Kontuzje

Sky – Dobre wieści dla Chivu: Darmian i Lautaro blisko powrotu (18)

Źródło: fcinternews.it
9 miesięcy temu
847
18

Po ważnym zwycięstwie nad Ajaxem, które otworzyło sezon Ligi Mistrzów, Cristian Chivu może cieszyć się kolejnymi pozytywnymi sygnałami. 

Potknięcia z Udinese i Juventusem, bardziej w sferze wyników niż gry, znalazły w Amsterdamie przeciwwagę w postaci zwycięstwa i dobrych nastrojów, które utrzymują się także po powrocie do Mediolanu. Zespół wrócił do Lombardii w nocy, a wczoraj spotkał się w Appiano Gentile na standardowym treningu regeneracyjnym po występie na Johan Cruijff ArenA.

Dobre wiadomości dotyczą dwóch nieobecnych wczoraj zawodników – Matteo Darmiana i kapitana Lautaro Martineza. Włoch trenował dziś indywidualnie, natomiast Argentyńczyk pracował na siłowni. Według informacji Sky Sport obaj już jutro mogą wrócić do zajęć z grupą.

Zobacz też

Koniec sezonu dla Hakana? (9)

27.04
13:49

Lautaro może wrócić do składu przeciwko Parmie (4)

28.04
11:56

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
20.09.2025 o 04:35 przez oster
oster
Akurat powrót Lautaro to nie jest dobra wiadomość, lepiej gra wygląda bez tej argentyńskiej parodii Milika...
19.09.2025 o 22:30 przez mroowa111
mroowa111
Cieszy zawsze większe pole manewru z ławki
19.09.2025 o 20:29 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Nic na siłę Lauti może wejść z ławki a w podstawie rozpędzony Pio.
19.09.2025 o 12:55 przez danielinter
danielinter
Powrót Darmiana to dobre wieści ?
19.09.2025 o 13:10 przez Piotrek85
+1
Piotrek85
Jeśli chodzi o rezerwę i poszerzenie kadry to tak. Zawsze opcja w obronie. Mam nadzieję że wejście z Juwentusem na wahadło było ostatnim takim przypadkiem.
19.09.2025 o 14:34 przez danielinter
danielinter
Gdyby tak było że to zgadzam się, ale obawiam się że będzie wchodził za Dumfriesa zamiast Luiza Henrique
19.09.2025 o 16:38 przez Piotrek85
Piotrek85
W ustawieniu 352 jedynym miejscem gdzie Luis Henrique mógłby grać jest tylko wahadło. W Marsylii grał albo LS w ustawieniu że skrzydłowymi,albo prawe wahadło w ustawieniu 352 . Jeśli Darmian dalej będzie grał jako zmiennik Dumfriesa to już nie mam słów.
19.09.2025 o 16:39 przez Piotrek85
Piotrek85
Może lepiej,brak mi słów
19.09.2025 o 12:27 przez matteoo
+1
matteoo
Ławka dla Lautaro, Barelli i Dimarco na jakiś czas może obudziła by w nich jakąś chęć większą do gry, mamy zmienników akurat lżejszy terminarz, niech pogra więcej Pio, Augusto.
Tak naprawdę z naszego " trzonu" TYLKO Bastoni jest TOP od kilku lat.
19.09.2025 o 13:47 przez dodo1908
dodo1908
Akurat Bastoni dostał niskie noty w meczu z Udine i Juve, popełnia sporo błędów w obronie.
19.09.2025 o 12:17 przez Cyrax
+3
Cyrax
Potężny Lautaro niech bierze się do roboty, bo póki co wypychany przez niego Hakan i okrutny Thuram wciągają go nosem.
19.09.2025 o 11:12 przez Endrju12
Endrju12
No wręcz zaj...ste wieści...
19.09.2025 o 11:10 przez inter30
+1
inter30
Uff, a już myślałem że będzie trzeba wystawić kogoś z grona kupionych za 80 baniek i będzie nieszczęście, teraz jestem spokojny, aa i jeszcze dodam że jesteśmy konkurencyjni i musimy pozostać zjednoczeni
19.09.2025 o 10:25 przez Dzyl
+4
Dzyl
Darmian powinien pełnić jedynie rolę zapchajdziury, a nie zmiennika. Tylko się człowiek wkurza jak się widzi ile wydaliśmy na Sucicia, Dyoufa, Henrique, a oni i tak nie grają, a szkoda było dołozyc 5mln do Lookmana, który z miejsca by wszedł do 1 składu i robił różnicę. Gdzie tu logika? Skoro Darmian, Acerbi, Miki i tak po sezonie odchodzą to czemu ciągle grają a młodzi w których zaiwestowalismy tyle kasy zamiast wchodzić do składu to grzeją ławkę? a przecież to oni są przyszlościa, a nie piłkarscy emeryci, ktorzy zaraz stąd odejdą. Myślałem, ze Chivu jako młody trener da pograć więcej młodym i może rozwinie kogoś naprawdę fajnie bo w końcu miał do czynienia z naszą Primaverą. Jednak Rumun nie wniósł żadnej świeżości, dalej tkwimy w Szymonowej betonozie, tylko dyrygent jest inny.
19.09.2025 o 10:24 przez kibol123
kibol123
haha świetne informacje dla trenera który wystawia zasłużonych.
19.09.2025 o 10:12 przez Kaniol
+4
Kaniol
Napiszcie lepiej kiedy 80mln będzie gotowe do gry?
19.09.2025 o 11:17 przez Cny
+1
Cny
Chłopie to trzeba wąchać spocone skarpety Mkhitarjana przez 3-4 lata żeby nabyć mityczne doświadczenie i mental
19.09.2025 o 09:15 przez Xucatlan
Xucatlan
Świetne nowiny. Nie wiem jak mielibyśmy sobie poradzić bez Darmiańca.

