Relacje

Wspaniałe odrodzenie Interu! (135)

Autor:
Źródło: inter.it
ponad 15 lat temu
3194
135

Inter Mediolan pokonał Palermo 3-2, pomimo że po pierwszych 45 minutach przegrywał 0-2. Bramki dla Nerazzurrich zdobyli Pazzini (2) i Eto'o, a dla gości trafili Miccoli i Nocerino.

 

Leonardo zmuszony był do dokonania kilku zmian w swojej "żelaznej" wyjściowej jedenastce. Dzięki temu na boisku pojawili się Coutinho, Milito, Santon, Ranocchia czy wracający po kontuzji Julio Cesar.

Niestety zmiany nie wyszły drużynie na dobre, bo po 5 minutach przegrywała już 0-1. Błąd obrony, a głównie Santona wykorzystał Cassani, dograł do wbiegającego w pole bramkowego Miccoliego, a ten nie miał problemów z pokonaniem bramkarza Interu. Podrażniony Inter rzucił się do ataków, ale liczne próby - główki Lucio, Motty, Cambiasso, strzały Coutinho, Motty, Zanettiego czy próby wślizgów Milito nie przyniosły skutku. Tymczasem Palermo zadało drugi cios. Kontrę Sycylijczyków, po pierwotnie dobrej interwencji Julio Cesara, na bramkę zamienił Nocerino. Sytuacja w pewnym momencie wydawał się już opanowana, ale złe zachowanie Maicona spowodowało stratę gola. Nerazzurri natychmiast odpowiedzieli dwiema dobrymi akcjami. W pierwszej z nich strzał Ranocchi został odbity przez obrońców, w drugiej Sirigu wspaniale zablokował uderzenie Milito. W końcówce potężnym strzałem popisał się także Motta, ale i tym razem bramkarz Palermo nie dał się pokonać. W ostatniej minucie pierwszej połowy goście mogli wyjść na trzybramkowe prowadzenie, ale Pastore w sytuacji sam na sam trafił w słupek.

Inter pomimo stworzenia wielu dobrych okazji, ale za to z bardzo źle grającą defensywą, przegrywał po pierwszej połowie z Palermo 0-2.

 

Od początku drugiej połowy w zespole Interu pojawili się dwaj nowo nabyci zawodnicy – Pazzini i Kharja  - a z boiska zeszli Coutinho i Santon. To właśnie dwaj nowi zawodnicy przeprowadzili pierwszą ofensywną akcję w drugiej odsłonie, która jednak została zablokowana przez obrońców. Napór Interu wzrastał z minuty na minutę, a szczęścia szukali Eto’o i Motta. Oba strzały nie znalazły jednak drogi do bramki. W 57 minucie swojego pierwszego gola w barwach Interu zdobył Pazzini. Włoski napastnik otrzymał piłkę w polu karnym, oszukał Migliaccio i pokonał Sirigu. Niemal natychmiast zobaczyliśmy odpowiedź gości. W polu karnym faulowany został Ilicic, a do „jedenastki” podszedł Pastore. Gwiazda Palermo nie zdołała jednak pokonać Julio Cesara i na tablicy wyników nadal widniał wynik 1-2. Postawa bramkarza dodała skrzydeł pozostałym zawodnikom. Gola dającego wyrównanie zdobyć mógł Milito, ale drugi raz w tym meczu nieco spóźnił się z oddaniem strzału. Kolejną dobrą akcję stworzyli Pazzini i Maicon, a dośrodkowanie tego ostatniego wybił przed siebie Sirigu. W 73 minucie było już 2-2. Z rzutu wolnego dośrodkowywał Maicon, Pazzini wyszedł najwyżej w powietrze i ładnym strzałem głową pokonał Sirigu. Jakby dwa gole było mu mało, Pazzo wywalczył też rzut karny, którego na gola zamienił Eto’o i Inter wyszedł na prowadzenie. W końcówce spotkania zwycięstwo Interowi uratował Julio Cesar – Balzaretti z najbliższej odległości nie zdołał pokonać golkipera Nerazzurrich, chociaż trzeba przyznać że niemały udział w tej akcji miał też Maicon, który blokując strzał zmienił nieco tor lotu piłki. Po dwóch minutach doliczonych sędzia zakończył spotkanie.

