za wszystko trenerze , cel został osiągnięty LM będzie w następnym sezonie, było wiele meczów dreszczowców i styl nie powalał a jednak udało się zrealizować to co było powiedziane przed sezonem :) ,Spal zostawił Conte bardzo dobre podstawy w tym zespole ludzi którzy dobrze prowadzeni mają szanse nawet powalczyć o scudetto :) , mowa o Brozoviciu , Skriniarze , De Vriju , czy też Politano :) . Forza Inter !
30.05.2019 o 19:52 przez Weo
Weo
Dziękujemy Ci Luciano za wszystko. Odchodzisz w blasku chwały. Niestety jest nam już nie po drodze. Ale zawsze będziemy pamiętać co dla nas zrobiłeś. Trzymaj się!
30.05.2019 o 19:46 przez Seba.
Seba.
Mimo wszystko szacuneczek i powodzenia ;)
30.05.2019 o 15:42 przez NajlepszyKibic
+1
NajlepszyKibic
Dziękuję i życzę powodzenia Trenerze!
30.05.2019 o 15:39 przez Dyl87
Dyl87
Dzięki Spall za garść siwych włosów i niepewność przy każdej niedzieli aaaa i za emocje do końca sezonu .... Dobrze że to już koniec !
30.05.2019 o 15:34 przez Dyl87
Dyl87
Inter - Conte -> byłe trener Chelsea pare lat temu Mourinho też były Chelsea
naplety- Ancelotti-> były trener Chelsea
jude- Sarri jak wypali też były trener Chelsea to tylko pokazuje ilu świetnych fachowców przez chelsea przeszło i jaki tam jest syf nikt na dłużej nie zagościł teraz czas na mister allegro :)
30.05.2019 o 14:20 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Łysy odszedł więc teraz czystki czystki i jeszcze raz czystki. Jak się czyta te durne wymyśly gazet że m in candreva będzie odgrywał ważna rolę jako zmiennik u Conte to qwa ręce opadają. Gość jest skończony. Jedyne do czego się nadaje to do podawania piłek. To samo Dalbert, Mario, Vecino, Gaga, Valero plus Perek który jak dla mnie był i jest bardziej do przysłowiowego opluwania niż Icar.
30.05.2019 o 14:48 przez Piotrekfci
-10
Piotrekfci
Handa--Godin-Skriniar-De vrij--Chiesa-Barella-Brozek-Najgo-Politano - - Martinez-Lukaku plus Kova z Bakayoko na wypożyczenie z opcją wykupu jako zamiennicy dla środka pola I mamy pake godna rywalizacji z judami a już napewno Napoli
30.05.2019 o 15:19 przez danielinter
+6
danielinter
Chiesa i Politano na wahadlach ? Hahaha to nie fifa chlopie
30.05.2019 o 15:35 przez Dyl87
Dyl87
Masz racje kolego w defensyfie Chiesa i Politano będą łamani
30.05.2019 o 17:21 przez timon
timon
Chiesa I Politano na fullbacku? To moze Icardiego jako def. pomocnika zostawmy😂
30.05.2019 o 19:12 przez cristian08
cristian08
Brożek? xd
30.05.2019 o 13:23 przez Speaker
Speaker
Akurat nigdy aż tak regularnie nie śledziłem sezonów jak za twojej kadencji trenerze i chce powiedzieć jedno; wyciagnaleś klub z powrotem na poziom LM co jest dla kibiców bardzo istotne, ponieważ pamiętamy smak sukcesu w tych rozgrywkach. Dzięki oraz powodzenia w nowym klubie, czy to będzie WHU (?), jeśli tak to najmniej podtrzymania passy Piotrka Żyły co do 4. miejsc. ☺
30.05.2019 o 13:19 przez cuba
+2
cuba
W tym całym bałaganie w tym sezonie i ile dostało mu się za grę itd to tak sobie myślę że zrobił więcej niż mógł i też dzięki że utrzymał to że jesteśmy w LM ,jestem pewien że kolejny klub jaki obejmie będzie zadowolony czego mu życzę
30.05.2019 o 13:03 przez dodo_IM
+3
dodo_IM
Dzięki Lucek za to że nas z powrotem wprowadziłeś do LM po wielu latach upokorzeń. Mam nadzieję, że tak zapoczątkowany został powrót wielkiego Interu. Grazie i powodzenia w nowym klubie.
30.05.2019 o 14:36 przez Orrin
Orrin
dokładnie trzeba mu podziękować ze kolejny awans do LM
