Relacje

Pogrom po przerwie - Inter 6:2 Crotone (61)

Źródło: inf. własna
około 2 miesiące temu
4000
61
Lautaro Martinez Crotone

Ciężki do przerwy mecz Inter przekuł na pewne zwycięstwo. Podopieczni Antonio Conte pokonali Crotone aż 6:2, a hattrickiem popisał się Lautaro Martinez. Oprócz niego do siatki trafili Romelu Lukaku, Achraf Hakimi oraz samobójczo Luca Marrone. Dla Crotone trafienia zaliczyli Zanellato oraz Golemić z rzutu karnego.

Pomimo początkowych ataków ze strony Interu to Crotone jako pierwsze zadało cios. Goście przeprowadzili trzy groźne ataki na bramkę Handanovicia, z czego ostatni, z 14. minuty spotkania, zakończył się trafieniem Niccolo Zanellato, który głową skierował piłkę do siatki po dośrodkowaniu Juniora Messiasa. Na ratunek Nerazzurrim ruszył niezawodny duet Lukaku - Lautaro. W 20. minucie Argentyńczyk wykorzystał świetne podanie na wolne pole od Romelu Lukaku i pewnym strzałem pokonał Cordaza. Inter 1, Crotone 1. W 24. minucie fajną szansę na wyprowadzenie Interu na prowadzenie zmarnował Ashley Young, który zbyt długo zbierał się ze strzałem i ostatecznie został zablokowany. W 26. minucie silnym strzałem sprzed pola karnego popisał się Marcelo Brozović, ale strzał był tak mocny, jak i niecelny. W 28. minucie świetnym dośrodkowaniem popisał się Ashley Young, ale akrobatyczny strzał Lautaro Martineza minął bramkę z daleka. Chwilę później przed kolejną okazją znalazł się Martinez, jednak pogubił się w polu karnym i ostatecznie podał do Barelli, który fatalnie przestrzelił. W 30. minucie nieustanne ataki w końcu dały efekt. Piłkę w środku pola odzyskał Vidal, który zagrał do Lukaku. Ten wypuścił na wolne pole Barellę, a Włoch dośrodkował do  Martineza, który urwał się Marronie. Dośrodkowanie odbiło się jednak od Marrone, który skierował futbolówkę do własnej siatki. Inter długo nie cieszył się prowadzeniem, ponieważ w 33. minucie Arkadiusza Recę w polu karnym sfaulował Arturo Vidal... Po analizie VAR sędzia spotkania wskazał na wapno. W pojedynku Golemić - Handanović górą okazał się serbski obrońca Crotone. Na tablicy wyników ponownie widniał remis 2:2. W 40. minucie sam na sam po błędzie Marrone sam na sam z Cordazem znalazł się Lautaro Martinez, ale tym razem górą okazał się 38-letni bramkarz Crotone.  Do szatni oba zespoły schodziły z remisem, który zdecydowanie bardziej satysfakcjonował gości.

Na drugą połowę w miejscu Arturo Vidala pojawił się Stefano Sensi. W 56. minucie kolejną bramkę zaliczył Lautaro Martinez, który bezbłędnie wykorzystał podanie Marcelo Brozovicia. Inter nieustannie atakował i przyniosło to efekt w postaci bramki. W 63. minucie fantastycznie z piłką zabrał się Romelu Lukaku, który pewnie ograł Luperto i strzałem po ziemi pokonał Cordaza. Inter 4, Crotone 2. W 68. minucie bliski skompletowania hattricka był Lautaro Martinez, jednak minimalnie minął sie z piłką zagraną w pole karne przez Achrafa Hakimiego. W 78. minucie hattricka skompletował Lautaro Martinez, który dobił z bliskiej odległości strzał Perisicia sparowany przez Cordaza. W 85. minucie desperackiego strzału spróbował Junior Messias, ale minął on bezpiecznie świątynię strzeżoną przez Samira Handanovicia. Inter do końca nie odpuszczał i w 86. minucie podwyższył wynik na 6:2 po trafieniu Achrafa Hakimiego. Marokańczyk zabójczo wykorzystał podanie od Matteo Darmiana. Do końca meczu Inter nie oddał pola i pewnie zakończył spotkanie 15. kolejki Serie A pokonując gości z Crotone aż 6:2.

INTER (3-5-2): 1 Handanovic; 37 Skriniar, 6 De Vrij, 95 Bastoni; 2 Hakimi, 23 Barella, 77 Brozovic, 22 Vidal, 15 Young; 9 Lukaku, 10 Lautaro Martinez.

