Pozostałe

Znacząca różnica w liczbie minut Interu i Napoli (7)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około rok temu
1248
7

Inter wypisał się z walki o Puchar Włoch, lecz nadal pozostaje w grze o wygranie Serie A i Ligi Mistrzów. Głównym rywalem Nerazzurrich w rywalizacji o Scudetto pozostaje Napoli, które od dłuższego czasu gra na jednym froncie. Dzisiejsze wydanie La Gazzetty dello Sport analizuje różnicę w liczbie rozegranych minut przez oba zespoły.

 

Sumując wszystkie rozegrane w tym sezonie spotkania zawodnicy Simone Inzaghiego spędzili na boisku łącznie 50 417 minut. Rozłożyło się to na 29 zawodników, wliczając w to pojedyncze występy czterech graczy Primavery oraz Tomasa Palaciosa. Dla porównania, gracz Napoli zagrali jak na razie 35 640 minut. W barwach Partenopei zagrało do tej pory 27 zawodników. 

- Te około 15 000 minut różnicy jest balastem w wyścigu o Scudetto, podobnie jak 15 meczów dzielących dwóch kandydatów do tronu. Nerazzurri stoczyli w środę swoją 51 bitwę. Z drugiej strony podopieczni Antonio Conte rozegrali 36 spotkań - 33 ligowe i 3 w Coppa Italia - czytamy w mediolańskiej gazecie. 

Wśród zawodników Interu aż pięciu graczy, nie wliczając w to Yanna Sommera, rozegrało ponad 3000 minut. Najwięcej czasu na boisku spędził Alessandro Bastoni (3455 minut), a tuż za nim plasuje się Lautaro Martinez (3435 minut). Za nimi znajdują się Nicolo Barella (3242 minut), Henrikh Mkhitaryan (3200 minut) oraz Marcus Thuram (3004 minut).   

Zobacz też

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30
Stefan de Vrij

Romano - Inter zaproponował De Vrijowi przedłużenie umowy (7)

02.06
09:01

Komentarze (7)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.04.2025 o 21:47 przez lord-gs
lord-gs
To, że będzie więcej spotkan to było wiadomo już przed sezonem. Problemem jest to, że zmiennicy, którzy mieli odgrywać większą rolę w tym roku nie dają tyle ile teoretycznie powinni dawać żeby odciążyć pierwszy garnitur.
26.04.2025 o 06:58 przez lord-gs
lord-gs
Jeszcze sprawdziłem. W Barcelonie jest 7 zawodników z większą liczbą minut niż drugi Bastoni u nas. Tyle grają najlepsi.
25.04.2025 o 15:58 przez martins2000
martins2000
Asllani nigdy nie wystrzelił i nie wystrzeli bo jest ograniczony, dlaczego?Bo to k...albaniec we krwi mają słabość i brak mentalności w sporcie itp. Nie mogę zrozumieć co za gamonie pracują w Interze,kolesiostwo i nic więcej
25.04.2025 o 14:11 przez maestro177
maestro177
No cóż musimy z tym żyć, nikt za zmęczenie mistrzostwa nie przyznaje.
25.04.2025 o 13:00 przez acmilanowek
acmilanowek
tylko , że Inter jest ekipą budowaną a Napoli rozmontowana . Kto tam gra jeszcze z mistrzowskiej drużyny ?
25.04.2025 o 12:09 przez Krisu
+3
Krisu
Napiszę brutalnie. Ale kogo to obchodzi. To tylko pokazuje jak ciężko dziś rywalizować w lidze i w pucharach na raz. Drużyna jest zajechana jak koń po łesternie. A jak każdy wie jak bardzo jesteśmy przewidywalni. my bazujemy na szybkości i dokładności bo zawsze gramy to samo i tak samo.
Wierzę że da to do myślenia zarządowi na szybsze reagowanie na sytuacje typu kontrakt Correi. Trzeba było pozbyć się go za wszelką cenę. Albo Asslani, gdzie klub czeka 3 lata aż wystrzeli jego potencjał. Mimo wszystko. Forza Inter. LM + liga cały czas jesteśmy w grze
25.04.2025 o 11:46 przez Szociq
+2
Szociq
To, że jesteśmy lepszym zespołem od Napoli jest dla mnie oczywiste. Ale niestety właśnie takie "szczegóły" mogą wpłynąć na końcową klasyfikację obu drużyn. Miejmy nadzieję, że nasi podniosą się szybko i wrócą naładowani na ostatnie mecze tego sezonu.

