Pozostałe

Przełamanie Interu, niemoc Icardiego (14)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
12 miesięcy temu
978
14
Mauro Icardi

Wczoraj piłkarze Interu zdołali przełamać strzelecką niemoc. Natomiast kapitan Interu, śrubuje swój osobisty rekord meczów bez zdobytego gola.

366 minut -  tyle minęło czasu, od kiedy piłkarze Interu ostatni raz pokonali bramkarza rywali  w meczu ligowym. Ostatnim piłkarzem, który zdobył bramkę dla Nerazzurrich w Serie A był Keity Balde w wygranym spotkaniu z Empoli. Wczoraj niechlubną passe zespołu zakończył Lautaro Martinez, który przede wszystkim, dzięki swojemu trafieniu zapewnił Interowi ważne trzy punkty.

Swoją serie bez zdobytej bramki kontynuuje natomiast Mauro Icardi. Spotkanie z Parmą było siódmym z kolei meczem, w którym Argentyńczyk nie zdołał wpisać się na listę strzelców. Kapitan  Interu ostatnią bramkę w meczu ligowym zdobył w wygranym spotkaniu z Udinese. Jest to najdłuższy okres bez zdobytego gola przez Icardiego od czasu jego przyjścia do Interu z Sampdorii.

 

 

 

Zobacz też

eriksen barbosa mercato live

Mercato Live - 22.01 (21:39) Schira - Eriksen w Interze to kwestia godzin, w niedzielę będzie na San Siro (67)

22.01
00:47
mercato live vecino moses

Mercato Live - 21.01 (21:30) Romano: Inter zaoferował 20 mln euro za Eriksena // Oficjalna oferta za Gabriela Barbosę (55)

21.01
00:01

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.02.2019 o 00:17 przez kibix
kibix
Prawda jest, że okazało się że cała ta sprawa z nowym kontraktem go przerosła. No ale tak to jest jak siano jest tak samo ważne jak piłka, albo i bardziej. To nie jest kapitan na lata, co udowadnia niestety. Zarobić na nim, sprzedać w sensownym momencie mając zastępstwo i tyle.
10.02.2019 o 19:04 przez AveCaesar
AveCaesar
10 mln + bonusy oczywiście !! A tak na poważnie na pewno się obudzi jako piłkarz. Tylko jeszcze niech się obudzi jako kapitan i niech weźmie całą szatnie złapie za mordy i przywoła gwiazdeczki do porządku jak na kapitania przystało.
10.02.2019 o 21:02 przez Jovetic10
Jovetic10
On baby za mordę złapać nie może, a co dopiero 20 chłopa. W normalnym klubie po takiej serii ląduje się na ławce.
13.02.2019 o 18:48 przez AveCaesar
AveCaesar
No to już pozamiatane :D
10.02.2019 o 17:26 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Na razie wygląda słabo, ale grać w piłkę potrafi i wierzę, że już niedługo się przebudzi !!
10.02.2019 o 15:22 przez maverik
+2
maverik
Icardi jest zbyt klasowym napastnikiem żeby nie wrócił do formy. Już miewał przestoje w swojej karierze, a potem strzelał seryjnie. Tym razem też tak będzie.
10.02.2019 o 15:21 przez Klinsi64
+3
Klinsi64
podobny przypadek jak z Lewym,jeśli strzela to noszą go na rękach,a jak się zatnie to każdy dostaje sraczki i wszystko przeszkadza,a to żona nie taka jak być powinna,a to jeszcze coś innego
10.02.2019 o 15:19 przez grzybek010
+1
grzybek010
Ludzie, przecież ten facet nie strzelił gola z gry od 3 miesięcy xD Ostatni gol z gry w jego wykonaniu padł w meczu LM z PSV. Od tamtej pory jak strzela, to tylko z karnego. Ogólnie, z tych zaledwie 9 bramek w lidze, 3 albo 4 są strzelone z karnych. Także z czym do ludzi. Niech się nasz kapitanek ogarnie, bo się w tym sezonie kompromituje wybitnie.
10.02.2019 o 15:17 przez Roni86
-1
Roni86
Dajcie mu 15 mln na sezon :) Coś tam strzeli :) Sprzedać bez żalu kupić kogoś kto nie będzie robił cyrku w tym klubie. Forza Inter
10.02.2019 o 15:05 przez Pjerun
-1
Pjerun
Mnie ciekawi jaka jest jego obecna wartość.
Osobiście wątpie, że jakikolwiek klub dałby w tym momencie za niego więcej niż 70 milionów.
10.02.2019 o 15:43 przez SETE
SETE
Dlatego Marotta nie spieszy się z przedłużeniem na sile kontraktu gdyż wie jaka jest realna wartość Icardiego i czy jest faktycznie takie zaInteresowanie jak mówi Wanda
10.02.2019 o 13:46 przez Czarson
Czarson
Cień dawnego Icardiego obecnie, za dużo zamieszania wokół niego. Trzeba się dogadać żeby nie miał tego ciągle z tyłu głowy.
10.02.2019 o 13:27 przez SETE
SETE
Swoją postawa w tym sezonie pokazuje ze nie zasługuje na topowy kontrakt.
10.02.2019 o 13:05 przez Alfa
Alfa
niech jeszcze wiecej pieniedzy żoneczka pragnie i dluzej sie pjerdola z tym kontraktem, won w lecie