Ławka: 27 Padelli, 97 Radu, 5 Gagliardini, 7 Sanchez, 11 Kolarov, 12 Sensi, 13 Ranocchia, 14 Perisic, 24 Eriksen, 33 D'Ambrosio, 36 Darmian.

Trener: Antonio Conte.


CROTONE (3-4-1-2): 1 Cordaz; 5 Golemic, 34 Marrone, 13 Luperto; 32 Pereira, 17 Molina, 21 Zanellato, 69 Reca; 30 Messias; 95 Eduardo, 97 Riviere.

Ławka: 16 Festa, 3 Cuomo, 6 Magallan, 11 Dragus, 14 Crociata, 20 Rojas, 25 Simi, 26 Djidji, 28 Siligardi, 33 Rispoli, 44 Petriccione, 77 Vulic.

Trener: Giovanni Stroppa.

Arbiter: Aureliano. 

Asystenci: Cecconi - Zingarelli - Ayroldi. 

VAR: Fabbri. Asystent VAR: Ranghetti.

Zobacz też

Lautaro Martinez Udinese

Dogonić Milan? Nie, dziękuję | Udinese 0-0 Inter (57)

23.01
16:57
Alessandro Bastoni Juventus

Juve z zaliczką po pierwszym półfinałowym meczu - Inter przegrał u siebie 1:2 (68)

