Wywiady z piłkarzami

Savicevic: Milan gra lepiej od Interu (16)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
9 dni temu
1630
16
Milan

Zbliżają się derby Mediolanu, a wraz z nimi media podkręcają atmosferę pytając się o zdanie na temat meczu byłych piłkarzy, trenerów i osobistości ze świata sportu.

Oto co na temat zbliżającego się spotkania miał do powiedzenia Dejan Savicevic, były zawodnik Milanu:

Milan gra dobrą piłkę i ciągle się rozwija. Higuain zaczął strzelać, Suso dostarcza asyst. Ostatnie kilka spotkań przekonały mnie do tego Milanu. Zagrają z Interem bedąc w świetnej formie, grając lepszą piłkę niż zazwyczaj Nerazzurri, jednakże derby to derby i wszystko się może w nich stać.

Spalletti to świetny trener. Przeciwko Spal Inter był cyniczny, choć mieli trochę szczęścia przy przestrzelonym karnym i dwóch strzałach SPAL, które mogły wygrać ten mecz. Icardi i Higuain? To 2 różne typy zawodników, jednak ja wolę Pipitę, ponieważ oprócz strzelania bramek bierze większy udział w grze, asystuje i poprawia grę całej grupy. Icardi to niezwykły strzelec, jednak zespół musi mu dostarczyć odpowiednią piłkę, by znaleźć się w sytuacji bramkowej. 

 

 

 

Zobacz też

Radja Nainggolan

Nainggolan: LM łatwiejsze, niż Serie A (8)

17.10
10:10
Milan Skriniar wywiad InterTV

Skriniar: Reprezentacja? Teraz liczą się derby (0)

19.10
15:43

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.10.2018 o 19:46 przez Kondzik
+1
Kondzik
Igła jedynie w czym jest lepszy od Icara to w jedzeniu hamburgerow. Panowie ostro obrosli w pióra... Zobaczymy jak sobie poradzi boski Igła przy parze Skriniar-Stefan ;)
10.10.2018 o 18:41 przez kierek
kierek
Pipita lepszy od Icardi ego? Chyba żart. To właśnie Icardi gra na zespół, cofa się do pomocy i rozgrywa piłkę do kolegów a meczem z Tottenhamem pokazał, że i strzelać potrafi w krytycznych momentach. No ale co miał chłop powiedzieć..
10.10.2018 o 18:14 przez willy
willy
No wiosnę przed derbami było to samo, też Milan grał lepiej. W samym meczu z połowy wyjść nie mógł,a rezultat 0:0 mógł zawdzięczać Makro,który do pustej bramki nie potrafił trafić. Więc spokojnie niech się rzucają, Inter wyjdzie znowu ich wyklepie I będzie Gattuso OUT
10.10.2018 o 17:42 przez IlCapitano
+2
IlCapitano
Savicević pijany albo niespełna rozumu. Ograli Chievo i już się rzucają, a 2 tygodnie temu chcieli wywalać Gattuso by ratować sezon. Typowe.
11.10.2018 o 08:55 przez Miszczu
Miszczu
Nie no, Capitano, nie porównuj proszę Dejana do jakichś plastikowych fanów, którzy są gówno warci. Akurat tacy jak on nigdy się nie błaźnili takimi wypowiedziami. Co do reszty, to tak jak pisał Gajdzik. Będą napinki i sapy bo jeszcze trzeba czekać dłużej przez tą podrzędną Ligę Narodów.

Myślę, że na Waszą stronę bardziej się wypowiedzi Crespo nadają :)
10.10.2018 o 16:47 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Typowe napinki przed Derbami, trzeba wyjść, zagrać swoje i będzie dobrze, a jak przegramy, to też się świat nie zawali, po 38 kolejkach dowiemy się kto był lepszy w tym sezonie, bo kto jest fajniejszy to oczywiste ;)
10.10.2018 o 16:12 przez Claudio
+3
Claudio
"Przeciwko Spal Inter był cyniczny, choć mieli trochę szczęścia przy przestrzelonym karnym i dwóch strzałach SPAL, które mogły wygrać ten mecz."

A o setkach Interu to kolega zapomniał?

