Plotki transferowe

Sprzedaż Brozovicia sfinansuje transfer Tonalego? (18)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
8 miesięcy temu
1507
18
Marcelo Brozovic

Coraz więcej mówi się o tym, że Inter jest na dobrej drodze do pozyskania Sandro Tonalego. Czy włoski pomocnik dołączy do Nerazzurrich w miejsce Marcelo Brozovicia?

Taką hipotezę wysnuwa w dniu dzisiejszym Corriere dello Sport. Chorwat w swojej umowie ma wpisaną klauzulę odejścia wynoszącą 60 mln euro. Kwota ta pokryłaby koszty sprowadzenia Sandro Tonalego, którego prezydent Brescii - Massimo Cellino wycenia na 50 mln euro. Kryzys spowodowany koronawirusem może jednak spowodować obniżenie ceny 19-latka (o czym przeczytasz TUTAJ) do ok. 30 mln euro. Wobec czego również kwota oczekiwana za sprzedaż Brozovicia poszłaby w dół do 40-45 mln euro

Według raportów z Wysp Brytyjskich, zainteresowanie chorwackim pomocnikiem wyraża m.in. Liverpool.

Zobacz też

Nicolas Tagliafico

Perisić zablokował transfer Tagliafico (3)

03.12
09:14
Lucien Agoume

Bayern zainteresowany Agoume (5)

03.12
09:02

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.04.2020 o 00:27 przez Raffal
+3
Raffal
nie chciałbym jego odejścia ale przypomina mi się też sytuacja w jakimś meczu gdzie Barella wszedł w jego buty i nasza gra mocno przyśpieszyła, nagle ataki nabrały tempa ...
nie twierdze ze to Brozovic jest problemem ale transfport piłki czasami zajmuje nam za długi czas.
22.04.2020 o 10:08 przez armin22
+1
armin22
Nie pamiętam z kim graliśmy ale był też mecz (jeden z ostatnich) jak Brozo wszedł na boisko i nagle w 10 minut rozegrał więcej piłeczek niż poprzednik przez cały mecz, aż się miło mecz oglądało, Liverpool jest jedną z najsilniejszych ekip w europie i wiedzą ile im da Marcelek
22.04.2020 o 11:30 przez Ippon
+1
Ippon
Mecz z udinese, on za eriksena, sanchez za esposito. Niektórzy powiedzą, że barella grał słabiej na pozycji brozovicia bo eriksen grał na jego. Innym razem powiedzą, że sobie radzi lepiej. A czemu liverpool nie kupi poprostu tonalieglo ? Brozović 28 lat, najlepszy wiek dla piłkarza, brak wahań formy. Albo chcemy się bić o najwyższe cele albo sprzedajmy brozovića. Jak tonalli taki dobry to niech przychodzi i walczy o skład a nie z miejsca dajecie mu pierwszy skład.
21.04.2020 o 20:47 przez Kebo
+1
Kebo
Bzdura, to od niego zaczyna się budowanie składu, podpora środka pola i tempomat, musi zostać.
21.04.2020 o 20:21 przez wegorz
+2
wegorz
Nie wiedziałem, że coronavirus zmienia klauzulę wykupu... 60mln, zapisane w jego kontrakcie, przez wielu oceniane było jako promocja, więc nawet po spadku wartości Brozo, spowodowanej pandemią, nie sądzę by wart był mniej niż owa klauzula...
21.04.2020 o 20:02 przez WTC
+1
WTC
Typ jest niemalże niezniszczalny. Niech sprzedaż szrotu i małra sfinansuje transfer Tonalego.
21.04.2020 o 16:31 przez pluto11
+1
pluto11
Nie ma szans Bardzo musi zostać a Tonami przyjść jak mamy walczyć o najwyższe cele to musimy mieć glebie składu, chyba nie sądzicie że Tonali który ma mega potencjał wejdzie z miejsca i zastąpi nam Brozo
21.04.2020 o 16:19 przez Kondzik
+1
Kondzik
Filar, dyrygent naszej pomocy. Absolutnie musi zostać
21.04.2020 o 15:58 przez ragnar
+1
ragnar
najpierw te 40 wyciągnijscie za Gaglie i Vecino, a później zajmijcie się Brozovicem :)
21.04.2020 o 15:46 przez SETE
+1
SETE
Oczywistym jest ze Brozovic nawet jeśli zostanie sprzedany to cena poniżej klauzuli jest mało prawdodpobna z tego względu , ze Brozovic nie jest po prostu wart mniej.