 

Nerazzurri dzięki wspaniałemu pościgowi odnieśli zwycięstwo nad Palermo i nadal tracą do Ac Milanu 9 punktów. Gdyby nie pojedyncze błędy w defensywie, dzisiejsze zwycięstwo odniesione byłoby w o wiele spokojniejszych warunkach. Nic jednak w tym sezonie Interowi nie przychodzi łatwo i o każdy punkt musi walczyć do ostatniej minuty. Miejmy nadzieję że błędy w defensywie uda się szybko wyeliminować, bo grą w ataku Nerazzurri potrafią ostatnio zaimponować.

 

Inter-Palermo 3-2 (0-2)


Strzelcy:
Miccoli 5', Nocerino 35', Pazzini 57', 73', Eto'o 76' (k)

 

Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 15 Ranocchia, 39 Santon (46' Kharja); 4 Zanetti, 8 Thiago Motta, 19 Cambiasso (80' Obi); 29 Coutinho (46' Pazzini); 22 Milito, 9 Eto'o
Ławka rezerwowych: 21 Orlandoni, 23 Materazzi, 27 Pandev, 57 Natalino
Trener: Leonardo

Palermo: 46 Sirigu; 16 Cassani, 6 Nunoz, 5 Bovo, 42 Balzaretti; 8 Migliaccio, 21 Bacinovic, 23 Nocerino; 72 Ilicic, 27 Pastore; 10 Miccoli (61' Kasami)
Ławka rezerwowych: 28 Benussi, 11 Liverani, 13 Nappello, 36 Darmian, 66 Andelkovic, 77 Kurtic
Trener: Delio Rossi

Sędzia główny: Nicola Rizzoli

 

Żółte kartki: Bacinovic, Sirigu, Thiago Motta, Munoz, Eto'o, Kharja.

 

0-1 Miccoli


0-2 Nocerino

 

1-2 Pazzini


2-2 Pazzini


3-2 Eto'o

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter zdobywcą Coppa Italia w sezonie 2025/26! (60)

13.05
20:24

Inter w wielkim stylu wraca na mistrzowską drogę | Inter 5-2 Roma (70)

