Relacje

Scudetto Game Over (101)

Autor:
Źródło: inter.it
około 15 lat temu
2598
101

Inter Mediolan przegrał wyjazdowe spotkanie z Parmą 2:0. Tym samym Nerazzurri praktycznie stracili szanse na Scudetto.

 

Inter rozpoczął spotkanie w ustawieniu 4-3-1-2. Po zawieszeniu do pierwszej jedenastki wrócił Cristian Chivu. Pod nieobecność Maicona na prawej flance defensywy wystąpił Nagatomo. Na ławce rezerwowych zasiadł Wesley Sneijder, a w role trequartisty wcielił się dziś Dejan Stanković. W pierwszych minutach meczu spotkanie toczyło się w bardzo wolnym tempie. Sytuacji strzeleckich nie było. Tak naprawdę pierwszy groźny strzał został oddany dopiero w 23 minucie. W rzutu wolnego w spojenie uderzył Dejan Stankovic. Kilkadziesiąt sekund później z dystansu uderzał Eto, ale niecelnie. W 30 minucie po raz kolejny uderzał Stankovic, ale jego strzał pewnie wyłapał Mirante. W 35 minuce bramkę dla Parmy zdobył Giovinco. Włoch wykorzystał niefrasobliwość obrony i dobre podanie Amauriego. Do końca pierwszej połowy nic ciekawego się nie wydarzyło. Jedyne co udało się Nerazzurrim, co zbudowanie składnej akcji ofensywne po raz pierwszy w tym spotkaniu. W 44 minucie...

 

Drugą połowę Inter rozpoczął z jedną zmianą w składzie. Słabo grającego Cristiana Chivu zmienił Sneijder. Na prawą flankę obrony powędrował Javier Zanetti, natomiast z lewej strony zagrał Nagatomo. Mecz dalej toczony był w słabym tempie. W 55 minucie po zamieszaniu w polu karnym podopiecznym Leonardo nie udało się wpakować piłki do bramki gospodarzy. W 60 minucie minimalnie obok słupka uderzył Sneijder. W 71 minucie mieliśmy okazje zobaczyć popis umiejętności technicznych Amauriego, ale druga bramka dla Parmy nie padła. W 77 minucie świetną okazje zmarnował inny gracz Parmy. Inter sprawiał wrażenie drużyny ospałej, nie zasługującej choćby na punkt w dzisiejszym spotkaniu i nie wyrażający chęci walki o Scudetto. W 84 minucie przyjezdnych pogrążył Amauri. Tym samym szanse Interu na mistrzostwo spadły niemal do zera.

 

Parma - Inter 2:0 (1:0)

 

Bramki: 35' Giovinco, 84' Amauri

 

Parma: 83 Mirante; 5 Zaccardo, 29 Paletta, 6 Lucarelli, 18 Gobbi; 4 Morrone, 10 Dzemaili, 23 Modesto; 7 Candreva (65' Valiani), 21 Giovinco (81' Bojinow); 11 Amauri (89' Crespo)

 

Rezerwowi:1 Pavarini, 14 Galloppa, 26 Pisano, 40 Nwankwo

 

Trener: Franco Colomba.

 

Inter: 1 Julio Cesar; 55 Nagatomo, 6 Lucio, 15 Ranocchia, 26 Chivu (46' Sneijder); 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 14 Kharja (77' Pandev); 5 Stankovic; 7 Pazzini (60' Milito), 9 Eto’o.

 

Rezerwowi: 12 Castellazzi, 17 Mariga, 23 Materazzi, 20 Obi

 

Trener: Leonardo.

 

Sędzia: Gianluca Rocchi (Florencja)

 

Żółte kartki: 19' Ranocchia, 53' Zaccardo, 66' Paletta, 72' Stankovic


Skrót meczu

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Wielkie emocje, rimonta Interu i wjazd na autostradę do mistrzostwa | Como 3-4 Inter (64)

12.04
19:44

Kontrowersyjny karny, rekord Dimarco i strata punktów w Turynie! Torino 2-2 Inter (48)