Shoutbox

horrorshow86 24.01.2020 15:23

Ty sam jesteś bajeczka

Guarin 24.01.2020 15:22

to jest bajeczka wymyślona dla takich mniej ogarniętych kibiców jak Ty

horrorshow86 24.01.2020 15:22

Jest

Guarin 24.01.2020 15:22

nie poszukam bo takiej informacji nie ma

horrorshow86 24.01.2020 15:22

Poszukaj sobie

Guarin 24.01.2020 15:22

o której te badania były?

horrorshow86 24.01.2020 15:22

U nas na dokładniejszych badaniach gdzie okazało się że ma kolana do śmieci

Guarin 24.01.2020 15:21

Okazał się kaleką u nas na badaniach które przeszedł?

horrorshow86 24.01.2020 15:20

Randama co za bzdury, Marotta robi dobrą robotę i nie jego wina że spina okazał się kaleką, zarząd chciał tej wymiany

Imrahil 24.01.2020 15:19

a tu zonk

Imrahil 24.01.2020 15:19

a politano juz z radosci rame fajek kupil

Imrahil 24.01.2020 15:19

przyjechal inwalida to dostal kopa w pysk od kobry i won do przegrywow

Guarin 24.01.2020 15:19

to trochę wygląda tak jakby na serio ausuilio dobijał transfer za plecami marotty

CzarodziejCzasu 24.01.2020 15:18

po co to robicie

CzarodziejCzasu 24.01.2020 15:18

przestancie sie oszukiwac

CzarodziejCzasu 24.01.2020 15:18

wymiana Politano-Spina i jej koniec to absolutna kompromitacja Marotty i Ausilio

Imrahil 24.01.2020 15:18

a skad mial wiedziec ze typ polamany i nawet na rower nie potrafi wsiasc?

CzarodziejCzasu 24.01.2020 15:18

przeciez znal Spinazzole

Guarin 24.01.2020 15:18

bo se mógł zrobić to nie jego wina tylko u nas na górze

CzarodziejCzasu 24.01.2020 15:18

jak mogl do tego dopuscic?

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu z Lecce?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 24 stycznia

  • 20:45

    Brescia

    ? - ?

    Milan

Sobota, 25 stycznia

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Bologna

  • 18:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Atalanta

Niedziela, 26 stycznia

  • 12:30

    Inter

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Verona

    ? - ?

    Lecce

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Sassuolo

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Lazio

  • 20:45

    Napoli

    ? - ?

    Juventus

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    20

    51

  • 2

    Inter

    Inter

    20

    47

  • 3

    Lazio

    Lazio

    19

    45

  • 4

    Roma

    Roma

    20

    38

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    20

    35

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    20

    30

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    23

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    16

  • 3

    Romelu Lukaku

    14

  • 4

    Joao Pedro

    13

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29133

Liczba newsów: 35670