Informacje z klubu

Sassuolo-Inter: Keita od początku? (15)

Autor:
Źródło: fcinternews.it/fcinter1908.it
ponad rok temu
453
15
fcinter serwisowe

Samir Handanovic, Milan Skriniar oraz Mauro Icardi to zdaniem La Gazzetty dello Sport jedyni zawodnicy mogący być pewnymi występu od pierwszej minuty w spotkaniu Sassuolo - Inter. Dziennikarze pokusili się o swoje typy co do wyjściowej jedenastki, jaką Luciano Spalletti desygnuje na pierwsze spotkanie ligowe.

Żurnaliści uważają, że Inter rozpocznie spotkanie w systemie 4-2-3-1. Od pierwszych minut na lewym skrzydle miałby wystąpić Keita Balde, który znajduje się w lepszej formie fizycznej niż zawodnicy, którzy dopiero powrócili z urlopów. Wyjątkiem jest Marcelo Brozovic, który zameldował się w klubie w doskonałej formie fizycznej.

Przewidywany skład Interu na mecz z Sassuolo (La Gazzetta dello Sport):

INTER (4-2-3-1): Handanovic; D'Ambrosio, De Vrij, Skriniar, Dalbert; Brozovic, Asamoah; Politano, Lautaro, Keita Balde; Icardi.

 

 

 

Zobacz też

Nicolo Barella

Inter wydał oświadczenie ws. stanu zdrowia Barelli (3)

24.11
02:14
Kwadwo Asamoah

Asamoah nie zagra z Barceloną (17)

09.12
18:32

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.08.2018 o 14:17 przez Granat105
Granat105
Handa
Dalbert-Skriniar-De Vrij-Dambrosio
Brozovic-Asamoah
Balde-Lautaro-Politano
Icardi
14.08.2018 o 16:01 przez Pjerun
Pjerun
,,Eh nie odpuści tej taktyki zlosnik jeden. Mamy już taki atak że 2 napastników to powinna byc podstawa."
Co za amator. Icardi wysunięty napastnik, Lautaro cofnięty, jest 2 napastników. To czy na papierze jest 4-2-3-1 czy 4-4-2 nie ma różnicy, boisko i tak wszystko weryfikuje.
My w sparingach np. graliśmy w defensywie 4-2-3-1, a w ofensywie 3-5-2.
14.08.2018 o 13:25 przez piotrekninter
piotrekninter
Bo na lo nie mamy nikogo dobrego
14.08.2018 o 12:59 przez sokyl8
sokyl8
Skad tyle ludzi sadza Asamoah na lawce albo wystawia na lewej obronie, skoro byl to nasz najlepszy srodkowy pomocnik w sparingach?
14.08.2018 o 12:03 przez KŁANIEŚ
KŁANIEŚ
Pobawie się w trenera :) Na dłuższą metę na słabszych rywali mam nadzieję, że to będzie wyglądać tak: Handanovic - Skriniar, Miranda, De Vrij - Vrsalijko, Brozovic, Modric, Nainggolan, Perisic - Martinez, Icardi :) Rez. Padelli, D'Ambrossio, Asamoah, Gagliardini, Vecino, Politano, Keita (Karamoh, Candreva, Dalbert, Ranocchia) // Na LM: Handanovic - Vrsalijko, Skriniar, Miranda, Asamoah - Brozovic, Modric - Keita, Nainggolan, Perisic - Icardi :) :)
14.08.2018 o 11:36 przez DonKryst
DonKryst
z Chelsea fajnie zagrał w środku pola ;)
14.08.2018 o 11:33 przez grzybek010
grzybek010
Akurat Asamoah w pomocy chyba nie ma związku z urazem Radji, bo zamiast niego ma grać na 10tce Lautaro. Po prostu prezentuje się tam, zdaje się, lepiej niż Gagliardini, Vecino czy Valero.
14.08.2018 o 11:00 przez piotrekninter
piotrekninter
Dopóki Radja uraz Asamoah będzie w pomocy...
14.08.2018 o 10:52 przez maracas
maracas
,,Eh nie odpuści tej taktyki zlosnik jeden. Mamy już taki atak że 2 napastników to powinna byc podstawa."