02.02
20:01

Komentarze (61)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.01.2021 o 09:59 przez cuba
cuba
Tak jak pierwsza połowa to chyba żart, tak druga połowa to było KO, miało być łatwo i przyjemnie i po przerwie tak było, teraz jeszcze oby Lukaku zdrowiał i Lautaro podtrzymał forme :)
03.01.2021 o 22:44 przez mroowa111
+2
mroowa111
Vidal słaby jak barszcz, wyglądał jak pietrek z ławki z Rancza co skończył mamrota z solejukiem godzinę temu a nie profesjonalny piłkarz, może Conte zrozumie że wystawianie go w takiej formie nie ma sensu, za to Sensi po wejściu dał radę , no i duet lula to dziki w serie a, oby tak dalej tylko bez takich początków jak dzisiaj i będzie gitara
03.01.2021 o 21:35 przez Kebo
+2
Kebo
Przyspawać Vidala do ławki, dawać grać Sensiemu od początku spotkań - być może jest to recepta na Scudetto bo różnica w grze wtedy jest ogromna.
03.01.2021 o 20:29 przez Damianos
+2
Damianos
Lukaku miał udział przy 5 bramkach jest zaje....ty
03.01.2021 o 19:10 przez Dybuk
Dybuk
Mały plusik dla Conte. Nie wiem czy to jaskółka, czy już wiosna. Spotkanie w sprawie transferów musiało być dla niego ciężkie skoro w meczu reagowal jak Conte z początku przygody w Interze. Zajeżdżamy fizycznie innych w drugich połowach tak to widzę. Cieszy Hakimi i Sensi. Szczególnie Achraf, który wyraźnie odbił z formą.
03.01.2021 o 18:03 przez Lopez
-1
Lopez
Jesteśmy świadkami jak Antonio Conte tworzy piłkarskiego potwora. Maszynka do wygrywania.
03.01.2021 o 16:37 przez danielWu
+1
danielWu
A i w drugiej połowie Brozo i Barella dostosowali się do poziomu . I jakoś tak szybciej i dokładniej operowali piłka :)
03.01.2021 o 16:35 przez danielWu
danielWu
Najlepszym "transferem" Interu w tym okienku może być powrót Sensiego do pełni zdrowia i formy . Potrafi zrobić różnice :) jednym podaniem czy pociągnięciem piłki do przodu .
03.01.2021 o 16:13 przez Kondzik
+2
Kondzik
Aż dziw że Conte posadził Arturo po przerwie plus dla grzywki. Zapowiada się kolejny świetny transfer Conte...Ważne zwycięstwo oby tak dalej i teraz trzeba liczyć na pogubienie pkt przez sąsiadów.
03.01.2021 o 16:12 przez Orzeu
+1
Orzeu
Vidal duży minus dzisiaj, choć przy pierwszej bramce po jego odbiorze poszła akcja. Ale to co w obronie robi to kryminał
03.01.2021 o 16:03 przez SETE
+2
SETE
Bardzo ważne 3 pkt. Conte po raz kolejny potwierdza ze nie ma świętych krów sadzając Vidala na dupie już w przerwie.
8 zwycięstwo z rzędu faktem
03.01.2021 o 16:01 przez szmaloo
+1
szmaloo
Vidal chyba jeszcze na kacu po Sylwestrze, jego zmiana w przerwie zmieniła całkiem oblicze meczu, FORZA !! !
03.01.2021 o 15:28 przez Gloin1989
+3
Gloin1989
A mogliśmy brać młodego Tonalnego
03.01.2021 o 15:14 przez Omen
Omen
Sensi to jednak kozak ale boję się, że za dwa trzy mecze znowu się połamie. Ciekawe Te co z Lukaku oby to nie było nic poważnego. Myślałem, że będzie męczarnia dziś i była tylko na szczęście w pierwszej połowie. W tamtym sezonie szybko strzelaliśmy jedną czy dwie bramki i oddawaliśmy inicjatywę. Teraz to my szybko tracimy ale nasze drugie połowy są rewelacyjne. Nie wiem co myśleć o tym zespole bo jest potencjał ale to jednak nie jest jeszcze to "coś". Niedługo prawdziwe sprawdziany z Roma i Juve.
03.01.2021 o 14:57 przez Rebelde
+2
Rebelde
Vidal to kolejny stary dziad, który przychodzi w wieku +32 i kompletnie zawodzi. Po przerwie wystarczyło wpuścić Sensiego i gra od razu dostała kolorów. Zadania wykonane, teraz tylko modlić się o zdrowie dla Lukaku.
03.01.2021 o 14:54 przez Copacabana1
Copacabana1
Bardzo dobre wejście perisica
03.01.2021 o 14:53 przez kalor3212
kalor3212
Mecz jak zwykle ciekawy do oglądania, mimo że to beniaminek to pokazał że z meczu na mecz grają naprawdę poprawnie. Oby Lukaku szybko się wykurował bo mecz z Romą tuż tuż. Vidal na pewno musi poprawić swoją grę, bo jak na razie nie jest za dobrze, ale życzę mu powodzenia, oby w końcu odpalił. Brawo drużyna, następny przystanek - Genua, Forza Inter 💙🖤
03.01.2021 o 14:46 przez Seba.
+8
Seba.
Vidal po dzisiejszych popisach chyba stracił nawet w oczach Conte. Nawet Gagliardiniemu czasem coś wyjdzie. Chilijczyk wygląda natomiast jak Mietek spod budki z piwem, którego ktoś na szybko ściągnął z ulicy, bo brakowało jedenastego zawodnika. Fatalne poruszanie się po boisku, mnóstwo strat, gorąca głowa, a poziom motoryczny na katastrofalnym poziomie. Vecino przy nim, to prawdziwy maestro.
03.01.2021 o 14:52 przez ragnar
+2
ragnar
no może jak wróci Vecino, zacznie coś grać, to Conte będzie stawiał na urusa, bo Vidal na chwilę obecną walczy z Kolarovem o miano najgorszego gracza sezonu
03.01.2021 o 15:37 przez Seba.
Seba.
Toż to nawet Agoume, który pojawił się kilka razy w poprzednim sezonie, wyglądał jak Pan piłkarz w porównaniu do tej pisanki z wachlarzem na głowie.
03.01.2021 o 15:58 przez Matti
Matti
Vidal walczy z Kolarovem? Przecież Vidal jest zwycięzcą. Co do Kolarova to trochę mu współczuję, bo chłop został wystawiony na nie swojej pozycji. Owszem, zawalił, ale nie skreślałbym go definitywnie.
03.01.2021 o 14:39 przez ciechan
ciechan
Arturitto, czyli jak o godzinie 16 doprowadzić mnie do szewskiej pasji. Co tej chłop dziś wyczynia. Byłem za jego transferem, przecież idealnie pasuje do tego betonu. W zeszłym sezonie jeden z lepszych zawodników Barcelony, ale to co chłop gra u nas to jest jakiś jawny kryminał. Dobrze że to było Crotone i czas żeby reagować, ale z lepszymi drużynami liczyłbym żeby Conte umożliwił mu swoje Eleven
03.01.2021 o 14:38 przez kadrian89
+3
kadrian89
Oglądając mecz myślałem szerzej o Interze 2020 i tak prawdę mówiąc to brak postępu wielkiego leży w nieudanych transferach 20’roku .