Śmieszy mnie gadka milanistów
"Gramy lepiej od Interu, jesteśmy w lepszej formie, a Inter wszystko na farcie, ale derby rządzą się własnymi prawami i nie zawsze wygrywa lepszy.."
Czyli jak wygraja to dlatego, że są dużo lepsi, a jak przegrają to dlatego, iż przeważnie w derbach słabszy wygrywa... :D
10.10.2018 o 15:50 przez maverik
+2
maverik
Jeszcze tydzień temu co drugi komentarz kibica Milanu był żeby Gattuso się jak najszybciej pozbyć bo Milan gra fatalnie, nie tworzy sobie sytuacji, są zbyt schematyczni, a teraz nagle po ograniu Sassuolo i Chievo już grają lepiej od Interu ciekawe ;)
10.10.2018 o 15:04 przez Endru
Endru
Napoli tez gralo lepiej od juve w zeszlym sezonie i jak to sie skonczylo :)
10.10.2018 o 15:02 przez WirtuozTaktyki
+7
WirtuozTaktyki
Jedyne co udaje się Higuainowi lepiej niż Icardiemu, to rozpychanie się bębnem w polu karnym.
10.10.2018 o 23:53 przez MaestroWalt
MaestroWalt
Zalogowałem się tylko po to żeby za tą wypowiedź dać Ci plusa :)
10.10.2018 o 14:41 przez LukeInter
LukeInter
Co by nie napisali, co by nie powiedzieli, to my wyjdziemy z derby z punktami i kropka.
10.10.2018 o 14:41 przez Nitrogen
Nitrogen
Ale teraz będą sapy xDDD
10.10.2018 o 15:00 przez Kredence
Kredence
Nitrogen , mimo że cię lubię to muszę ci zwrócić uwagę na jedną rzecz. Nie jesteś u siebie na wsi ( czyt. stronie Milanu ) . Więc grzeczniej może jednak
10.10.2018 o 15:03 przez Nitrogen
+1
Nitrogen
Przecież mi chodzi o to, że takie newsy są podawane tylko po to żeby można było sobie pocisnąć Inter czy Milan. Nie ma znaczenia na jakiej stronie są one podawane. Zaraz będą wyzwiska w stronę Milanu i wyśmiewanie Savicevica. To samo byłoby u nas gdyby np Bergomi się wypowiedział.
10.10.2018 o 16:29 przez ErnestGrandeNerazzurri
ErnestGrandeNerazzurri
Tylko, że milaniści są jakby z zgoła innym położeniu.. Można sobie sapać.

Shoutbox

IlCapitano 19.10.2018 17:56

Imra to by poruchał jakby spluwał

FReeFonix 19.10.2018 17:54

ale bys poruchal imra co

FReeFonix 19.10.2018 17:54

xDD

Lopez 19.10.2018 17:46

Imr nienawidzi kobiet

Imrahil 19.10.2018 17:45

i gdzie Nobel dla autora ?

Imrahil 19.10.2018 17:43

:D

Imrahil 19.10.2018 17:43

W opinii Möbiusa kobiety były właściwie tworami „pośrednimi między dzieckiem a mężczyzną”. Znajdowało to wyraz w ich budowie ciała, ale też w potencjale i zdolnościach. Ich mózgi, jak oceniał, dało się porównać co najwyżej z mężczyznami „umysłowo nisko stojącymi (np. murzynami)”

Kondzik 19.10.2018 17:41

Ja rzadko trzezwy to wszyscy mnie poznaja

Kondzik 19.10.2018 17:39

xD nie nie mam

Dzonyy 19.10.2018 17:39

My z mojego ojca tak zawsze sie smialismy, ze jak wraca trzeźwo to go psy nie poznaja

Dzonyy 19.10.2018 17:39

Bo pewnie jak wracasz trzeźwy to Cie nie poznaje i zaczyna gryźć :D

Kondzik 19.10.2018 17:38

A czemu Dzon ? ;)

Endru 19.10.2018 17:38

Randama nie wyglada na takiego jak sie wypowiada

Windykator 19.10.2018 17:38

gosciu, pier doli mnie ten ban, rozumiesz. Chcialem wrocic, a jak mnie wypier dola to trudno

Kondzik 19.10.2018 17:37

A na h u j mk

Dzonyy 19.10.2018 17:37

Kondzik, a masz psa ?

Dzonyy 19.10.2018 17:37

Łyska to powinien listwe dostac

FReeFonix 19.10.2018 17:37

nie wiem jak się z tym czujesz

FReeFonix 19.10.2018 17:37

łyska ponoć bana zaraz wyrywasz

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    8

    24

  • 2

    Napoli

    Napoli

    8

    18

  • 3

    Inter

    Inter

    8

    16

  • 4

    Lazio

    Lazio

    8

    15

  • 5

    Sampdoria

    Sampdoria

    8

    14

  • 6

    Roma

    Roma

    8

    14

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    9

  • 2

    Lorenzo Insigne

    6

  • 3

    Ciro Immobile

    5

  • 4

    Gregoire Defrel

    5

  • 5

    Rodrigo De Paul

    4

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 20 października

  • 15:00 Limited coverage

    Roma

    ? - ?

    SPAL

  • 18:00 Limited coverage

    Juventus

    ? - ?

    Genoa

  • 20:30 Limited coverage

    Udinese

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 21 października

  • 12:30 Limited coverage

    Frosinone

    ? - ?

    Empoli

  • 15:00 Limited coverage

    Chievo

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00 Limited coverage

    Bologna

    ? - ?

    Torino

  • 15:00 Limited coverage

    Parma

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00 Limited coverage

    Fiorentina

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:30 Limited coverage

    Inter

    ? - ?

    Milan

Poniedziałek, 22 października

  • 20:30 Limited coverage

    Sampdoria

    ? - ?

    Sassuolo

Booking.com

Publicystyka

Inter

Powrót na właściwą drogę? (12)

01.10
14:00
Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (8)

17.09
18:27
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17733

Liczba newsów: 31883