Plotki transferowe

Porto chce Alvareza za Fernando (31)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.com
prawie 14 lat temu
467
31

Inter udał się na zakupy do Portugalii. Nerazzurri próbują zamknąć umowę dwóch piłkarzy FC Porto - Pereiry i Fernando. Dla lewego obrońcy oferta wzrosła z 10 mln i 1,5 mln premii do 12,5 mln euro.

Branca wczoraj spotkał się z działaczami Porto i teraz czeka na odpowiedź. Drugi transfer jaki 18-krotni mistrzowie Włoch chcą sfinalizować to zakup Fernando, a właściwie jego wypożyczenie z możliwością wykupienia. Wczoraj doszło do spotkania z agentem pomocnika, który otworzył drzwi Interowi do zakupu, a Branca będzie chciał przyspieszyć proces zamknięcia transferu.

Jak podaje dzisiejsze wydanie Corriere dello Sport, Porto wzamian za Fernando chce Ricky'ego Alvareza, który miałby być ewentualnie włączony do transakcji. Inter ma czas na zastanowienie się, ale do końca zamknięcia okienka transferowego pozostało niewiele czasu.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36

Komentarze (31)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.08.2012 o 20:37 przez guarin140
guarin140
Lepiej sciagnac De Jonga a Rickiego zostawic
18.08.2012 o 12:51 przez SlimShady
SlimShady
Bardzo możliwe że Branca na to pójdzie, czyli wiec nici z De Jonga.<br />
Fernando wychodzi z wypowiedzi ze to na prawdę dobry zawodnik, mnie jednak zastanawia tak mała ilość jego występów reprezentacji, jak jest tak dobry dlaczego ta m nie zaistniał.
18.08.2012 o 12:26 przez dodo_IM
dodo_IM
Mamy dużo ofensywnych pomocników. Alvarez jest tak powolny że nie nadaję się na skrzydło a na jego pozycji gra Wes. Będzie więc tylko rezerwowym a Fernando to byłby piłkarz pierwszego składu. Jestem za taką wymianą.
18.08.2012 o 12:15 przez iwo79
iwo79
WYKLUCZONE <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !NIGDY <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
18.08.2012 o 12:06 przez Krowa
Krowa
NIE
18.08.2012 o 11:52 przez Chuchu
Chuchu
Oczywiście że jestem na tak.
18.08.2012 o 11:49 przez Michal_fci
Michal_fci
Fernando za Alvareza zgodzilbym sie i 12mln za obronce i byloby juz duzo lepiej
18.08.2012 o 11:46 przez Majster98
Majster98
dać im Dejana i Marige i jakąś kaskę ale nie Rickiego . Mam nadzieję , że B(a)ranca uda sie do dymisji , bo tego gościa mam już dosyć <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
18.08.2012 o 11:26 przez smerf1600
smerf1600
wezce se Stankovica! doświadczony, ograny w ojropie, przywódczy, nie łapie kontuzji, strzela jak z armaty..
18.08.2012 o 11:24 przez Rebelde
Rebelde
Ja bym oddał Alvareza. Miał parę przebłysków, ale ogólnie nie zachwycał, no i te jego kontuzje. A na jego miejsce mamy zawodników.
18.08.2012 o 11:17 przez el_loco
el_loco
Jeśli mamy oddać Alvareza to muszą dopłacić 10mln. Oczywiście wolę by Ricky został. Zobaczyło by się co pokaże w tym sezonie i jak się nie spiszę wtedy sprzedać.
18.08.2012 o 11:12 przez Rebelde
Rebelde
Ja bym oddał Alvareza. Miał parę przebłysków, ale ogólnie nie zachwycał, no i te jego kontuzje. A na jego miejsce mamy zawodników.
18.08.2012 o 11:03 przez Odet
Odet
dobrze byłoby ściągnąć tą dwójkę z Porto, ale nie możemy pozbywać się ofensywnych zawodników.<br />
Pozdr.
18.08.2012 o 10:59 przez mikruzzo
mikruzzo
Z tych zakupów wyniknie tyle samo co ostatnia wizyta Branci w Londynie, czyli... ale jestem dobrej mysli<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