26.04
17:06

Komentarze (101)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.04.2011 o 10:17 przez mAlEc7
mAlEc7
Niestety Leo znowu się nie popisał...a scudetto odjechało...<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
18.04.2011 o 00:52 przez brk91
brk91
A i nie będę pierwszą osobą która wyśmieje typa #90.<br />
<br />
Strzelcy:<br />
Samuel Eto'o 27<br />
Esteban Cambiasso 7<br />
Dejan Stankovic 7<br />
Wesley Sneijder 6<br />
Diego Milito 6<br />
Giampaolo Pazzini 6<br />
Thiago Motta 5<br />
Goran Pandev 3<br />
<br />
Gdyby nie Eto'o nie wiem kto by dla nas w tym sezonie strzelał gole. Zdecydowanie najlepszy gracz Interu w tym sezonie póki co...<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
18.04.2011 o 00:47 przez brk91
brk91
#99 za rok tylko 3 drużyny włoskie będą walczyły w LM na korzyść Bundesligi ( 4 drużyny ).<br />
<br />
Jestem pewien, że gdyby Inter w zeszłym sezonie nie wygrał LM to już pewnie Niemcy by dogoniły wcześniej Italię...<br />
<br />
<br />
Dograjmy ten sezon i powalczmy o drugą lokatę, tego oczekuję od Interu ! <br />
<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
17.04.2011 o 23:21 przez mikruzzo
mikruzzo
<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
17.04.2011 o 19:48 przez czterydwafantazja
czterydwafantazja
spoko Interiści 3 lu 4 miejsce macie pewne więc w lidze majstrów pewnie zagracie... im wiecej włoskich ekip tym lepiej kluczowe będzie spotkanie z lazioo<img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
17.04.2011 o 18:12 przez SlimShady
SlimShady
Ale jesteśmy w kryzysie, nie wie wogule co to za skład Leonardo wystawił <img src="/files/emoticons/7" alt=":o" /> Fatalna gra w obronie, brak konstruktywności. Inter upadł na kolana i jest fatalnie, w Scudetto nie wierzyłem juz po blamanżu z Milaniem, ale obawiam sie że jak będziemy dalej przegrywać to stracimy 4 miejsce i brak gry w LM <img src="/files/emoticons/7" alt=":o" /> trzeba teraz walczyć o otrzymanie tej 3 pozycji bo na 2 to chyba za bardzo szans nie mamy.<br />
Inter jest w kryzysie a Leonardo trzeba pożegnać.
17.04.2011 o 15:53 przez ElMaslako
ElMaslako
Boże aż zal niektóre komentarze czytac... Skład jest dobry... trener tez. po poprzednim sezonie jakim mieli piłkarze w tym po pasmie kontuzji... w ostatnich tygodniach przegrali wszystko co było do wygrania prócz pucharu... psychika siada... dlaczego przegrana z Schalke? smiejcie sie ale oni moga MU wyeliminowac... graja skutecznie... i do konca... jak by kazdy sie tak emocjami ponosił to MM w tym sezonie by zmienił 8x trenera... pozatym paradoksem jest to ze niektórzy z was nic nie wiedza o sytuacji a pluja sie &quot;wywalic tego i tego&quot; to nic nie da. staliscie sie bardziej zarozumiali niz kibice barcy realu milanu oraz bayernu... z tego co zauwazyłem wiec opanowac swoje mózgowiny...
17.04.2011 o 15:01 przez kubi808
kubi808
Tylko narzekacie na grę Inter Mediolanu. Inter do końca życiu w moim sercu.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
17.04.2011 o 12:11 przez Kebo
Kebo
Ten mecz w moich oczach przesądził o zwolnieniu Leo jest świetnym gościem ale nie trenerem przegraliśmy ze wszystkimi najmocniejszymi i w dodatku ze słabymi np.Parma. Ten sezon pokażę kto jest prawdziwym kibicem Interu a kto sezonowcem liczę na Mou
17.04.2011 o 12:08 przez bloow
bloow
Prawda jest taka, ze Eto'o zachowuje się ostanio w stylu &quot;ja jestem zajebisty, wy jestescie slabi, nie podam wam pilki, okiwam wszystkich sam&quot;
17.04.2011 o 11:58 przez bobek
bobek
kubek, żałosne zdanie o Eto'o, gdyby nie on moglibyśmy być w dolnej części tabeli. Rozgrywa wspaniały sezon i kilka słabszych meczów tego nie zmieni. Ma mnóstwo goli i asyst. <br />
<br />
Problem tkwi w taktyce i ustawieniu. Wczorajszy mecz Realu to poezja. Całkowicie zatrzymali Xaviego, Inieste i Messiego, a grając w 10 przyparli Barce i strzelili gola. To jest taktyka!
17.04.2011 o 11:52 przez kubek28
kubek28
Mówicie o dwójce z Juve?<br />
Ja tam w składzie Parmy doliczyłem się czterech graczy z Turynu,oprócz Amauriego i Giovinco,także Candreva i Mirante.<br />
Ale mniejsza o to.<br />
Dziadostwo jak nic,bez lipy.<br />
Tak frajersko przegrali,że poezja normalnie.<br />
Siłą rzeczy powinni Leo zostawić na stanowisku,ale piłkarzy wywalić na zbity pysk,typu Chivu,Pandev,czy paralityk Milito.Swoją drogą Eto'o też olewa ostatnio mecze,<br />
