Wywiady z piłkarzami

Robinho: "Nie boję się Interu" (34)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 15 lat temu
652
34

Inter Mediolan zaczyna wykazywać wyraźny progres. Kluby z Serie A z niepokojem spoglądają na powstającego z kolan hegemona. Dzielny napastnik AC Milanu - Robinho, nie boi się jednak Klubowych Mistrzów Świata.

 

-Może i mój styl jest cyniczny ale nie dbam o to. Liczy się to, aby wygrywał Milan. Nie oglądamy się na Lazio, Napoli. Inter? Ja się go nie boję.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Luis Henrique

Luis Henrique: Czuję się gotowy na jeszcze lepszy sezon (5)

22.06
15:07

P. Zieliński: Mogę grać na tym poziomie jeszcze przez lata (3)

22.05
12:04

Komentarze (34)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.01.2011 o 13:50 przez Adrian521995
Adrian521995
a powinieneś się go bać, jeszcze zobaczysz jak was przegoni
15.01.2011 o 11:55 przez SlimShady
SlimShady
No Robinho ma coś do gadki bo w tym Milanie gra non stop <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
14.01.2011 o 19:54 przez RossoCavaliere
RossoCavaliere
#23 &quot;Najpierw coś wygrajcie.&quot;<br />
<br />
Mistrzostwo Włoch (17): 1902, 1907, 1908, 1951, 1955, 1957, 1959, 1962, 1968, 1979, 1988, 1992, 1993, 1994, 1996, 1999, 2004<br />
<br />
Puchar Włoch (5): 1967, 1972, 1973, 1977, 2003<br />
<br />
Superpuchar Włoch (5): 1989, 1992, 1993, 1994, 2004<br />
<br />
Puchar Europy/Liga Mistrzów (7): 1963, 1969, 1989, 1990, 1994, 2003, 2007<br />
<br />
Puchar Zdobywców Pucharów (2): 1968, 1973<br />
<br />
Superpuchar Europy (5): 1989, 1990, 1994, 2003, 2007<br />
<br />
Puchar Interkontynentalny (4): 1969, 1989, 1990, 2007<br />
<br />
Copa Latina (2): 1951, 1956<br />
<br />
Wygraliście puchar Europy po 45-ciu latach i widzę że się w głowię poprzewracało ;) Pozdrawiam
14.01.2011 o 19:04 przez smerf1600
smerf1600
to sie zacznij bać.. zreszta takie wypowiedzi milanistów typu nie boimy sie was czy skupiamy sie tylko na sobie swiadcza ze zaczynaja czuc nasz swieży mętolowy oddech na plecach <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
14.01.2011 o 18:10 przez Orrin
Orrin
cienias i tyle ;p Forza Inter <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
14.01.2011 o 17:35 przez rosman2305
rosman2305
&quot;Kluby z Serie A z niepokojem spoglądają na powstającego z kolan hegemona&quot; - hahaha o tak już wszyscy drżą , a za parę kolejek będą się bali wyjść na murawę. Inter nie jest już tak mocny jak w poprzednich latach
14.01.2011 o 17:08 przez szymondonderowicz
szymondonderowicz
Robinho tylko grzeje Lawę w Milanie, przy okazji pogra z 5 minut i to wszystko.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
14.01.2011 o 16:30 przez Doktor
Doktor
a myślisz ktoś się ciebie boi czarny szczynie? <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
14.01.2011 o 15:58 przez interooo
interooo
Do Robinho : zobaczysz, kto będzie przed wami 2 kolejki przed zakończeniem rozgrywek <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
14.01.2011 o 15:42 przez naclod89
naclod89
tylko tak mówi... bo już czuje oddech Interu na plecach
14.01.2011 o 15:10 przez MaroO
MaroO
@Il Capitano, szacunek należy się tylko tym, którzy coś.... wygrali? <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> W takim razie szanujcie obecnego lidera serie A, bo zachowujecie się tak jakbyście Wy nim byli.
14.01.2011 o 14:35 przez DiegoMilito22
DiegoMilito22
O widzę ze ten piłkarz wreszcie wie w jakim klubie jest , ale napinki z wypowiedzi nie usunał...<img src="/files/emoticons/7" alt=":o" />
14.01.2011 o 13:55 przez Bartekwawa
Bartekwawa
Wielki kozak który nic nie osiągnoł . Pozdrawiam ha <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
14.01.2011 o 13:21 przez Mazzola
Mazzola
Dlatego wlasnie jestes cynikiem <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
