Wywiady z działaczami

Sabatini o mercato (8)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: en.inter.it
prawie 9 lat temu
1280
8

Wczoraj odbyła się konferencja z udziałem Sabatiniego o działaniach Interu w obecnym mercato, oto kilka z wypowiedzi:

Sabatini: 

Póki co kupiliśmy dwóch zawodników: Skriniara, który jest silnym, mocnym zawodnikiem dający nam dodatkowe opcje w obronie oraz Borję Valero, gracza najwyższej klasy, który kontroluje grę oferując przy tym świetną technikę i wszechstronność taktyczną. Obaj są ważnymi wzmocnieniami dla nas, nawet jeśli nie trafili na okładki. Jesteśmy bardzo szczęśliwi z pracy, którą jak dotąd wykonaliśmy.

 

Wiemy, że potrzebujemy jeszcze kilku zawodników i ściągniemy ich, jednak mamy wyrafinowane gusta i celujemy tylko w graczy najwyższej klasy, a takich nie jest łatwo ściągnąć.

 

Nainggolan? To zawodnik, którego zawsze mam w głowie, jest świetny. To opcja dla Interu, ale biorąc pod uwagę okoliczności związane z możliwym transferem myślę, że to niemożliwe, by ściągnąć go do Interu. Nie mam problemu jednak, by przyznać, że taki zawodnik jak Radja zawsze może być celem Interu. Tak samo jak nie mam problemu przyznać, że ściągnięcie go jest prawie niemożliwe, ponieważ Roma nie wypuści go do samego końca. Myślałem o nim, ponieważ widziałem oznaki pewnego dyskomfortu pomiędzy nim a Romą, powiedziałem mu, że jesteśmy dostępni dla niego. Radja jest zawodnikiem Romy, jednak chętnie sprowadziłbym go do Interu. 

Dalbert? Poszukujemy ciekawych zawodników, których nie jest łatwo zabrać z ich dotychczasowych klubów. Takim przykładem jest Dalbert. Staraliśmy się sprostać oczekiwaniom Nicei, jednak na ten moment nie chcą go sprzedawać. Jednakże chcemy go w Interze. 

 

Pragniemy ściągnąć do Interu graczy, których nie jest łatwo dostać. Niektóre transakcje można załatwić w pół dnia, lecz trzeba pamiętać, że jeśli dojście do porozumienia jest zbyt łatwe to coś jest nie tak.  

 

Angel Di Maria? Musimy mieć pewność, że to odpowiednie nazwisko dla Interu. Każdy klub powinien brać pod uwagę obawy dotyczące wysokich płac. Nie mówię o umiejętnościach Di Marii, które są wielkie, jednak to nie znaczy, że to zawodnik, którego potrzebuje Inter, mimo tego, że jest fantastycznym graczem. Być może zmienię zdanie i ściągnę go do Interu, jednak na chwilę obecną nie sądzę, by takie coś się stało.

Alexis Sanchez? Nie jest nazwiskiem na naszej liście.

Arturo Vidal? Bardzo go lubię! Spróbujemy zrozumieć, czy coś się w tej sprawie da zrobić. Myślę, że to będzie bardzo trudne, bo nie sądzę, by Bayern chciał go stracić. Skłamałbym jednak zaprzeczając, że Vidal byłby dużym wzmocnieniem Interu. Nie ma w tej sprawie obecnie negocjacji, jednak zastanawiamy się czy jest jakaś szansa na ściągnięcie Vidala do Interu i jeśli jest to spróbujemy go ściągnąć.

Perisić? Spalletti poprosił nas, żeby go zatrzymać. Powinniśmy to zrobić, jednak chcemy tylko tych z odpowiednią motywacją. Ivan wzbudza duże zainteresowanie Manchesteru United, który zna naszą pozycje w tej sprawie, więc zobaczymy co się stanie w następnych kilku dniach. To fakt, że Inter ustalił ceny za swoich zawodników. Perisić to świetny gracz i chcemy żeby został. Jedyna opcja, w której odchodzi to taka, gdy dostaniemy za niego finansowe korzyści, które pozwolą nam poprawić jakość zespołu. Tymczasem mam nadzieję, że Perisić będzie zachowywał się w sposób jaki wymagamy od niego, ponieważ pracujemy, by wykuć nowy Inter każdego dnia, a Spalletti jest mistrzem w budowaniu zespołu. Potrzebujemy przekonania i profesjonalizmu, ale to i tak nie wystarczy. Trzeba także wiary, oddania duszy i nasz trener dostanie to od każdego włączając Perisicia. 

 

 

Tagi: Sabatini
udostępnij

Zobacz też

Ausilio: powstała wyjątkowa mieszanka, która zasłużenie wygrała te rozgrywki (4)

04.05
01:42

Marotta: Dumfries jest coraz bliżej Realu Madryt. Palestra? To dopiero wstępny etap (2)

05.06
22:58

Komentarze (8)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.07.2017 o 15:50 przez Cny
Cny
Pojeździ sobie taki po Europie, zje dobrą kolację w ciekawym towarzystwie, poudaje, że chce kogoś kupić, dorzuci, ze tylko klasowi zawodnicy go Interesują, a później powie w wywiadzie, że no kurde, ale oni nie chcieli go sprzedać. W tym czasie Milan bierze Bonucciego za frytki. I git taka robota.
15.07.2017 o 15:58 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
Z tego wywiadu gówno wyszło " może przyjdzie może nie" Tak naprawdę nie wierze w żaden transfer typu Di Maria , Nainiggolan, Vidal itp czyli takich zawodników co z marszu zrobili by różnice w składzie tylko będziemy całe mercato walczyć o zawodników "co może wypalą" . Tak naprawdę śmialiśmy się z chińczyków Milanu że nie mają pieniędzy na zakup klubu itp a tak naprawdę to teraz oni śmieją się z nas !! Oni wiedzieli że muszą przebudować skład i od razu ruszyli do roboty pokupywali i teraz zawodnicy mogą już się zgrywać itp a u Nas ?? Cisza ... można powiedzieć cała obrona do wymiany plus 2 zawodników co pociągną grę ofensywną i dobry zmiennik Icardiego. Obudzą się w sierpniu gdzie ruszy Serie A a zawodnicy znowu nie będą umieli wymienić kilku podań ze sobą
15.07.2017 o 14:12 przez Kondzik
Kondzik
Jakby sie nie dało to by nie mowil ze go ściągnie. Chodzi mi o di Marie
15.07.2017 o 13:34 przez Dejwid
Dejwid
W takim wypadku sciagniecie kogos ponizej poziomu Vidala, 9golana bedzie kompromitacją. Coś czuje ze po tych zapowiedziach i tak przyjdzie jakiś Lucas Lima.
15.07.2017 o 13:24 przez intermed1
intermed1
Żulu włoski do roboty się weź, a nie ciągle fajki ci w głowie.
15.07.2017 o 13:00 przez TomHardy
TomHardy
Z tego wywiadu wynika ze gowno sciagnie. Nikogo albo sie nie da kupic albo nie chcą kupic.
15.07.2017 o 12:24 przez piotrekninter
piotrekninter
,,Być może zmienię zdanie i ściągnę go do Interu, j,, przynajmniej wiemy,że za transfery on teraz odpowiada
a nie Ausilio,a może Thohir,a może pan Kia :P
15.07.2017 o 11:07 przez miniu86
miniu86
Po takich słowach lepiej, żeby rzeczywiście zjawili się jacyś klasowi zawodnicy inaczej będzie kupa śmiechu

Shoutbox

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53355

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się