że wspomnę o Juve,czy Milanie.<br />
Nie myślałem,że taki cienias z Samuela Eto'o,sprzedać go nawet na Malediwy,może tam nauczy się na nowo gole strzelać,jak w czasach Barcy.<br />
Żal.
17.04.2011 o 11:42 przez filip85
filip85
wypas, jak się postarają to jeszcze Lazio i Udinese nas wyścignie
17.04.2011 o 11:28 przez Odet
Odet
proponuję, żeby Moratti znowu wystąpił z podziękowaniami dla DRUŻYNY.<br />
Do dupy taki sezon.<br />
Pozdr.
17.04.2011 o 11:16 przez Kubusa10
Kubusa10
bobek a sezon się jeszcze nie skończył <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
17.04.2011 o 10:48 przez timon
timon
zalatwila nas dwojka z juve, nawet to cos Amauri nam bramki strzela. WTF? Nie wiem co sie dzieje, nie wiem o co chodzi, nie wiem juz nic w temacie interu. Jak mozna tak <span style="color: red">CENZURA</span> druzyne w ciagu roku?
17.04.2011 o 10:36 przez tytusek25
tytusek25
Ten cały Leonardo to chyba jakiś kon trojański z Milanu.Leo-won!
17.04.2011 o 10:32 przez bobek
bobek
Leonardo powinien zostać zwolniony, bo:<br />
- przegrał z Juve<br />
- przegrał z Milanem<br />
- przegrał z Schalke #1<br />
- przegrał z Schalke #2<br />
- przegrał z Bayernem<br />
- przegrał z Parmą<br />
<br />
Takie rzeczy nie mają prawa się zdarzać!
17.04.2011 o 10:13 przez Rebelde
Rebelde
Na miejscu MM pożegnałbym po sezonie Leonardo, żaden z niego trener. Villas Boas, Van Gall ewentualnie nawet Spalletti może być. Oczywiście w lecie trzeba zrobić małą rewolucje w składzie bo bez tego to żaden trener nie da rady. Chivu, Maicon, Cordoba i Milito. Oni w pierwszej kolejności powinni odejść.
17.04.2011 o 09:49 przez INTERQUIN
INTERQUIN
Z taką grą jak nasza to Inter musi bronić miejsca w czwórce aby dostać się do LM
17.04.2011 o 09:13 przez Adriano Powrócił
Adriano Powrócił
macie swojego Leonardo. Dalej będzie go ktoś chwalił ?
17.04.2011 o 09:12 przez Kubusa10
Kubusa10
Bardzo dobrze to ujęliście ale to GAME OVER w stylu nie podjęcia walki <img src="/files/emoticons/29" alt="&lt;mad&gt;" />
17.04.2011 o 09:06 przez SneijderNumber10
SneijderNumber10
Hmm oglądałem pierwszą połowe oczywiscie grali tak samo jak w ostatnich meczach strasznie malo akcji podbramkowych. Co do zmiany trenera to nie jestem tego taki pewien, za Benka nasi grali wynikami typu 0-0,2-0,1-0 . Gdy przyszedl Leo, Inter zaczął grać tak samo jak Milan gdy Leo był u nich, czyli 3-1, 3-0,3-2 dużo bramek strzelonych ale i straconych. Teraz widzimy ze Interowi ciezko strzelic bramke, wydaje mi się że to naszym piłkarzom odechciało się gry. Tyle na ten temat
17.04.2011 o 07:32 przez Aliicja
Aliicja
&quot;Jeśli ktoś dokonał rozważań przed bitwą a potem wygrał, znać, że rozważał długo. Jeśli ktoś dokonał rozważań przed bitwą a potem przegrał, znać, że rozważał krótko. Długie rozważania oznaczają wygraną, krótkie rozważania to przegrana. &quot; - Nie winię w żaden sposób trenera za taktykę, nie winię prezydenta za brak transferów, nie winię każdego z osobna graczy. Ból nieobronienia tytułów nasilał się w nas z tygodnia, w którym zaliczyliśmy najboleśniejsze porażki w LM i Lidze. Inter nie jest już tym samym Interem. Po wielu trudach pozostawia tylko cień zwycięzcy, który musi radzić sobie bez wsparcia i dodatkowej regeneracji do działania. Jednym słowem - Inter jest już wypompowany.
17.04.2011 o 07:25 przez etomaster
etomaster
Niestety koniec ale liczę że w następnym sezonie się podniosą<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.04.2011 o 07:16 przez Aliicja
Aliicja
Może Mourinho się nad nami zlituje i wróci do Interu? I tak Inter nadal w mym sercu...
17.04.2011 o 06:26 przez INTER.FAN
INTER.FAN
<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
17.04.2011 o 06:19 przez miazga
miazga
nie płaczcie lalusie....jeba..c transfery za grube siano.....INTER zawsze w moim sercu czy na pierwszym miejscu czy na ostatnim<br />
<br />
nie sztuka kibicowac komus kto jest na szczycie<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
17.04.2011 o 06:19 przez miazga
miazga
nie płaczcie lalusie....jeba..c transfery za grube siano.....INTER zawsze w moim sercu czy na pierwszym miejscu czy na ostatnim<br />
<br />
nie sztuka kibicowac komus kto jest na szczycie<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
17.04.2011 o 02:24 przez Klanies
Klanies
do polak666: pewna to była twoja stara że się dziewczynka urodzi... a jednak.

