Plotki transferowe

Sanchez żąda całej pensji jako odprawy (26)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
około 4 lata temu
3615
26

Alexis Sanchez może zażądać blisko 7,5 mln euro netto wynagrodzenia, które pozostało mu do końca kontraktu, jako odprawy, aby odejść tego lata z Interu.

 

Według włoskiego nadawcy SportMediaset, 33-latek będzie chciał otrzymać znaczną rekompensatę, aby rozwiązać kontrakt z Nerazzurri. Rozstanie z Sanchezem i Arturo Vidalem jest jednym z kluczowych punktów w planach zarządu na początku letniego okienka transferowego, ponieważ klub chce zmniejszyć swoje wydatki na wynagrodzenia.

W przeciwieństwie do Vidala, który może zostać zwolniony z kontraktu za pomocą odprawy określonej w klauzuli w jego umowie, włodarze Interu będą musieli przekonać Sancheza do odejścia, co może być również związane ze znalezieniem przez niego satysfakcjonującej go destynacji.

 

Zobacz też

mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00
mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.06.2022 o 16:46 przez tytusek25
tytusek25
Nie chodzi mi tyle o wysokosc pensji co te durne klauzule, ktore sa fatalnie skonstruowane.Dajcie mu nawet prensje wyzsza o milion rocznie od oczekiwanej,na przynętę ,ale co roku podczas mercato mozemy z wlasnej inicjatywy jednostronnie nie prolongowac czasu trwania umowy.Bez zadnych klauzul durnych.Jak naciska to niech spier**la , bo po 30 roku zycia wiadomo czym to śmierdzi.
06.06.2022 o 11:05 przez doman
doman
Hipokryci! żaden już nie pamięta jak sanchez sie zrzekł zarobków z man utd zeby do nas dołączyć to teraz jeszcze chcecie żeby sie zrzekł tego co mu sie należy? tfu! polaczki solidaruchy wstrętne przebrzydłe!
06.06.2022 o 10:17 przez Reevan
Reevan
Ale będą jaja jeśli Chilijczycy zostaną, a sprzedadzą Martineza dla Dybali....
05.06.2022 o 23:15 przez kibix
-1
kibix
To wypindurzać go na trybuny na cały sezon to zmięknie rura
05.06.2022 o 21:45 przez inter30
+4
inter30
Raczej wstrzymałbym się z krytyką bo jakby nie patrzeć to jego 2 ostatnie sezony gdzie głównie wchodził z ławy to:
2021 1556 minut 7 goli 8 asyst, 2022 1346 minut 9 goli 5 asyst.
Jego dwuletni koszt to 15 milionów, gdyby powiedzmy przyszedł za 10 i zarabiał po 2,5 (co dałoby razem te 15) to nikt by złego słowa nie powiedział na jego temat, kwestia perspektywy. Daj nam Boże w przyszłym sezonie rezerwowego, który będzie wyciągał takie liczby. Kompletnie nie widzę sensu w tej sytuacji rozwiązywania kontraktu
06.06.2022 o 10:54 przez Orzeu
Orzeu
pełna zgoda, ale tu dochodzi kwestia taka, że możemy pozyskać Dybalę, a to jest jednak duża okazja. Obu zawodników uważam za graczy na podobnym poziomie, aczkolwiek no Dybala jest jednak młodszy.
05.06.2022 o 21:16 przez Adriano_forever
+2
Adriano_forever
Aha. To mamy się pozbyć piłkarza za tyle za ile byłby tutaj przez rok? Jaki sens? Rezerwowy na zmianę się przyda. Niech siedzi.
05.06.2022 o 19:28 przez bonjovi100
bonjovi100
No to nie ma najmniejszego sensu go puszczać
05.06.2022 o 18:55 przez brykAs
+1
brykAs
nikt Interu nie zmuszał aby podpisywał z Sanchezem umowę. Jest papier ma być kasa. Frajer by odpuścił parę baniek dla miłości do klubu w którym grał AŻ 3 lata ...
05.06.2022 o 15:17 przez pluto11
pluto11
To jest właśnie podpisywanie 30 kilku latkow na długie i drogie kontrakty