Eriksen przychodził w chwale , Vidal i Kolarov mieli dać mega doświadczenie , a okazuje się,
ze jedynie Hakimi jest realnym wzmocnieniem pierwszego składu.

Troche niska ta „skuteczność „ transferowa i oby 21 okazał się trochę lepszy - chociaż finanse na to nie wskazują zupełnie ...
03.01.2021 o 15:55 przez Matti
+2
Matti
Do Hakimiego dorzuciłbym jeszcze Darmiana
03.01.2021 o 14:38 przez Tifosinho
+1
Tifosinho
Też odnosicie wrażenie, że obecność Vidala na boisku wzbudza zwycięski mental ake u rywali?
03.01.2021 o 14:37 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Ciesz się Vidalku, że mamy takich dzików w ataku jak Lautaro i Lukaku 👊🏻 Trochę miałem obawy, po pierwszej połowie, ale na szczęście nasi szybko wyjaśnili i pewne 3 pkt 🙃 teraz trzymam kciuki za Glika i spółkę ✊🏻 Forza Inter!
03.01.2021 o 14:36 przez Piotrekfci
+2
Piotrekfci
Brak tego konusa I od razu ozywamy. Sensi w końcu widać wraca co bardzo cieszy. Martinez I Lukaku. Co to za para. Magia swiat
03.01.2021 o 14:33 przez inter30
+5
inter30
Liczę że Conte na dobre zostanie przy pomocy Sensi-Barella-Brozo bo wtedy jakość gry jest o wiele lepsza i nie trzeba nerwówki z Vidalami i Gagliami. Podobny scenariusz był ze Spezią. Vidala już nic nie broni, jest nerwowy, nieodpowiedzialny, odstaje fizycznie, po prostu zero. W dodatku mam wrażenie że przy nim Brozo gra o wiele gorzej, bo po wejściu Sensiego to zupełnie inny piłkarz był.

po raz kolejny się potwierdziło, że gra bez typowej 10 a gra "z" to ziemia a niebo
03.01.2021 o 14:30 przez rafalik93
+6
rafalik93
Vidal to wrak.. Martinez to kot
03.01.2021 o 14:28 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
No i proszę 6:2, a już pomyje zdążyły wylać, wstyd.
03.01.2021 o 14:49 przez ragnar
+1
ragnar
zszedł koń trojański, tzn turyński to i wiadomym było, że z tak grającym LuLa nie da się tego nie wygrać
03.01.2021 o 14:14 przez danielinter
+2
danielinter
1 stary mistrz Conte Kolarov gral katastrofe z Fiora czy Milanem i poszedl w odstawke.Niestety Vidalem jest na tyle zauroczony ze dalej gra 8 sabotuje gre.Gada o Scudetto tymczasem z przodu nie daje nic i do tego zawala z tylu.Jest tez glownym winowajca odpadniecia z LM po kompromitacji z Realem i Borussia.Jest gorszy niz Gagliardini , a to osiagniecie.Jakby tak gral Eriksen to nie mialby zycia na fcinter pl w komentarzach.Ogarnij sie Conte i wystawiaj tych w najlepszej formie.
03.01.2021 o 13:52 przez Copacabana1
+1
Copacabana1
Lautaro ty byku
03.01.2021 o 13:38 przez bobogol
+7
bobogol
Koszmarny.
Ohydny.
Obrzydliwy.
Odrazajacy.
Idiotyczny.
Fatalny.

Wstyd jak ch*j miec tego frajera w skladzie. Melo to byl stylista i intelektualista przy tym wysrywie turynskim cenzor.
03.01.2021 o 13:34 przez Gajdzik
+2
Gajdzik
Conte: "potrzebujemy w drużynie takich mistrzów jak Vidal" - chciałeś to masz...
03.01.2021 o 13:38 przez ragnar
+3
ragnar
Vidal po sezonie
to był dobry sezon, wykonałem wzorowo swoją prace, dzięki karnemu z BM i czerwie z Realem zapewniłem Interowi 4 miejsce w grupie, dzięki takim spotkaniom jak z Crotone zapewniłem Interowi podtrzymanie miejsca w lidze z lat ubiegłych

