
Gaetano Oristanio w ostatnim wywiadzie powiedział, że mógł przejść do Romy lub Juventusu, lecz Nerazzurri pokazali mu, że naprawdę go chcą i to skłoniło go do wyboru mediolańskiego klubu. Teraz młody Włoch przebywa na wypożyczeniu w holenderskim Volendam, lecz wiele wskazuje na to, że są to ostatnie chwile pomocnika poza granicami swojej ojczyzny.
Jak informuje FCInterNews, Inter bacznie przygląda się Gaetano Oristanio, który bardzo dobrze radzi sobie na wypożyczeniu w Volendam. 20-latkowi udało się w poprzednim sezonie wraz z The Other Oranje awansować do Eredivisie, a w tym sezonie zespół prowadzony przez Wima Jonka walczy o utrzymanie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Holandii.
Nerazzurri będą chcieli w przyszłym sezonie ponownie wypożyczyć Gaetano Oristanio, lecz tym razem do któregoś z zespołów Serie A. Zainteresowanie mają wyrażać już oba kluby, które będą beniaminkami w przyszłym sezonie. Mowa oczywiście o Frosinone oraz Genoi, które będą szukać wzmocnień przed walką na najwyższym włoskim poziomie rozgrywkowym.
Gaetano Oristanio wystąpił w tym sezonie w 24 ligowych meczach w barwach FC Volendam. W tym czasie strzelił jedną bramkę oraz zanotował dwie asysty. Portal Transfermarkt wycenia 20-latka na 700 tysięcy euro.
Komentarze (3)