
Po imponującym zwycięstwie 6:0 nad Lazio, Inter przygotowuje się do starcia z Udinese w 1/8 Coppa Italia, które odbędzie się jutro na San Siro. Mecz z Bianconeri będzie okazją do debiutu Josepa Martineza, nowego bramkarza pozyskanego z Genoi podczas ostatniego okienka transferowego. Do tej pory Martinez nie miał okazji wystąpić pod wodzą Simone Inzaghiego.
W obliczu intensywnego kalendarza Inzaghi planuje dać odpocząć Stefanowi De Vrijowi, który prezentuje świetną formę, ale potrzebuje regeneracji. Holendra zastąpi Yann Bisseck. Linię defensywy uzupełnią Darmian i Bastoni.
Środek pola i atak także przejdą poważne zmiany. Największą nowością jest prognozowany występ od pierwszej minuty Buchanana na prawym skrzydle. W środku pomocy zagrają od pierwszych minut Frattesi i Zieliński. Atak zostanie powierzony duetowi Taremi – Arnautović.
Przewidywana jedenastka Interu (3-5-2): Josep Martinez; Darmian, Bisseck, Bastoni; Buchanan, Frattesi, Calhanoglu, Zielinski, Carlos; Taremi, Arnautovic.
Komentarze (15)