Wywiady z działaczami

Zamparini: Stramaccioni wróci do Interu (25)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
około 6 lat temu
162
25
fcinter serwisowe

Palermo zmierzy się dzisiejszego wieczora z Udinese prowadzonym przez Andreę Stramaccioniego.

 

Ciekawego wywiadu dla Gazzetta dello Sport udzielił prezydent sycylijskiej drużyny, w którym mówił co nieco o osobie byłego szkoleniowca Interu:

 

- Myślę, że on jest typem trenera, który bardziej pasuje do Interu niż do Udinese. Po prostu widzę to w jego osobie. Wierzę, że jego przeznaczeniem jest powrót do Nerazzurrich.

 

W obecnym sezonie zespół z Udine spisuje się przyzwoicie zajmując 8 lokatę.

udostępnij

Zobacz też

Olimpiu Morutan

Inter złożył ofertę za Rumuna (6)

04.12
12:17
Massimo Moratti

Moratti: Suning chce inwestować (2)

17.11
08:41

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.11.2014 o 20:03 przez pusiek
pusiek
Brak kasy-brak wyników . Jeśli nadal bedziemy kupować szrot to nawet Mou czy Simeone nic z tym nie ugraja
09.11.2014 o 19:48 przez kibol123
kibol123
Szkoda mi was facepalm niby panuje opinia że ja piszę jak nieokrzesany a wy hipokryci ?? Co też będziecie po dzisiejszej wygranej 3:0 pisać Ave Mazzar wracamy na dobry tor ?? jak się pisze Strama to wuefista to wuefistą powinien zostać a nie "Talent" jedyny talent jaki miał ten pacan to moim zdaniem genialny trójząb Cassano-Milito-Palacio co nieraz potwierdzili a Strama to gorsza dupa od Mazzara bo ten chociaz ma swoje zdanie i jest uparty jak osioł a nie skład ustala Thohir.
09.11.2014 o 19:20 przez luuki
luuki
na pewno nie teraz, może za 4-5 lat jak coś jego ekipa/y pograja. Choć nadal lepszy Strama niż Mazzarri...
09.11.2014 o 18:40 przez Nadia G
Nadia G
ksiazewi -- to, że Moratti wydał polecenie Stramacicioniemu, żeby wymyślił Sneijderowi bolącą nogę i go odsunął od składu z powodów pozasportowych, wielokrotnie potwierdził Sneijder, w tym od razu na Twitterze. Wowczas otrzymał karę pieniężną i zakaz pisania na Twitterze. Wówczas to wpisy zaczęła robić jego żona i zamieszczała zdjęcia normalnie trenującego Sneidera. Jednym słowem cyrk. Czy Inter na prawdę nie może mieć normalnego trenera, faceta z jajami, honorem i sukcesami w swoim CV? Już zawsze będzie jakiś wynalazek na stanowisku trenera Interu?
09.11.2014 o 18:36 przez Nadia G
Nadia G
Chyba nie rozumiesz o czym piszę, trudno.
09.11.2014 o 18:36 przez ksiazewi
ksiazewi
A skąd Wy wszyscy wiecie czy Moratti mu mówił jak ma grać, czy nie? Zresztą to nie ma żadnego znaczenia. Ja mam świetną pamięć i za Stramy graliśmy takie samo wielkie G jak za Mazzariego. Ten zespół się na nadaje do grania 352 i koniec.
09.11.2014 o 18:21 przez pusiek
pusiek
Bez honoru? No błagam Cie! Honoru i jaj by nie miał gdyby w ogole wyników nie miał (czy to na początku sezonu czy pod koniec) i trzymał sie stanowiska. Bez jaj za to był Moratti który nie chciał wykładać kasy a żądał wyników. Gdyby był tak beznadziejny to nie byłby przed nami z Udine. Mazzari też jak rozumiem honoru nie ma?
09.11.2014 o 18:13 przez Nadia G
Nadia G
przecież o tym właśnie o tym piszę !! ! Stracił honor kosztem utrzymania się kilka tygodni/miesięcy dłużej na stanowisku. Facet bez honoru jest zerem. Nic dziwnego, że dostał po pysku do własnego zawodnika w szatni niedługo po tym przy jakieś innej okazji (brawa dla Cassano).
09.11.2014 o 17:45 przez pusiek
pusiek
Nadia- Gdyby tak powiedział to by mógł od razu szukac nowego pracodawcy,
09.11.2014 o 17:26 przez Nadia G
Nadia G
pusiek - miał zrobić dokładnie to samo co zrobiłby każdy facet z jajami: powiedzieć Don Morattiemu "jeśli pan chce za mnie decydować, kto gra, a kto nie gra, to proszę sobie znaleźć innego figuranta. Do widzenia."
09.11.2014 o 17:19 przez pusiek
pusiek
Nadia- A co miał zrobić Strama? Pojsc do gazet i wygadywać,że nie idzie nam bo nie mamy kim grac? Z takimi sprawami nie wyskakuje się po za klub. Można gdybać co by było gdyby Strama powiedział wprost,że Moratti mu utrudnia a nie ułatwia. Jak sadze poleciałby z roboty-prosty przykład to Benitez. Za wyniki ( a własciwie ich brak) całą wine ponosi Moratti i Branca, bo to oni przez cały ten okres uważali,że mamy drużyne mistrzów a rzeczywistość była jednak inna. Tej druzynie były potrzebne zmiany,ale nie na pseudo graczy tylko na takie gwiazdy jak Snejider Eto czy Ibra. Tak naprawdę oczekujemy od trenerów cudów. Równie dobrze kibice Lazio mogą wymagać wyników co my. Historie mamy piekną ale złote czasy mineły i oby wróciły jak najszybciej.