Shoutbox

Domino 10.06.2026 00:12

*Silas Andersen

Domino 10.06.2026 00:12

Silas Anderseon kupiony przez Inter jako 16-latek w 2021 za 0,5 mln euro, oddany dwa lata później do Utrchtu za free, przeszedł później do Hacken a teraz idzie do Sportingu Lizbona za ponad 7 mln. Zawsze mieliśmy łeb do interesów

martins2000 09.06.2026 22:29

Juventus latem rozważy oferty za Di Gregorio, Cambiaso, Bremera, Gattiego, Mirettiego, Adzicia i Zhegrove. Klub na pewno chce sprzedać Davida, Opende, Koopmeinersa, Joao Mario i Cabala. [Agresti]

martins2000 09.06.2026 21:45

Sono ripresi i contatti fra Inter e Atalanta per trovare l'intesa per Marco Palestra.

martins2000 09.06.2026 19:45

OFICJALNIE: Real Madryt informuje, że po dzisiejszym posiedzeniu zarządu złożył Atletico Madryt ofertę w wysokości 150 milionów euro za prawa do zawodnika Juliána Álvareza. Po rozpatrzeniu i ocenie oferty klub Atletico Madryt podziękował za propozycję, złożoną w duchu dobrych relacji między obydwoma klubami i odrzucił ją, wskazując na klauzulę wykupu zawodnika.

martins2000 09.06.2026 19:32

Kone 50 Palestra 55 Jones 30-35 Solet 30 Muharemović 30 Diaby 35

Cny 09.06.2026 19:06

typ ma rok kontraktu, przedłuża idzie klubowi na rękę a ci wołają 30?... jeśli jest w tym ziarno prawdy to pora yebac włoski zaścianek z prowincjonalnym myśleniem i szukać za granicą. problem jeden my nie mamy skautingu :(

martins2000 09.06.2026 18:57

Jak przyjdzie 1 zawodnik z listy top to będzie sukces na miarę mistrzostwa

martins2000 09.06.2026 18:57

🤣🤣🤣

martins2000 09.06.2026 18:56

Trattativa ufficiale avviata per Solet, forbice ampia: l'Inter offre 15-17 milioni più bonus, l'Udinese parte da 30 Romano

martins2000 09.06.2026 18:56

Dramat

martins2000 09.06.2026 18:56

Komedia

tylkointer3 09.06.2026 17:49

Martinez idealnie tam pasuje zachowaniem

martins2000 09.06.2026 17:29

W tym momencie Juventus pracuje nad transferem Dibu Martineza. Klub jednak wysłał też zapytania o Oblaka (bardzo wysoki kontrakt) i Lucasa Chevalier z PSG. [Agresti]

ragnar 09.06.2026 17:28

Myślę że Hakimi teraz 70 czy 75 wart, a to nr 1 na prawej...Diallo fajny grajek, dwa dobre sezony, to pewnie z 55....ale byłaby beja jakby Atalancie nikt nie dał 40 i Palestra złapał kontuzje jak Leoni

martins2000 09.06.2026 17:20

Bournemouth interesuje się Tarikiem Muharemoviciem. Angielski klub spróbuje dopiąć transfer obrońcy Sassuolo w nadchodzących tygodniach. [Di Marzio]

martins2000 09.06.2026 16:58

Ostatnio pojawiały się plotki łączące Como z Andreą Cambiaso i Tarikiem Muharemoviciem, ale lombardzki klub nie będzie w stanie kupić tych zawodników. Como ma spory budżet, ale ta dwójka jest poza zasięgiem. Bośniak ma spore zainteresowanie w Anglii. [Romano]

martins2000 09.06.2026 16:57

Gracz jest ceniony przez Inter i uważany za interesujący profil na przyszłość

martins2000 09.06.2026 16:55

facepalm

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29454

Liczba newsów: 53339

Liczba komentarzy: 624544

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się