Plotki transferowe

Porto chce Alvareza za Fernando (31)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.com
prawie 14 lat temu
464
31

Inter udał się na zakupy do Portugalii. Nerazzurri próbują zamknąć umowę dwóch piłkarzy FC Porto - Pereiry i Fernando. Dla lewego obrońcy oferta wzrosła z 10 mln i 1,5 mln premii do 12,5 mln euro.

Branca wczoraj spotkał się z działaczami Porto i teraz czeka na odpowiedź. Drugi transfer jaki 18-krotni mistrzowie Włoch chcą sfinalizować to zakup Fernando, a właściwie jego wypożyczenie z możliwością wykupienia. Wczoraj doszło do spotkania z agentem pomocnika, który otworzył drzwi Interowi do zakupu, a Branca będzie chciał przyspieszyć proces zamknięcia transferu.

Jak podaje dzisiejsze wydanie Corriere dello Sport, Porto wzamian za Fernando chce Ricky'ego Alvareza, który miałby być ewentualnie włączony do transakcji. Inter ma czas na zastanowienie się, ale do końca zamknięcia okienka transferowego pozostało niewiele czasu.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32

Komentarze (31)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.08.2012 o 20:37 przez guarin140
guarin140
Lepiej sciagnac De Jonga a Rickiego zostawic
18.08.2012 o 12:51 przez SlimShady
SlimShady
Bardzo możliwe że Branca na to pójdzie, czyli wiec nici z De Jonga.<br />
Fernando wychodzi z wypowiedzi ze to na prawdę dobry zawodnik, mnie jednak zastanawia tak mała ilość jego występów reprezentacji, jak jest tak dobry dlaczego ta m nie zaistniał.
18.08.2012 o 12:26 przez dodo_IM
dodo_IM
Mamy dużo ofensywnych pomocników. Alvarez jest tak powolny że nie nadaję się na skrzydło a na jego pozycji gra Wes. Będzie więc tylko rezerwowym a Fernando to byłby piłkarz pierwszego składu. Jestem za taką wymianą.
18.08.2012 o 12:15 przez iwo79
iwo79
WYKLUCZONE <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !NIGDY <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
18.08.2012 o 12:06 przez Krowa
Krowa
NIE
18.08.2012 o 11:52 przez Chuchu
Chuchu
Oczywiście że jestem na tak.
18.08.2012 o 11:49 przez Michal_fci
Michal_fci
Fernando za Alvareza zgodzilbym sie i 12mln za obronce i byloby juz duzo lepiej
18.08.2012 o 11:46 przez Majster98
Majster98
dać im Dejana i Marige i jakąś kaskę ale nie Rickiego . Mam nadzieję , że B(a)ranca uda sie do dymisji , bo tego gościa mam już dosyć <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
18.08.2012 o 11:26 przez smerf1600
smerf1600
wezce se Stankovica! doświadczony, ograny w ojropie, przywódczy, nie łapie kontuzji, strzela jak z armaty..
18.08.2012 o 11:24 przez Rebelde
Rebelde
Ja bym oddał Alvareza. Miał parę przebłysków, ale ogólnie nie zachwycał, no i te jego kontuzje. A na jego miejsce mamy zawodników.
18.08.2012 o 11:17 przez el_loco
el_loco
Jeśli mamy oddać Alvareza to muszą dopłacić 10mln. Oczywiście wolę by Ricky został. Zobaczyło by się co pokaże w tym sezonie i jak się nie spiszę wtedy sprzedać.
18.08.2012 o 11:12 przez Rebelde
Rebelde
Ja bym oddał Alvareza. Miał parę przebłysków, ale ogólnie nie zachwycał, no i te jego kontuzje. A na jego miejsce mamy zawodników.
18.08.2012 o 11:03 przez Odet
Odet
dobrze byłoby ściągnąć tą dwójkę z Porto, ale nie możemy pozbywać się ofensywnych zawodników.<br />
Pozdr.
18.08.2012 o 10:59 przez mikruzzo
mikruzzo
Z tych zakupów wyniknie tyle samo co ostatnia wizyta Branci w Londynie, czyli... ale jestem dobrej mysli<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