Ale to tylko przewidywany skład dziennikarzy, nie oficjalny Spala
14.08.2018 o 10:37 przez Towarzysz
Towarzysz
Czytając skład aż można się lekko podniecić z tego wszystkiego.
A to jeszcze nie jest nasza najsilniejsza jedenastka.
14.08.2018 o 10:30 przez wrobel1908
wrobel1908
No teraz z przodu mamy kim straszyć Forza Inter
14.08.2018 o 10:19 przez davi23
davi23
Jest paka.. a jeszcze dojdzie Ninja i Perisic, oraz Vrasljko na PO. Jedziemy!
14.08.2018 o 09:57 przez maniekfci
maniekfci
KO @timon XD
14.08.2018 o 09:52 przez timon
timon
Martinez, Icardi, Keita, Politano ja tu nawet czterech widzę ;)
14.08.2018 o 09:44 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Eh nie odpuści tej taktyki zlosnik jeden. Mamy już taki atak że 2 napastników to powinna byc podstawa.

Shoutbox

Alfa 12.12.2019 12:22

oby oby, nie chcialbym zeby kolejny nasz talent sie zesral przez nieumiejetne wprowadzanie go

Pader88 12.12.2019 12:21

spokojnie pod okiem Conte i z Lautaro i Lukaku nie zmarnuje niech sie szlifuje nasz diamencik

Endru 12.12.2019 12:20

no na ta chwile juz Ci moge powiedziec, ze nie zmarnowal

Alfa 12.12.2019 12:20

siedzac u nas zamiast grajac na wypozyczeniu w jakiejs parmie

Alfa 12.12.2019 12:20

oby sie nie okazalo ze ten rok po prostu zmarnowal

Endru 12.12.2019 12:20

w le albo coppa

Pader88 12.12.2019 12:20

jeszcze zobaczymy Esposito w wyjsciowej 11 w tym sezonie spokojnie

Alfa 12.12.2019 12:20

no a w barcelonie graja i potem sa rezultaty

Endru 12.12.2019 12:19

balotelli jak mial 17 lat chyba nie gral w 1 zespole

Alfa 12.12.2019 12:19

albo od poczatku zaczac mecz z jakimis ogorkami

Alfa 12.12.2019 12:18

to taki espo rzadko ma okazje wejsc przy pewnym wyniku i cos pograc

Alfa 12.12.2019 12:18

nie o to chodzi, przez to ze mimo wszystko sporo meczy mamy stykowych przez kontuzje i inne braki

Pader88 12.12.2019 12:17

to teraz tfuuuuuuu jakis uraz u LULA i kto bedzie gral?

Alfa 12.12.2019 12:16

raz na jakis czas

Alfa 12.12.2019 12:16

u nas ledwo 5 minut dostaje

Pader88 12.12.2019 12:15

nie widze powodow zeby nie Conte daje mu ogony w LM czy lidze a ma dopiero 17 lat

Alfa 12.12.2019 12:15

problem w tym ze on pownien wiecej grac

Endru 12.12.2019 12:14

nie wiadomo jeszcze jaka przyszlosc czeka esposito jest swietny ale czy u nas sie rozwinie?

Odet 12.12.2019 12:13

korzystnie dla Juve, to fakt

Endru 12.12.2019 12:13

akurat keana ladnie wytransferowal jufkom raiola ;d

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym graczem Interu w meczu z Barceloną był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 14 grudnia

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Niedziela, 15 grudnia

  • 12:30

    Verona

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Milan

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    SPAL

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Inter

Poniedziałek, 16 grudnia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29033

Liczba newsów: 35394