Zapowiedzi

Podciąć skrzydła "Latającym Osłom" (zapowiedź) (8)

Autor:
Źródło: inf. własna
11 miesięcy temu
25
8
fcinter serwisowe

W niedzielę 3. grudnia o godzinie 15:00 na stadionie San Siro w Mediolanie dojdzie do starcia między Interem Mediolan a Chievo Werona. Wygrana pozwoli Mediolańczykom objąć fotel lidera Serie A.


W piątek wieczorem SSC Napoli przegrało na własnym terenie z Juventusem, co po pierwsze sprawia, że Inter pozostaje jedynym niepokonanym zespołem w tym sezonie, a po drugie - wygrana nad Chievo pozwoli im objąć prowadzenie w lidze. Choć na papierze faworyt jest tylko jeden, to nie należy lekceważyć Osłów z Werony, którzy w tych rozgrywkach zgromadzili już tyle punktów, co Milan i Bologna. 

Oczy zgromadzonych kibiców powinny w głównej mierze być skierowane na Mauro Icardiego. Argentyńczyk w tym sezonie strzela jak na zawołanie i zgromadził już 15 trafień. Asystować mu powinni Candreva i Perisic, podobnie jak w większości spotkań w tym roku, wszak Spalletti nie zwykł rotować składem. Środek pola zostanie nieznacznie odświeżony - Gagliardini pauzuje za kartki, a z urazem nie poradził sobie jeszcze Vecino, dlatego włoscy żurnaliści anonsują w wyjściowej jedenastce Joao Mario oraz Brozovicia w asyście B. Valero. Gratka dla wieloletnich fanów Nerazzurri w defensywie! Po długim czasie do pierwszego składu wraca ex-kapitan Andrea Ranocchia, mający zastąpić pauzującego za kartki Mirandę. Oprócz tego, pod znakiem zapytania stoi obsada lewego obrony - Davide Santon lub Yuto Nagatomo powinni zając to miejsce. 

 

Trener Maran będzie musiał sobie poradzić z dwiema głównymi absencjami - ze względów zdrowotnych wypadł mu Lucas Castro, natomiast zawieszony pozostaje Ivan Radovanović. W środku pola przewiduje się obecność młodziutkiego, 21-letniego, Samuela Bastiena, razem z Rigonim i Hetemajem. Linia ataku prawdopodobnie swoją szansę dostanie Meggiorini, wspierany przez Birsę oraz Inglese, który w ostatnim meczu ligowym przeciw SPAL zaliczył dopiettę. Dziennikarze nie widzą w wyjściowej jedenastce naszego rodaka, Mariusza Stępińskiego.

 

Przewidywane składy:

INTER (4-2-3-1): Handanovic; D’Ambrosio, Skriniar, Ranocchia, Santon; Borja Valero, Brozovic; Candreva, Joao Mario, Perisic; Icardi.

Ławka: Padelli, Berni, Nagatomo, Dalbert, Cancelo, Karamoh, Eder, Pinamonti.
Trener: Spalletti.


CHIEVO (4-3-1-2):
Sorrentino; Cacciatore, Gamberini, Tomovic, Gobbi; Bastien, Rigoni, Hetemaj; Birsa; Meggiorini, Inglese.

Ławka: Seculin, Confente, Bani, Dainelli, Cesar, De Paoli, Gaudino, Garritano, Leris, Pellissier, Pucciarell, Stepinski.
Trener: Maran.

Transmisja meczu w polskiej telewizji będzie na kanale Eleven Sports 1.

Kartka z kalendarza:


Diego Milito nie wykorzystuje rzutu karnego przeciw Chievo w sezonie 11/12. Obyśmy mieli jutro więcej szczęścia.

Tagi: Inter
udostępnij

Zobacz też

San Siro

Zapowiedź meczu Interu z Parmą (12)

14.09
11:16
D'Ambrosio Gagliardini

Pójść za ciosem - Zapowiedź meczu z Cagliari (14)