18.08.2012 o 10:57 przez etomaster
etomaster
O nie nie jego weźcie se marige i 5 mln a od rickiego wara
18.08.2012 o 10:44 przez Mudingayi
Mudingayi
no nie wiem 12 mln pereira i alvarez szkoda troche bo wtedy np. 4 3 2 1 i ofensywnych pomocników powiecmy 3 licząc palacio więc jakis ofensywny by się przydał chyba ze besse ogrywać , mimo tego jestem na TAK
18.08.2012 o 10:43 przez DejanStankovic5
DejanStankovic5
Ricky zostaje !
18.08.2012 o 10:35 przez FCI_Knighter
FCI_Knighter
Z pocałowaniem ręki!<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
18.08.2012 o 10:31 przez Snake86
Snake86
#1 - na środek masz jeszcze Obiego i od biedy Marigę. Trochę szkoda Alvareza, nie wiem czy to rzeczywiście dobry pomysł z wymianą.
18.08.2012 o 10:28 przez piotrekninter
piotrekninter
to co pisalem wczoraj, mamy Cou wesa, lubie Alvareza ale mozna go wymienic, DM konieczny nam jest<br />
albo najprosciej my im wyp Alvareza oni nam Fernando
18.08.2012 o 10:21 przez Raffal
Raffal
Alvarez w całym sezonie pokazał może 10 fajnych akcji, czyli mniej wiecej tyle ile taki Iniesta w jednym meczu....<br />
wymienić <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Choć go lubię <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
18.08.2012 o 10:19 przez Tifosinho
Tifosinho
#7 szkoda tylko, że alternatywą dla &quot;kontuzjogennego&quot; Wesa ma być jeszcze bardziej &quot;kontuzjogenny&quot; Ricky więc nie widzę w tym sensu
18.08.2012 o 10:15 przez Alfa
Alfa
a ja tam bym wymienil rickiego za fernando <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
18.08.2012 o 10:14 przez Drago194
Drago194
Skoro Potro chce Alvareza, to znaczy że rzeczywiście chłopak ma talent, z drugiej jednak strony taki zespół jak Inter po prostu musi mieć takich zawodników jak Alvarez, taki który potrafi wejść z ławki i dać kopa w ofensywie na ostatnie 20-30 minut kiedy wszyscy już powoli wysiadają.
18.08.2012 o 10:09 przez coco
coco
mamy ubogo jeśli idzie o graczy ofensywnych, ja bym Alvareza zostawił bo cały sezon nie pociagniemy z kontuzjogennym Sneijderem i chimerycznym Coutinho , bo zostaje nam Palacio, Milito i od biedy Livaja, troche marnie jak na gre skrzydłami
18.08.2012 o 10:07 przez Mati0INTER
Mati0INTER
Ricky ma zostać<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
18.08.2012 o 10:04 przez RedBull
RedBull
Aaaa i najważniejsze 12,5 bańki za Pereire to ZA DUŻO<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> To nie jest żaden wirtuoz<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> Poza tym jest skonfliktowany z władzami Porto.... a CI z Interu doją za niego taka kasę.... tak to tylko Branca potrafi robić transfery...
18.08.2012 o 10:02 przez Perseus
Perseus
Transfery z Porto tak, ale Alvarez zostaje<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
18.08.2012 o 10:01 przez RedBull
RedBull
Za Fernando pewnie Alvarez plus kasa z naszej strony jeszcze<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
18.08.2012 o 10:01 przez Garon
Garon
12 za pereire wystarczy, co do fernando to wymiana za alvareza to nie najlepszy pomysl chociaz nie pokazal u nas bardzo wiele,ale dalismy za niego calkiem niezla kase i mysle ze nie warto go oddawac mimo ze zyskalibysmy mocnego def mida

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625671

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się