Pomimo niewielkiej liczby minut w tym sezonie, zarówno Andy Diouf, jak i Luis Henrique nie są na ten moment kandydatami do odejścia w styczniu. Jak donosi Sportitalia, Francuz pozostanie w klubie także z powodu przepisów, które uniemożliwiają mu grę w kolejnym zespole, natomiast Brazylijczyk nadal cieszy się dużym zaufaniem Interu.
Według tych informacji pierwsze oferty ze strony Romy zostały odrzucone. Giallorossi wierzą, że Luis Henrique może sprawdzić się w Serie A, ale podobną pewność mają również działacze z Via della Liberazione – dlatego klub nie zamierza rezygnować z Brazylijczyka.
Nagła oferta za Thurama, czy Bonny aż tak słabo wygląda w oczach Chivu? Odejście Lautaro raczej nierealne. Ten długi wywiad wskazywał na to, że on woli spokój i atmosferę Interu, nie będzie szukał wrażeń i medialności Barcelony
Komentarze (2)