05.04
19:45

Komentarze (135)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.01.2011 o 20:51 przez interooo
interooo
Hardcorowy mecz !<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
30.01.2011 o 20:40 przez theblood
theblood
Po pierwszych 45 minutach byłem bliski płaczu, cale szczescie druga polowa byla duzo lepsza w naszym wykonaniu ;) Dwie kapitalne zmiany... Pazzini - wiadomo, rewelacja. Zaskoczył mnie jednak Kharji - naprawde fajne spotkanie rozegrał, jak na debiut to nawet b.dobre. Z 3 podania, to były a'la błysk geniuszu (w tym to po ktorym Pazzini bramę strzelil). Oby tak dalej... <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
30.01.2011 o 20:36 przez Rufus
Rufus
No niezły debiut Pazzini'ego.<img src="/files/emoticons/32" alt=" :P P" /> <br />
FORZA INTER !<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.01.2011 o 20:20 przez Kusy
Kusy
Piękny mecz w II połowie ;-)
30.01.2011 o 20:18 przez etomaster
etomaster
Po pierwszej połowie stwierdziłem , że nie mamy szans, ale jak zobaczyłem jak grają to od razu wiedziałem że się odrodzimy.<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
30.01.2011 o 19:37 przez el_loco
el_loco
meczyk oglądałem od 60 minuty i muszę powiedzieć że wszystkie nasze nowe nabytki spiraly się świetnie:-) Nareszcie mecz w którym nie musiałem oglądać pandeva :-) Musimy natomiast poprawić grę w obronie, zacząć więcej biegać i przede wszystkim bardziej się koncentrować. Brawo Pazzini:-)
30.01.2011 o 19:34 przez INTER FOREVER
INTER FOREVER
A co do Kharji to pisałem wam ze gosc jest dobry i napewno bedzie lepszy od muntariego
30.01.2011 o 19:33 przez INTER FOREVER
INTER FOREVER
Zanetti22 co ty piszesz Ranocchia zagrał najlepiej z wszystkich dzisiaj miał najwiecej odbiorów i był nie do przejscia jedyne bledy to to odegranie klatka i przy 1 bramce troche sie spoznil ale to bylo po fatalnym bledzie Santona wiec jakos go usprawiedliwia Miccoli za bardzo przy nim nie pogral
30.01.2011 o 19:32 przez microsoft666
microsoft666
Kharja asysta w debiucie oraz duzy wklad przy 3 bramce podanie do Pozzo i karniak<img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
30.01.2011 o 19:28 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
1 polowa slaba,ale druga juz owiele lepsza,pokazalismy charakter,a co do Pazziniego to zaliczyl prawdziwe wejscie smoka, nie mozna tez zapominac o bardzo waznej interwencji Julio obroniony karny,kluczowa sytulacja mogli nas dobic,ale tak sie nie stalo,Brawo dla calej druzyny,wazne 3 pkt<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.01.2011 o 19:26 przez mAlEc7
mAlEc7
Świetne widowisko, chociaż nie powiem, że się nie martwiłem kiedy przegrywaliśmy 2:0...piękny comeback<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Genialny Pazzini, Julione i reszta<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Forza Inter<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.01.2011 o 19:18 przez eldoka
eldoka
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
30.01.2011 o 19:13 przez zanetti22
zanetti22
Ładny mecz i cenne zwycięstwo. Ale prawda jest tak, że obrona Interu to drwina. Ranocchia zagrał gorzej niż Chivu ostatnimi czasy. W ogóle brakło asekuracji czy jakiejkolwiek poukładanej gry w defensywie. Kolejna rzecz to stałe fragmenty gry. Te rożne, które mieliśmy powinny być dla przeciwnika zagrożeniem a nie chwilą oddechu i oczekiwaniem aż nasi w durny sposób wybiją piłkę poza boisko. Źle to wyglądało. No i najgorsze: Milito <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> Bardzo lubię tego zawodnika, ale usilnie mnie przekonuje, że to nie jego sezon. Ja jako fan Interu a nie tego zawodnika muszę z przykrością stwierdzić, że na boisko powinien wchodzić jako zmiennik. Po pierwszej połowie zamiast Coutinho to zdjąłbym jego. Kołtun może i popełniał błędy ale jest jeszcze młody i się uczy, Milito natomiast, czasami zachowywał się tak jakby nie wiedział co ma ze sobą zrobić w polu karnym. Poza tym złapać go na spalonym to chyba najprostsza rzecz na świecie. Grupa dzieci by go upilnowało. On w ogóle nie patrzy gdzie stoi.<br />
Ale oczywiście była i masa plusów, jak ładna ofensywna gra całego zespołu. Właściwie wszystkich zawodników poza powyższą dwójką wyróżniłbym za grę. Cesar gdy obronił karnego był dla mnei Bogiem, ale bohater dziś może być tylko jeden: Pazzini! Swoją drogą, to wejście ma jak w zeszłym roku Pandev ;) oby tylko nie wzorował się na Macedończyku<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.01.2011 o 19:11 przez ciechan
ciechan
e ty TURET ! kurde nie przesadzasz ? jedynki cie swędza !? troszeczke kultury . skoro zaczynasz to milan nie jest perspektywicznym klubem dla mlodziezy jak <span style="color: red">I</span>nter . caly czas sa tam starzy pilkarze , ktorzy nie pozwalaja sie przebic mlodszym . teraz ostoja was sa nesta , van bommel , inzaghi . to juz nie jest mlodziez ...<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
30.01.2011 o 19:10 przez Adrian521995
Adrian521995
z takim piłkarzem, to jeszcze wygramy Scudetto. Forza!<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.01.2011 o 19:05 przez etomaster
etomaster
To jego mecz. Grał super i strzelił 2 gole a niespodziewałem się że wyjdzie na boisko <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <br />
Forza Pzzini<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
30.01.2011 o 19:03 przez Turot
Turot
Administracja: Wpis usunięty ze względu na beznadziejnie niski poziom &quot;użytkownika&quot; + wulgaryzmy.
30.01.2011 o 19:02 przez cor72z
cor72z
No to już jest druga rzecz, którą zaimponował mi Leo. Pierwszą było podniesienie morale dołujących graczy Interu, a teraz dwie cudowne zmiany w przerwie, które uratowały nam nie jeden, a aż trzy punkty!<br />
<br />
Myślę, że wszyscy zgodzimy się, że ten mecz nie wyszedł przede wszystkim Santonowi i Milito oraz w mniejszym stopniu Thiago. Na plus przede wszystkim Zanetti (w pierwszej połowie nasz najlepszy gracz), Kharja (asysta w debiucie), Maicon (za świetną pracę i wysiłek włożony w ten mecz - zupełna odwrotność tego pseudo-Maicona, którego oglądaliśmy w meczach z Tottenhamem) i Eto'o za bramkę i ogólnie za to, że ładnie szarpał z przodu.<br />
<br />
O kimś zapomniałem? A, no oczywiście GENIUSZ Pazzini, który zaliczył fantastyczny debiut w barwach Interu. Więcej takich meczów, Pazzo! Dziękujemy <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.01.2011 o 18:46 przez hQ
hQ
Raczej nic nie pokarze, ale może dużo pokaże <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
30.01.2011 o 18:44 przez wryczol
wryczol
cały zespól oprócz Santona grał świetnie od początku..mieliśmy pecha bo poszły 2kontry mimo tego Inter cały mecz rządził na boisku..zagraliśmy świetny mecz..po dzisiejszym spotkaniu Leo powinien popracować nad obroną ale mimo to zagrali jak za Mou<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> pozdro<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.01.2011 o 18:41 przez Castellazzi
Castellazzi
Zastanawiam się co w następnych meczach Pazzo pokarze to co dzisiaj. Wydaje mi się że teraz Leo będzie grał 2 napastnikami i chyba Milito pójdzie na ławę
30.01.2011 o 18:41 przez Aliicja
Aliicja
Wspaniały Inter, tak grającego z odrabianiem strat jeszcze nie widziałam. Wspaniała postawa nowych graczy - Leonardo dużo ryzykował, a jednak zmiany wyszły nam na dobre. Świetnie dziś Cesar - mimo, ze po dość długim czasie częstych kontuzji - nadal czujność i świetne obrony (obrona karnego chapeu bas). Hmm.. zawsze jak nie oglądam spotkań Interu to wychodzi mi to na dobre <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> A dziś szalony Inter, Forza Inter!
30.01.2011 o 18:37 przez Kubusa10
Kubusa10
Piękny mecz i genialny Pazzini brawo <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
30.01.2011 o 18:06 przez yanik
yanik
PAZZA Inter Amala ! <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
30.01.2011 o 18:00 przez MiRas.
MiRas.
Po prostu... PazzInter. <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
30.01.2011 o 17:58 przez Szociq
Szociq
Przyznaję, jestem człowiekiem słabej wiary, po drugiej bramce dla Palermo zwątpiłem w zwycięstwo. <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> Chociaż tego na pewno nie przeczytają to przepraszam naszych Mistrzów <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.01.2011 o 17:56 przez hQ
hQ
Nie obejrzałem meczu bo byłem pewny, że jest o 20.45:(. Dużo straciłem niestety. Widać genialny debiut Pazzo. Znów świetna reakcja na stratę bramek. Forza!<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.01.2011 o 17:49 przez deathrider89
deathrider89
IL PAZZO <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.01.2011 o 17:41 przez KRS
KRS
dzięki Pazzo <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.01.2011 o 17:38 przez Gajdzik
Gajdzik
Co za nerwówka, chcą piłkarze żebym zawału dostał <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
Ale tak na poważnie to niesamowity mecz, ważne 3 pkt. świetny debiut Pazziniego i obrona karnego po powrocie Julio, ogólnie brawa dla całego zespołu za 2 połowę <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />

