
Inter Mediolan wciąż ma szansę na trzecie miejsce w Serie A. O możliwościach czarno-niebieskich wypowiedział się były piłkarz Nerazzurrich - Jose Marcelo Ferreira, czyli Ze Maria.
Były obrońca pozytywnie ocenia pracę nowego trenera drużyny z Mediolanu. - Zespół za nim podąża. Myślę, że jest godny zaufania - powiedział Ze Maria.
Do zakończenia sezonu pozostały tylko 3 kolejki. Inter będzie rywalizował kolejno z Parmą, Milanem i Lazio. - Będą to trudne mecze. Derby i bezpośrednia walka z Lazio, które ma tyle samo punktów co Inter. Mimo wszystko wierzymy - skomentował piłkarz.
Po sezonie ruszy machina zwana transferami. Już dziś prowadzone są rozmowy na temat różnych zawodników. Bardzo prawdopodobne jest odejście bramkarza Interu - Julio Cesara. - Będzie mi przykro jeśli odejdzie. Jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie. Viviano? Bez wątpienia jest dobrym zawodnikiem, jednak trzeba pomyśleć o wzmocnieniach i znaleźć dobrego następcę - wyjaśniał Ferreira.
Zdaniem byłego obrońcy trzeba pomyśleć nad odświeżeniem zespołu. - Inter musi być odnowiony. Należy dokonać zmian i zwrócić się do kilku innych zawodników. Lavezzi, choć nie jest młody, to może być bardzo pomocny. Sneijder raczej zostanie. Warto pomyśleć o odmłodzeniu obrony - zakończył Ze Maria.
Komentarze (12)
Lavezzi po raz kolejny, oby przyszedl