30.05.2019 o 12:50 przez Imrahil
+3
Imrahil
dobry moment na zmianę trenera
30.05.2019 o 12:44 przez Interista_97
+1
Interista_97
Tez dzięki niemu wróciliśmy do elity czyli Ligi Mistrzów, ale to chyba maksimum, które mogliśmy z nim osiągnąć. Pora podnieść poprzeczkę i realnie powalczyć o powrót na szczyt!
Grazie!
30.05.2019 o 12:42 przez ciechan
+2
ciechan
Wyższa konieczność. Spaletti wykonał naprawdę fundamentalną pracę dla Interu. Zapewnił, to co miał zapewnić, czyli stabilny, wysoki level. Wykonał swoje zadanie. Za to wielkie podziękowania. Bardzo go polubiłem i na pewno będę wspominał go dobrze, bo to bez wątpienia był nasz najlepszy transfer od 2 sezonów (może Skriniar) . Gdyby nie pewne jego ograniczenia, byłby topowym trenerem, do którego na prawdę niewiele mu brakuje, ale wystarczająco dużo, żeby bez wahania wymienić go na Conte. Dziękujemy Łysa główko i powodzenia!
30.05.2019 o 12:14 przez danielinter
danielinter
Dziekuje Spall ze po tylu latach 2 razy pod rzad wprowadziles nas do LM , ale z toba u steru bylaby juz tylko stagnacja.Idealny trener na klub pokroju Romy czy Lazio , dla ktorych LM jest spelnieniem oczekiwan.Powodzenia Lucjan
30.05.2019 o 12:14 przez WTC
+1
WTC
Dzięki mimo wszystko za upragniony powrót do LM.
30.05.2019 o 15:37 przez Dyl87
Dyl87
Trzeba mu podziękować jeszcze za stany pod zawałowe :D
30.05.2019 o 12:07 przez Kondzik
+1
Kondzik
Dzięki panie żeś nas wprowadził do LM po tylu latach upokorzeń. Życzę powodzenia na dalszej drodze. Nadszedł czas na top trenera który musi podnieść nasza druzyne na wyższy lvl i ogarnąć niektóre panienki które rządziły szatnią
30.05.2019 o 12:07 przez LukeInter
LukeInter
Dzięki Spall za dwie ligi mistrzów, będzie mi go brakowało, przyzwyczaiłem się do tej jego łysej główki.
Ale idzie lepsze, więc jestem dobrej myśli.
30.05.2019 o 12:06 przez miniu86
miniu86
Grazie Mister Spalletti.
30.05.2019 o 12:04 przez Bartek-32
Bartek-32
Lakoniczne Powodzenia
30.05.2019 o 11:57 przez Drakan83
+1
Drakan83
Cieszę się, że go zwolnili i przyjdzie Conte. Przegrał tym, że Inter nie miał stylu i był bretonem w niektórych sprawach (Perisic,itp). Ale jednak będe go ciepło wspominał i jest mi go szkoda, że mu u nas nie wyszło...wprowadził Inter do LM i udało mu sięto teraz...za to mu dziękuję. Powodzenia Lucek
30.05.2019 o 11:56 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Pewien etap się kończy. Na jego szczęście przemawia dwukrotny awans do LM. jednakże na całościową ocenę wpływa fakt, że w zeszłym roku odbyło się to w dość szczęśliwych dla nas okolicznościach.
Natomiast w tym roku bardziej niemoc Romy, Lazio i niesłychane szczęście ze spadkowiczem Empoli (sic!) u siebie doprowadziło nas do wymarzonego awansu niźli nasza wspaniała gra.
Spall, gdyby nie robił zmian, były dobrym trenerem. jakże się z tą tezą nie zgodzić?
Na jego niekorzyść przemawia, w mojej opinii, również brak kontroli nad szatnia i brak umiejętności zarządzania kryzysem.
Włoski szkoleniowiec straciła szatnię i być może również dzięki konfliktowi z Icardim, także część autorytetu. Z tego też powodu Suning wybrało Conte, który nie idzie na żadne kompromisy i nie uznaję takich jednostek, jak Icardi-stawiający się ponad klubem.
Sądzę również, że oprócz zmęczenia materiału, mam tu na mysli Spalla, dosżło do tego również jego kunktatorstwo, które nam w wielu przypadkach nie popłacało. Ciągłe granie z wielkimi przeciwnikami na San Siro na remis, chluby mu nie przynosi.

