Zapowiedzi

Zapowiedź meczu Interu z Parmą (12)

Autor:
Źródło: inf. własna
11 miesięcy temu
1315
12
San Siro

Po dwutygodniowej przerwie spowodowanej meczami reprezentacji, nadchodzą w końcu dobre nowiny dla każdego sympatyka Calcio. Przed nami czwarta kolejka włoskiej Serie A, którą otworzy sobotnie starcie Interu z Parmą na Stadio Giuseppe Meazza w Mediolanie. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00.

 

Inter:

Nerazzurri w poprzedniej kolejce odnieśli w końcu upragnione ligowe zwycięstwo. Podopieczni trenera Luciano Spallettiego rozbili na wyjeździe Bolognę 3:0 i mają na swoim koncie 4 punkty po pierwszych trzech kolejkach. Jutrzejszy mecz i zdecydowane zwycięstwo w nim, może stanowić dla Interu wyjątkową okazję. Po pierwsze, jest szansą na rozpoczęcie serii wygranej w lidze, a po drugie na zbudowanie dobrej atmosfery i wysokiego morale przed wtorkowym powrotem do Ligi Mistrzów, czyli domowym meczem z Tottenhamem. Jeśli chodzi o sytuację kadrową, trener Spalletti może czuć się komfortowo. Do jego dyspozycji są wszyscy piłkarze, za wyjątkiem Lautaro Martineza. Pewny gry jest Roberto Gagliardini, który nie został zgłoszony do rozgrywek Ligi Mistrzów, przez co jutro może odciążyć Vecino. Wątpliwe są ponadto występy Vrsaljko i kapitana Icardiego, których Spalletti pragnie oszczędzić na Tottenham.

Przewidywany skład: (4-2-3-1): Handanović - D'Ambrosio, De Vrij, Skriniar, Asamoah - Gagliardini, Brozović - Politano, Nainggolan, Perisić - Keita Balde.

Ostatnie spotkania:

19.08.2018: Sassuolo - Inter 1:0

26.08.2018: Inter - Torino 2:2

01.09.2018: Bologna - Inter 0:3

 

Parma:

Beniaminek z Parmy ma na swoim koncie 1 punkt i na pewno będzie starał się sprawdzić Nerazzurrim problemy. O tym, że popularni Gialloblu są niewygodnym rywalem dla każdego, mógł przekonać się w poprzedniej kolejce Juventus. Mistrzowie Włoch mieli na boisku w Parmie spore problemy, mimo to udało im się jednak zwyciężyć 2:1. Trener D'Aversa przyjedzie do Mediolanu z kilkoma absencjami kadrowymi. Nie zagrają kontuzjowani Ciciretti, Grassi, Munari, Scozzarella, Dezi i Biabiany, a także zawieszony Calaio. Do dyspozycji trenera jest jednak cała ofensywa w składzie Gervinho, Di Gaudio oraz Inglese.

Przewidywany skład: (4-3-3): Sepe - Iacoponi, Bruno Alves, Gagliolo, Gobbi - Rigoni, Stulac, Barilla - Gervinho, Inglese, Di Gaudio.

Ostatnie spotkania:

19.08.2018: Parma - Udinese 2:2

26.08.2018: Spal - Parma 1:0

01.09.2018 Parma - Juventus 1:2

 

Transmisja:

Mecz będzie transmitowany na kanale Eleven Sports 3.

 

Bezpośrednie starcia:

W Mediolanie Inter z Parmą mierzyli się 24 razy. 15 razy zwyciężał Inter, 8 razy padł remis, a raz goście wywozili ze Stadio Giuseppe Meazza komplet punktów. Miało to miejsce 9 maja 1999 roku. Crociati wygrali wówczas 3:1 po bramkach Asprilli, Fusera i Stanicia. Dla Interu honorową bramkę zdobył Ronaldo.

 

Ostatnie 5 meczów w Mediolanie:

04.04.2015: Inter - Parma 1:1 (Guarin - Lila)

08.12.2013: Inter - Parma 3:3 (Sansone, Sansone, Parolo - Palacio, Palacio, Guarin)

21.04.2013: Inter - Parma 1:0 (Rocchi)

07.01.2012: Inter - Parma 5:0 (Milito, Milito, Pazzini, Motta, Faraoni)

28.11.2010: Inter - Parma 5:2 (Stanković, Stanković, Stanković, Motta, Cambiasso - Crespo, Crespo)

 

Typ Totolotka:

Partner naszego serwisu proponuje swym klientom na ten mecz następujące kursy: Inter - 1.25, remis - 5.50, Parma - 10.25.