28.09
23:48

Komentarze (8)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.12.2017 o 13:00 przez Gajdzik
Gajdzik
3 pkt I żadnych wymówek !!
03.12.2017 o 10:05 przez kadrian89
kadrian89
Biorąc pod uwagę możliwą stratę punktów w Turynie dziś musimy wygrać i mieć komfort psychiczny. Jeśli dziś stracimy punkty i za tydzień, to już tak kolorowo nie będzie i możemy się obudzić ze stratą do Napoli i Juve. Także dziś jest wielki test dla tego zespołu!
02.12.2017 o 22:10 przez davi23
davi23
Zgadzam się :-) tylko 3 pkt!
02.12.2017 o 20:43 przez IRT
IRT
Musimy wygrać to spotkanie i dopisać do swojego konta trzy punkty. Nie wolno nam zlekceważyć rywala. Obawiam się wymuszonych zmian w składzie. Chievo nieźle punktuje w bieżącym sezonie, ale mam nadzieję że zostaniemy liderami Serie A i przystąpimy do meczu z Juventusem jako zespół numer 1 we Włoszech. Teraz jednak musimy myśleć tylko o Chievo, bo lekceważenie rywala mogłoby się skończyć głupią stratą punktów, na co nie możemy sobie pozwolić.
02.12.2017 o 20:40 przez ANIOL
ANIOL
Zwycięstwo. Dwóch pozostałych opcji nawet nie biorę pod uwagę! Dziękuję dobranoc. Forza Inter !! !
02.12.2017 o 19:30 przez kwapi45
kwapi45
Boje się jedynie o to że zmiany w pomocy i obronie mogą wpłynąć na naszych graczy pod kątem braku porozumienia lub taktycznym. Pierwszy mecz w takim składzie plus presja pierwszego miejsca. Oby naszych to zmotywowało! Ciężki mecz ale liczę na 3 pkt.
02.12.2017 o 18:46 przez cuba
cuba
Zwycięstwo to konieczność,nawet nie ma co za dużo się rozpisywać,nie mówię że zaraz np 4-0 ale mają być 3pkt,nie wyobrażam sobie inaczej i nie tylko że jesteśmy nie pokonani ale z takimi zespołami to konieczność wygrać,nawet wyjściowy skład mnie zbytnio nie Interesuje jak tylko 3pkt , :)
02.12.2017 o 17:00 przez SejusFCI
SejusFCI
Nie licząc meczów z zespołami z topu to chyba najciekawszy mecz tego sezonu, czekam niecierpliwie :D FORZA Inter!

Shoutbox

Skepta 21.10.2018 09:05

milanem nie ma sie co przejmowac ten mecz trzeba potraktowac jak sparing albowiem amator gatuc zostanie naje bany niemożebnie

Skepta 21.10.2018 09:05

ale grzeczniej co

Fanatyczny 21.10.2018 09:02

Najpierw trzeba pyknac ten przeciętny do bólu Milan, później będziemy się martwić Barca

Endru 21.10.2018 08:53

Damy rade wierze w to

Skepta 21.10.2018 08:52

popadamy w samozachwyt jakbuy wywiezienie dobrego rezultatu bylo juz pewne

Skepta 21.10.2018 08:52

zeby nam suarezik dwójeczki nie zapakował

Endru 21.10.2018 08:51

Spaletti do tego nie dopusci

Skepta 21.10.2018 08:51

zebysmy sie nie zdziwili i nie popadli w samozachwyt

Endru 21.10.2018 08:50

trzy tygodnie przerwy Messiego

Endru 21.10.2018 08:50

wszystko nam sprzyja bracia

Endru 21.10.2018 08:49

dzis tylko zwyciestwo

Skepta 21.10.2018 08:47

moim zdaniem mocno przeceniany trener ale za przygode w Interze props

Endru 21.10.2018 08:46

traci szatnie

Endru 21.10.2018 08:45

to jest trener na 2 sezony pozniej juz konflikty sie rodza

Endru 21.10.2018 08:44

polfinal ligi mistrzow chyba tez byl standardowo

Endru 21.10.2018 08:44

majstra w Chelsea zdobyl

Skepta 21.10.2018 08:44

i nie tylko

Skepta 21.10.2018 08:44

nie mowie ze mu zle szlo tylko ze mu zryły beret potyczki z guardiola

Skepta 21.10.2018 08:43

przeciez ja mowie ze praca w realu mu zryła beret

Skepta 21.10.2018 08:43

w chelsea tez mu nie szlo

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    9

    25

  • 2

    Napoli

    Napoli

    9

    21

  • 3

    Inter

    Inter

    8

    16

  • 4

    Lazio

    Lazio

    8

    15

  • 5

    Sampdoria

    Sampdoria

    8

    14

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    14

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    9

  • 2

    Lorenzo Insigne

    6

  • 3

    Ciro Immobile

    5

  • 4

    Gregoire Defrel

    5

  • 5

    Cristiano Ronaldo

    5

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 20 października

  • FT

    Roma

    0 - 2

    SPAL

  • FT

    Juventus

    1 - 1

    Genoa

  • FT

    Udinese

    0 - 3

    Napoli

Niedziela, 21 października

  • 12:30 Limited coverage

    Frosinone

    ? - ?

    Empoli

  • 15:00 Limited coverage

    Chievo

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00 Limited coverage

    Bologna

    ? - ?

    Torino

  • 15:00 Limited coverage

    Parma

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00 Limited coverage

    Fiorentina

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:30 Limited coverage

    Inter

    ? - ?

    Milan

Poniedziałek, 22 października

  • 20:30 Limited coverage

    Sampdoria

    ? - ?

    Sassuolo

Booking.com

Publicystyka

Inter

Powrót na właściwą drogę? (12)

01.10
14:00
Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (8)

17.09
18:27
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17739

Liczba newsów: 31890