
Vitor Baia, który pełni obecnie funkcję wiceprezydenta Porto, skomentował wylosowanie Interu, jako pierwszego rywala Smoków w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Oto co na temat przeciwnika i przyszłego dwumeczu powiedział legendarny bramkarz reprezentacji Portugalii:
- To będzie dwumecz na wysokim poziomie przeciwko drużynie z wysoką jakością, ze świetnymi zawodnikami. Wierzymy jednak, że awans jest możliwy. Chcemy to zrobić. Nasze plany się nie zmieniły i wszystko może się zdarzyć. Mocno wierzymy w nasze możliwości, w dynamikę naszego zespołu i trenera. Jesteśmy z natury pozytywnie nastawieni i wierzymy, że przejdziemy tę rundę. To nasze DNA. DNA zwycięzców. To wciąż będzie jednak bardzo trudny dwumecz.
- Będzie to niesamowite móc zobaczyć pełne Giuseppe Meazza i Estadio do Dragao. Będą to dwa mecze na wysokim poziomie i zobaczymy kto awansuje do ćwierćfinału. Możemy zrobić coś imponującego w Lidze Mistrzów. Jesteśmy ambitni, mamy historię i jesteśmy przyzwyczajeni do gry w takich meczach i do takich wielkich rywalizacji. Teraz musimy uwierzyć w awans.
Komentarze (4)