18.08.2012 o 10:57 przez etomaster
etomaster
O nie nie jego weźcie se marige i 5 mln a od rickiego wara
18.08.2012 o 10:44 przez Mudingayi
Mudingayi
no nie wiem 12 mln pereira i alvarez szkoda troche bo wtedy np. 4 3 2 1 i ofensywnych pomocników powiecmy 3 licząc palacio więc jakis ofensywny by się przydał chyba ze besse ogrywać , mimo tego jestem na TAK
18.08.2012 o 10:43 przez DejanStankovic5
DejanStankovic5
Ricky zostaje !
18.08.2012 o 10:35 przez FCI_Knighter
FCI_Knighter
Z pocałowaniem ręki!<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
18.08.2012 o 10:31 przez Snake86
Snake86
#1 - na środek masz jeszcze Obiego i od biedy Marigę. Trochę szkoda Alvareza, nie wiem czy to rzeczywiście dobry pomysł z wymianą.
18.08.2012 o 10:28 przez piotrekninter
piotrekninter
to co pisalem wczoraj, mamy Cou wesa, lubie Alvareza ale mozna go wymienic, DM konieczny nam jest<br />
albo najprosciej my im wyp Alvareza oni nam Fernando
18.08.2012 o 10:21 przez Raffal
Raffal
Alvarez w całym sezonie pokazał może 10 fajnych akcji, czyli mniej wiecej tyle ile taki Iniesta w jednym meczu....<br />
wymienić <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Choć go lubię <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
18.08.2012 o 10:19 przez Tifosinho
Tifosinho
#7 szkoda tylko, że alternatywą dla &quot;kontuzjogennego&quot; Wesa ma być jeszcze bardziej &quot;kontuzjogenny&quot; Ricky więc nie widzę w tym sensu
18.08.2012 o 10:15 przez Alfa
Alfa
a ja tam bym wymienil rickiego za fernando <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
18.08.2012 o 10:14 przez Drago194
Drago194
Skoro Potro chce Alvareza, to znaczy że rzeczywiście chłopak ma talent, z drugiej jednak strony taki zespół jak Inter po prostu musi mieć takich zawodników jak Alvarez, taki który potrafi wejść z ławki i dać kopa w ofensywie na ostatnie 20-30 minut kiedy wszyscy już powoli wysiadają.
18.08.2012 o 10:09 przez coco
coco
mamy ubogo jeśli idzie o graczy ofensywnych, ja bym Alvareza zostawił bo cały sezon nie pociagniemy z kontuzjogennym Sneijderem i chimerycznym Coutinho , bo zostaje nam Palacio, Milito i od biedy Livaja, troche marnie jak na gre skrzydłami
18.08.2012 o 10:07 przez Mati0INTER
Mati0INTER
Ricky ma zostać<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
18.08.2012 o 10:04 przez RedBull
RedBull
Aaaa i najważniejsze 12,5 bańki za Pereire to ZA DUŻO<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> To nie jest żaden wirtuoz<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> Poza tym jest skonfliktowany z władzami Porto.... a CI z Interu doją za niego taka kasę.... tak to tylko Branca potrafi robić transfery...
18.08.2012 o 10:02 przez Perseus
Perseus
Transfery z Porto tak, ale Alvarez zostaje<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
18.08.2012 o 10:01 przez RedBull
RedBull
Za Fernando pewnie Alvarez plus kasa z naszej strony jeszcze<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
18.08.2012 o 10:01 przez Garon
Garon
12 za pereire wystarczy, co do fernando to wymiana za alvareza to nie najlepszy pomysl chociaz nie pokazal u nas bardzo wiele,ale dalismy za niego calkiem niezla kase i mysle ze nie warto go oddawac mimo ze zyskalibysmy mocnego def mida

Shoutbox

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625687

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się