Plotki transferowe

Pedulla: "Tottenham zaoferuje Interowi Defoe" (27)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
prawie 14 lat temu
188
27

Tottenham Hotspur podobnie jak Inter Mediolan jest w trakcie sporej przebudowy. Angielski klub chce bramkarza Interu, Julio Cesara, a „na wylocie” ma natomiast kilku graczy, których może zaoferować w zamian za kartę Brazylijczyka.

 

Alfredo Pedulla zauważa, że jednym z takich piłkarzy jest Jermain Defoe – 29-letni napastnik reprezentacji Anglii. Inter szuka klasowego napastnika, a Defoe, który ma nie po drodze z nowym trenerem, Andre Villas-Boasem prawdopodobnie opuści Anglię. Podobno jednakże sam Andrea Stramaccioni głęboko zastanawia się nad zatrudnieniem snajpera, który znany jest z niepokornego charakteru.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.08.2012 o 22:09 przez Kusy
Kusy
ja bym zaryzykował
09.08.2012 o 20:15 przez SlimShady
SlimShady
Nie temu panu dziekujemy, poza tym wiek 29 lat nie spełnia naszej chyba taktyki transferowej.
09.08.2012 o 19:21 przez dodo_IM
dodo_IM
Jest ryzyko że będzie stroił fochy jak będzie zmiennikiem Milito, ale gracz z niego nie jest zły. Szybki i waleczny a takich graczy u nas jak na lekarstwo.
09.08.2012 o 18:21 przez el_loco
el_loco
wielkie NIE<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
09.08.2012 o 17:31 przez Michal_fci
Michal_fci
nie dzieki
09.08.2012 o 17:31 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Fajna opcja
09.08.2012 o 17:10 przez Zolwik88
Zolwik88
Lewandowskiego ! a nie Defoe :/
09.08.2012 o 16:50 przez Wisniapl
Wisniapl
Nawet jak by go chcieli nam oddać to po co on nam <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Koleś od 2 lat szuka formy. Adebayor od ręki wygryzł go ze składu. Już lepiej było by wykupić od City właśnie jego.
09.08.2012 o 16:48 przez Snake86
Snake86
Adebayor już jest wstępnie dogadany z T'hamem, teraz tylko problem z City bo muszą anulować mu kontrakt.
09.08.2012 o 16:15 przez Snake86
Snake86
#6 - dokładnie.
09.08.2012 o 15:42 przez etomaster
etomaster
julio cesar za defo a pazzini za dos santosa i git<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
09.08.2012 o 15:39 przez fcii
fcii
Oby doszlo do wymiany JC Defoe
09.08.2012 o 15:39 przez Gajdzik
Gajdzik
Sam nie wiem, zły nie jest, ale wolałbym kogoś młodszego
09.08.2012 o 15:35 przez Magiq
Magiq
Nen<br />
Pazziniego to oni chcą bo transfer Adebayora stanął w miejscu.Ale i tak nie oddadzą nam Defoe.Nie ma żadnych szans na ten transfer.Typowa dziennikarska plotka.
09.08.2012 o 15:33 przez Mudingayi
Mudingayi
ta to ja już wole piecha ( SERIO )
09.08.2012 o 15:13 przez Rebelde
Rebelde
Mało realna opcja, Defoe jest wyceniony na 10 mln a Tottenham wie że Inter za wszelką cenę chce pozbyć się JC i zadowoli się byle czym tak naprawdę. To już prędzej wymiana za Pazziniego jakoś sensowniej wygląda z punktu widzenia Anglików.
09.08.2012 o 14:46 przez DiegoMilito22
DiegoMilito22
Mógłby być jako zmiennik Milito i uzupełnienie ataku<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
09.08.2012 o 14:42 przez Nen
Nen
#6 dlatego Tottenham chce Pazziniego
09.08.2012 o 14:38 przez danioxx17
danioxx17
To by było dobre rozwiązanie bo to jest lepsza wymiana niż Pazzo za Quagliarelle bo Defoe jest lepszy od Quagliarelli który od 2 sezonów nic nie gra i w dodatku ta wymiana była by na plus też pod innym względem bo J.Cesar jes mniej warty niż Pazzo i byśmy mieli dodatkowo że sprzedaży Pazzo jakies 10 mln bez żadnej wymiany a za Julione jakieś 3-4 .Więc to rozwiązanie jest super dobry zmienik Milito i jeszcze około 10 mln na Ramireza. <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
09.08.2012 o 14:31 przez Jedrula
Jedrula
To jest ciekawe rozwiązanie.
09.08.2012 o 14:30 przez devast
devast
Defoe idealny napastnik techniczny waleczny szybki napewno by sie sprawdził
09.08.2012 o 14:25 przez Magiq
Magiq
Obecnie w kadrze Tottenhamu Defoe jest jedynym napastnikiem więc na pewno oddadzą nam go za Cesara...Dzisiaj już czytałem różne bzdury ale to przebija wszystko.
09.08.2012 o 14:24 przez pepesanchez
pepesanchez
to by było coś pięknego<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> po 1. pozbedziemy sie Julio i jego wynagrodzenia po2. zyskamy solidnego zmiennika dla Milito. <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
09.08.2012 o 14:23 przez berniol21
berniol21
Czemu nie.
09.08.2012 o 14:22 przez Francisco
Francisco
Tak dla Anglika.
09.08.2012 o 14:15 przez pablos09
pablos09
Też bym go chętnie widział u nas.potrafi grać na kilku pozycjach<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
09.08.2012 o 14:07 przez Claudio
Claudio
No jesli chodzi o Defoe to przydalby sie nam taki napastnik.

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się