Shoutbox

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Claudio 25.06.2026 20:13

United - Bruno Fernandes, Arsenal - Odegaard, City - Cherki, Liverpool - Wirtz, Aston Villa - Rogers, Chelsea - Palmer

Claudio 25.06.2026 20:08

tak rzuciłem Bournemoyh, a oni tam zajęli 6 miejsce i zagrają w LE ;( 3pkt za LM

KibicInteru 25.06.2026 20:04

Zagrożenie stanowią czołowe kluby z Anglii ale nie znam się na ich sytuacji kadrowej żeby ogarnąć kto będzie chętny. Może City za Bernardo?

KibicInteru 25.06.2026 20:03

Nie sądzę żeby kluby pokroju Everyonu czy Bournemouth były problemem. Paz nawet nie spojrzy na ich oferty

Claudio 25.06.2026 19:56

Musmarra: „W zeszłym roku Oaktree narzekało na wyniki w Lidze Mistrzów. Jeśli jednak narzekasz na Ligę Mistrzów, to musisz dokonywać transferów na miarę Ligi Mistrzów: przed tym nie ma ucieczki”.

Claudio 25.06.2026 19:49

"Como wciąż ma możliwość jego pozyskania. Jeśli tego nie zrobi, Inter będzie mógł wtedy wykorzystać swoje dwa asy w rękawie: jeden to relacja między Marottą a Perezem, która wzmocniła się po meczu towarzyskim z Legends na początku tego miesiąca, a drugi to przyjaźń między Zanettim a ojcem Nico Paza” OHO mamy przewagę....

Claudio 25.06.2026 19:48

Paz to Lautaro już pewnie ma dość.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625470

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się