Pozostałe

Plany Suning wobec stadionu (8)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.net
ponad rok temu
191
8
fcinter serwisowe

Mediolańska gazeta Il Giornale przedstawia zmiany jakie planuje wprowadzić Suning na stadionie Giuseppe Meazza. Inter w przeciwieństwie do drugiego współgospodarza obiektu nie zamierza wyprowadzać się ze stadionu.

Nasi sąsiedzi zza miedzy planują opuszczenie San Siro i zbudowanie własnego obiektu. Działacze Interu myślą nie tylko nad  pozostaniem na legendarnym obiekcie, ale równocześnie o sposobach na jego modernizacje. Mają również pojawić się nowości skierowane do kibiców. Oto lista zmian, do których dotarła gazeta:

- Nowe strefy dla niepalących oraz prywatne salony, luksusowe jedzenie, eventy rodzinne. Mają także pojawić się karnety sezonowe VIP, które mogą kosztować nawet 50 tysięcy euro, w zamian za najlepsze miejsca na stadionie na każdy mecz domowy Interu w Serie A.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też

Inter Nike Pirelli Sponsorzy

Inter daleko w rankingu umów sponsorskich na koszulkach (14)

04.12
08:48
Samir Handanovic

Handanović na 10. Miejscu w plebiscycie France Football (9)

03.12
14:27

Komentarze (8)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.07.2018 o 13:27 przez AveCaesar
AveCaesar
@Rebelde dokładnie tak jest. Na szczęście myślę, że już niedługo będziemy mogli myśleć o własnym stadionie. Trzeba tylko skończyć przebudowę składu, który nabiera już coraz lepszych kształtów.
07.07.2018 o 13:04 przez Rebelde
Rebelde
Stadion jest miasta. Dlatego Inter nie będzie go modernizował, dopóki Milan jasno nie określi chęci odejścia i nie da okazji do wykupienia stadionu przez Inter . On się prędzej zawali niż cała sytuacja się wyjaśni. A miasto pewnie też nie będzie chciało inwestować wielkich kwot w stadion.
07.07.2018 o 10:39 przez Drakan83
Drakan83
Ok, Sunning modernizuje stadion za swoje pieniądze, Milanu już nie ma bo poszedłna swój...a GM będzie czyje, nasze czy miasta? czyj stadion będziemy modernizowali?
06.07.2018 o 23:22 przez wegorz
wegorz
Biedne Suning... Jak nie Thohir, który nie chce sprzedać udziałów, to jakiś podrzędny klub, zapewne blokujący możliwość modernizacji stadionu... Ciągle coś stoi na drodze do potęgi... :D
06.07.2018 o 21:33 przez Rebelde
Rebelde
Inter i Milan mają dzierżawę stadionu do 2030. Więc nie ma możliwości wykupu, bez pozwolenia Milanu. A po wygaśnięciu kontraktu, pewnie to też nie będzie możliwe bez obustronnej zgody i jasnej deklaracji że ktoś chce opuścić stadion . Przecież burmistrz Mediolanu, nie sprzeda stadiony jednym a drugich wyrzuci. A że Milan szybko nie wybuduje stadionu, nie ma co się łudzić że coś się zmieni w najbliższych latach.
06.07.2018 o 21:05 przez wrobel1908
wrobel1908
Milan u siebie ma niezły bajzel i stadion jest chyba ostatnią rzeczą o jakiej teraz myślą. A co do naszych ciekawe czy planują wykupić GM na własność?
06.07.2018 o 20:46 przez Towarzysz
Towarzysz
Milan pobuduje sobie stadion na 5 tysięcy widzów i przypieczętuje swój żałosny upadek
06.07.2018 o 19:21 przez Rebelde
Rebelde
Milan i nowy stadion, dajcie spokój .

Shoutbox

Chuchu 05.12.2019 22:40

Ulżyło mi

Chuchu 05.12.2019 22:40

Nie podoba mi się "Imagine" Johna Lennona

Chuchu 05.12.2019 22:40

Muszę coś wyznać, wreszcie wykrzyczeć to, za co wielu mnie może znienawidzić

Czarson 05.12.2019 22:03

2

Czarson 05.12.2019 21:56

zaraz wejda z lawki

SETE 05.12.2019 21:53

Ale rezerwy niestety

Klinsi64 05.12.2019 21:52

akurat z tych wszystkich meczów w copa zapowiadał sie najciekawiej

Czarson 05.12.2019 21:52

a czemu nie?

Chuchu 05.12.2019 21:50

serio oglądacie Cagliari - Sampdoria w Coppa Italia?

jaszczomb 05.12.2019 21:44

rozumiem xd

jaszczomb 05.12.2019 21:41

sklady raczej rezerwowe

jaszczomb 05.12.2019 21:41

oplaca sie odpalac cagli sampa?

SETE 05.12.2019 21:26

Jest zima musi być zimno

Czarson 05.12.2019 21:26

zimno

Czarson 05.12.2019 21:26

ide po szlugi do sklepu

SETE 05.12.2019 21:24

To chyba wszyscy wiedza

SETE 05.12.2019 21:24

Valentino to Interista

Czarson 05.12.2019 21:23

kurcze -3

SETE 05.12.2019 21:23

Tak grubo , Valentino po jednym z wyścigów go opluł , jakoś walczyli o tytuł i Rossi go wypchnął z toru czy coś .

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu ze SPAL?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 06 grudnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Roma

Sobota, 07 grudnia

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Verona

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Napoli

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 08 grudnia

  • 12:30

    Lecce

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Brescia

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Cagliari

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    14

    37

  • 2

    Juventus

    Juventus

    14

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    14

    30

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    14

    28

  • 5

    Roma

    Roma

    14

    28

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    14

    25

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    9

  • 4

    Luis Muriel

    8

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28985

Liczba newsów: 35338