
Inter stracił w końcówce meczu z Romą prowadzenie i zaledwie zremisował na Stadio Olimpico. Nerazzurri kończyli spotkanie z urazami dwóch graczy.
Jeszcze w pierwszej połowie murawę opuścić musiał Matteo Darmian, który po ostrym starciu z rywalem doznał urazu biodra oraz pleców. Jego stan obserwowany będzie w najbliższych dniach, a Włoch tuż po meczu przeszedł pierwsze badania w klinice w Rzymie.
Na ból w trakcie wczorajszego meczu narzekał również Arturo Vidal. Chilijczyk opuścił boisko na swoją prośbę z powodu dyskomfortu odczuwalnego w prawej nodze.
Jak donosi Corriere dello Sport, sztab medyczny wraz z sztabem szkoleniowym na bieżąco oceniać będą stan wymienionej wyżej dwójki graczy przed zbliżającym się starciem z Fiorentiną w Coppa Italia.
Komentarze (3)