Shoutbox

pablo77 03.03.2021 00:11

owszem

Endru 03.03.2021 00:03

Jest pieknie powiem wam

pablo77 02.03.2021 23:57

Bo Lautaro z Sanchezem mogą dać radę ale bez tej dwójki w obronie byłaby kaplica

pablo77 02.03.2021 23:57

Jakby wypadł z Interu de Vrij i Skriniar to 100 razy gorzej niż Lukaku

pablo77 02.03.2021 23:56

No dokładnie

Ippon 02.03.2021 23:56

Czy Real wygrał ligę mistrzów x4, gdy najlepsi zawodnicy byli kontuzjowani? Każdy zna na pamieć jedenastkę Realu. To samo jest z barceloną itp/

pablo77 02.03.2021 23:55

Weźmy nie wiem Lazio, wyciągnijmy immobile to drużyna dużo traci, wyciągnijmy Luisa Alberto tak samo, Acerbi itd

pablo77 02.03.2021 23:54

Wiadomo, każdy klub jest zależny od swoich najlepszych piłkarzy

Ippon 02.03.2021 23:53

Tak samo, wszyscy u nas pracują na Lukaku. Więc nie rozumiem opini, że Inter bez lukaku nie istniałby. Zamieniliśmy Icardiego na Lukaku. Nie byłoby Lukaku, byłby ktoś inny. Ważne, że poza Lazzaro nie było słabych decyzji. A być może, to on będzie na lewym wahadle grał?

Endru 02.03.2021 23:52

dokladnie

pablo77 02.03.2021 23:51

Później neymar i suarez

Endru 02.03.2021 23:50

mi sie nie podoba jak messi sie zachowuje wzgledem barcy czy reprezentacji. Pilkarzem jest swietnym ale mial tez sporo szczescia kto w przeszlosci pracowal na jego glorie czyli xavi, iniesta czy inni

pablo77 02.03.2021 23:50

Dokładnie, akurat aguero bym widział taki krepy mały i zarówno mógłby być vice Lukaku jak i jego partnerem z lepsza skutecznością niż Lautaro

Endru 02.03.2021 23:48

ale nie mozna wykluczyc, ze leo czy kun by wciagneli ta lige

pablo77 02.03.2021 23:47

racja Endru tez bym Leo tu nie chciał

Endru 02.03.2021 23:47

I tyle mi wystarczy Ippon mlody zdolny lewy wahadlowy i bramkarz. Inter jest complete.

pablo77 02.03.2021 23:46

ale 32 lata napastnik serie A patrzac na Ronaldo, Ibre, Quagliarelle itd to ma 3 lata przynajmniej na najwyzszym poziomie

Endru 02.03.2021 23:46

Tak jak juve obecnie pod cr7

Endru 02.03.2021 23:46

Ja lubie zespoly druzynowe i chcialbym zeby Inter byl druzyna, a nie zespolem ulozonym pod gwiazde czyli Messiego

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wasz MVP w starciu z Genoą to?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 27 lutego

  • FT

    Spezia

    2 - 2

    Parma

  • FT

    Bologna

    2 - 0

    Lazio

  • FT

    Hellas Verona

    1 - 1

    Juventus

Niedziela, 28 lutego

  • FT

    Sampdoria

    0 - 2

    Atalanta

  • FT

    Crotone

    0 - 2

    Cagliari

  • FT

    Inter

    3 - 0

    Genoa

  • FT

    Udinese

    1 - 0

    Fiorentina

  • FT

    SSC Napoli

    2 - 0

    Benevento

  • FT

    Roma

    1 - 2

    AC Milan

Wtorek, 02 marca

  • Postp.

    Lazio

    ? - ?

    Torino

  • FT

    Juventus

    3 - 0

    Spezia

Środa, 03 marca

  • 18:30

    Sassuolo

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    AC Milan

    ? - ?

    Udinese

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    Crotone

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Hellas Verona

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Czwartek, 04 marca

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Inter

Sobota, 06 marca

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Benevento

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Lazio

Niedziela, 07 marca

  • 12:30

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Parma

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    AC Milan

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:45

    SSC Napoli

    ? - ?

    Bologna

Poniedziałek, 08 marca

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Atalanta

Publicystyka

Serie A 2020/21

Bukmacherzy stawiają na Inter (2)

10.02
14:14
Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    24

    56

  • 2

    Milan

    Milan

    24

    52

  • 3

    Juventus

    Juventus

    24

    49

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    24

    46

  • 5

    Roma

    Roma

    24

    44

  • 6

    Napoli

    23

    43

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    20

  • 2

    Romelu Lukaku

    18

  • 3

    Zlatan Ibrahimovic

    14

  • 4

    Luis Muriel

    14

  • 5

    Ciro Immobile

    14

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27193