06.06.2022 o 14:57 przez Dariusz2299
Dariusz2299
Sanchez przez cały okres gry u nas trzymał w miarę równy i dosyć wysoki poziom. Biorąc pod uwagę, że był rezerwowym i nie miał szansy na rytm meczowy taki jak zawodnicy pierwszego składu, robił i tak dobre wyniki i zazwyczaj po wejściu z ławki widać było różnicę. Przyszedł o ile dobrze pamiętam za darmo, więc wynegocjował sobie wyższą pensję. Umowę ma jeszcze rok więc nie widzę tu jakiegoś długiego kontraktu. Uważam, że Sanchez to jeden z lepszych transferów.
05.06.2022 o 14:31 przez Nerazzurx10
-1
Nerazzurx10
Ty Pijawko! Uratowaliśmy Ci karierę a Ty tak się odpłacasz
05.06.2022 o 15:07 przez DragoDBZ
+1
DragoDBZ
Czy jako pracownik też byś odpuścił z należytego wynagrodzenia, gdyby chcieli Cię zwolnić a miał jeszcze aktualny kontrakt? Oczywiście dla zasady by nie być pijawką
05.06.2022 o 20:23 przez KoBa
+1
KoBa
Nikt go nie zwalnia tylko płaci mu za to, żeby zarabiał gdzieś indziej. Rozwalają mnie te analogie to rynku pracy za każdym razem.
05.06.2022 o 12:39 przez inter30
+3
inter30
W tej sytuacji powinni pogonić Dżeko, któremu też będzie trzeba płacić całą roczną kasę, ale on zarabia mniej no i jest totalnie bezużyteczny
05.06.2022 o 12:35 przez SETE
SETE
Te odejscia chilijczykow po tych wyplaconych odprawach niewiele wplyna na ciecie budzetu placowego.
05.06.2022 o 12:03 przez Marcins87
+3
Marcins87
Skoro odprawa ma kosztować tyle co kontrakt to nie lepiej zostawić - pewnie będzie trochę marudził, ale jeśli uda się to ogarnąć to przecież będziemy mieli świetnego rezerwowego.
05.06.2022 o 17:30 przez ZnawcaCalcio
+1
ZnawcaCalcio
Oczywiście, że wtedy nie ma sensu rozwiązywać z nim kontraktu.
05.06.2022 o 11:43 przez cuba
+4
cuba
Sami sobie zgotowalismy taką sytuację
05.06.2022 o 18:03 przez Balkanczyk
+1
Balkanczyk
Dokładnie, kontrakt podpisały obydwie strony i doskonale zdawały sobie sprawę z tego co podpisują.
05.06.2022 o 11:40 przez Matiinterlegia
Matiinterlegia
Ale ten świat jest pazerny na kase,jakby mało miał…
05.06.2022 o 12:06 przez Bartosh
+1
Bartosh
nie znam nikogo kto ma dość hajsu, poza tym obie strony wiedziały co podpisują... jedyna pociecha taka, że nie będzie "uczestniczył" w premiach zespołowych
05.06.2022 o 11:24 przez HB
+2
HB
To nie lepiej go zatrzymać?
05.06.2022 o 11:06 przez tytusek25
tytusek25
Ja mu sie tam nie dziwie.
Oferujemy kontrakty ocierające sie o sabotaż , to tak sie to potem kończy.
Dziwie sie ze nikt nie odpowiada za takie zapisy i ktoś to wogóle klepnie swoim podpisem.
To wina klubu ,nikogo innego.
Ktos mu taki kontrakt zaproponowal
06.06.2022 o 15:07 przez Dariusz2299
Dariusz2299
Przecież nie od dziś wiadomo, że piłkarz, który przychodzi za free dostaje wyższy kontrakt. W przeciwnym razie by do nas nie dołączył bo te 7,5 mln zaproponowałoby mu pewnie kilka innych klubów. Grał dobrze, nie marudził, że jest rezerwowym, chociaż odważę się przypuszczać, że grając chociaż po 65 minut w każdym meczu nie miałby dużo gorszych wyników od Martineza grającego praktycznie całe 90 minut w większości meczów.
05.06.2022 o 11:00 przez Granat105
+3
Granat105
Trudno mu się dziwić, takiej kaski nie dostanie już nigdzie

Shoutbox

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625743

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się