09.11.2014 o 17:08 przez Klinsi64
Klinsi64
won z tym amatorem
09.11.2014 o 16:51 przez Nadia G
Nadia G
pusiek -- w sytuacji wielkiego kryzysu, kiedy na wagę złota jest każdy dobry zawodnik, trener-figurant, który decyduje się ulec prezesowi i wciągnąć na siłę Sneijdera na listę kontuzjowanych, aby zmiękczyć go, żeby zrzekł się należących mu się pieniędzy za rok gry (Moratti: "Pozwolę Sneijderowi zostać w Interze na następny sezon, jeśli zgodzi się aby jego roczne wynagrodzenie rozłożyć na dwa lata" ;) i bezczelnie opowiada przez dwa miesiące, że Sneijder nie gra gdyż uskarża się na ból nogi, przy czym sam Sneijder dementuje te bzdury na Twitterze, za co zostaje dodatkowo ukarany finansowo, jest pozbawionym moralnego kręgosłupa zaskrońcem, gnidą bez honoru, który zeżre każde gówno, aby tylko utrzymać się kilka tygodni dłużej na stanowisku trenera Interu. Takim padalcem należy gardzić, nie ważne czy wygrywał, czy przegrywał. Inter musi oczyścić się z cwaniaczków i tego typu gnidek jak Stammacicioni, jeśli chce marzyć, aby w przeciągu kolejnych 10-15 lat stać się na nowo wartościową marką w świecie piłkarskim (bo tyle to zajmie).
09.11.2014 o 15:34 przez pusiek
pusiek
hQ- Moim zdaniem Strama miał nie wiele do powiedzenia. Transfer Rocchiego może był lub też nie jego pomysłem, akurat za ten transfer odpowiedzialny jest Moratti i Brancka. Skoro jest problem w ataku i trener o tym mówi,a własciciel wykłada ograniczoną kase to kogo on ma kupic? Rocchi jest stary i bez formy,ale za to z doświadczeniem. Można sie sprzeczać kto byłby bardziej przydatny, czy młody napastnik który może wypalić lub nie,albo osoba z doświadczeniem która jest ograna w seria A. W każdym razie nie wielu jest trenerów co mówi o tym,że winny jest prezes dlatego wyników nie ma- w tym przypadku taki sam jest Strama. Za cały sezon odpowiedzialny jest Moratti i Brancka a niestety całą wina została przypisana młodemu nie doświadczonemu trenerowi. Mimo wszystko chciałbym Strame kiedyś zobaczyć w INTERze. Nie koniecznie jako trenera pierwszego składu (choć nie miałbym nic przeciwko, o ile byłyby lepsze czasy dla nas oraz nabrałby doswiadczenia) a jako działacza.
09.11.2014 o 14:50 przez hQ
hQ
Jeszcze tego brakowało. 2-5 z Udinese itp. katastrofy, odsunięcie Coutinho i Sneijdera, ściąganie Rocchiego, Schelotto i Kuzmanovcia, co mecz inne ustawienie. Tu 352, tam 4312, tam 433. Macie mega krótką pamięć ludzie.
09.11.2014 o 14:45 przez Waccollinio
Waccollinio
Mam nadzieję że kiedyś do nas wróci. Myślę że z tą kadrą zrobiłby o wiele więcej niż przeciętny beton.
09.11.2014 o 14:39 przez broda4991
broda4991
Jak dla mnie Mediolan jest Internazional i przydał by się trener z wizją europejską czyli czymś co za zaskoczy a nie wizją włoską ;/
09.11.2014 o 14:35 przez misio123
misio123
Nareszcie ktoś mądrze mówi, cały czas powtarzam, że Strama sprawdziłby się w Interze jeszcze raz. Jest młody, nabrał doświadczenia i za kilka lat należeć do elity trenerskiej. Od betona gorszy nie jest, dlatego ponowne zatrudnienie Stramy byłoby bardzo miłą niespodzianką
09.11.2014 o 14:33 przez Nadia G
Nadia G
Strammacicioni: gnida bez jaj i charakteru. Marionetka Morattiego, która dla utrzymania się na stanowisku trenera Interu, robiła wszystko, co mu SMS kazał zrobić Don Moratti. Za kłamstwa o bolącej nodze Sneijdera będącej powodem odsunięcia go od składu powinien był dostać zwyczajnie po mordzie. Mariusz Rumak Serie A, tylko bez krzty honoru.
09.11.2014 o 14:29 przez Altaid
Altaid
Cóż za hipokryzja, oczekiwanie Stramy po tym jak wszyscy go wyzywali (łącznie ze mną). Ale zauważyłem że ta podwójna moralność odnosi się do dużej ilości sytuacji w świecie Interu- niechęć do Osvaldo, nienawiść do Guarina itd. Ciężko teraz wybrać kogoś kto ogarnie ten bałagan. Mancini może zawładnąć ligą, ale nie pucharami europejskim., Za to Stramaccioni może się wypalić z czasem tak jak Beton (choć cały czas mam przed oczami piękną walkę z Tottenhamem).
09.11.2014 o 14:12 przez emika
emika
Welys "spowrotem" go nie chcemy, ale z powrotem już tak.
09.11.2014 o 13:39 przez Welys
Welys
Nie wierzę, po całej fali nienawiści w kierunku Stramy nagle wszyscy chcą go spowrotem.
09.11.2014 o 13:34 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Czekam
09.11.2014 o 13:22 przez Mnich89
Mnich89
Stramaccioni Wróć !! ! Niech Eric pociągnie za sznurki!
09.11.2014 o 13:15 przez Neraz1908
Neraz1908
Oby