Shoutbox

Cyrax 08.06.2026 10:31

We Włoszech zabraniają uprawiania zawodowego sportu z wszczepionym kardiowerterem też tylko tak z dupy ;)

Cyrax 08.06.2026 10:29

Dokładnie Claudio

Cyrax 08.06.2026 10:29

No trochę bzdury piszesz. Przeciwwskazania jakieś są, ale finalnie decyzja należy do samego piłkarza. Kardiowerter-defibrylator (ICD) monitoruje szybkość rytmu serca i gdy dochodzi do niebezpiecznej granicy, to wtedy się włącza. Oczywiście, że zawału można i dostać nawet siedząc na krześle, ale ekstremalny wysiłek fizyczny zwiększa ryzyko, bo to właśnie wtedy częściej dochodzi o bardzo szybkiego rytmu serca

Claudio 08.06.2026 10:28

Przypadkiem były 2 zdarzenia z Eriksenem i przypadkiem 2 były na murawie w trakcie meczu. Ale oczywiście to nie wina wysiłku..

Cyrax 08.06.2026 10:26

Xucatlan 08.06.2026 09:47 Skoro wykwalifikowani specjaliści nie widzą przeciwskazań do tego by Eriksen profesjonalnie grał w piłkę, to co najmniej bardzo prawdopodobne jest, że ich po prostu nie ma

Jacenty 08.06.2026 10:18

Mou chce Paza do swojego 4-2-3-1, ale Real chce najpierw zrobić porządek w składzie

Orzeu 08.06.2026 10:06

mam podobne zdanie

Xucatlan 08.06.2026 09:47

Skoro wykwalifikowani specjaliści nie widzą przeciwskazań do tego by Eriksen profesjonalnie grał w piłkę, to co najmniej bardzo prawdopodobne jest, że ich po prostu nie ma. A może niech każdy kto ma jakieś problemy sercowe prewencyjnie przykuje się do łóżka...

Xucatlan 08.06.2026 09:42

Ludzie miewają zawały serca i inne tego typu rzeczy siedząc przed TV, jedząc obiad czy nawet we śnie.

Xucatlan 08.06.2026 09:41

Czemu każecie Eriksenowi kończyć karierę? Są w ogóle jakieś przesłanki ku temu, by twierdzić, że koniec grania w piłkę mu się w kakiś sposób przysłuży? Pomiędzy oboma zasłabnięciami Eriksen rozegrał 198 meczów. Można się domyślać, że jest dość szczegółowo monitorowany. Skoro nie wykazywał symptomów, że coś jest nie tak, to na jakiej podstawie ludzie twierdzą, że gdyby siedział na dupie w domu, to nic by się nie wydarzyło.

FENDI_SOSA 08.06.2026 01:13

mou szybko upadnie tam. szkoda naszego dumfriego ale juz chu. gra toczy sie dalej

ragnar 08.06.2026 00:29

Claudio tak samo ten rywal Pereza przegrał, więc żadnego Kloppa Halsnda nie będzie, tylko Mourinho i obiecana gwiazda za 150 :)

FENDI_SOSA 07.06.2026 23:22

lol Eri. co za gosc

Claudio 07.06.2026 21:20

Ten Turek co obiecał Hakana w Fenerbahce przegrał wybory na prezydenta klubu....szybko poszło.

ZnawcaCalcio 07.06.2026 21:14

Eriksen niech już sobie lepiej odpuści

ragnar 07.06.2026 20:45

34 lata, piękna kariera, niech już kończy

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29451

Liczba newsów: 53337

Liczba komentarzy: 624443

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się