14.01.2011 o 13:16 przez acmilan22123
acmilan22123
teraz strasznie jeździcie po Robinho a już nie pamiętacie jak przed sezonem strasznie chcieliście żeby przyszedł do interu <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" /> trochę pokory i szacunku<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
14.01.2011 o 13:11 przez Nen
Nen
#5 kolejny małolat wolący pisać komenty niż na PW. Zamiast &quot;dopiekać&quot; lepiej ubliżać, co? <br />
<br />
Ja tu żadnej napinki nie widzę, wszak nie bać się klubu, który od pięciu lat zgarnia we Włoszech wszystko to niewątpliwie akt odwagi, przecież nie napisałem, ze głupoty.
14.01.2011 o 11:19 przez Grrruby
Grrruby
Na mecie będziemy śpiewać:<br />
&quot;SALUTO DALLA CAPOLISTA!&quot;
14.01.2011 o 11:18 przez olgierd
olgierd
bać się nie musisz po prostu na mecie zobaczymy kto bedzie sie śmiał<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> a kto płakał<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
14.01.2011 o 11:04 przez el_loco
el_loco
oby Casano zaczął imprezować bo to on będzie prawdziwą siłą milanu. Mimo to wiem że już wkrótce wszyscy będą padać na kolana przed Interem<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
14.01.2011 o 10:55 przez Johnson
Johnson
Wszystko rostrzygną kolejne spotkania <img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" /> <br />
Ale czuje, że to Inter będzie górą<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
14.01.2011 o 10:53 przez adi1908
adi1908
no ale Zlatan dał ciała wtedy jesed karny nic nie zmienia w ocenie całego spotkania które było marne w wykonaniu obu ekip
14.01.2011 o 10:43 przez MaroO
MaroO
Nie bądźcie tacy pewni. Przed pierwszymi derbami też mówiliście o tym, że Milan przegra, powtarzaliście, że Zlatan daje ciała w ważnych meczach i, że kibice go wygwiżdżą a jak się skończyło każdy wie.<br />
<br />
P.S. Nie jestem kibicem Milanu, tak na wszelki wypadek piszę jakby ktoś miał zamiar mnie tak nazwać
14.01.2011 o 10:40 przez mariozzzz
mariozzzz
Nie boisz sie <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ?To zaczniesz po 10 wygranej Interu z rzedu<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
14.01.2011 o 10:14 przez adi1908
adi1908
&quot;Kluby z Serie A z niepokojem spoglądają na powstającego z kolan hegemona&quot; ten wstęp przyprawił mnie o dreszcze. pieknie powiedziane <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
14.01.2011 o 10:12 przez mati1908
mati1908
i słusznie. My mamy sprawic zebys zmienił zdanie po kolejnych derbach
14.01.2011 o 09:56 przez Ariel
Ariel
a powinienes ;&gt; <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
14.01.2011 o 09:34 przez MiRas.
MiRas.
&quot;Redaktorku&quot; <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <br />
<br />
Zauważyłem, że to zdrobnienie ostatnio jest w modzie, ale jak się nigdy nie potrafiło normalnie wypowiadać, tylko zawsze szukało się zaczepki oraz napinki, to nie można zbyt wiele oczekiwać. Właśnie przez takich &quot;kibicusiów&quot; powstają spory. <br />
<br />
Robinho? Od zawsze na zawsze był zabawny, więcej gadał niż robił.
14.01.2011 o 08:50 przez mikruzzo
mikruzzo
&quot;Inter? Ja się go nie boję.&quot; A powinieneś zacząć bo na mecie to będziemy przed wami<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
14.01.2011 o 08:01 przez scozzi
scozzi
za dużo napinki w tym newsie ..
14.01.2011 o 07:45 przez SilvioBerlusconi
SilvioBerlusconi
#2 Frooger<br />
<br />
Zapewniam, że on tego nie przyznał. To ten pseudoredaktor z kompleksami próbuje dopiec każdemu, kto krytykuje Inter. Szkoda, bo właśnie tacy ludzie wywołują spięcia w świecie kibiców.<br />
<br />
PS. Redaktorku! Jeśli w swej głupocie chcesz być bezbłędny, to postaw przecinek przed spójnikiem &quot;ale&quot;!

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się