Shoutbox

KowalMalbork 05.12.2020 08:21

Witam serdecznie, miałem objawienie. Wygrywamy dzisiaj 3:1. tradycyjnie Konte zrobi za późno zmiany. Żelazny Gagliardini dzisiaj z golem

IlCapitano 05.12.2020 07:23

No won już

pablo77 05.12.2020 00:49

trzymaj się

pablo77 05.12.2020 00:49

hehe xd

Nerazzurri83 05.12.2020 00:48

elo mordo

Nerazzurri83 05.12.2020 00:48

a na mnie donos poslal xd

Nerazzurri83 05.12.2020 00:48

lubi dokuczac pijac harde .kiedys byla prawilna morda sztywna

pablo77 05.12.2020 00:45

pozdro :)

Nerazzurri83 05.12.2020 00:45

z fartem

Nerazzurri83 05.12.2020 00:45

trzym sie escobar

pablo77 05.12.2020 00:45

no wlasnie nie wiem o co mu chodzi ciagle sie sapie do wszystkich

pablo77 05.12.2020 00:45

haha :D

Nerazzurri83 05.12.2020 00:44

ogolnie szpagaciarz unikaj

Nerazzurri83 05.12.2020 00:44

ja tez

pablo77 05.12.2020 00:44

ok, to ja tam już nie wnikam ;)

pablo77 05.12.2020 00:44

:D

Nerazzurri83 05.12.2020 00:44

xd

Nerazzurri83 05.12.2020 00:44

w kazda dziurke ponoic lubi

pablo77 05.12.2020 00:43

Cap lubi przywalić w nosa ? :)

Nerazzurri83 05.12.2020 00:42

na mefedronie pewnie

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Borussią był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Piątek, 11 grudnia

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Benevento

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27066

Liczba newsów: 38076