Shoutbox

El_Imprezatore 26.06.2026 21:02

na takiego jonesa nas stać

Szczupac_FCI 26.06.2026 20:52

przeciez na ten moment nie ma zadnych celów bo wlasnie upadły

Imrahil 26.06.2026 20:52

i hakana

El_Imprezatore 26.06.2026 20:52

jeszcze zobaczycie, że Bastoniego opeirdolą młotki

Imrahil 26.06.2026 20:51

facepalm

El_Imprezatore 26.06.2026 20:51

dokładnie, tak jak ktoś wcześniej napisał, że śmierdzi samofinansującym się okienkiem

Szczupac_FCI 26.06.2026 20:50

stek gównomowy

El_Imprezatore 26.06.2026 20:49

aż się boję tego zdania "zmienić cele" = alternatywy alernatyw

El_Imprezatore 26.06.2026 20:48

miki przedłużuł

Imrahil 26.06.2026 20:48

darmian podpisal? ;p

Szczupac_FCI 26.06.2026 20:47

dodtkowo tracimy Denzela i de Vrija

martins2000 26.06.2026 20:47

"Szefostwo Interu,będzie musiało zmienić strategię na mercato,w przypadku Palestry transfer był na etapie bardzo zaawansowanym,był prawie zamknięty i przepadł,w kwestii Nico Paza były tylko rozmowy informacyjne,ale nie zdążyli nawet rozpocząć negocjacji.Priorytetem rynku było sprowadzenie Palestry, Jonesa z Liverpoolu i rozważenie możliwości z Nico Pazem: dzisiaj to wszystko są albo nieudane, albo wygaszone rozmowy,jak w przypadku Jonesa.Inter będzie musiał przemyśleć swoją strategię, na pewno dojdzie do wewnętrznych konsultacji,żeby to zrozumieć. Ale Inter dokona kilku zakupów, będzie ich 4-5,ale trzeba będzie zmienić cele”

El_Imprezatore 26.06.2026 20:45

czekam do końca okienka ale jak narazie to nasze asy wyglądają jak dzieci we mgle. Już nawet iz backi wydają 70mln. jak to w ogóle jest możliwe a nasi jakieś pokemony do 25 max. Żałosne

Piotrek85 26.06.2026 20:43

Nie ma co się dziwić. Rozegrał tylko 20 procent minut w seria a. Dziad Acerbi 40.procent minut.

Imrahil 26.06.2026 20:42

no szkoda stefka

rchemik 26.06.2026 20:41

Pewnie szuka jeszcze jakis wyzwań i wrażeń, większej roli

HB 26.06.2026 20:40

Dostał nędzne warunki w Grecji, a Inter nie mógł im dorównać?

HB 26.06.2026 20:40

Kompromitacja z SdV

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625605

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się