 

Nasz typ:

Gospodarze więcej goli w 2 połowie niż w 1 - 2,15

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

 

>

Zobacz też

International Champions Cup ICC

Z Manchesterem United na rozpoczęcie ICC (Zapowiedź) (3)

20.07
00:01
Valencia

Czas na ostatni sparing | zapowiedź Valencia - Inter (10)

10.08
10:17

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.09.2018 o 21:50 przez maverik
-1
maverik
Parma jak na beniaminka ma dość mocny skład, ale wiadomo nie możemy stracić punktów z takim przeciwnikiem.
14.09.2018 o 17:12 przez Gajdzik
+2
Gajdzik
3 pkt. i nie ma innej opcji! Nikt nam ich za darmo nie odda, ale wygrywać takie mecze, to nasz obowiązek !!
14.09.2018 o 16:28 przez Claudio
+3
Claudio
Każdy wynik oprócz wygranej to będzie dramat.
Nie tylko ze względu na strate pkt, ale również od strony mentalnej.
Dlatego tylko 3 pkt. Mam nadzieję, że Spal nie będzie za bardzo kombinował.
14.09.2018 o 16:26 przez Nerazzurri 86
+2
Nerazzurri 86
Ciężko będzie ale 3 punkty ważne.
14.09.2018 o 13:39 przez Dyl87
+1
Dyl87
Tylko zwycięstwo !! ! Do boju :)
14.09.2018 o 13:03 przez Kondzik
+3
Kondzik
3pkt to obowiązek w tym meczu. Nie ma wybacz, nie możemy tracić pkt w takich meczach bo przyjdzie ciężki terminarz z LM i może być różnie więc pkt trzeba łapać. Liczę że pan Radja pociągnie ten wózek a Balde wykończy dzieło.
14.09.2018 o 12:58 przez Kaniol
+1
Kaniol
Chciałbym zobaczyć Dimarco od początku.
14.09.2018 o 12:47 przez Kazam
+1
Kazam
Zwłaszcza nasz chorwacki zaciąg, będę pewnie chcieli sobie odbić za obicie przez Hiszpanów.
14.09.2018 o 12:36 przez Endru
+2
Endru
Jestem ciekawy formy, naszych na pewno wiekszosc jest wypoczeta i na swiezosci pokaza klase. Beda chcieli sie pokazac przed naszymi kibicami.
14.09.2018 o 12:23 przez Orzeu
+2
Orzeu
Stawiam męczenie buły w pierwszej połowie i max 1:0 po 45 minutach. W drugiej połowie pod koniec przyciśniemy i skończy się 3:0, lub 4:0
14.09.2018 o 12:07 przez Kazam
+3
Kazam
Za długo kazali nam czekać na następny mecz Interu. Już zacieram ręce na ten pojedynek :) Liczę na porządne strzelanie naszych.
14.09.2018 o 12:06 przez KoBa
+4
KoBa
Wreszcie Calcio, tych reprezentacji to powinni zakazać.

Shoutbox

Ojciec SB 19.08.2019 01:41

i gdzie te nasze wielkie talenty z tej wybitnej szkolki?

Ojciec SB 19.08.2019 01:41

destro tez juz byl okrzykniety "mega kozakiem" i sprzedanym "wielkim graczem"

Ojciec SB 19.08.2019 01:39

spokojnie, typ jeszcze bedzie sie kopal po glowie

maverik 19.08.2019 01:38

https://streamable.com/t4n4x PUSZKASZ

Ojciec SB 19.08.2019 01:36

przeciez to nawet nie ma o czym dyskutowac

Ojciec SB 19.08.2019 01:36

jakie ku*** monaco?

Xucatlan 19.08.2019 00:48

Icardi w Monaco, to jakieś Himalaje absurdu.

zemaria 19.08.2019 00:45

już to widze jak Icardi który odpulił Romę chce walczyc o utrzymanie w tak podrzędnej lidze

Claudio 19.08.2019 00:41

Vidal postanowił zostać w Barcelonie.

Claudio 19.08.2019 00:41

Monaco może zaoferować za Icardeigo 60mln + 5 bonusów. Inter jest w stanie zaakceptować tą ofertę.

Endru 19.08.2019 00:35

Skonczysz tam jak niewolnik neymar

Endru 19.08.2019 00:34

I co dybala i po co ci te psg

zemaria 19.08.2019 00:28

a wlasnie czy ten kryminalista avizzo czy jak on sie tam zwał zakonczyl juz kariere?

zemaria 19.08.2019 00:28

ostatnio tez nam zasadzil ale nie uznali

kibix 19.08.2019 00:23

To bardzo miarodajna opinia. Ale faktycznie, nieźle to wygląda, żal będzie tylko ewentualnego odejścia Politano. Tak czy siak, kogo lubicie lub nie,tutaj liczy się tylko Inter, a nie pojedyncze jednostki jak my czy piłkarze, albo menedżery. Dobranoc, C'e solo L'Inter

VVujek 19.08.2019 00:14

Cervusius ostatnio aktywny: 2 godziny temu18 sierpnia 2019, 15:25 Jak porównuję okienko Interu i na nasze to czuję się jak dziecko, które patrzy przez okno na to, jak ten sam kolega, który pobił je niedawno w szkole, dostaje od rodziców skutera (i może jeszcze kastet, żeby następnym razem jeszcze bardziej bolało).

Piekarz 19.08.2019 00:02

taką petardę niedawno zasadził City

Piekarz 19.08.2019 00:01

Biraghi jest niesamowity

WirtuozTaktyki 18.08.2019 23:54

kojarzy*

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Lecce

    Lecce

    0

    0

  • 2

    Napoli

    Napoli

    0

    0

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 24 sierpnia

  • 18:00

    Parma

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 25 sierpnia

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Brescia

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    SPAL

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 26 sierpnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28027

Liczba newsów: 34484