Czy widziałbym Tonaliego za Brozo ? Mimo wszystko tak
21.04.2020 o 15:42 przez ciechan
+1
ciechan
Obok Luiza Alberto najlepszy ŚP w tym sezonie we Włoszech . W dodatku absolutnie idealny materiał na żołnierza Conte, zagrał może ze 2-3 mecze słabo w tym sezonie. Nie widzę problemu , żeby grał delikatnie wyżej, jeżeli miałby przyjść Tonali, tam pewnie też świetnie by się sprawdzał . Myślę jednak , że to plotka absolutna, a Marcelo jest nietykalny.
21.04.2020 o 14:57 przez Pader88
+2
Pader88
Iks kua De 🤣
21.04.2020 o 14:50 przez Odet
+1
Odet
SPRZEDAŻ BROZOVICIA SFINANSUJE TRANSFER TONALEGO - tak, tak tak !! !
Pozdr.
21.04.2020 o 14:24 przez Jacenty
+1
Jacenty
Jeśli Conte rzeczywiście będzie modyfikował taktykę pod Eriksena na 3-4-1-2 lub 3-4-2-1 to będzie miejsce dla obydwu, zarówno dla Brozo jak i Tonaliego. Miałby również większe pole manewru taktycznego na różne spotkania.
21.04.2020 o 14:19 przez Orzeu
+1
Orzeu
już widzę jak Inter sprzedaje Brozo za 40 mln euro xD
21.04.2020 o 14:15 przez inter30
+1
inter30
A sprzedaż Brozo za 40 to czyste kompro, i w dupie mam tą pandemię i spadki wartości. Niech sprzedadzą szrot żeby mieć kasę, ale pewnie szrotu nikt nie chce i taki Vecino zostanie na kolejny sezon pewnie bo nie wpłynie "satysfakcjonująca"oferta, problem w tym że satysfakcjonująca dla Interu wzbudza u innych śmiech za tego amatora
21.04.2020 o 14:12 przez inter30
+1
inter30
Czy kiedykolwiek doczekam mercato w którym nie będę musiał czytać tego zasranego zdania "trzeba sprzedać żeby kupić"?
21.04.2020 o 13:57 przez Vancore
+2
Vancore
Coz za kretynizmem byloby puszczenie Brozo za 45 baniek, za taka cene gowno dostaniesz a nie gracza na jego poziomie, za 70 bym sie moze zaczal zastanawiac czy nei podejsc do negocjacji ale nie za jakies grosze

Shoutbox

Orzeu 03.12.2020 17:17

Lopez nie wstydź się przyzna jsie

Lopez 03.12.2020 17:16

Musialo to wyjsc

Lopez 03.12.2020 17:16

Orzeu przyznaj sie

Orzeu 03.12.2020 17:13

xd

Vancore 03.12.2020 15:29

debila jakiegos

Luki165 03.12.2020 15:29

Dzonyy nie wstydź siem powiedz

Dzonyy 03.12.2020 15:18

Juz wiem czyje to multi :D

Orzeu 03.12.2020 15:15

proszę się odczepić od JoaoMario

Klinsi64 03.12.2020 15:10

Mario to siostrzeniec orła

domin98 03.12.2020 15:10

no zajmę się tym

IlCapitano 03.12.2020 14:51

Nie wiem i brzydzi mnie to

Luki165 03.12.2020 14:38

Ale ile można to coś tutaj tolerować

Luki165 03.12.2020 14:38

Wiem wiem capitano

IlCapitano 03.12.2020 14:37

Od razu jak się tu pojawił juwentyn śmierdzący

IlCapitano 03.12.2020 14:37

Ja pierwszy go rozkminilem

IlCapitano 03.12.2020 14:37

Nie jestes pierwszym ktory o to pyta

Luki165 03.12.2020 14:35

Czy można gdzieś złożyć wniosek żeby usunąć tego trola Mario z tej strony. Gość ciśnie tutaj sobie beke bezkarnie i co rusz wypisuje idiotyzmy.

IlCapitano 03.12.2020 14:00

AlwajtdzRymemba

Orzeu 03.12.2020 13:55

noico blokujesz sb always

AlwaysRemember 03.12.2020 11:34

oj, oczywiście

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Borussią był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27063

Liczba newsów: 38065