Lucek, gdyby nie nowe reguły UEFA, pozwalające grać w LM 4 ekipie z Włoch nie awansowałby do tych upragnionych rozgrywek ani razu, a jego ocena byłaby jednoznacznie negatywna.

Teraz nad Interem nie wisi widmo FFP, mamy Suning jako właściciela oraz Conte, wzrot wartości marki Interu. Zaczyna się po prostu nowy etap w naszym klubie, wyruszamy w nowy rejs, na który nie załapał się bosman Lucjan.
30.05.2019 o 11:55 przez Luki165
Luki165
Betonie lysy dzięki za wszystko. Ile to banow przez Ciebie dostalem, ale mimo wszytsko Powodzonka i raz jeszcze dzięki. Maverik czekamy na mowę kończąca :)
30.05.2019 o 11:38 przez Piotrekfci
+2
Piotrekfci
Łysy. Dobry był ale nie wystarczająco dobry aby znacznie podnieść Nasz poziom. Grande za podwójne wejście do LM. Teraz czas na wejście na wyższy poziom.
30.05.2019 o 11:37 przez Max_Nerazzurro
Max_Nerazzurro
Dzięki za wszystko Spal!
30.05.2019 o 11:31 przez interista1987
interista1987
Spaghetti to trener ktory osiagnal jakas tam stabilizacje wynikow, ktora pozwolila na szczesliwe zakwalifikowanie sie do LM.
Wszystko ledwo rzutem na tasme no i sezon skonczony za plecami Atalanty.
Nie moglo sie wiec skonczyc inaczej.
Conte przybywaj !
30.05.2019 o 11:29 przez Gajdzik
Gajdzik
Arrivederci Lucek !
Czasami Łysy doprowadzałeś do szału, ale mimo wszystko dzięki za wykonaną pracę i powodzenia!

Shoutbox

IlCapitano 04.06.2020 20:15

Won

IlCapitano 04.06.2020 20:15

Co się z tym szutboksem stanęło, HRRRR TFFUUU

Nitrogen 04.06.2020 19:27

Werner do Chelsea. Anglicy dla beki zapłacą klauzule, a teraz dyskutowany jest kontrakt Niemca @Bild i Romano

Lopez 04.06.2020 19:01

Wypierdzielaj do siebie na gore, bo pan tu nie mieszkasz, tylko u siebie na gorze

Piekarz 04.06.2020 18:55

to ma być śmieszne?

Piekarz 04.06.2020 18:55

a zamknij dupę Lopeziak

Lopez 04.06.2020 18:54

Lubisz pisac na sb? A wiesz, moze sie to zmienic. Chyba, ze zrobisz mi niespodziewanke i uregulujesz mi rachunek za prad.

Klinsi64 04.06.2020 18:43

jakie

Lopez 04.06.2020 18:40

Klinsi mam pytanie:

Lopez 04.06.2020 18:39

Xd

Klinsi64 04.06.2020 18:27

ten musso jeszcze nie przyszedl a juz nie mogę patrzeć na niego,wygląda jak młodszy brat vecino

maverik 04.06.2020 17:08

kredenc

Kredence 04.06.2020 17:02

tfu

Lopez 04.06.2020 16:57

ciemnogórd

Odet 04.06.2020 16:44

dokł, to skandal, że nie zaprosili jakiegoś czarnego, żeby było kogo po stopach całować

Woo-cash 04.06.2020 16:31

TeraZ wielce manifestuja a później pierwsi w czarnego bananami będą rzucać 😉

Woo-cash 04.06.2020 16:30

Szkoda że czarnych brak 😂

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 08 marca

  • FT

    Parma

    0 - 1

    SPAL

  • FT

    Milan

    1 - 2

    Genoa

  • FT

    Sampdoria

    2 - 1

    Verona

  • FT

    Udinese

    0 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Juventus

    2 - 0

    Inter

Poniedziałek, 09 marca

  • FT

    Sassuolo

    3 - 0

    Brescia

Booking.com

Publicystyka

Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Lautaro Martinez BVB

L(out)aro Martinez (17)

26.05
12:05
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    26

    63

  • 2

    Lazio

    Lazio

    26

    62

  • 3

    Inter

    Inter

    25

    54

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    25

    48

  • 5

    Roma

    Roma

    26

    45

  • 6

    Napoli

    Napoli

    26

    39

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    27

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 3

    Romelu Lukaku

    17

  • 4

    Joao Pedro

    16

  • 5

    Josip Ilicic

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27025

Liczba newsów: 36680